Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

blackman

Pedig a One Piece-t csak kalózkodva lenne szabad terjeszteni.  :D

blackronin

#3511
Itt a mangapanda féle 718-as fejezet.
http://www.mangareader.net/one-piece/718/3

Jópofa fejezet volt, bár inkább átvezető jellegű.

Haladtunk is a többi szállal, valamint úgy tűnik hogy Chinjao is kidőlt a végére.

Várom a következő hetet.

Finlandia

Quote from: blackronin on 2013-08-22, 00:04:41
Quote from: Finlandia on 2013-08-21, 22:58:28
Biztos? 1000% már? Pontos ok? Semmit sem találok, te mit tudsz? :eek:
Valami olyasmit olvastam az AP-n, hogy a VIZ (aki kiadja az OP-t angolul) és az oldaluk üzemeltetője rájuk szállt, s kérték őket hogy hagyják abba.
Ennyit tudok.

Értem, köszi. És bezzeg az MS nem zavar senkit...  :ejj:

NLZ

Szakértők, a Powermanga fordítása mennyire vállalható?
http://www.batoto.net/read/_/188837/one-piece_ch718_by_powermanga/2
[reserved]

blackronin

#3514
Quote from: NLZ on 2013-08-22, 17:05:58
Szakértők, a Powermanga fordítása mennyire vállalható?
http://www.batoto.net/read/_/188837/one-piece_ch718_by_powermanga/2
Köszönöm a linket!
Ugyanis ez is CCC (AP-s srác, akinek a fordítását használta a mangarule) munkája alapján készült, így ez a legjobb fajta fordítás, ami elérhető.
Lényegében akkor a powermanga az új mangarule...  ^^

Így akkor még sincs veszve minden!

Azonban azt látom, hogy nekik sincs meg még a 710-es fejezet lefordítva, ugyanis a mangarule éppen azon dolgozott (ez még kimaradt nekik), mielőtt meghalt volna...  ^^"

edit: itt a hiányzó 710-es fejezet CCC féle fordítással.
[spoiler]
http://imgur.com/1GjS413,Ss6kJLI,m3QROjx,9x2tMMT,mm6Pbb9,VqW6sss,NWeXKg9,FXXuSPL,26yNyyi,3MlaD38,5gR5e4a,r8Eb3EX,IXiHLDD,JQNCtf8,c9G7dO4,5hDoBAa,qUL1Uqh#0
[/spoiler]

Finlandia

Pont most jöttem megkérdezni, hogy ők mennyire megbízhatóak  :Kiraly:  :whoah:

blackronin

#3516
719
[spoiler]
​- Don Chinjao recovers from Luffy's attack and talks to Luffy. He despises Luffy very much.
- ​​​​Don Chinjao´s flashback begins. His head was pointed originally. He looks like Patrick Star from SpongeBob SquarePants.
- His family had a frozen island with a huge treasure under the ice. The ice can opened only by with his headbutts.
- Garp and Don Chinjao fought. Garp´s punch deformed Don Chinjao head, because of this he couldn´t smash the ice and get the rest of treasure.
- Back to the Present. Luffy attacks Don Chinjao with Elephant Gun. Don Chinjao does the same with his head​.
- Luffy´s attack crashes with Don Chinjao head that recovers his original form (the pointed form).
​- Luffy knocks down Don Chinjao and wins C block. Burguess uncovers Lucy´s identity.​

​End of chapter.​
[/spoiler]

Hát... egy kicsit fura chapter.  ^^"

edit: kijött!
http://www.mangareader.net/one-piece/719

Chinjao idióta, de igazi OP-s, flashback-jét leszámítva nem volt valami maradandó fejezet...
Kicsit többet vártam volna ennél.

A cover story pedig nagyon fárasztó már...
Nem tudom, hogy miért kedveli Oda ennyire Caribou-t...  ^^"

chilip

hahaha kurva jó volt :D remélem ezzel kettéhasította a gyárat az aréna alatt :D doflamingo saját magát rúgná tökön azzal hogy becsalta luffy-t oda

Squazee2005

Egyszer csak vége lesz már Caribou sztorijának is. Remélem.

Amúgy jók voltak az elmúlt fejezetek. Kíváncsi vagyok, hogyan tovább Ugye van még egy blokk hátra, de a törpesereg már tör előre. És a nagy harc előtt lesz majd egy 10 fejezetes flashback kitérő valahol, amit én személy szerint nagyon várok már.

NLZ

[reserved]

blackronin

#3520
Quote from: NLZ on 2013-08-29, 02:33:27
CCC fordítás
http://www.batoto.net/read/_/190345/one-piece_ch719_by_powermanga
Köszi a linket.  :smile:


720 spoilers
[spoiler]
- Cavendish keeps attacking Luffy.
- Chinjao thanks Luffy with a headbutt but destroys floor accidentally. Chinjao wants his grandchildren's generation to join Mugiwara crew.
- Bartolomeo became Luffy's super fan after he saw Luffy survive a lightning strike in Loguetown.
- Rebecca helps Luffy to escape from Cavendish and Chinjao.
- Burgess and Blackbeard talks to each other by Den Den Mushi. Burgess tells Blackbeard that he dones't trust Aokiji. And then Luffy passes. Luffy says he won't give Ace's power to Blackbeard.
- In the End. Rebecca tries to kill Luffy but fails. Rebecca wants to get more opportunities to eat Mera Mera no Mi because she wants to beat Doflamingo and protect Toy Soldier.

End of chapter.
[/spoiler]

Ez már nagyon érdekes fejezet lesz!  :jee:

Megmurdel

Quote from: blackronin on 2013-09-03, 09:27:46

720 spoilers
[spoiler]
- Cavendish keeps attacking Luffy.
- Chinjao thanks Luffy with a headbutt but destroys floor accidentally. Chinjao wants his grandchildren's generation to join Mugiwara crew.
- Bartolomeo became Luffy's super fan after he saw Luffy survive a lightning strike in Loguetown.
- Rebecca helps Luffy to escape from Cavendish and Chinjao.
- Burgess and Blackbeard talks to each other by Den Den Mushi. Burgess tells Blackbeard that he dones't trust Aokiji. And then Luffy passes. Luffy says he won't give Ace's power to Blackbeard.
- In the End. Rebecca tries to kill Luffy but fails. Rebecca wants to get more opportunities to eat Mera Mera no Mi because she wants to beat Doflamingo and protect Toy Soldier.

End of chapter.
[/spoiler]

Ez már nagyon érdekes fejezet lesz!  :jee:
:tezsvir: az biztos

blackronin

#3522
720:
Kijött!

http://mangahead.com/Manga-English-Scan/One-Piece/One-Piece-720-English-Scan

EPIC chapter volt, több szempontból is:
- Bartolomeo, mint super Luffy-fan telitalálat. El tudom képzelni, hogy a táskája tele van Luffy-s újságcikkekkel, valamint pár fotóval amit szívesen aláíratna vele.  :D
- Chinjao "megköszönte" Luffy-nak a segítséget azzal, hogy kettéfejelte a padlót  :lol:
- Teach is megjelenik, igaz csak Den-den mushin
- meg persze Rebecca is kap egy kis figyelmet... de szegénynek esélye sincs a D blockban annyira gyenge  ^^"

Várom a következő hetet!  :jee:

LuckyDingo

Egyrészt jó, hogy a Troll nem ellenség, de idegesítő is lett a jelleme, hogy kiderült, hogy Luffy fanboy.. kíváncsi leszek kiderül-e valaha a számára, hogy Luffy csak egy paraszt hülyegyerek, akit lehet nem kellene annyira nagyra tartani. :D Egy csalódás után remek ellenség lenne.

Squazee2005

Fú, ez nagyon jó lett. Olyan igazi igazi OP érzés kapott el. Nagyon jól szórakoztam, a sötét múlt érdekes.

Mondjuk ez a "Namibecca" tényleg kicsit furcsa, de meg van bocsátva.  :jee:

Állat jó volt ez az egész. :whoah:

blackronin

#3525
A 720-as fejezet ccc fordítással:
http://www.batoto.net/read/_/188837/one-piece_ch718_by_powermanga/2

Ez a 718-as mutat, de a legördülő menüből már kikereshető a többi is.
Szerintem a közeljövőben is ide lesznek felrakva a fordítások

edit:
721:
Kijött.
http://mangahead.com/Manga-English-Scan/One-Piece/One-Piece-721-English-Scan

Nem volt rossz fejezet, de Rebecca története annyira nem hatott meg.
Láttam már jobb flashback-et is Oda-tól.
Egyébként ezzel a fejezettel nyugodtan kihúzhatjuk Rebecca-t a köv. nakama dolgokból.
Kiderült, hogy hercegnő vagy nemesi származású, így elég valószínűleg hogy nem megy sehová Doflamingo bukása után.

Jövő héten break...  :frown:


LuckyDingo

Unalmas fejezet volt. Ezek után már semennyire nem érdekel Rebecca. Remélem még véletlenül sem ő kapja meg a gyümölcsöt, mert az gáz lenne. :S

Squazee2005

Ez az egész olyan, mint a második Alabasta, csak itt a gonosznak sikerült a puccs. Ebből a szempontból érdekes, de Rebecca múltja... meh.

Na sebaj, azért újabb infókat tudtunk meg.

blackronin

#3528
Quote from: Squazee2005 on 2013-09-10, 22:26:26
Ez az egész olyan, mint a második Alabasta, csak itt a gonosznak sikerült a puccs. Ebből a szempontból érdekes, de Rebecca múltja... meh.

Na sebaj, azért újabb infókat tudtunk meg.
Ezt az Arabasta párhuzamot már több helyen is olvastam.
És tényleg:
Doflamingo-nak sikerült az, aminek Croco-nak nem.

Egyébként remélem Oda azért nem erőlteti állandóan ezeket a hercegnős backstory-kat.
Kezdem már kicsit unni... volt ugye Vivi, Hancock, Shirahoshi, a törpéknek is van egy hercegnője, most pedig Rebecca.
Persze mindegyik kicsit más, de akkor is.

Az biztos, hogy ennyi Dressrosa backstory elég egyelőre.
Most már tényleg a jelenre kellene koncentrálni, hiszen annyi érdekes dolog van még előttünk (Law-Doflamingo-Issho harc ; Törpék támadása ; D block és a további küzdelmek ; stb.).

Squazee2005

Mondjuk Hancock nem igazán hercegnő, hanem ő az uralkodónő, mert ő ott a legerősebb.

Ja, utána én is olvastam az AP fórumot erről a párhuzamról. Végsősoron tetszik, hogy itt már átvette az irányítást a gonosz és a királyi család mély megvetésben van. Rebecca így nem lesz nakama, az is szinte biztos. Hm...


blackronin

#3530
Hát a következőn jót nevettem!
OP, ha Bleach féle stílusban lenne megszerkesztve a fejezet  :D

[spoiler]







[/spoiler]


edit: 722
Kijött!

http://www.mangareader.net/one-piece/722/3

Jó fejezet volt, több szempontból is:
- Cavendish végre kapott egy kis figyelmet
- elkezdődött a D block harca (fura mondjuk az a megjegyzés, hogy 1 résztvevő már ki is lépett... ki lehetett az? Valaki fontos talán?)
- haladtunk a többi szállal is: törpék, Zoro, Jora, Doflamingo
- Brook okosan kihasználta Jora ostobaságát, akiből talán ennyi elég is volt... a többiek pedig visszaváltoztak szerencsére.
- Law vesztett, de ez várható volt. Inkább Doflamingo magyarázata volt érdekes, egy kis backstory a World Government-ről

Alig várom a következő hetet!  :whoah:

Squazee2005

Szuper volt. Érdekes, sok infó, csak így tovább.  :whoah:

blackronin

#3532
723:
Kijött!
http://www.mangareader.net/one-piece/723/3

Remek fejezet volt, külön örülök annak, hogy Doflamingo ellen a többi SH tag fog majd harcolni.
Hiszen Luffy szinte esélytelen, hogy odamenjen Green Bit-re.
Doflamingo-ról is kiderült, hogy valaha World Noble volt.
Kíváncsi leszek majd arra, hogy miért nem az már többé.

Bartolomeo rajongói kirohanásain pedig csak nevetni lehet.  :smile:

Ja és persze Super Saiyan 2-es kinézetű Gladius csávó elég badass.   :D

ReLax18

Mindig is úgy képzeltem el, hogy Sanji fog Dofla ellen harcolni, mert akkor még azt hittem, hogy ő csak egy csicska Shichibukai. Erre kiderült egy-két dolog, leterítette Smokert, kezében a Marines...szal lényeg az, hogy Sanji-nak nincs sok esélye, még talán a többiekkel sem.
Bár itt még annyi minden fog történni, hogy azt öröm lesz olvasni :smile:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Leara

Sanji  :whoah:. Remélem ha nem is egyedül, de a többiekkel együtt legyőzi Doflát (Luffy és Zoro segítsége nélkül).
Bartolomeo fanboykodása még mindig poén XD.

Egyébként mit is mondott Law, hol van a legénysége? Csak mert nekem még mindig fura egy kicsit, hogy ők nincsenek ott segíteni (persze még felbukkanhatnak).
MAL

blackronin

#3535
Quote from: Leara on 2013-10-03, 12:52:55
Egyébként mit is mondott Law, hol van a legénysége? Csak mert nekem még mindig fura egy kicsit, hogy ők nincsenek ott segíteni (persze még felbukkanhatnak).
Zo szigetén vannak, ez a PH arc végén derült ki.

Quote from: Leara on 2013-10-03, 12:52:55
Sanji  :whoah:. Remélem ha nem is egyedül, de a többiekkel együtt legyőzi Doflát (Luffy és Zoro segítsége nélkül).
Én is végre egy olyan csatát/harcot szeretnék látni, ahol a többi SH tag győz le együtt egy komolyabb ellenfelet.
Doflamingo ellen például nagyon ütős lenne, hiszen végre láthatnánk hogy a "gyengébbeknek" sincs okuk a szégyenkezésre, ha harcra kerül a sor.
Mert néhány fodder legyőzése nem nagy szám...  ^^"

Leara

Quote from: blackronin on 2013-10-03, 13:01:40
Zo szigetén vannak, ez a PH arc végén derült ki.
Á, köszi :). Arra emlékeztem, hogy mondta, csak arra nem, hogy mi a sziget neve.

Én is azért örülnék egy ilyen közös harcnak, mert őszintén szólva eddig kicsit csalódtam a gyengébb karakterekben. Persze nem azt vártam, hogy Nami, Chopper, Usopp vagy Brook hirtelen tök badassek lesznek a timeskip után, de annak azért örültem volna, ha nem kapnak frászt minden erősebb karaktertől. Szimplán azért, mert a New World tele van Doflához hasonlóan erős, vagy még erősebb egyénekkel  ^^".
MAL

Bishop

Vgre Sanjié a spotlight, örülök, hogy egyre több badass pillanatot kap, így nincs annyira lenézve Zorohoz képest. Bár sajnos ez túl kiszámítható harc, de annyira örülnék, ha egyedül fel tudná venni a harcot vele és csak valami egyéb ok miatt veszítene a végén.

Én meg nem szeretnék csapatmunkát, azt is kell majd. De én egy igazi Enies Lobby féle 1v1-et akarok ahol mindenki belead apait anyait.

blackronin

Quote from: Bishop on 2013-10-04, 11:42:52
Vgre Sanjié a spotlight, örülök, hogy egyre több badass pillanatot kap, így nincs annyira lenézve Zorohoz képest. Bár sajnos ez túl kiszámítható harc, de annyira örülnék, ha egyedül fel tudná venni a harcot vele és csak valami egyéb ok miatt veszítene a végén.
:tezsvir:

Ezt korábban elfelejtettem leírni.

Quote from: Bishop on 2013-10-04, 11:42:52
Én meg nem szeretnék csapatmunkát, azt is kell majd. De én egy igazi Enies Lobby féle 1v1-et akarok ahol mindenki belead apait anyait.
Természetesen én is akarok 1 vs 1 harcokat, így ismernénk meg az egyes SH tagok határait, de olyat is jó lenne látni, hogy az adott arc "főellenségét" nem Luffy vagy Zoro, hanem pl. Nami-Chopper-Usopp combo verné le.
Mert ha mindig Luffy a "megmentő" az egy idő után unalmassá válik.

Bishop

Azt én is szeretném már nagyon régóta, ha nem minden főboss Luffyé lenne. Most sarkalatos példa, de ennyi erővel a végén még Mihawkot is ő veri le mert Zoro képtelen és majd Luffy jön és megmenti. Kellenének olyan arcok ahol a többiek győznek le erős ellenfeleket. Ezt vártam Vergonál is. Nálam senki jobban nem akarja szerintem, hogy Sanji Usopp Franky és Chopper többet harcoljon, de sajnos az utóbbi időben ha nem is mindenben, de ebben Oda nagyon kiszámítható. Sőt, mindig is az volt. Mindig Luffy a megmentő a main karakter mindegy mennyire passzol hozzá az ellenfele. Csapatmunkára legjobb példa Thriller Bark arc volt és azt szerettem is. De Donflamingo nem az akit ilyen ellenfélnek tudnék elképzelni.