Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

blackronin

#3300
Quote from: chilip on 2012-11-28, 13:50:43
belinkeled majd ha kijön? :) gondolom te gyakran nézed mikor adják ki
Szívesen.
Addig is itt az oldaluk (én is ezt nézem):
http://mangarulereader.hostoi.com/MANGARULEREADER/

A 657-es fejezettől kezdve lehet olvasni, de az előtte lévőket is már lefordították, azok viszont mangakötetekben tölthetők le.

Ők jelenleg a legjobb és legpontosabb fordítók, tehát nem maradnak ki a nyelvi poénok és pontosan odafigyelnek a japán nyelvi és kulturális sajátságokra is.
Valamint a cleaning terén is kifogástalan munkát végeznek, nekik köszönhetjük hogy anno észrevettük a 3 szakéscsészét.
Ugyanis az a mangapanda verzióban nem látszódott.

Squazee2005

Amióta múltkor ajánlottad a mangarule-t, mindig igyekszem odatévedni, így egy héten három verzióban élvezhetem az aktuális OP fejezetet.  :kocc:

blackronin

#3302
A következőt meg el is felejtettem megemlíteni:
A végén lévő duplaoldalon feltűnik Big Mam is.
Szerintem ez nem véletlen.
Arra enged ugyanis következtetni (főleg Law szövegét olvasva), hogy Law Big Mam ellen szövetkezett Luffy-val, valamint nagy valószínűséggel Big Mam az a Yonkou akinek van 100 fős Smile DF-es hadserege.
Hiszen ha Law elrabolja CC-t és megsemmisíti Doflamingo Smile gyárát (ami szintén a szigeten van), akkor ezzel tovább gyengítheti Big Mam erejét.
És Kid, Hawkin és Apoo valószínűleg azért szövetkezett szintén, hogy megdönthessék Big Mam hatalmát (azt meg Tamago mondta még a FI-en, hogy Kid megtámadta és elpusztította Big Mam kettő hajóját).

Law elmondta:
Egy új korszak jön, új nevekkel.
Ezek a nevek pedig a Supernovák és BB lesznek.

Squazee2005

Ennek fényében külön hab lenne a tortán, ha Luffy összebratyizna BigMammel. Law hogy fogná a fejét.
Luffy: De ő Lola mamája.
Law: De-de ő ellene szövetkeztünk.
Luffy: De ő is szereti a jó kajákat.
Law: De a megállapodás...
Luffy: Ismerd el, hogy BigMam tök jó fej.
Law: Feladom.

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2012-11-28, 19:14:25
Ennek fényében külön hab lenne a tortán, ha Luffy összebratyizna BigMammel. Law hogy fogná a fejét.
Luffy: De ő Lola mamája.
Law: De-de ő ellene szövetkeztünk.
Luffy: De ő is szereti a jó kajákat.
Law: De a megállapodás...
Luffy: Ismerd el, hogy BigMam tök jó fej.
Law: Feladom.
Hát igen...
Ez a Lola-s dolog is elég érdekes lesz majd, ha bejön.  :D

Ja és kijött a MS verzió.
Ég és föld a mangapanda-hoz képest.
Ajánlom ezt is elolvasni.

LuckyDingo

A végén a sziget is Law vágása miatt vált ketté? O.o

blackronin

#3306
Quote from: LuckyDingo on 2012-11-28, 20:57:14
A végén a sziget is Law vágása miatt vált ketté? O.o
Pontosan.

A fejezetben számomra leginkább az a durva, hogy Law mennyire jól látja át Doflamingo hibáit.
Doflamingo kemény arc, de az új generáció, tehát a Supernova-k és BB, remekül kihasználta WB halála utáni "csendet", hogy magához ragadja a kezdeményezést.
Law is elhitette Doflamingo-val és bandájával, hogy gyenge, erre kiderül hogy hatalmas erőre tett szert a DF-jének és Hakijá-nak mesteri elsajátításával.

Punk Hazard arc azért nagyon élvezetes, mert rengeteg mindennek tette le az alapját.

chilip

hát most hogy félbevágta a gyárat.... beszivároghat a gáz mindenhova.... :D nice goin doc!

blackronin

Quote from: chilip on 2012-11-28, 21:37:01
hát most hogy félbevágta a gyárat.... beszivároghat a gáz mindenhova.... :D nice goin doc!
Már csak 5 perc lett volna hátra egészből, szóval már mindegy...  :P

Egyébként Law mondta, hogy elpusztítja az egész létesítményt, szóval ez már lényegtelen.
Luffy, Law és a többiek hamarosan indulni fognak a kijárat felé, hiszen el kell menekülniük (nem akarnak meghalni).
Az arc lezárul nemsokára, nem lehet már sokáig húzni az időt.

Bár lesz még egy-két twist ezzel kapcsolatban mielőtt továbblépnénk.

LuckyDingo

Valszeg Caesarra is hatással lenne a gáz, szal, tuti van neki valami semlegesítője.
Vagy megérkezik Vegapunk és helyrehoz mindent. :D

Squazee2005

Nem lenne rossz.

Law a TimeSkip előtt tudta, hogy nem lenne sok esélye a Vergo-félékkel szemben és ezek szerint, ezért is várhatott ki, ahelyett, hogy bevetette volna magát a New World sűrűjébe. Másrészt valószínűleg Luffyt is meg akarta várni, mert már akkor tudhatta, tervezhette, hogy vele a jövőt. Azért jó, hogy úgy tűnik, Law is felismeri, hogy Luffyt nem tudja irányítani, szövetség ide vagy oda, bár a nagy pofont, Luffy ellentmondását, amennyiben lesz, biztos csapásként fogja megélni. Rövid ideig legalábbis.

Bishop

Hát nekem még mindig nem tetszik hogy Luffy time skip óta mindenkit elp*csaz nehézség nélkül. Smoker szenved Vergo ellen aki mellesleg egy tök jó karakter. Ennek ellenére Law egy könnyű csapással elintézi....már sose lesz egy Enies Lobby szintű arc? Nekem kicsit csalódás ez az arc. Persze sok hasznos infoval van tele de az ellenfelek kb csak plottal tudták idáig is tartani magukat. És ez engem marhara bosszant.
Ott van Ceasar zseni, tudós, kreatívan kihasználja a dfjet. Erre Luffy gond nélkül újra meg újra elveri. Semmi mást nem csinál mint fejeket vág. Úgy nagyon nem tud senki levesebe belekopni, pusztán a hazai pálya előnyét használja ki.
Monet is cseles okos, valszeg hakija is van, utolsó pillanatban kap két kard szerű fegyvert, hogy igazolja miért Zoro harcol ellene. Semmire nem volt jó csak hogy még badassebb legyen Zoro. Ahelyett, hogy a csajok harcoltak volna ellene Nami Robin Tashigi kombot megnéztem volna.
Yeti brothers, a haki használó Zorot kiutik Luffy oneshotolja őket. Inkább megnéztem volna Franky Usopp párost ellenük.
Vergo a legnagyobb csalódásom. Végig úgy van beállítva mint aki tényleg erős, valaki akin Sanji letesztelhetne a martial artist tudását semmi hax df csak skill. Jó lenyeltem hogy Smoker akarja elintézni. Erre átadja Lawnak. Ő meg nagy nehezen annyit tudott tenni, hogy elvette law szívét??! Aztán Law egy csapással leteriti....
És akkor Chopperről es Brookról nem is beszélve...
Jó sok infot kaptunk, az eleje is jó volt, de mostanra már azt várom mikor lesz vége...semmi új nem lesz már pár info még talán. Shinokuni max...ami egyáltalán nem érdekel.

blackronin

#3312
Quote from: Bishop on 2012-11-29, 09:06:52
Hát nekem még mindig nem tetszik hogy Luffy time skip óta mindenkit elp*csaz nehézség nélkül. Smoker szenved Vergo ellen aki mellesleg egy tök jó karakter. Ennek ellenére Law egy könnyű csapással elintézi....már sose lesz egy Enies Lobby szintű arc? Nekem kicsit csalódás ez az arc. Persze sok hasznos infoval van tele de az ellenfelek kb csak plottal tudták idáig is tartani magukat. És ez engem marhara bosszant.
Ott van Ceasar zseni, tudós, kreatívan kihasználja a dfjet. Erre Luffy gond nélkül újra meg újra elveri. Semmi mást nem csinál mint fejeket vág. Úgy nagyon nem tud senki levesebe belekopni, pusztán a hazai pálya előnyét használja ki.
Monet is cseles okos, valszeg hakija is van, utolsó pillanatban kap két kard szerű fegyvert, hogy igazolja miért Zoro harcol ellene. Semmire nem volt jó csak hogy még badassebb legyen Zoro. Ahelyett, hogy a csajok harcoltak volna ellene Nami Robin Tashigi kombot megnéztem volna.
Yeti brothers, a haki használó Zorot kiutik Luffy oneshotolja őket. Inkább megnéztem volna Franky Usopp párost ellenük.
Vergo a legnagyobb csalódásom. Végig úgy van beállítva mint aki tényleg erős, valaki akin Sanji letesztelhetne a martial artist tudását semmi hax df csak skill. Jó lenyeltem hogy Smoker akarja elintézni. Erre átadja Lawnak. Ő meg nagy nehezen annyit tudott tenni, hogy elvette law szívét??! Aztán Law egy csapással leteriti....
És akkor Chopperről es Brookról nem is beszélve...
Jó sok infot kaptunk, az eleje is jó volt, de mostanra már azt várom mikor lesz vége...semmi új nem lesz már pár info még talán. Shinokuni max...ami egyáltalán nem érdekel.
Köszi, hogy megosztottad a véleményedet!
Reagálnák is rá, mert érdekes és vitatott dolgokat hoztál fel:
1. Luffy ereje
Ne felejtsük el rögtön a legfontosabb dolgot (ami valami miatt mindig kimarad):
Luffy 2 évig edzett Rayleigh-nel (na jó, csak másfél év, de akkor is), aki Roger jobb keze volt.
Ennél keményebb és méltóbb mester senki se kapott.
Ezek után még szép, hogy képes mindenfajta erőlködés nélkül legyőzni az eddigi ellenfeleket.
Az lenne a durva, ha a New World ELSŐ szigetén már gondok adódnának...
Ennies Lobby szintű arc biztosan lesz (vagy Big Mam vagy Doflamingo ellen), de előbb még egy kicsit jó kiélvezni azt, hogy mindenki el van ájulva a SH banda erejétől.
Szóval nekem bejön a mostani helyzet.
2. CC
Caesar erős és viszonylag kitartó karakter, hasznos DF-el.
De míg Luffy egy harcos, addig CC csak egy TUDÓS. Neki nem kell annyira keménynek lennie, erre vannak az emberei.
Mindezek ellenére még így is meg tudta lepni az ellenfeleit CC (ahogy írtad, hogy remekül kihasználta a helyzeti előnyeit).
Szóval teljesen rendben van (a fejei pedig maga a személyisége  :P ). Jó karakter, sokkal jobb mint Hody.
3. Monet
Haki-ja biztosan nincs, csak a Logia DF-je az egyedisége.
Viszont azzal teljesen egyetértek, hogy remek ellenfél lett volna Nami vagy Robin számára, erre pedig megkapta Zoro, aki feltörölte vele a padlót... De legalább volt annyi haszna, hogy a Zoro-Tashigi kapcsolat alakulása a segítségével be lett mutatva.
4. Yeti brothers
Zoro-t nem verték le, hanem altatólövedékkel tették ártalmatlanná.
Ez az ő specialitásuk (valamint a csapdaállítás és a rajtatütés), tiszta küzdelembe semmi esélyük se lett volna.
És nem is Luffy győzte le őket igazából, hanem Law.
5. Vergo
Ezt végképp nem értem.
Vergo kemény és tényleg durva Haki használó, semmi szégyen nincs abban, hogy Smoker "veszített" ellene (ami szándékos volt, tehát nem számít igazából). Law pedig csak kettévágta (Vergo és DF alulbecsülte Law-t és ezt ő ki is használta pofátlanul).
Tehát a harcnak nincs még vége.
Smoker-nél pedig el lett magyarázva, hogy ő utálja, ha tartozik egy kalóznak. Így természetes, hogy előbb ezt a dolgot rendezi le, s utána tér rá a komoly küzdelemre. Smoker-t nem kellene állandóan leírni ám...
6. Shirokuni
Talán az arc leggyengébb része (idegesítőek voltak a futkosós fejezetek), de később majd fontos lesz, hogy mik történtek PH szigetén.
Segítségével be tudta mutatni Oda az alvilági brókerek világát is.
Tehát ennek is megvolt a maga haszna.

PH arc számomra eddig kellemes csalódás, sokkal több lett belőle, mint amit eleinte gondoltam.
Egyébként én is várom a végét, de nem azért mert rossz lenne az arc.
Hanem azért, hogy lássuk végre a NW többi részét is, s rátérjünk az igazi küzdelmekre is (Big Mam, Doflamingo, Kaido, BB, Supernovas, stb.).
Annyi minden van még hátra, hogy még belegondolni is félelmetes!

LuckyDingo

Ugye azt tudjátok, hogy a Vergo VS Law-Smoker-nek még nincs vége? :D Simán kinézem belőle, hogy tudja még folytatni kettévágva is.. :D

Bishop

#3314
1. Luffynak csak az alapokat tanította meg, többit maga csinálta. És nehogy már az alapján értékeljünk valakit, hogy ki tanította. Ennyi erővel Robinnak erősebbnek kellene lennie Sanjinal.
Számomra a New World nem csak Younkoból meg Royal Shichibukaiból áll. Azért ez már a New World! Nem Fishman Island. És kell lenniük erős mid tier karaktereknek is, mint pl WB szövetségesei. Ide sorolnám Luffyékat is. Már is közel Younko szinten vannak akkor nem jósolok sok évet hátra, edzés ide vagy oda én azt akarom hogy küzdjenek Fishman Island után kihívásra vártam, nem erre.
CC csak mert tudós és nem harcos nem kéne alabecsulni, sokkal okosabb Luffynál ezt alig láttam kihasználni, pedig egy harcba az is fontos. És ő nem akármilyen tudós, Vegapunk után a legjobb.
A testvérek csak elkabitottak, de Zorot! Akinek valószínűleg van képviselői hakija. Még is meglepték őt, tök mindegy hogy Law(elfelejtettem) akkor is oneshot.
Zoro Tashigit máshogy is megoldhatta volna Oda ha akarja.
És az meg engem nem érdekel hogy Smoker vissza akarta adni a tartozását, gyenge húzás ha akarjuk a szíve visszaszerzese is lehetett volna. Vagy utólag is lehetett volna.
Az meg megint csak olcsó húzás, hogy alabecsulte Vergo Lawot, egy olyan szintű karaktertől nem ezt várom.
Lehet védeni de túl sok a plotkai/jutsu/no mi whatever benne. Persze Op még mindig az abszolút kedvencem, de ez az arc ettől még nekem csalódás.

Bishop

Kenbonshoku hülye telefon xD

blackronin

#3316
Quote from: Bishop on 2012-11-29, 11:07:00
1. Luffynak csak az alapokat tanította meg, többit maga csinálta. És nehogy már az alapján értékeljünk valakit, hogy ki tanította. Ennyi erővel Robinnak erősebbnek kellene lennie Sanjinal.
Számomra a New World nem csak Younkoból meg Royal Shichibukaiból áll. Azért ez már a New World! Nem Fishman Island. És kell lenniük erős mid tier karaktereknek is, mint pl WB szövetségesei. Ide sorolnám Luffyékat is. Már is közel Younko szinten vannak akkor nem jósolok sok évet hátra, edzés ide vagy oda én azt akarom hogy küzdjenek Fishman Island után kihívásra vártam, nem erre.
CC csak mert tudós és nem harcos nem kéne alabecsulni, sokkal okosabb Luffynál ezt alig láttam kihasználni, pedig egy harcba az is fontos. És ő nem akármilyen tudós, Vegapunk után a legjobb.
A testvérek csak elkabitottak, de Zorot! Akinek valószínűleg van képviselői hakija. Még is meglepték őt, tök mindegy hogy Law(elfelejtettem) akkor is oneshot.
Zoro Tashigit máshogy is megoldhatta volna Oda ha akarja.
És az meg engem nem érdekel hogy Smoker vissza akarta adni a tartozását, gyenge húzás ha akarjuk a szíve visszaszerzese is lehetett volna. Vagy utólag is lehetett volna.
Az meg megint csak olcsó húzás, hogy alabecsulte Vergo Lawot, egy olyan szintű karaktertől nem ezt várom.
Lehet védeni de túl sok a plotkai/jutsu/no mi whatever benne. Persze Op még mindig az abszolút kedvencem, de ez az arc ettől még nekem csalódás.
Ok.

"Képviselői" haki...  :D

Komolyra fordítva:
Szerencsére te így látod, én meg úgy. Ettől lesz érdekes a dolog.
A PH arc már nem lesz sokáig húzva, s biztos vagyok benne, hogy a köv. arc-ban kapni fog a SH banda egy komoly pofont.
Nem kell félteni attól Oda-t, hogy nem fogja bemutatni a NW erejét.
De én azt mondom újra, hogy a mostani arc-ban még korai lett volna egy Ennies Lobby szintű IGAZI élet-halál küzdelmet bemutatni.
Az majd lesz Big Mam vagy akárki ellen a következő arc-ban.
A NW-ben viszont tényleg a Yonkou a legfontosabb erő, ők uralják azt a tengert, a Marine csak másodlagos.
Ezt akarta megváltoztatni Akainu (ki tudja hogy sikerült-e neki), azzal hogy átrakta a Marine HQ-t a NW-be.

Még valami:
Az viszont már tényleg nevetséges, hogy Nami és Robin nem kapott még komoly küzdelmet, de a többiek sincsenek elkényeztetve.
Kicsit sok már nekem, hogy állandóan Luffy, Zoro és Sanji viszi el az adásidőt.
Mekkora királyság lenne egy olyan arc, ahol Monster Trio csapdába kerül, s lényegében a többieknek kell megküzdeniük az adott ellenfelekkel.

LuckyDingo

Nem igazán értem miért kell belekötni a storyba? Teljesen rendben van úgy ahogy megoldotta Oda. Nami-Usopp-Franky örüljön ha kaphat szerepet. Brook-Robin harcol amikor csak kell. Chopper most doktorkodhatott, szal ő pipa. Sanji kicsit el lett hanyagolva és átcsapott comic reliefbe a marine-okkal, de nem baj, őt úgysem komálom annyira.

Most is arról szól a manga, amiről eddig is.. Luffy, Zoro elver mindenkit + most ott van Law is mint szövetséges.
Caesar egy gáz karakter (pun intended). Gagyin néz ki, gonosz, kegyetlen és azt hiszi, hogy okos, pedig annyira mégsem. A hülye kísérletei ezt bizonyítják. A biológiai fegyverekhez ért, bár ez lehet a DF mellékhatása is. Oszt ennyi. Vegapunk sokkal több cucchoz ért nála elvileg. Valszeg Caesar ismeri a hakit, de szerintem használni nem tudja.. és miért tudná? Nem harcos.. de ha tudná, akkor is szanaszét verné Luffy. xD

Szal nem értem mi a gond, amit akart ODa, azt elmondta ebben az arcban. Mér csak le kell zárni, aztán mehetnek tovább.. úgysem rögtön Big Mamék torkának ugranak majd. Van még egy rakat sziget = rakat lehetőség. EZ a New World eleje, hagy legyenek már erősek Luffyék. Nekem az volt irreális, hogy Fishmen Islandon annyira lesérült Luffy.. Én azt vártam, hogy erős legyen, ha már egyszer edzett, és megkaptam amit akartam. Ennyi. :D

Squazee2005

Én is ugyanígy érzek, bár azért egy rendes Nami fightnak, vagy az időjárás cuccnak a sűrűbb használatát jobban díjaztam volna. Kíváncsi vagyok rá. De lehet, hogy majd csak a következőkben fog megmutatkozni, hogy tudnak harcolni. Mármint a következő arcokban. Én legalábbis nagyon reménykedem benne.

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2012-11-29, 13:32:47
Nem igazán értem miért kell belekötni a storyba? Teljesen rendben van úgy ahogy megoldotta Oda. Nami-Usopp-Franky örüljön ha kaphat szerepet. Brook-Robin harcol amikor csak kell. Chopper most doktorkodhatott, szal ő pipa. Sanji kicsit el lett hanyagolva és átcsapott comic reliefbe a marine-okkal, de nem baj, őt úgysem komálom annyira.

Most is arról szól a manga, amiről eddig is.. Luffy, Zoro elver mindenkit + most ott van Law is mint szövetséges.
Caesar egy gáz karakter (pun intended). Gagyin néz ki, gonosz, kegyetlen és azt hiszi, hogy okos, pedig annyira mégsem. A hülye kísérletei ezt bizonyítják. A biológiai fegyverekhez ért, bár ez lehet a DF mellékhatása is. Oszt ennyi. Vegapunk sokkal több cucchoz ért nála elvileg. Valszeg Caesar ismeri a hakit, de szerintem használni nem tudja.. és miért tudná? Nem harcos.. de ha tudná, akkor is szanaszét verné Luffy. xD

Szal nem értem mi a gond, amit akart ODa, azt elmondta ebben az arcban. Mér csak le kell zárni, aztán mehetnek tovább.. úgysem rögtön Big Mamék torkának ugranak majd. Van még egy rakat sziget = rakat lehetőség. EZ a New World eleje, hagy legyenek már erősek Luffyék. Nekem az volt irreális, hogy Fishmen Islandon annyira lesérült Luffy.. Én azt vártam, hogy erős legyen, ha már egyszer edzett, és megkaptam amit akartam. Ennyi. :D
Nagyjából egyetértek a leírtakkal, de szerintem a többi SH is kapjon lehetőséget saját harcok formájában.
CC pedig fun karater, ne bántsd.  :P

FI arc-ot pont ezért nem szerettem, mert a király SH banda elszerencsétlenkedik Hody és haverjaival annyi fejezeten keresztül (Oda erősebbnek állítva be őket, mint amilyenek valójában), amikor Luffy elintézhette volna az egész bandát is egyedül.
Az anime pedig ezt még tetézte is.

Bishop

Én nem szólok bele, de lehet véleményem nem :P Nem tetszett na és  ::)

QuoteSanji kicsit el lett hanyagolva és átcsapott comic reliefbe a marine-okkal, de nem baj, őt úgysem komálom annyira.
BLASPHEMY  :__devil:  :angyali:

blackronin

#3321
Quote from: Bishop on 2012-11-29, 14:03:03
Én nem szólok bele, de lehet véleményem nem :P Nem tetszett na és  ::)
Hála az égnek, hogy van véleményed.
Legalábbis ritka unalmas lenne a topic, ha mindenki csak "Ez király. Csak így tovább!" féle kommentekkel írná tele...  ^^"

edit:
Aokiji kinézete az Akainu-val való harc után (a Z filmből való)



Egy "kicsit" elbánt vele az élet...  :eek:

LuckyDingo

Már ruhára sincs pénze :(

Squazee2005

Remélem, hogy Akainu is vesztett valamit. Szegény Aokiji.

Kassh

#3324
Quote from: LuckyDingo on 2012-11-29, 10:59:16
Ugye azt tudjátok, hogy a Vergo VS Law-Smoker-nek még nincs vége? :D Simán kinézem belőle, hogy tudja még folytatni kettévágva is.. :D

[spoiler] :D[/spoiler]

Nekem is teljesen bejön ami most történik, Luffyék pwnoljanak csak mindenkit, nem véletlenül edzettek 2éven keresztül :)

blackronin

Egy újabb érdekes dolog Oda-ról egy új újságcikk kapcsán:
Bármennyire is hihetetlen, de saját bevallása szerint reggel 5-kor kell és hajnali 3-kor (!!!) fekszik le.  :eek:
Tehát összességében 2-3 órát alszik csak.
Remélem, hogy ebből nem csinál rendszert, s régebben ennél többet aludt.
Így már persze jobban érthető a sok break is...  ^^"

Valószínűleg ez csak egy eseti dolog, mert a következő időben finoman szólva is elárasztották munkával:
Z film, Z film guide, Z film fejezet, Z film color spread, Z előzmény filler, OP színházi darab, OP szakácskönyv, One Piece Ten kiállítás, JUMP Festa 2013...
Csak pár dolog, ami ebben az évben történt.

LuckyDingo

#3326
Hajnal ötkor felkel, mangabiznisz délig, délben kaja, aztán MMO hajnal 3-ig.. óóbazz aludni kéne.. :D

Quote from: blackronin on 2012-11-30, 13:03:37
Valószínűleg ez csak egy eseti dolog, mert a következő időben finoman szólva is elárasztották munkával:
Z film, Z film guide, Z film fejezet, Z film color spread, Z előzmény filler, OP színházi darab, OP szakácskönyv, One Piece Ten kiállítás, JUMP Festa 2013...
Csak pár dolog, ami ebben az évben történt.

Na ezekből A Jump Festa 2013-on kívül ki tudnék húzni mindent. Azokkal nem kéne foglalkoznia. Helyette átállhatna heti 30 oldalra, hogy az anime ne legyen rétestészta. :D

blackronin

#3327
Quote from: LuckyDingo on 2012-11-30, 14:26:23
Quote from: blackronin on 2012-11-30, 13:03:37
Valószínűleg ez csak egy eseti dolog, mert a következő időben finoman szólva is elárasztották munkával:
Z film, Z film guide, Z film fejezet, Z film color spread, Z előzmény filler, OP színházi darab, OP szakácskönyv, One Piece Ten kiállítás, JUMP Festa 2013...
Csak pár dolog, ami ebben az évben történt.

Na ezekből A Jump Festa 2013-on kívül ki tudnék húzni mindent. Azokkal nem kéne foglalkoznia. Helyette átállhatna heti 30 oldalra, hogy az anime ne legyen rétestészta. :D
Teljesen egyetértek.
Azt gondolom, hogy Oda-t egy kicsit kihasználták az utóbbi időben.
Túl sok mindent tukmáltak rá, s ő (köszönhetően az elhivatottságának és annak, hogy szereti a rajongóit) inkább elvállalta ezeket, csak nehogy csalódást okozzon.
Persze ennek a marketing-es csávók is örültek, ömlik a pénz is rendesen az OP-s cuccokból.
És még meg se említettem az OP-s vidámparkot, a Nami-s mandarinokat (amik csak sima gyümölcsök, amiket az OP nevével adnak el), a Luffy-s "húsfalatokat" (ami szintén egy vicc).

Szerencsére jövőre biztosan nem lesz movie, s nagyon valószínű, hogy ilyen stílusú film, mint a Z (tehát hogy Oda komolyan részt vesz benne) nem nagyon lesz már. Ez még be volt tervezve régebben, így érthető hogy Oda beletett apait-anyait.

Foglalkozzon a mangával és kész.

blackronin

#3328
691
http://www.mangareader.net/one-piece/691/3

EPIC chapter!  :whoah:
Szegény CC-nek vége...

LuckyDingo

Hát ebben semmi epic nem volt. Thriller bark end utánzatnak tartom ezt a húzást.. eddig se tetszett Caesar, de most még nagyobb fail lett.