Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: blackronin on 2014-07-16, 20:44:35
Quote from: LuckyDingo on 2014-07-16, 20:36:16
Egyébként nekem már jó ideje nincs olyan manga, aminek a következő fejezetét húdevárnám. Valószínűleg kinőttem abból a korszakból, vagy csak az összes manga lapos lett, amit követek/követtem.
Én még viszonylag "tartom magam" az OP és a Toriko esetében, de valóban már bennem sincs meg a régi "izgulás".
Azok az idők elmúltak sajnos... mivel, hogy kinőttem én is abból a korszakból.
Jó kérdés. Nálam OP a Paramount War után laposodott el, de mivel ott egy évtizednyi build-up-ot és történetszálat varrt el Oda egy hatalmasan katartikus eseménysorozatban, nem csoda hogy utána minden gyengének tűnik.  :D

Nem mondanám hogy kinőttük a mangákat, én legalábbis nem. Amikor megnéztem Shingeki no Kyojin-t, 30 fejezet volt kint és faltam őket. All you need is kill szintén. One Piecet is akkor élveztem a legjobban amikor elejétől Enies Lobby-ig olvastam nagy kihagyás után. Igaz hogy utána PW végéig majd minden héten vártam az új részt, de HOGYLESZTOVÁBB érzés az még mindig inkább a folyamatos olvasásnál jön elő nekem.

Quote from: blackronin on 2014-07-16, 11:44:46
Quote from: LuckyDingo on 2014-07-16, 11:00:22
Meg kíváncsi vagyok, hogy vajon Doffy lesz-e az első Warlord, akit ténylegesen kinyírnak, vagy ő is túléli valahogy és mehet Impel down aljára nyaralni.
Hát ez engem is érdekel...
Dofi nem az a fickó, aki kibírná az Impel Down-ban sokáig.
Főleg annak fényében, hogy mihez volt szokva eddig.
Szerintem ő is csinálna egy laza kis birodalmat mint Ivankov. Vagy egy az egyben átvenné a helyet. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: LuckyDingo on 2014-07-16, 20:36:16
Egyébként nekem már jó ideje nincs olyan manga, aminek a következő fejezetét húdevárnám. Valószínűleg kinőttem abból a korszakból, vagy csak az összes manga lapos lett, amit követek/követtem.
Régen minden jobb volt, most meg minden szarabb.
Vannak jók, csak keresni kell. Esetleg más műfajokkal próbálkozni. Shonen már engem is ritkán köt le.
[reserved]

Finlandia

Nami története más volt, hiszen az eleje volt, azzal kezdődött minden. De hogy még hatodszorra is eljátssza majdnem ugyan azt, az már bosszantó.

Természetesen igaz, h nem lehet mindent 10 karakterrel elintézni, de már régen átesett a ló túloldalára. Timeskip előtt már rengeteg embert megismertünk, az a brancs azért már elég ütős így is.

High-tech poénok mondjuk pont tetszettek mindig. Ahogy Usopp és Chopper magánkívül van, majd képváltás, Robin meg bevágja a pokeface-t...  :D csak ugye egy idő után az is unalmas lesz.

Quote from: NLZ on 2014-07-16, 21:02:03
Vannak jók, csak keresni kell. Esetleg más műfajokkal próbálkozni. Shonen már engem is ritkán köt le.

:tezsvir:

blackronin

#3723
Quote from: NLZ on 2014-07-16, 21:02:03
Vannak jók, csak keresni kell. Esetleg más műfajokkal próbálkozni. Shonen már engem is ritkán köt le.
:tezsvir:

Shonen műfaj nálam már csak OP és Toriko.
Ennyi.
De nekem bőven elég ez a kettő, szóval nem panaszkodok.  :smile:

Követek még pár sorozatot (pl. Drifters, Attack of Titan, Berserk), de jó, hogy nem ismerem az összeset, mert akkor az egész élet csak a mangák olvasásából állna...  :P

Az azért látható, főleg a hozzászólások elolvasása után, hogy az OP olyan szinten a szívéhez nőtt az embereknek, hogy tényleg szomorúan írnak le negatív dolgokat róla...
Ha ez a manga Bleach vagy Naruto manga lenne?
Egyáltalán venné valaki a fáradságot, hogy leírja a hibákat, zavaró dolgokat?  :D
Inkább mindenki csak kuncogna magában.

Finlandia

Quote from: blackronin on 2014-07-16, 22:25:03
Az azért látható, főleg a hozzászólások elolvasása után, hogy az OP olyan szinten a szívéhez nőtt az embereknek, hogy tényleg szomorúan írnak le negatív dolgokat róla...
Ha ez a manga Bleach vagy Naruto manga lenne?

Őszintén?

>> Mi a sz*r ez?
*dobva*

:Kiraly:

Kassh

Nekem még mindig bejön a manga, bár tényleg nem olyan jó mint régen.
De amúgy rosszul csináljátok, elmondom én hogy csinálom azt, hogy ezeket is tudom élvezni.
Kijönnek a mangák kedd/szerdán
Naruto->Bleach->One Piece
Igy akármilyen szar az OP chap, a másik kettőnél úgyis jobb. :D

chilip

Quote from: Kassh on 2014-07-17, 02:03:15
Nekem még mindig bejön a manga, bár tényleg nem olyan jó mint régen.
De amúgy rosszul csináljátok, elmondom én hogy csinálom azt, hogy ezeket is tudom élvezni.
Kijönnek a mangák kedd/szerdán
Naruto->Bleach->One Piece
Igy akármilyen szar az OP chap, a másik kettőnél úgyis jobb. :D

mah nigga, én is így olvasom betartva a sorrendet :D minden héten jó az OP :D

blackronin

#3727
754 spoilers
[spoiler]
Chapter 754 Please to make your acquaintance
The sea-cop-dog happens to live in the same town as the sea-kitty. He leads the way

Kin'emon cries in joy as he is reunited with Kanjuro in the underground.
There are many others, including soldiers, trapped here as well.
Kanjurou "the shower" (as in sparse rain), samurai of the Wano, is a tall man dressed like Kabuki, sporting a large brush on his back.
As Kin apologize for taking so long, Kan tells him to worry not, with his power he would never starve.
Kan speaks with old-fashioned samurai speech pattern.

The two plan to leave the place.
As the other prisoners wonder how they are going to get out, Kan draws a large sparrow on the wall.
The sparrow comes to life, but due to Kan's terrible drawing skills it has a little hard time flying lol.
The soldiers beg to be taken with them back to the surface, they are worried of their king and the citizens.

The 2nd level of the palace
As the family grunts try to stop Luffy & co from advancing, Blue Gilly stops them with his kicks.
But Dillinger leaps to Gilly and knocks him out with a high-heel kick.
Luffy calls out the long-leg, but Cavendish tells him not to worry.

... This game is filled with lies, Caven tells him.
There's no way Doflamingo is planning to end this even with all the bounties caught.
At the moment his secrete about the exporting of weapons and turning people into toys became known, he will try to conceal it all by killing every one in the whole country. The only way to end this game is to take Doflamingo's head.
But Doflamingo made one big mistake... and that is bringin all these powerful people from around the world in the colisseum.
We are strong, and we will not fall. And most importantly... because I'm going to take out Dofla myself!

Luffy objects, saying he's the one to take out Mingo.
To which Law says no, me. Kyros objects as well, it is his duty to take the head of Dofla.
Luffy tells Kyros "I thought you were going after the officer!?"
But Kyros replies that is for a personal reason, it is his DUTY to restore King Riku's rule.

As the four argues on who is going to be the one to take on Doflamingo, they arrive at the 3rd stage.
Large figures blocks their way... creepy skeletal looking toy soldiers with large mouths stand in their way.

Meanwhile, Zoro vs Pica

Pica is already out of breath, and Zoro mocks him... how were you even thinking to take on the Straw Hat Luffy if you're already having trouble?
Pica shouts, and shoots out an extended long punch (like Luffy)
Zoro runs towards Pica's body as he slices the arm into three pieces.

Before Zoro reaches Pica's body, Pica's eyes lose light.
Zoro slices him in half, but notices Pica has "left the body" already. He ran away to the larger statue.
As Pica attacks Zoro with tentacles sprouting out of the statue, Zoro notices Robin and others gliding towards him.

Why are you guys flying!? Zoro exclaims
Robin tells her they need to get to the other side of the statue, and asks Zoro to hold the enemy off.
Pica notices Rebecca, and controls the statue to punch the three with his massive left arm.
Barto panics, his barrier isnt' large enough to withstand the size of the punch.

Zoro notices Pica had "entered" the body of the statue, and uses a massive 1080 Pound Canon to slice Pica's torso vertically, through the head!
Pica's "main body" is damage, and spews blood.
Zoro says he is getting the hang of how to fight Pica.

He tells Pica that Straw Hat Pirates isn't just about Straw Hat Luffy and God Usopp...
Remember me, for I will one day become the greatest swordsman in the world! You're not even on my level.

Barto is screaming in joy, almost passes out trying to say "Zoro sempai" ecstatically (it comes out gibberish, 'dorotempaaaeeee")

End of chapter
[/spoiler]

edit: 754
http://www.mangabird.com/one-piece-754-index

Jó fejezet volt, érdemi előrelépés a korábbi hetekhez képest.

edit2:

755
Kijött
http://www.mangabird.com/one-piece-755-Zoro

Nyers leszek.
Ez a fejezet egy rakás f*s volt.
Annyira gyenge, hogy hihetetlen.
Istenem, nem hittem volna, hogy ilyet írok az OP-vel kapcsolatosan...

Jó dolgok:
1. Kanjuro-s rész
2. Manshelly megjelenése
3. Lesz jövő héten fejezet.
Ennyi.

Rossz:
[spoiler]1. Időhúzás ezerrel.
2. Nyugodtan kijelenthetem immár:
Franky és Senior Pink harca az OP történelem LEGUNALMASABB, LEGSEMMITMONDÓBB és LEGIDEGESÍTŐBB "küzdelme".
Minden egyes oldala, panele egy szánalom.
Az értelmetlen fecsegés csak rátesz egy lapáttal.

3. Gagyi porszívós nőszemély -> az egész létezése felesleges.
4. Értelmetlen jelenetek (Zoro-s és Bartolomeo-s részben semmi nem történt, nem is értem, hogy minek kellett azokat berakni).[/spoiler]

blackronin

#3728
756 spoilers
[spoiler]
Viola doesn't remember hearing about Mansherry's captivity while working as a Family agent.
She uses her eye ability to search the palace for the princess... and finds her, locked behind the prayer room. She contacts Leo.
The cell she was being held in was the punishment cell... where Leo fondly remembers his childhood.
Leo and other tontattas used to play with Viola in the palace, and whenever they were caught of mischief they were locked in the tiny cell (along with Viola in a larger cell) as discipline. Scarlet used to bring snacks for the mischievous kiddies.

Leo & co heads to the palace, while Barto is still ecstatic from fantasy of Straw Hats... when Gladius tosses bombs at them from below!
Robin is caught in the explosion and falls, but she retaliates by strangling Gladius!
She tells the other to go on ahead while she holds the officer off.

Viola finds strange shadows in the third level... the creepy toy soldiers fighting Luffy.
She looks and finds out that Sugar has already recovered! We must warn the Straw Hat, he may be in danger as he doesn't know he powers!

Meanwhile Sugar was freaking out at a family member who brought her plate of sausages.
His long nose reminded her of Usopp. It seems Usopp has become her trauma.
In anger she turns the fodder into a toy soldier, and vows to turn everyone in Dressrosa, including the Straw Hats, into toys for the young master.

Meanwhile in 3rd level, a horrific fight ensues...
One of the skeletal soldiers bites Faruru's head! The horse's head is cracked, as the soldier tries to chew it off, but Luffy steps in with a Jet Pistol that punches a hole through the soldier.
The soldier still gets up, and Cavendish, enraged at what it did to his horse, lops the head off the soldier!
But still the soldier get ups, putting his head back on... these guys are unkillable!

Right then, three people fall into the battlefield.
Barto slams right into one of the toy soldier, and Gladius falls on the ground.
Robin gracefully floats down with her hand-wings.

Before they can rejoice reuniting with Luffy, Gladius gets up and readies his attack.
Robin tells Luffy and Kyros to head to the sunflower field with Law, where Rebecca should be waiting with the keys to his cuffs.
Robin and Bartolomeo vs Gladius and toy soldiers!

Meanwhile Rebecca and Leo reach the flower field.
Leo and other tontattas head off to find their princess, while Rebecca awaits Luffy's arrival.

But a tall figure rises up from the field... it's Diamante.
Rebecca's heart pulses fast as she is confronted with the very nemesis who killed her mother!

End of chapter.
[/spoiler]

Jövő héten Jump break (mert ünnepek vannak Japánban), ami most azért jó hír, mert így Oda-nak nem kell elmennie a kötelező jellegű pihenőre... külön. Vagyis 2 hét múlva újra van OP a többi mangával együtt, valamint szeptember közepéig biztosan nem lesz Oda break önállóan.

edit: kijött!
756
http://www.mangareader.net/one-piece/756

Hát ez a fejezet sokkal élvezetesebb és jobb volt, mint a múlt heti.

blackronin

#3729
757:
http://www.mangabird.com/one-piece-757-index

Élvezetes fejezet volt, haladtunk a dolgokkal.
Ilyen egy jó OP chapter.  :smile:
Szegény Rebecca-nak nem adott Oda sok esélyt a bizonyításra!  :P

A cover story pedig továbbra is rejtély, fogalmam sincs, hogy mi lesz ebből az egész Jinbei kalandból.

blackronin

#3730
758:
http://www.mangareader.net/one-piece/758/3

Jó fejezet volt, tetszett hogy végre Usopp-tól is láttunk valami komolyat.
Leszámítva a "lövedéket".  :P
És a fejezet alapján feltételezhetjük, hogy Usopp-nak is haki-ja van... vagy kezd kialakulni.

chilip

lol usopp eljátszotta ugyanazt és sikerült így is megnevettetnie :D nagyot tud dobni egy ilyen a chapteren :D

blackronin

#3732
759:
A RAW már kijött, így nemsokára a fordítás is beérkezik.
http://www.mangabird.com/one-piece-759-index

Elfelejtettem megemlíteni, hogy a múlt héttől kezdve már nem lesz keddi spoiler és szerdai chapter, mert a boltok később kapják meg az újságokat Japánban.
Így leghamarabb csütörtökönként vagy péntekenként kapjuk csak meg a spoiler-eket és a fejezeteket.

edit:
Kijött!
http://www.mangabird.com/one-piece-759-index?page=1

Jó fejezet volt, a Law-Luffy combo jól teljesít.  :smile:
Meg végre Doflamingo is megkapta a magáét.

Azt azonban látom, hogy Robin nem fog kapni rendes harcot megint, elvégre Galdius elleni már így is hárman vannak.  ^^"

blackronin

#3733
760:
Kijött
http://www.mangareader.net/one-piece/760

Nem kell meglepődni, valóban csak 13 oldal a fejezet, eenyi kaptunk erre a hétre.
Oda jelezte, hogy inkább kiad egy rövidebbet, de nem megy el break-re.
Ja és jövő héten is lesz OP.  :whoah:

A fejezet egyébként rendben volt, látszik hogy Dofi is kezdi elveszíteni a türelmét.  :D



blackronin


Squazee2005

Hát, az biztos, hogy nagyszerű,de kíváncsi vagyok milyen szép is a vége. Nagyon szép dolog ez a kívánságteljesítés.

Rég voltam, de így örülök, hogy kezdenek végre a helyükre állni az események. Kicsit úgy érzem, szétesik a történet, darabos és nincs meg az az igazi összekötő, összehúzó erő, mint ami régen jellemezte. Nem érzem elég drámainak valahogy az egész királyság történetét, pedig az, nem érzem azt a nyomást, amit Dofi képvisel, pedig ő nagy karakter. Nem tudom, valahogy mostanában ez nem jön le. Talán a következő flashback segít még jobban egységesíteni a dolgot.
Pozitívum, hogy most nem hiányoznak a többiek annyira (Sanji, Nami, Brook és Chopper), de Franky-től picit többet vártam. :/

Kraivan

Kicsit az a gondom h már-még-egy-királyság-tehetetlen-és-képtelen-önállóan-cselekedni a plot.

Amúgy jó a sztori, csak annyira fájó pár ponton. Majdhogynem köztudott h Doflamingo erejével jár a "parasite skill" és mindenki elfogadta h a jó királyuk bőgve "kegyetlenül kaszabolja" szeretett népét. Senkinek se fordult meg a fejében (és nem az ellenállókra gondolok, hanem a common sense népre) h mi is történt valójában?

"Nézzétek már! Egy kalózcsapat érkezett a szigetre, nem is akárki, a hírhedt Doflamingo és csapata. Dofi amúgy nagy maffiozó és manipulativ törtető és mintha a képességéről is hallottam pletykákat. De nicsak, egész "véletlenül" a király megőrül érkeztével és pont ő ment meg. erm...  :confused: Éljen Donqihote Doflamingo, az igazságos!"

Na meg az a plot is amivel a királyt rávette.
- add ide az királyságod teljes vagyonát és akkor nem verem be arczodat
- De mi garantálja h utána nem vered be? Mindegy is: videotransporter bekapcs: agyánéppínzt

Sugar df-je meg maga a szuproverpoweredness. Nem is értem miért Blackbeard darkness-e a legkeményebb.
- permanens weakness (játékformában jóval gyengébb vagy, sokszor tehetetlen)
- mind controll
- és kitörlődsz mások emlékezetéből

Inkább az a fura hogy Sugar csak alárendelt, nem pedig ő a főgonosz. Érdekelne h Dofi mivel tartja kordában amúgy, mert ilyen skillel legalább egyszer próbálkoznia kellett azzal h megtudja ki a felsőbbrendű.

De annak ellenére h lassan halad a sztori, tetszik h megintcsak sok lehetőség bontakozott ki, és a viadal miatt diplomáciai és politikai Straw-hat dominion mégiscsak létrejön. Így nem az a klasszikus 9 fős csapat beveri a poklot a démonnagyúrral együtt klisé van, hanem sok és erős támogató.

Squazee2005

A Doflamingos részhez tegyük hozzá, hogy Dofi titokban érkezett a szigetre, s csak azután bukkant elő, miután Riku lemészárolta a seregével a lakók egy részét. Így könnyű úgy tekinteni Doflamingora, mint megmentőre, kicsit Robin Hoodos és Crocodile-os. Meg aztán régen a Donqihote család uralkodott a szigeten, ez is egyfajta plusz.

Kassh

Meg mondjuk én azt kétlem hogy mindenki tisztában lenne egy random királyságban hogy most egy random erős piratenek mi a skillje. :D

blackronin

#3740
Az egész Dressrosa Királyság elfoglalása Dofi és Sugar képessége nélkül elképzelhetetlen lett volna.

+ ez

Quote from: Squazee2005 on 2014-09-14, 00:55:14
A Doflamingos részhez tegyük hozzá, hogy Dofi titokban érkezett a szigetre, s csak azután bukkant elő, miután Riku lemészárolta a seregével a lakók egy részét. Így könnyű úgy tekinteni Doflamingora, mint megmentőre, kicsit Robin Hoodos és Crocodile-os. Meg aztán régen a Donqihote család uralkodott a szigeten, ez is egyfajta plusz.

Más:
Eléggé úgy tűnik, hogy a jelenlegi arc-nak a vége erős lesz, de remélem hogy Oda immár fel fog hagyni a "SH csapat megérkezik a szigetre és megmenti a királyságot" sablonnal, mert már eleget kaptunk belőle.
Nyugodtan lehet másféle irányba is elmozdulni...
Még van talán 10-15 fejezet hátra, de utána NAGYON kíváncsi vagyok, hogy mi következik.
Megérkezik végre a New World dark-osabb és keményebb stílusa (ugyanis ez annyira nem látszik egyelőre) vagy maradunk a jelenlegi (kicsit fárasztó) "mindenki egy kicsivel erősebb, de a többi lényegében ugyanaz" felállásnál?

edit: kijött
761
http://www.mangareader.net/one-piece/761

Végre megismerhettük Corazon-t is, érdekes fickó az biztos.

Jövő héten break, bár már várható volt.


Megmurdel


Nihilus

Ez a Dressrosa arc tök jó igazából. Ami nem tetszett a timeskip után az a fishman island arc volt, érdemtelenül hosszú, túlnyújtott, unalmas, nem túl izgalmas villainnal. Örülök hogy épp befejezi (?) Oda, nem akarok még egyszer 2 évig tartó arc-ot. Még szerencse, hogy nem valós időben néztem/olvastam az Alabasta, vagy a Water 7 arc-ot, amik 3-4 évig tartottak.  :smile:

blackronin

#3744
Új OP spinoff manga jön decembertől
http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-09-29/one-piece-spinoff-manga-series-to-start-in-december/.79332

Az előző elég csúnyán elbukott (Chopperman), meg eléggé gyenge eresztés volt alapból.  ^^"
Reméljük, hogy ez valami értékelhető lesz.

edit: 762 spoilers
[spoiler]
- Law had the "lead amber illness".
- Law's parents were doctors in the "White City" in "Flevance" country. They tried to find a treatment for "lead amber illness".
- Law's sister had the same illness in the last stage.
- World Government and other countries killed all "White City" people and burned it. Law escaped by hiding in dead bodies.
- Law tried to kill Corazón.
[/spoiler]

edit2: kijött!
http://www.mangabird.com/one-piece-762-index

Squazee2005

Bevallom, már épp panaszkodni akartam, hogy hol van az a régi One Piece érzés, a jó harcok stb.., erre jön ez a fejezet és máris újra akarom olvasnunk Hazardtól kezdve az egészet.
Meg kell hagyni, Oda rettentő jókor tudja a flashbackeket időzíteni, s ami még fontosabb, hogy nagyban hozzáadnak a történethez és jobban összehúzzák a szálakat. Márpedig ebben az arcban ebből rengeteg van. A Kyros flashback elfogadható volt, na de ez... már most fényévekkel veri.
Külön tetszik, ahogy az AP fórumon kifejtették, hogy a Fehér város létező város volt, van valóság alapja a történetnek, csak ott az azbeszt volt az "amber lead".

Komoly aggodalmakat oszlatott szét ez a flashback bennem, most már kicsit elhiszem, hogy igen is jó ez az arc. A Fishman Island rész tűrhető volt, de nem az igazi, a Punk Hazard... most újraolvasom, hátha másként látom, hiszen egyben a visszatérés óta nem olvastam el még ezeket a fejezeteket. Szóval a Punk Hazard fura volt, kicsit elnagyzolt nekem, de majd javítom magam, ha elolvasom. :) És ez a Dressrosa arc sem volt méga  szívem csücske, de most kezd helyrerakódni bennem a dolog. És csak egy ilyen fejezet kellett hozzá.
Durva volt, de jó.  :whoah:

blackronin

#3746
Quote from: Squazee2005 on 2014-10-02, 19:24:35
Bevallom, már épp panaszkodni akartam, hogy hol van az a régi One Piece érzés, a jó harcok stb.., erre jön ez a fejezet és máris újra akarom olvasnunk Hazardtól kezdve az egészet.
Meg kell hagyni, Oda rettentő jókor tudja a flashbackeket időzíteni, s ami még fontosabb, hogy nagyban hozzáadnak a történethez és jobban összehúzzák a szálakat. Márpedig ebben az arcban ebből rengeteg van. A Kyros flashback elfogadható volt, na de ez... már most fényévekkel veri.
Külön tetszik, ahogy az AP fórumon kifejtették, hogy a Fehér város létező város volt, van valóság alapja a történetnek, csak ott az azbeszt volt az "amber lead".

Komoly aggodalmakat oszlatott szét ez a flashback bennem, most már kicsit elhiszem, hogy igen is jó ez az arc. A Fishman Island rész tűrhető volt, de nem az igazi, a Punk Hazard... most újraolvasom, hátha másként látom, hiszen egyben a visszatérés óta nem olvastam el még ezeket a fejezeteket. Szóval a Punk Hazard fura volt, kicsit elnagyzolt nekem, de majd javítom magam, ha elolvasom. :) És ez a Dressrosa arc sem volt méga  szívem csücske, de most kezd helyrerakódni bennem a dolog. És csak egy ilyen fejezet kellett hozzá.
Durva volt, de jó.  :whoah:
:tezsvir:

Kiegészítés:
A PH nekem alapból okés volt, de néha bizony érdemes újraolvasni a korábbi arc-okat.
Sokat dob a megítélésen, ha az ember egyben látja a végeredményt, mert a heti várások miatt csorbulhat az élmény.
A mostani flashback pedig egyfelől jó a te általad említett dolog miatt, valamint DQ csapatát is jó látni.
Kezdi az ember valóban elhinni, hogy egy családként működtek (működnek).
Meglepő módon az idióta Senior Pink képes volt badassként viselkedni, valamint Lao G és Machvise se nézett ki annyira szánalmasan, mint a jelen időben.  :P
A baba Dellinger pedig nagyon aranyos volt.  :D

Nálam egyébként a Return of SH arc 9,5/10, FI arc 6,5/10, a PH arc egy erős 7,5-es, míg a Dressrosa arc eddig egy gyenge 8-as.
Ha ütős befejezése lesz (amit nagyon remélek), akkor megkapja a 8,5-et.
Csak viszonyításul: nálam a Sabondy Arc 10-es volt, a Marinefold 9,5/10.

blackronin

#3747
Kijött!
http://www.mangabird.com/one-piece-763-index

OPIC fejezet, imádtam minden egyes oldalát.  :jee:
Erre a flashback-re érdemes volt várni!

A legdurvább pedig az volt, amikor kiderült, hogy
[spoiler]Law egy D!  :wtf:
A legvégén pedig Corazon megszólalt...  :eek:[/spoiler]

chilip

#3748
igen, kibaszott jó fejezet volt

ed.: van egy olyan érzésem a D egy vérvonal lesz méghozzá olyanoké akik a régi időkben a celestial dragonok ellen küzdöttek

Bishop

Vagy a D-k az igazi örökösök, és Celestial Dragonok anno valahogy csellel kitúrták onnan.