Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2012-04-13, 13:15:35
Egy kis reklám:
A onepiece.hu oldalán, amely egy remek és minőségi magyar oldal a OP rajongóknak (  ::) ). fog elindulni egy infotár, ahol a legfontosabb dolgokról olvashatsz... természetesen magyarul.  :P
Pl. személyek, csoportok, szervezetek, szigetek, állatok, stb.
Ezen az oldalon én is rajta vagyok (bár nem írok be a fórumára), s szerény személyem 6 cikkel járul hozzá az infotár feltöltéséhez.  ^^
Jelenleg tart az átnézésük, de akit szintén érdekel az infotár feltöltése (tehát szívesen fordítaná le az angol op wikia oldalait vagy írna saját magától a különböző témákban), az küldjön Finlandia-nak egy PM-et!
Csak ennyi lett volna.

Ismerem.. egyszer regisztráltam rá, aztán sztem a közelébe nem mentem :XD De amúgy tényleg jó kis kezdeményezés... narutard oldalakat hazavágja :P

Squazee2005

Szívesen hozzájárulnék a fordításhoz, de más project veszi el az időmet (7 seeds manga és D.Conan honlap <3 ), de lelkiekben támogatom. XD Hajrá!

Amúgy a fejezetben nagyon tetszett Luffy reakciója arra, hogy a "Leggy" már nem az övé. XD

Zelda

Quote from: Squazee2005 on 2012-04-13, 18:36:11
Amúgy a fejezetben nagyon tetszett Luffy reakciója arra, hogy a "Leggy" már nem az övé. XD
:rotfl: Mostanában Luffy elég széles skálán mutat be új reakciókat, sokkal jobban vigyáz a többiekre (persze ez érthető), és tán ha nem is sok, de azért egy kicsi ész is ragadt rá a 2 év alatt. Én meg vagyok elégedve a jellemfejlődéssel, amit sok más mangából hiányolni szoktam, úgyhogy a OP nálam az élen jár  :haha:

blackronin

#3093
664
[spoiler]
664 M・Caesar Clown

Colorspread: The guys are having a shootout on the Mini Merry

Tashigi recalls that there seem to have been a lot of kidnappings in this area.
Smoker didn't know that and speaks after opening all the buttons on his shirt (?). There are often reports of kidnappings that come in to G5 but by the time they make it to the papers, the stories have changed to those of shipwrecks, disappearances, or pirate incidents. Smoker denies that there could be a traitor in G5. I don't doubt the merit of you idiots.
The traitor is JOKER Caesar is talking with someone on the phone. He gets permission to kill. The strawhats, G5, whoever, it will seem like they died in an accident on the nearby fire sea.
Caesar says to capture those who can be captured. But don't kill yourself trying, considering that the enemy is a 400m bounty. Monet warns that his true power might even not be reflected in the bounty.
Brownbeard's underlings beg Caesar to save Brownbeard. Caesar says that, before that, he'll fix them up with a "new medicine."

Usopp has made masks for the switched crew members, to better remember who they are.
Brownbeard says that Law is coming to save him.
He says that the Strawhats' generation of rookies are the worst sort of plague on the world. The one who broke up Brownbeard's crew was Hawkins.
He arrived on PH after having both his legs snatched away by Hawkins. Prisoners had been brought her to be experimented on, but the government abandoned the prisoners after the explosion 4 years ago and barricaded the place up.
The remaining prisoners lost the use of their legs due to nerve gas but were accepted by Caesar as his subordinates. They call him a savior god. Law came a few months ago and remodeled them into centaurs.
Brownbeard says it would be best to run away if they encounter the rampaging dragon.

Caesar gave some medicine to some other subordinates, but that ended in failure with an explosion.
The incident 4 years ago was his fault.
He's a former scientist of the government with a bounty of 300m. Gas gas fruit power user.
I'll show the world who's the number one scientist! he says.

Smoker says it'll be bad if Caesar isn't stopped.
End.


Other parts:

It seems that people who've seen Moria, as well as Bonney herself, are imprisoned.
BB's powers have probably increased over the two years.
We don't know where Kuzan is.
It was Caesar's experiment that filled the island with gas.
[/spoiler]

A spoiler mellett megtudtuk azt is, hogy az új movie december 15-én jön.
Egyébként jövő héten hamarabb jön majd a 665-ös, a Golden Week miatt, de utána lesz egy hét szünet.

A fejezet jónak ígérkezik, sok-sok hasznos információval.
Bár [spoiler]eléggé meglepődtem azon, hogy miként alakultak ki a kentaurok... nem Law dolgán, hanem azon hogy az ideggáz miatt bénultak le a lábaik a Brownbeard kalózoknak.
Valamint Smoker reakciója egy kicsit fura... talán ő is kihasználja az egyedi helyzetét?  :P[/spoiler]

edit2: mangahead-en már vannak képek is...
Amik közül ez kettő érdekes:
[spoiler]



[/spoiler]

edit3: kijött!
http://www.mangareader.net/one-piece/664

Nem volt rossz, viszont semmi kiemelkedőt se találtam...
Érdekes volt Brownbeard szövege, kaptunk egy kis magyarázatot Punk Hazard-al, a Supernova-kal és BB-vel kapcsolatosan.
Smoker Tashigi testében pedig  :lol:

chilip

Caesar sztem kurva jól néz ki

blackronin

#3095
Quote from: chilip on 2012-04-18, 15:36:56
Caesar sztem kurva jól néz ki
Szerintem is jó a design-ja.

edit: ezt még meg kell említenem:
Mone with glasses -> HOT
My new favourite female character in this arc.
Persze a laza, vagyis Smoker féle, Tashigi se egy rossz látvány...  :D
Szeretem a "nyitott" személyiségét.  :P

blackman

Azt hiszem kaptunk egy új nevetést is: Shulolololo :D
Egyébként jó volt fejezet mint mindig.

LuckyDingo

Quote from: blackman on 2012-04-18, 15:40:21
Azt hiszem kaptunk egy új nevetést is: Shulolololo :D
Egyébként jó volt fejezet mint mindig.
+1 A nevetése bejön :D A hangja érdekel ezek után.
Meg majd animében Smoker testű Tashigi dumája.. XD
Amúgy ez a lábátültetés kicsit kegyetlen. Ha belegondoltok, valahol még él az állatok egyik fele, nem? Azoknak de szar lehet.

Visszatérve Caesarra.. kinézetre nekem túl szétesett. [spoiler]A gáz fruittal meg kitörölheti, ha Luffy lehakizza (remélem legalább is működik a hakija logia ellen) :D[/spoiler]

NLZ

De ők irányították a lábakat, nem? Szal ez valami komolyabb műtét volt, mint holmi kis szétválasztás, benyálazás és rácuppantás.
[reserved]

blackronin

#3099
One Piece vol. 66 cover

[spoiler][/spoiler]

Fura, hogy Shirahoshi kapott egy újabb cover-t...  ^^"
Egyébként jól néz ki, de a kedves sellőnk elég sok helyet foglal el rajta!

Squazee2005

Szerintem nagyon jól néz ki a borító, Shirahoshi meg mégis csak Poseidon, neki dukál meg egy borító.

A fejezet amúgy nagyon informatív volt, a colorspread zseniális, a Tashigi!Smoker nagyon tökös. Azt hiszem, nagyon sokat elmond egy mangakáról s a figuráiról az, hogy a "lélek vagy szellem-csere" ilyen jól látszik, kifejeződik a karakterek mimikáján, kinézetén a legapróbb részletekig. Odát mindig is dicsérni lehetett a változatos karakter-felhozatal miatt, de ez még inkább egy magasabb szintre emeli a mangakát között. Szerintem legalább is. Én ezt mindenesetre nagyra tudom értékelni.

Érdekes ez a Ceasar Clown, még meglátjuk, milyen is lesz pontosan. Egyelőre jó kis gonosznak tűnik.

blackronin

Ja, el is felejtettem megemlíteni, hogy a mangastream újra csinálja a Jump-os címeket!
A következő feltételekkel:
1. Csak az első kijött fordítás után (tehát a mangareader-es féle) 4 órával fog megjelenni az ő változatuk (ugye azért, mert a legelső fordítást kürtölik szét a neten, s erről tudnak a legtöbben is, pont emiatt kerültek anno előtérbe a mangastream-es srácok)
2. A kijött fejezetek csak pár napig lesznek elérhetőek, utána törlésre kerülnek.

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2012-04-19, 11:59:19
Ja, el is felejtettem megemlíteni, hogy a mangastream újra csinálja a Jump-os címeket!
A következő feltételekkel:
1. Csak az első kijött fordítás után (tehát a mangareader-es féle) 4 órával fog megjelenni az ő változatuk (ugye azért, mert a legelső fordítást kürtölik szét a neten, s erről tudnak a legtöbben is, pont emiatt kerültek anno előtérbe a mangastream-es srácok)
2. A kijött fejezetek csak pár napig lesznek elérhetőek, utána törlésre kerülnek.

Nem mintha ez számítana. Ugyanúgy megb**zhatja őket a VIZ. De valszeg megérezték, hogy a vezető shounenek hiánya elég nagy veszteség nekik. Én a Jpreview-vel meg vagyok elégedve.. a többit meg kiadja a mangapanda..  (shit quality, de kit izgat)

blackman


blackronin

#3104
665 (a golden week miatt előbb jönnek a spoiler cuccok)
[spoiler]
Cover: new vice-warden Magellan
Zoro, Sanji, and Brook search for the Samurai, who disappeared at some point in search of his torso.
All of a sudden, the particularly large kids are in a lot of pain.
Apparently all the kids were always given "candy" during the tests, and it's suspected that that kept them happy. [correction by Aohige ;D]
Brownbeard criticizes the crew, saying "The kids are in pain because they haven't received treatment today,"
but Chopper flips out and objects, holding a test tube in his hand (with some sort of test results).
He detects a very small amount of stimulant in the kids' bodies.
On top of this, the giant kids seem to go crazy and start rampaging, so with no other option, Usopp uses his Sleep Star to put them down.
The giant kids were all normal size when initially brought to the island.
It seems as though they were turned giant size while on the island. Chopper suspects Master's experiments are to blame.
Scene change: Zoro's search party
Zoro, Brook, and Nami (really, Sanji) are collapsed on the snow. There are some giant footprints nearby.
Scene change again: The Lab
Law and Caesar are talking
Law has brought Smoker's heart as a gift, and says "What about Strawhat ya?"
"You might say I've overdone it, but I've sent those two." "The Snow Mountain Hitmen- Yeti COOL BROTHERS"
Chapter ends with a shot of these two from behind. They seem to be twin giants, from the size of the footprints, and they've got guns strapped to their backs.
[/spoiler]

edit: most írták az AP-n, hogy ez a spoiler lehet, hogy fake...
Tehát egyelőre semmi se biztos.

edit2: kiderült, hogy mégis igazi.
A mangahead-en lévő képek bizonyítják.

edit3: újra elolvasva a spoiler-t azt kell, hogy mondjam, hogy nem vagyok elájulva a fejezettől...
Sőt, inkább (az utóbbi időkhöz viszonyítva) eléggé gyenge lett.
Valamiért nem jön be.

edit4: kijött.
http://mangahead.com/Manga-English-Scan/One-Piece/One-Piece-665-English-Scan

Hát... egy elég gyenge chapter, mint ahogy a spoiler dolgokból kiderült számomra.
Egy-két poén jó volt, de összeségében felejthető.
A cover story pedig fail, Magellan-nak sokkal érdekesebb sorsot képzeltem el, erre csak simán lefokozták és kész.  :lame:
Kár érte.

És most május 9-ig nem lesz semmi.  :frown:

Squazee2005

Nem volt egy csúcs-szuper fejezet, ez tény és való. Magellán sorsa végül is érthető és logikus, meg kellett büntetni (különben ő büntette volna meg magát), de a legnagyobb haszna mégis csak ID-ben van.
Nem volt rossz, csak fura volt a fejezet. Azt hiszem, kell az ilyen is, mostanság nagyon el voltunk kényeztetve. ^^

Zelda

Oda trollkodik jobbra-balra, sztem valami nagyon ütőset akar mutatni, am nekem bejön a dolog... Azt viszont várom az animében, hogy Robin miért mondja Franky-nak folyton, hogy ne szólaljon meg többet Chopper testében xD Kivi vagyok mi lesz eztán.

Bishop

A gyerekek nem hatottak meg, de elgondolkodtatott mi a cél a gyerekekkel, mert azt már tudjuk hogy attól hogy óriás valaki még nem legyőzhetetlen. Szóval nem értem minek noveszti őket.
A poénok viszont hatalmasak egytől egyig :D Főleg Franky Chopper, Robin kommentárjai....Brook Sanji...Sanji Zoro. Illetve még két karakter akik sokat változtathatnak a harcallason
Összegezve nem tudom mi bajotok volt :P

Kraivan

#3108
1. Megjegyzés:
Magellen as vice warden?!  :bruhuhu:

- Sanji fighting mode...  :lol:
- Robin beszólása Frankynak (can you just NOT speak in that body... never again) Animeben érdekel miként lesz ez megcsinálva. A lame megoldás h a színészek mennek a hanggal együtt, és el kell képzelni nekünk nézőknek, h ezt a karakterek nem így látják.
Epic megoldás ha a színészek stílust váltanának, amiről még egy külön videot is megnéznék a felvételről. :D

A plot meg érdekes lesz. :)
De kíváncsi vagyok mi volt a winplot az assaknak amivel még Zorrot és Brokkot is beverték, mert Sanji érhető ha elvész jelenleg.

Amúgy lehet h reggel van kv nélkül még, de Kié a szív, ha Smoker most Tashigi testében van?

blackronin

#3109
Quote from: Kraivan on 2012-04-29, 09:22:41
Amúgy lehet h reggel van kv nélkül még, de Kié a szív, ha Smoker most Tashigi testében van?
Smoker testéhez tartozik, így valóban Tashigi-nek okozhat gondot, ha történik vele valami...
Hiszen ő most jelenleg Smoker testében van, ha meghal Smoker teste, akkor Tashigi lelke is.


A hangokról:
Szerintem nem cserélődnek a színészek hangjai, csak a beszédstílusuk változik meg.
De valóban telitalálat lesz az anime-ben.  :D
És a Robin Franky párbeszéd a fejezet csúcspontja, az tényleg ütött.
De azt még most se sikerült megszokni, hogy Robin szinte átalakult Boa Hancock-á.
Néha értetlenül nézek, hogy Hancock miért ilyen komoly mostanában Luffy körül...  :P

edit:
SBS 66
[spoiler]


TB kids és fiatal Kokoro

+
egyéb

QuoteFrom Greg on Facebook,
"Oh, and it is now officially official, he labelled Chopper's most powerful transformation Monster Point AND Arm Point is now without question, Kung Fu Point as he also labelled it as such. Regarding that SUPPOSEDLY erroneous Rumble Ball Chopper ate before doing Guard Point? That was evidently a Rumble Ball candy. So, TOTALLY not an error wink wink.

"

Greg: So obviously I snatched up vol.66 a little early yesterday and while there is not anything groundbreaking we do have some fresh profile data for the cres with respect to blood types.

Luffy F
Zoro XF
Nami X
Usopp S
Sanji S〔RH-〕
Chopper X
Robin S
Franky XF
Brook X

And if you are worried that this creates a plothole for Crocus, fear not for Oda says some countries also use A, B and C."
[/spoiler]

blackronin

#3110
666 (az fenevad száma... bruhaha...  :__devil: )



[spoiler]
Chapter 666: Yeti COOL BROTHERS
cover: Bon-chan is the new queen of level 5.5

The Yeti brothers leave the collection of the Zoro, Brook, and Nami's bodies to M's subordinates. One of the subordinates ask if they killed the SHs. The brothers reply by saying that if killing were a problem, why would they have been called? They head for Luffy's location.

At the lab, Caesar is delighted that they (the SHs?) were killed so quickly. Monet knows of Law's and Luffy's connection with each other. Caesar is suspicious of Law. Law denies anything. Caesar remembers when he first met Law, and apologizes. Law asks again about whether the children will really come back on their own. When Law learns of the drugged candy, he says, "Your taste is atrocious. Reminds me of someone." He moves his seat away (?).
Caesar: "Smart guys sure are tough to handle" (thanks Aohige! :D)

The place where Chopper and the kids are is attacked by someone. Choppers goes out to investigate but says that there's no one there. Nami tells Brownbeard to tell them everything he knows.
Brownbeard: "You won't find anyone no matter how hard you look. They never reveal themselves. Even we don't know what their faces look like. They'll definitely accomplish their missions in order receive payment. I only know one thing about them. Their footprints are huge, but their voices are incredibly small. Well, I know one more thing. They're beast men giants whose entire bodies are covered with fur. They're the Snow Mountain Assassin duo who appear out of the blizzard. Lock and Scotch. Referred to as Yeti COOL BROTHERS. They're 25 years old, and they come from an unknown snow country."

Nami: "You actually know a whole lot!"

A giant shadow. Scotch appears. "Brownbeard? You're also on the kill list."
Master said to kill you for being so incompetent. Brownbeard starts to cry upon hearing the audio recording (maybe because their voices are so low, they use a mic/tape player???)
Luffy's group hears the attacks and heads back.
Brownbeard is hit (the gun is so big that it's more like a bazooka)
He cries as he's hit over and over, and then he falls.
Lock says that they should aim for the captain instead of accidentally hitting and killing the kids (the big ones who are tied up)
Luffy says "don't lay a finger on my friends."
Luffy is hit, but he counterattacks and the brothers vanish.
Nami (in Franky's body) is kidnapped.
It seems that Caesar is interested in the vegapunk laser technology in franky's body.
Law is at the rear entrance of the lab.
Subordinate: "Where are you headed, Law? There are marines nearby..."
Law: "I don't know. I'll go where I please." He starts taking down Caesar's subordinates one after the other.
[/spoiler]

Szerencsére ez már érdekesebb fejezetnek ígérkezik, mint a múlt heti!


edit:
Kijött!
http://www.mangareader.net/one-piece/666

ööö... hát egy kicsit kaotikusabb lett, mint amire számítottam!
Talán a legérdekesebb rész a Law és Caesar párbeszéd volt a múltban.
És Monet is láttuk, mint sima ember!
Szóval akkor ő önként vetette magát alá Law képességének?

Összességében jobb volt, mint az előző, de egyelőre nem tudom, hogy mit akar kihozni ebből az arc-ból Oda... annyi lehetőség van, hogy bármerre mehetünk innen.

Zelda

Quote from: blackronin on 2012-05-09, 09:33:54
Összességében jobb volt, mint az előző, de egyelőre nem tudom, hogy mit akar kihozni ebből az arc-ból Oda... annyi lehetőség van, hogy bármerre mehetünk innen.

A lényeg, hogy jó irányt válasszon :D

LuckyDingo

Elég uncsi volt. AZ meg külön sux, hogy Zoroékat elpicsázták... BB-t nem sajnálom.

Junchi

Kezd nagyon MEHH-szagú lenni ez az arc. Pedig jól indult.

Kraivan

Nekem tetszik.

Law és Monet között "nincs okom megbízni benned, de gond sincs abban ha mégis" megállapodás van.
A végén Law straw hat-ék felé billen segítőkészségben.

De ki az a Joker aki elől Law menekült?
Rákeresve a moviekben van egy Pin Joker, de ez vélhetőleg nem ő lesz.

Az h Zorroékat elverték... 2 nagykaliberű assának néznek ki, rajtaütéseket meg nehéz kezelni. De míg nincs flashback addig ne tudjuk előre mi történt. mert attól a lövéstől amitől Brook és Zorro kifeküdt, Nami teste valszeg szétfröccsenne, így gondolom h valami trükk lesz, de tudjuk jól, hogy a plot védi őket. (a morális szabály megment minket törvényszerűség)

blackronin

#3115
Quote from: Junchi on 2012-05-09, 17:51:02
Kezd nagyon MEHH-szagú lenni ez az arc. Pedig jól indult.
Bocsi, de a múlt heti és a heti chapter alapján ne írd már le az egész arc-ot...  ^^"
A többi atomkirályság volt.
Nem vagy valami türelmes, igaz?  ^^"

Azt is észrevettem már egy ideje, hogy Oda-nak vannak "holtpontjai" amikor egy kicsit beáll a plot.
Ezek 1 vagy 2 fejezetig tartanak, s leginkább magyarázatokat tartalmaznak.
A múlt heti és a mostani fejezet remek példa erre.
Túl kell rajtuk esni, s utána élvezni a többit.  :smile:

Kraivan:
Joker egy teljesen új karakter lesz szerintem, movie-s és filler karakterekkel ne foglalkozz, aki egy korrupt marine tiszt lehet.


Zoro, Brook és Sanji "legyőzése":
Azért ne higgyétek már, hogy ennyi elég volt nekik?  :P
Biztos el lesz magyarázva, hogy miért történt.
Vagy pedig olyan lesz, mint a FI arc-ban amikor "elkapták" Zoro-ékat... az egészből semmi komoly nem lett végül, off-screen megszöktek.  :D

edit: Zoro, Brook és Sanki "legyőzésével" kapcsolatban az AP-n elmondták a tutit.
A lényeg az, hogy ők megtalálták Kinemon-t kint a szabadban, aki figyelmeztette őket a Yeti testvérekre. Kinemon a DF-jét használta arra, hogy lemásolja a testüket és azokat "győzzék le" a Yeti testvérek.
Az igazi Zoro, Sanji, Brook pedig követi a testvéreket a laboratóriumba.
Nekem tetszik ez az ötlet, s elég Oda szerűnek is tartom.  :P

Bishop

Teljesen jó chapter volt, nem tudom mi baj már megint. Engem csak az idegesít, hogy mások testében, mennyire védtelenek.
Azért NWn szerintem alap hogy képzett bérgyilkosokok képesek csellel kijátszani Zoroekat.
Nekem nincs panasz, infók jönnek szóval nem unatkozom, akció és poénok is vannak. A dráma gyenge viszont, valahogy tojok BrownBre, és arra hogy csinált úgy mint egy kisgyerek CC előtt.

Finlandia

Számomra eléggé érdekfeszítő most ezt az egész, nagyon érdekel Law célja, és hogy vajon hol vannak a társai.
Eddig szerintem jól alakul a New World, csak így tovább!  :cool:

Más. Van egy eladó, eredeti, (matrica dobozon bizonyítja), bontatlan The Grandline Children - Vol. 2 (Banpresto) Boa Hancock figuránk.
További infó róla itt: >LINK<

Ha valakit érdekelne esetleg, írjon PÜ-t.  ;)


blackronin

#3118
667
[spoiler]
667: COOL FIGHT
Cover: Kamabaka Kingdom- The same-as-ever Okama King- confirming that Mugiwara boy made it out to sea

After seeing Brownbeard's appearance and hearing what Chopper has to say, Luffy heads out to retrieve [Nami]. Franky is going with him, and demands some Rumble Balls from Chopper. Chopper says he won't be able to control the effects, but hands some over anyway. Chopper starts to explain how to use them but Franky uses some immediately and begins rampaging. Luffy doesn't realize, tells Franky "Let's go," and Franky starts to attack Luffy.
Caesar says that all he wants is Franky's beam- he doesn't need anything else. Because of the Marines' attack, it seems like he's once again setting up for a gas explosion attack.
Nami argues with the Cool Brothers. She says they'll be sorry when Luffy shows up [this is cut off, but easy enough to guess].
We get the Cool Brothers' introduction, but we can't see their faces, and they're complaining about the cold (because they're naked...).

Luffy and Franky follow the footprints off the edge of a cliff.
At the bottom there's an icicle pincushion [I'm picturing a bunch of stalagmites sticking up]. It's shattered to pieces by Armed Gatling. Even when targeted by bullets, Luffy can, thanks to his training, repel them all. [not sure about this one...]

Even now, we've got Luffy vs. Rampaging Franky
Taking advantage of the group's split-up, the Cool Brothers drop an iceberg on the duo, but Franky throws it back. Scotch repels it.
Luffy is annoyed by the persistence of Franky's rampage and hits him with an Elephant Gun.
During this time, Nami is carried off again by Lock, and Law appears.
Scotch is cleaved in two (!?) by an attack called Counter Shock. His glasses are broken, and he falls.

Law: "On this island lies a key to stirring up the New World. There are two ways to survive in the New World. Either take protection from one of the Yonkou, or challenge them. It doesn't look like you're willing to put yourself under anyone's control, eh?"

Luffy: "That's right! I like being the captain!"
Law: "So form an alliance with me! The two of us combined might just be able to do it!"
Luffy: "Alliance?"
Law: "I've got a plan to take down a Yonkou."
Luffy: "!!?"

[/spoiler]

A spoiler utolsó része eléggé meglepett!
A többi követi az utóbbi hetek kaotikus stílusát.
De összességében jó fejezetnek ígérkezik.   

edit: na végre!
http://mangastream.com/read/one_piece/45623522/1

Korrekt fejezet volt, a poénok is bejöttek meg a harc is tetszett, de a végét találtam a legérdekesebbnek.
Szóval elégedett vagyok.

edit2: a chapter alapján kiderült, hogy Zoro, Sanji és Brook csak gáztámadást kapott a yeti fivérektől, aminek köszönhetően részegek lettek vagy elaludtak, szóval szó sincs semmiféle megölésről se legyőzésről.

Squazee2005

Végre, végre. Jó kis fejezet volt. Franky-n nagyon jót röhögtem és érdekes Law, izé...Traffy ( XD ) ajánlata is.
A fejezet nagyon COOL volt.  ^^