Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Squazee2005

Ma valahogy nem megy az internet. Reggel a FB, most a Mangareader vacakoskodik, egy tetű oldalt nem volt képes betölteni, a Mangafox meg hiába rakja ki, hogy új fejezet van, már nem elérhető, mert licenszelték. Na sebaj.

Szóval: [spoiler]Law! Meglepő is, meg nem is... Én nem igen számítottam rá, de most már tudom,  hogyan tud a "láb" beszélni és hogy a fej-láb-torzó valójában egy ember.
Akivel Luffyék találkoznak, valószínűleg az lesz a haveri társaság, csak előbb lesz egy félreértésből adódó harc. Robin nagyon aranyos volt, ahogy elképzelte, hogy Usopp hátán utazik. :D[/spoiler]

blackronin

#3031
Nekem is akadozott a net, szóval én sem tudtam rögtön elolvasni.
A mangafox-on már sajnos nem olvashatod az OP-t, a mangastream után már ők is sokkal óvatosabbak lettek.
Ezért is vették le a fejezeteket.

Fejezet:
Robin-t nagyon szeretem mostanában, főleg az arckifejezéseit.
Látszik rajta nagyon, hogy élvezi a barátai társaságát, s őszintén kibontakozhat köztük.
Örülök, hogy nem felejtette el ezt Oda.
Biztosan nem volt könnyű számára az elmúlt 2 év tőlük távol, talán ezért van az, hogy a többiek közül ő még egyáltalán nem mesélt semmit az eltelt időszakról.
Úgy érzem, hogy a hallgatásának komoly okai vannak és később még fontos lesz.

A szamuráj elég kemény lehet, ha ismeri a Nitoryu-t (Zoro stílusa) és képes megszorongatni Brook-ot is.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Nem a net hibája.. a mangareader nem bírja a terhelést.. Én mangaheaden olvasom.. ott nincs ilyen gond. Amúgy jó volt. [spoiler]Örülök Lawnak.. bár szerintem semmivel sem volt Darkosabb, mint eddig. :D[/spoiler]

Finlandia

itt van még a http://www.mangahere.com is, én most ott lapoztam végig, mivel a mangareader nekem is halálán van.

Éss.... IGEN! ŐT vártam!  :cool: Kíváncsi leszek mi fog ebből kisülni... Értem ez alatt, hogy ha összetalálkozik Luffyval.

blackronin

#3035
Quote
itt van még a http://www.mangahere.com is, én most ott lapoztam végig, mivel a mangareader nekem is halálán van.
Kösz a linket!
Mindig jó tudni, ha van esetleg más oldal is, ahova feltöltik a heti mangákat.


Law: én is őt vártam, de viszont Buggy-t is schicibukai tagnak tekintem már előre (mert hát jött hozzá a denevér a timekskip előtt, mint anno Jinbei-hez). Viszont az ő bemutatása inkább poénos körülmények között lesz, jó lesz majd elképzelni mindenkinek a "WTF!?" fejét, amikor megtudják.  :D
Hogy mi fog kisülni, amikor találkozik Law Luffy-val?
Én nagyon azt érzem, hogy Luffy barátságosan fog közelíteni, de Law hozzáállása teljesen ellenséges lesz.
Vagyis egy "barátból/ismerősből" ellenség lesz, mint anno BB esetében.
Hiszen most már vége a játszadozásnak, mindenki már a saját céljáért küzd.
Hogy Pirate King legyen.

A többi SN sorsát is elképzeltem már nagyjából:
[spoiler]Bonney: szökésben van, akit korábban elfogott Akainu még a timeskip előtt, de később elmenekült.
Nincs már saját bandája, hanem egyedül próbál túlélni.
Kidd: a NW meghatározója alakja lett, komoly esélyes a Pirate King címre. Killer is vele van, meg a többi tag is. Kidd biztosan Luffy ellenfele lesz, s a két banda össze fog csapni a jövőben. Komoly küzdelemre számítok.
Hawkins: szintén meghatározó alakja lett a NW-nek, de nem lesz összetűzése Luffy-val.
Találkozni fognak az biztos, de ő másvalakivel fog harcolni, esetleg egy másik SN-val.
X Drake: bármennyire is fura, de ő Kaido szövetségese lesz, s emiatt egy potenciális ellenfél Luffy-nak vagy Shanks-nak. Az biztos, hogy nem lesz szövetségese a "jóknak".
Apoo: Ő lesz véleményem szerint a másik új Schicibukai. De egy olyan, aki esetleg még szövetségese lehet a SH bandának.
Uruege: maga útját járja, még nem tudom eldönteni, hogy melyik irányba megy.
Capone: fontos NW kalóz lesz, de nem fog Luffy-val találkozni. Más fog végezni/harcolni vele.

Ha összeadjátok, akkor észrevehetitek, hogy a Schicibukai tagok megvannak, de lesz szerintem egy csavar:
Állandó tag marad: Mihawk, Kuma, Doflamingo (még nem 100%)
Új tagként jön. Law, Buggy, Apoo
Leváltják majd (ez szerintem 100%): Hancock  ÉS esetleg lemondhat magától: Doflamingo
Helyére: egy teljesen új karakter jön, ha viszont Doflamingo is megy akkor a schicibukai nem lesz már teljes soha.[/spoiler]

edit: egy újabb érdekes dolog az OP-vel kapcsolatosan, ami azért elég durva.

Quotefrom AP
Quote Originally Posted by redon  View Post
One Piece Blue Deep - Characters World sold 141,588 copies in 3 days (2, 3 and 4 March), is TOP 5 in Oricon Manga Ranking 27/02 - 04/03.

http://www.oricon.co.jp/rank/obc/w/2012-03-12/

TOP 5 Oricon Manga Ranking 27/02 - 04/03

01- Bleach #54 (269,751)
02- Bakuman #17 (220,437)
03- Glass no Kamen #48 (167,378/279,362)
04- To Love-Ru - Darkness #04 (165,318)
05- One Piece Blue Deep - Characters World (141,588)
Az OP databook-ot kb. feleannyian vették meg eddig, mint az első helyen álló új Bleach manga kötetet.
Ami ugyanakkor, tehát március 2-án, jelent meg mint a databook.
Ez egyedülálló teljesítmény a maga nevében!
A databook-okat és más extra, az adott mangához kapcsolódó kiadványokat SOKKAL kevesebb példányban veszik meg mindig. Erre jön egy sima OP databook és majdnem annyian vesznek meg az ELSŐ héten, mint egy manga kötetet!

edit2: greg összefoglalója az új databookról (sok dolgot már beírtam ide, így csak a lényeget hagytam meg, mint pl. az Oda-val készült interjú nagyon érdekes és vicces is!) Ja és bocsánat a hosszú post-ért.  ^^"
[spoiler]
Sanji's inner flap comment:

"You ever heard of my leg technique 'Diable Jambe?' There are kinds of cooking called 'Devil Style'. Salt, pepper & mustard... When you use those stimulating spices, it turns the food into something like a demon, burning those brave enough to eat it at the stake. On the ship, whatever bastard defies me or steals food, they get 'Devil Style' for dinner."

Oh...oh my God...Oh my GOD.

The advertisements read, "Every character's birthday!"
That could have been read as, "Every character that had a birthday, they'll be listed in one place." But no, they meant EVERY SINGLE CHARACTER NOW HAS A BIRTHDAY. O_o

That baby Makino was holding may very well be her own. Not officially confirmed.

Shiki is linked to Luffy with an 'enemy' relationship so it suggests the events of the film may very well have occurred. HOWEVER!!!!!!!!!!!!!!

IT SHOULD BE NOTED THAT I HAVE ALREADY FOUND MISTAKES IN THE BOOK.

For instance, Shiki's jolly roger is mistakenly listed as Baroque Works' jolly roger. So as is tradition, some of the extra info in the book should be taken with a grain of salt.

CURRENT HEIGHTS:
Luffy: 174 cm
Usopp: 176
Sanji: 180
Chopper: Still ?
Nami: 170
Robin: unchanged (188)
Franky: 240cm
Brook: 277cm
Zoro: 181cm

FAKE Strawhat Crew NOT OFFICIAL NAMES I WOULD TRANSLATE! I'm leaving that to pros.
These are the romanizations and they carry jokes associated with coffee and bitter drinks except fox:
nami:Shokora
franky:Toruko
sogeking:Maunburuten
chop: Stray Fox
robin: Kokoa
sanji: Dorippu
zoro: Manjarou

Dalmation, confirmed as name for Marine

The Celestial Dragon who shot Sabo is Jalmak ジャルマック I forget if that was known or not.

IN LUFFY'S RELATIONSHIP CHART, VIVI AND CARUE ARE LISTED AS 'NAKAMA' IN A BOX OUTSIDE THE MAIN CREW. JINBEI IS LISTED AS 'Indebted to' ALONG WITH HANCOCK AND IVANKOFF.

These are the 72 original characters in order left to right, top to bottom. I'm listing them here as they appear in the book. They are NOT official final spellings. They'll be a combination of romaji and actual spellings IF they're spelled EXACTLY like a foreign word in katakana. If you don't know what that means then just enjoy:

It suggests the space pirates were interested in the ruins on the moon.

Oda Q&A. Gonna do it in bits. THIS IS NOT A PROPER FULL TRANSLATION! I have NO time for that right now. I will do one for my site eventually. But the info is accurate so here we go:

Oda liked collecting bugs as a child and the one he collected the most of were grasshoppers.

Oda's fav bug is Miyama stag beetle.
Least fav is katydid

He didn't have a particularly fav part of art class as a child, he just enjoyed drawing.

His position when he played soccer was Defender

His best move in soccer was a straight shot.

Favorite soccer player when he was young Rene Higuita

When he met Toriyama he felt that he was actually kind of like Goku.

He always thought Toriyama was a really high-standing person but as he met him many times he came to think of him more like Goku.

They ask him what he'll be doing 30 years from now. He says 'goofing off and sleeping'. So there you go folks, One PIece will not last another 30 years. Yes I know, try to hide the shock lol.

What are you into now? He emphatically answers 'Sunbathing'.

Oda's into collecting Ashley Wood figures. They're really cool. And really expensive.

They ask what he listens to recently and he says Mr. Children and rakugo (traditional Japanese comedy different from manzai)

Any memories of music? Mostly 70's soul music, it reminds him of being in the car when he was young.

His favorite hot drink is: "COFFEE!!"

His favorite cold drink is Coke.

Is there a particular action of ladies that he finds sexy? When women hold up hair behind their head. (ie. Nami's WANTED poster)

Is there something that he think is cool that guys do? When they hold a razor and shave. Says he can't do that. (guess he doesn't grow facial hair very well)

They ask if there's anyone he's currently following or intrested in? His answer is: John Belushi

They ask if he's cried recently and why. He said he cried when he watched the movie 'Oppai Bare-" or 'Boobs & Volleyballs'. Personally, despite the name it's a pretty solid film. He goes on to explain that the reason was because he started watching with 'impure' thoughts and wasn't prepared for what the story was really about. He says he doesn't really cry during movies.

They ask what he wants most right now and he responds, "Time to play with my family."

They ask if he remembers what the very first picture he drew was. He doesn't remember because he was drawing before he was even self-aware.

He prefers hand clocks to digital watches.

They ask if he waits the full time for cup ramen to cook, he says he just guesses.

They ask what he prefers to be called and he said as long as it isn't 'sensei' it doesn't matter.

They ask if he neatly eats grilled fish and he says no but he loves it.

Of beef, pork and chicken he prefers BEEF.

They ask how long he wants to live and he says until everything he wants to do is finished.

He's most comfortable at his desk. His home is too comfortable and therefore the enemy of his serialization.

Anything he'd like to do that he hasn't? Go fishing in a boat and eat the fish on the boat.

They ask what people he gets along with and he says 'people that live in their own world'.

They ask what he'd do if he had a vacation for a week and he says, "Do absolutely nothing wherever I'd go on vacation'.

First thing he does in the morning? Drink a glass of water.

A message to his readers: '5 years from now, and even 10 years from now, I'm gonna be an even more awesome mangaka, so thank you in advance.'

Last time he was asked what kind of DF he'd like to eat and said Barabara. Now he'd like to eat the Hana Hana. (He answered Hana Hana already in another interview years back)

He does NOT want to eat the Hito Hito fruit.

Oda would like to add K-1 fighter Alistair Overeem to his own 'Funbari Pirate Crew'. The reason? "HE'S STRONG"

They ask what pirate crew he'd like to join up with and he says Shanks' crew. He says it's because they seem the most laidback.

They ask Oda of everything he wants to draw, what percentage has he completed? He says, 'As far as One Piece is concerned, about half of it'. They follow up, asking if there's any chance of 'what he wants to draw' increasing and he says, 'Absolutely'.

They ask about when making a story, (intro, development, climax, conclusion etc.) what is the most difficult part? He says emphatically that the hardest part is the introduction (beginning). They ask if that has changed for him since the start of the story and he responds that it's only gotten more difficult.

He can't sit in one position at his desk so he sits in all kinds of positions.

They ask what his average hours of sleep per night are this past month. He says about 4.

He changes pen tips about every 2-3 pages (woah...)

What part of his personality does he think is well-suited to being a mangaka? 'Loving to draw'.

What doesn't he think is well suited? He doesn't particularly like thinking up stories but he doesn't want to steal so he does his best.

Has he gotten thinner or fatter since starting the serial? An emphatic FATTER.

How does he start to draw a character's face? By drawing the outline.

WHich is more fun to draw? Children or eldery? Elderly.

Likewise macho guys or hot girls? HOT GIRLS

Besides his manga tools, what important item does he need when working? COFFEE

The 15 years since serialization began seem like they've flied by until he stops and thinks about it all.

How has he changed over the 15 years with respect to work? He used to think it was cool to finish his work quickly, now he prefers to take his time with them. (Really? His old work looks far more detailed)

He currently has 4 regular assistants and a bunch that help wrap things up.

A word to aspiring mangaka? 'I want you to show me some skillfully drawn images'.

Favorite Miyazaki film? Nausicaa

Fav Miyazaki character? Future boy Conan

Fav Dragon Quest? 3

DQ character that left biggest impression on him? Golem.

When he reads JUMP, does he do it in any order? He doesn't read JUMP much these days.

THAT'S IT! There's another long interview with Suzuki from Ghibli that was transcribed from a podcast interview. Doesn't have too much to do with OP so I won't touch it right now but maybe someday!

There are a few questions I left out because I was unfamilliar with them so I'll go back and add them sometime.
[/spoiler]

blackronin

#3036
Kijött!
http://www.mangareader.net/one-piece/660

Sírva fetrengtem a röhögéstől, amikor az ajtós jelenetet mutatták...
Ahol Sanji, Franky, Chopper és Nami (a gyerekkel együtt) kitört és beálltak pózba Law, Smoker és bandája előtt...   :rotfl: :lul:
Hát az kész volt!  :D
Szóval ez OPIC.

A fejezet vége pedig simán EPIC-BADASS.

Szóval ez egy OPIC fejezet volt.  :smile:

Squazee2005

Nekem nagyon tetszett a repülő-elefánt "fiókák?" mentése, Sanji és a fej interakciói, csakúgy, mint Nami és Chopper párosa. Na meg a börtöntöltelékek lefagyasztva, azt hiszem tudom, honnan szerezte a 100 szívet Law.
Én is könnyesre röhögtem magam azon a jeleneten:

Law: Nincs itt senki, főleg nem a SH csapat. Ha itt lennének, kinyírnám őket.
Ajtós kitörés.
Tengerészek: Nem is tudom, mi itt a legfurább.
Law: *facepalm, ami egy izzadtság cseppben és nézésben fejeződik ki*

Law jó volt. Nagyon tartalmas és szórakoztató fejezet volt. Ja igen, és 100% OPIC.

Zen

Jaj de kegyetlen jó egy ch. :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#3039
Megint kiderült a databook-ból pár "apróság"
[spoiler]
1. Ace bounty-ja...
"dobpergés"
550 millió!
Nem csalás, nem kamu, maga Greg támasztotta alá a saját könyvéből.
Azta.  :eek:

2. Hashohou Haki használók köre bővült eggyel...
A könyv szerint Gol D. Roger is azt használta (ezért örökölte tovább Ace is).
Tehát akkor a képesség, hogy "mindent képes meghallani" csak egy fokozata lehet a CoC hakinak?
Ami most Luffy-nál is kezd előjönni?

3. A Haki-s résznél alaposan el van magyarázva, hogy melyik haki-nál milyen felhasználási módok és szintek vannak.
Érdekes!

4. Jelenleg Luffy CoC hakija fele olyan erős, mint Shanks-é.
Luffy 50 000 egyént képes kiütni, míg Shanks 100 000-et!
Valamint Shanks CoC hakija annyira erős, hogy a többi haki használónak "védőhálót" kell létrehoznia, hogy megvédjék magukat tőle.
Erre pl. amikor Shanks WB hajórára lép és Marco előre szól a tagoknak, hogy készüljenek fel.
Az erősebb tagok bevédték magukat, míg a gyengébbek elájultak.

5. Shanks a Red-Haired Pirates bandát Benn Beckham-mal és Yasopp-al alapította.
Tehát a többiek csak később jöttek, köztük Lucky Roux is.

6. Mihawk egyetlen és HIVATALOS tanítványa Zoro.
Ez azért jelent már valamit.  :P
[/spoiler]

Sajnos még nincs RAW változat a könyvből, de RENGETEG érdekesség van benne.
Már lefordítottak több profilt is (köztük a BB kalózokét is, amik elég érdekesek).

chilip

 :eek: linkzlinkzlinkz :D

blackronin

#3041
chilip: AP fórum, databook topic utolsó pár oldalt böngézd végig.
Főleg Greg hozzászólásait keresd. (vagy akár a onepiece podcast-on is meghallgathatod az infokat)
Gonosz leszek és nem segítek többet neked.  :__devil:

edit: bocsánat, de elfelejtettem szólni egy új OP-s eseményről Japánban! Igazából Ace bounty-ja is itt derült ki (vagyis pontosabban szólva Oda előre elszólta magát... megint  :P)
A lényeg

Quotefrom AP
One Piece Ten (ONE PIECE 展), new amazing event in Japan.

Oda reveals in this event that Portgas D. Ace official bounty is 550,000,000 Belly.
http://raftelforums.com/viewtopic.php?f=4&t=419

    New One Piece event called One Piece Ten (Ten means "exhibition").

    http://onepiece-ten.com

    One Piece Ten is an event to commemorate One Piece 15th Anniversary. Oda take an active part in the exhibition, he drew main poster.

    Here some promotional videos (I want download them, but I can´t XD).

    http://onepiece-ten.com/mt-static/on...images/top/cm/

    One Piece Ten will take place in Mori Arts Center Gallery (Roppongi Hills, Tokyo), from 20th March to 17th June. Visitors will see original drawings from best scenes, special movies, interactive arts...

    Even 3D Manga experience.

    There will be a store with a lot of merchandasing.

    http://onepiece-ten.com/goods/

    And the most important thing... new One Piece details, like Ace´s official bounty (there will be more news).

    http://www.facebook.com/onepiecepodc...50670682094068
    http://www.facebook.com/onepiecepodc...13433795453210

edit2: 661
[spoiler]
Magellan, Hannyabal and Domino are on the cover page
Hannyabal is the warden.

Luffy and the gang have their boat sunk by a bazooka that hits the water's surface
There's a shark in the lake. Zoro is attacked.
The man called Boss is a crocodile centaur.
The Boss is Brownbeard and he has a bounty of 80 060 000 berri. Nem elírás, de még így is igaza volt anno, hogy több mint 80 millió a vérdíja...  :P

Brook appears and freezes the guns of the Boss and his group
Having emerged just fine, but still freezing and wet, Luffy schemes to steal the enemies' clothes.
The Boss is scared upon realizing who he's facing.

Law creates an objet d'art by sticking the Marine ship to the island
He faces Sanji's group (Sanji says "There's no way we're gonna run!") and attacks with his power
The hearts of the four pop out and they essentially switch identities.
Sanji is in Nami's body. BOOBS touching time!!!!  :__devil:  :__devil:  :__devil:
Chopper is in Sanji's body.
Nami is in Franky's body.
Franky is in Chopper's body.

The Marines threaten to tattle on Law for breaking the don't-attack-the-government pact (part of being a Shichibukai), so he snatches up their Denden Mushis
Law: "I won't allow you to report to the government or to headquarters all that you've seen here."
Law has the Ope Ope no Mi (Operation Operation Fruit)- he's a Free-mod Human. He confronts Smoker.
Na végre kiderült ez is.

Tashigi moves to attack but it also cut down. Her haki wasn't enough (?) Tashigi-nek Haki? Akkor tuti, hogy Zoronak is... Nehogy már neki ne legyen!
[/spoiler]

Ez a fejezet NAGYON jó lesz.  :whoah:

Finlandia

Az igen, Sanji örülni fog :ĐĐĐĐ

Legközelebb is hozhatsz pár érdekességet a databookból, jó olvasni az infókat ^^  :cool:

blackronin

#3043
Finlandia: RENGETEG info van az új databookban.
Nekem is érdemes alaposabban utánanéznem, hogy mi derült ki belőle pontosan.

Szóval lehet, hogy még egy összefoglalót megírok a témában.

Ja és megint kiderült egy érdekes dolog az új OP esemény kapcsán
[spoiler]
Buggy bounty-ja érvénytelenítve lett...
Értsd.
Ő is Schici.  :D
[/spoiler]

edit: kijött!
http://mangahead.com/Manga-English-Scan/One-Piece/One-Piece-661-English-Scan

Egy szó:
OPIC.

Law büntet, s a testcserés poén nagyot fog szólni majd később.
Sanji reakciójára NAGYON kíváncsi leszek! Nami teste végre az övé...  :__devil:
A Luffy-s rész is jópofa volt, főleg Robin-Luffy-Zoro feje, amikor a kentaurokra nézett.
"Meleg ruhák."  :D

Junchi

Quote from: blackronin on 2012-03-18, 23:35:39

[spoiler]Sanji is in Nami's body. BOOBS touching time!!!!  :__devil:  :__devil:  :__devil:
Chopper is in Sanji's body.
Nami is in Franky's body.
Franky is in Chopper's body.[/spoiler]

Júj, ez dejól hangzik. :3 Be kéne végre hozzam, van most pár ch-nyi elmaradásom... EH, időt akarooook!!!! T_____T

LuckyDingo

Jah ez fasza chapter volt. :D

Zoronak meg fix van hakija, ha Mihawk tanította.. csak nem olyan hülye Mihawk, hogy elküldi New Worldbe Zorot anélkül. Csak még nem kellett használni, vagy nem derült ki, hogy használja

Kraivan

1. megjegyzés:
Impel downban Hannibál a vezető.
Ezek szerint Magellan Luffy-t keresi a világban h bosszút álljon? Azon kevés találkozások egyike amit nagy örömmel fogadnék.

2:
A fejezetre meg csak annyit:
Dat plot!  :he: :whoah:

Alig várom h az anime eljusson ide.

QuoteZoronak meg fix van hakija...
Zoro már Sabody-n is kifektetett pár alja gazembert szemmelveréssel. Biztos h feljesztett hakit is.

blackronin

Quote
1. megjegyzés:
Impel downban Hannibál a vezető.
Ezek szerint Magellan Luffy-t keresi a világban h bosszút álljon? Azon kevés találkozások egyike amit nagy örömmel fogadnék.
Vagy ami szerintem a valószínűbb (és elég király is lenne), hogy Admiral lett.

Squazee2005

Na, hazaértem, este már nem kell spoilert nézni, mert van chapter!

És váó. Oda és vissza vagyok tőle. Robin kicsit Hancockos volt, de nehéz választanom, hogy mit nézék jobban, a testcseréseket, Law vs Smoker és társait, vagy Luffyékat. Váh, zseniális. Na ez az igazi OP!

Egyszerűen imádtam!!!  :cool:

blackronin

#3049
Itt egy kép a One Piece Ten eseményről, ami bizonyítja Ace bounty-jét és sok Wanted képet tartalmaz.



A következőkre érdemes figyelni:
"Deceased" = meghalt
"Captured" = elkapták
"Case closed" = Schicibukai tag bounty-ja inaktívvá vált

Buggy bounty-ja aktívnak látszik a képen, tehát nem schici...
Bár Greg mást mondott.

chilip

nem jelenik meg a kép :P

blackronin

chilip: nekem igen...
Biztosan nem szeret téged.  :P

Kraivan

Quote from: blackronin on 2012-03-22, 19:09:59
chilip: nekem igen...
Biztosan nem szeret téged.  :P
quote-al kiszedtem a linket és egy üres oldal jön be.

blackronin

#3053
Hoppá.
Most nem nekem se jön be...
Érdekes, kb. 20 perce még működött.  ^^"

Mindjárt feltöltöm újra és belinkelem ide.

edit: itt van



Javítottam az eredeti post-ot is.

kada

Pedig nekem is bejött amikor néztem.
Magic.

Bishop

Na végre tudok kicsit írni oly sok idő után, kicsit nehéz bármit is írni mint hogy hosszú idők óta az egyik legjobb arcnak nézünk elébe....talán nem is vártam ennyire egy arcot nem tudom mióta... :redface:
Utolsó chapter amúgy érdekes lett power level szempontjából is. Jelenleg Law elég unbeatablenek tűnik nekem, de ha hakival immúnissá lehet válni a képessége ellen akkor végre értelmet nyerne a Haoshoku haki szerintem. Azt mondjuk sajnálom hogy Sanjiék nem szálltak bele a harcba, és poénfaktortól eltekintve a testcsere se tetszett...Somker vs Law meg olyan amit nem tudok hova rakni jelenleg. Ha azt nézem hogy Luffynak így is van elég riválisa és hogy Smoker kicsit stabilabb rivális mint Law akkor Law veszít, de szerintem korai lenne még neki vesztenie, abban se vagyok biztos hogy ellenség lesz, Law képessége és fegyvere nem épp Luffy ellen való, sőt még Zoronak is túl unorthodox a képessége és a harcstílusa....De azt sem hiszem hogy még lesz egy harmadik erő ezek után. Viszont Smoker se veszíthet szóval teljes káosz semmit sem tudok kitalálni hogy lesz innentől. A poénok is toppon vannak, nem tudok sok negatívumot említeni,
New World eddig nekem 100/10es

Squazee2005

Na igen, a testcsere az nagyon klissé szagú, először kicsit meg is ijedtem tőle, de nem lesz ez rossz, mert a One Pieceben jól kezelik ezeket a "klissés" dolgokat, szóval most is sok jóra számítok.

http://img10.imageshack.us/img10/8936/tumblrm19e6flqul1qkuqn2.gif

http://26.media.tumblr.com/tumblr_m18ywuE4C41qmw0pko1_500.png

(Bocs, béna vagyok képlinkelésben. És lusta is.)

Nah, szóval, a harmadik erő esetleg lehetne ez a titokzatos M? Végül is szerintem csak valami "meg kell mentenünk a világot" plottal lehetne rábírni Smokert arra, hogy hallgasson és elengedje Luffyt és Law-t, illetve így Law is talán elengedné Smokert.

blackronin

#3057
Quote from: Squazee2005 on 2012-03-23, 20:33:41
Na igen, a testcsere az nagyon klissé szagú, először kicsit meg is ijedtem tőle, de nem lesz ez rossz, mert a One Pieceben jól kezelik ezeket a "klissés" dolgokat, szóval most is sok jóra számítok.

http://img10.imageshack.us/img10/8936/tumblrm19e6flqul1qkuqn2.gif

http://26.media.tumblr.com/tumblr_m18ywuE4C41qmw0pko1_500.png

(Bocs, béna vagyok képlinkelésben. És lusta is.)

Ez a két gif  :rotfl: :lul:
Köszi, hogy beraktad!
Remélem, hogy valami ilyesmi lesz a köv. fejezetben is.   :P

Egyébként a dragon ball-ban is volt testcsere, szóval itt is számítottam arra, hogy egyszer lesz.
De nekem bejön az ötlet, s illik Law fura személyiségéhez.
Ezzel a lépéssel remekül megzsarolhatja Luffy-t, hogy ne beszéljen a szigeten történtekről.
Ha tartja a száját, akkor visszacsinálja a dolgot.
Jó taktika.

blackronin

#3058
662
[spoiler]
Shichbukai Law vs. VA Smoker
ID's New Guard Beast: Minochihuahua

Law says, in regards to Tashigi "Weak shits should just die"
The Marines, upset by the insult, shoot, but Law counters by replacing their bullets with snow
Law tries to cut Tashigi again but Smoker stops him
Marines: "Uooohhh! Smoya!!!"
An intense fight begins

The crew moves to ride on top of (something?)
Inside the castle, M and his subordinates speak. The human-face bird-body appears.

Smoker starts to suspect that there's someone behind Law (figuratively and physically?)
Law: "If we don't change this setting, there'll be more things that shouldn't be seen, Smoker.... Scalpel" and with that, he extracts Smoker's heart. The match is decided. Smoker has fallen.
Luffy appears there
Luffy: "Eh?! You are...!?"
[/spoiler]

Wow...
[spoiler]Law egy "picit" kemény most...
Smoker is vesztett ellene.  :zomg:
De jön Luffy.
Most kb. 75-80%-ban arra hajlok, hogy Law lesz az arc főellenfele.
[/spoiler]

edit: vannak már képek a mangahead-en.
[spoiler]
A smoker vs law harc jó, law képessége nem semmi!
Főleg amikor kiveszi smoker szívét.  :eek:

A madárcsaj kinézete pedig bejövős...  :D
[/spoiler]

edit2: bad news...
No chapter next week.
Gondolom kell Oda-nak a pihi a One Piece Ten esemény miatt.
Megértjük.  :smile:

edit3: kijött!
http://www.mangareader.net/one-piece/662

Jó kis fejezet volt, pár jópofa pillanatta (az új Demon Guard egy cukorfalat, Robin morbid elszólása, Luffy ártatlan tekintete a fejezet végén), de összeségében semmi extra.
Tashigi és Smoker eléggé benézték ezt a harcot most.
Az biztos, hogy nagyon felületes ismeretük volt Law képességéről, s ez okozta a vesztüket.
Tashigi tudásától egyébként nem vagyok elájulva, a szintje szerintem el sem éri el a timeskip-előtti Zoro szintjét, nemhogy a mostaniét.
Meg az, hogy rögtön meg akarja magát öletni az nem frankó, jó hogy Law egy kicsit felébresztette az álomvilágából.
Law kemény, bár inkább annak köszönhető az overpower állapot jelenleg, hogy titokban tartotta a valódi erejét eddig.

Squazee2005

Ismét egy remek fejezet volt, nagyon tetszett a Tashigi-Smoker vs. Law harc, meg Law Crocodile-os visszhangja, hogy a gyengéknek itt nincs keresnivalójuk. Tashiginak van még mit tanulnia.
Érdekes ez a mester is, mostmár végképp nem tudom ki a gonosz, miért, meg egyáltalán.

Amikor a végén Luffy jön tök vidáman, Áh, szia!, szegény Law szerintem ismét lenyomott önmagában egy facepalmot. Milyen igaz, amerre Luffy jár, minden felfordul. :D