Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

blackronin

Quote from: chilip on 2017-04-20, 14:36:58
LEL Brook csak simán elvitte a heti chaptert 2 db képkockával, de röhögtem a végén ahogy ott kikukucskál a panelból abban az idióta maskarában :D
:tezsvir:

De azért Jinbe se zavartatta magát túlzottan...  :P
A legnagyobb harc közepette köszöni meg Big Mom-nak, hogy alatta szolgált, de ő inkább Luffy-hoz csatlakozik.

Kraivan

Újra itt! (angliából írni a proxyvédelmek miatt igen bonyodalmas tud lenni, és mint amatőr gépező, csak most találtam használható webproxy-t)

Sok átvezető után epic csattanás.
Úgy tűnik
a) Jinbei tudja mi BigMom DF-jének a gyengéje
b) van olyan erős hakija hogy Mama se tudja kiszakítani
c) nem haki, csak hit, mert Jinbei valóban elhiszi hogy Luffy lesz a kalózkirály, és akkor Bigmom nem elég erős hogy Luffy jelenlétében árthasson neki (közvetten a lélekgyómölcs gyengéje)

De továbbvinném a gondolatot. Jinbei ennyire erős hittel rendelkező személy, aki nem irányító akar lenni, hanem valakinek a "csatapapja",
vagy ő lenne az OP universe mastermind-ja. Hisz a karaktere majdhogynem tökéletes. Erős, higgadt, szinte mindent tud (tanult vagy csak ennyire jó megfigyelő) és nincsenek deffektjei.
Látjatjuk még BigMom is dührohamokkal és erős éhséggel van megalkotva, pedig yonko.


blackronin

Quote from: Kraivan on 2017-04-23, 14:17:25
Újra itt! (angliából írni a proxyvédelmek miatt igen bonyodalmas tud lenni, és mint amatőr gépező, csak most találtam használható webproxy-t)

Sok átvezető után epic csattanás.
Úgy tűnik
a) Jinbei tudja mi BigMom DF-jének a gyengéje
b) van olyan erős hakija hogy Mama se tudja kiszakítani
c) nem haki, csak hit, mert Jinbei valóban elhiszi hogy Luffy lesz a kalózkirály, és akkor Bigmom nem elég erős hogy Luffy jelenlétében árthasson neki (közvetten a lélekgyómölcs gyengéje)

De továbbvinném a gondolatot. Jinbei ennyire erős hittel rendelkező személy, aki nem irányító akar lenni, hanem valakinek a "csatapapja",
vagy ő lenne az OP universe mastermind-ja. Hisz a karaktere majdhogynem tökéletes. Erős, higgadt, szinte mindent tud (tanult vagy csak ennyire jó megfigyelő) és nincsenek deffektjei.
Látjatjuk még BigMom is dührohamokkal és erős éhséggel van megalkotva, pedig yonko.
A c) lesz a helyes megoldás, még a fejezetben is elhangzott.
Jimbei egy remek karakter, szóval alig várom a hivatalos csatlakozását a SH bandához.  :smile:
Egyébként neki is van gyengéje, mert szárazföldön nem tudja kihasználni a képességeit 100%-ban, valamint víz nélkül meg van lőve. A Fishman Karate alapja is a víz, így még azt se tudja tökéletesen bevetni nélküle... milyen szerencse, hogy nem volt ott Arabasta-ban.  :P
Valamint szerintem haki-ja sincs, mert akkor már bevetette volna a sorozatban.

chilip

sztem van haki-ja csak az a gyengébb "láthatatlanabb" verzió, ami a sima halandóknak van. és nem a conqueror haki mint a nagy ászoknak :) ugye a jövőbelátosnak is mondták hogy szarrá edzette a hakiját, és az se valami "látható" dolog

Kraivan

QuoteA Fishman Karate alapja is a víz
Azért megvan víz nélkül is. Impel down bemutatkozás során a tűzszinten volt az erődemonstrációja. Igaz hogy késleltetve volt hatása, csak azt nem tudom hogy azért mert úgy akarta, kellett a víz a levegőből, vagy mert mégiscsak egy legyengült rab volt akkor.

blackronin

#4085
Quote from: Kraivan on 2017-04-24, 10:58:24
QuoteA Fishman Karate alapja is a víz
Azért megvan víz nélkül is. Impel down bemutatkozás során a tűzszinten volt az erődemonstrációja. Igaz hogy késleltetve volt hatása, csak azt nem tudom hogy azért mert úgy akarta, kellett a víz a levegőből, vagy mert mégiscsak egy legyengült rab volt akkor.
Írtam, hogy a karate bevethető anélkül is, de a hatásfoka közel sem olyan erős.
Valamint a harcstílus nem csak a levegőből használja a vizet, hanem az adott élőlény testéből is.
Emiatt tudott egyenlő szinten küzdeni Jimbei Ace ellen több mint 3 napig, így van esélye egy fishman-nek a logia DF ellen.

Ha Jimbei-nek lett volna erős armament hakija, akkor Ace simán vesztett volna, mert az jóval könnyebben átüti a logia védelmét.
Lásd Rayleigh vs Kizaru, de érdekesek még WB vs Akainu vagy WB és Akoiji harcok is, ahol egyértelműen látható volt, hogy ha a támadó fél nem koncentrál eléggé (mint WB a betegség és a sebesülés miatt), akkor nem tudja komolyabban megsebesíteni a logia DF használót.

Kraivan

Várhatunk egy hetet míg Mama összeomlik...

blackronin

Most vettem észre, hogy nem írtam be semmit a heti fejezettel kapcsolatosan...  ^^"

864
Okés fejezet volt, Daifuku képessége érdekes, de Oven DF-je nem valami nagy szám, sőt hasonlót már láttunk egy anime filler karakternél is.
Don Achino-nak hívták vagy mi, és lényegében ugyanaz a képessége volt.
Ja és pont múlt héten írtam arról, hogy Jinbe-nek biztosan nincs haki-ja, hiszen akkor már használta volna, erre pont most vetette be pár filler ellenfél ellen...  ^^"

Quote from: Kraivan on 2017-05-03, 21:47:59
Várhatunk egy hetet míg Mama összeomlik...
Szerintem jópofa volt, hogy azért nem omlott össze rögtön, mert nem tudta eldönteni hogy a tönkretett torta vagy a széttört kép miatt legyen jobban ideges.  :P

Kraivan

Brook poén megint ütött.
"omg, ez a tag letépte az arcát!"

Luffy ahogy jobban trollkodik Big Mom-al, és röhög közben...

Bege mondata:
"akármennyire is látod a jövőt, itt mindenkinek ugyanakkora ereje van hogy megváltoztassa azt..."

Meg persze mi lehet az a szörnyűség ami miatt Katakuri lesápadt?
Mondanám hogy egy King Haki slash lenne az, de olyat már láttunk régebben. Hacsak Big Mom nem megy át full berzerkbe, miközben Luffy röhögve átszalad vele a szigeten...

Kraivan

QuoteJinbe-nek biztosan nincs haki-ja, hiszen akkor már használta volna, erre pont most vetette be pár filler ellenfél ellen...
Biztos hogy haki volt? Nekem inkább koszos kéznek tűnt. A haki ereje "fényesen fekete" Jinbei keze meg maszatos volt.

blackronin

#4090
Quote from: Kraivan on 2017-05-04, 22:14:02
QuoteJinbe-nek biztosan nincs haki-ja, hiszen akkor már használta volna, erre pont most vetette be pár filler ellenfél ellen...
Biztos hogy haki volt? Nekem inkább koszos kéznek tűnt. A haki ereje "fényesen fekete" Jinbei keze meg maszatos volt.
Olyan feketés volt, szóval kb. 80 % az esélye, hogy tényleg az volt.

edit:
865
Király fejezet volt, de legjobban az lepett meg, hogy Big Mom flashback-et kapunk.
Sajnos jövő héten break, így csak 2 hét múlva láthatjuk a folytatást...

Kraivan

#4091
ejteni kéne a sorozatot, mert ez így nem elég.

Amúgy még csak arra tudok gondolni, ha az animeben ezt a fejezetet egy epizódnak fogják megcsinálni, akkor megmarom magam.

A flashbacken nem lepődök meg. Hisz BigMom nem gonosz, csak más az igazságérzete.
A Vinsmoke-k vajon meddig fognak nyavajogni? Nehéz elhinni, hogy SEMMI erejük ne lenne. A ruhák általában boostolni szoktak statokat, az ő esetükben viszont úgy tűnik hogy senkik lennének ruha nélkül, így viszont Sanji mégiscsak a legerősebb?

Másik... remélem nem egy óriás BigMom apja, mert abból nagyon durva hentai doijinshik lesznek.

blackronin

Quote from: Kraivan on 2017-05-12, 13:16:16
ejteni kéne a sorozatot, mert ez így nem elég.
A sok break már én is sírtam eleget, de Oda egyszerűen nem bírja a munkatempót fenntartani ezek nélkül.
Ő se lesz már fiatalabb sajnos.  :frown:

Quote from: Kraivan on 2017-05-12, 13:16:16
Amúgy még csak arra tudok gondolni, ha az animeben ezt a fejezetet egy epizódnak fogják megcsinálni, akkor megmarom magam.
Ez már régóta így van, szóval készítsd elő a megmarásodat.  :P

Quote from: Kraivan on 2017-05-12, 13:16:16
A flashbacken nem lepődök meg. Hisz BigMom nem gonosz, csak más az igazságérzete.
Az OP-ben nincsenek gonoszok, mindenkinek van egy álma, amiért küzd.

Quote from: Kraivan on 2017-05-12, 13:16:16
A Vinsmoke-k vajon meddig fognak nyavajogni? Nehéz elhinni, hogy SEMMI erejük ne lenne. A ruhák általában boostolni szoktak statokat, az ő esetükben viszont úgy tűnik hogy senkik lennének ruha nélkül, így viszont Sanji mégiscsak a legerősebb?
Judge-on kívül (aki egy sima ember) senki sem nyavajog, pont ez a lényeg.
Sanji-t leszámítva a Vinsmoke gyerekek érzelemmentes idióták, akik még küzdeni se hajlandók az életért, csak elfogadják a halált.
Biztosan nem gyengék, de nulla a motivációjuk.

Quote from: Kraivan on 2017-05-12, 13:16:16
Másik... remélem nem egy óriás BigMom apja, mert abból nagyon durva hentai doijinshik lesznek.
Nagyon valószínű, hogy Big Mom félig óriás, az Elbaf flashback elég sokat elárul.

Squazee2005

Na végre flashback. Lassan eljutok odáig, hogy a flashbackek jobban érdekelnek a valódi történetnél.  ^^" De ez is jónak tűnik.

Nem voltak rosszak az elmúlt fejezetek, sokkal élvezhetőbb ez az arc, mint a Fishman Island, azóta javul a színvonal. Bár Big Mom még mindig túl bizarr nekem, és Sanji apja és tesói elég súlytalanok jelenleg. Remélem flashback után kicsit kezd velük valamit Oda.

Kraivan

Picit visszakanyrodva BigMom DF-ére:
Az animeben amikor Mama megöli a saját fiát, akkor a testvérek rászólnak hogy ne féljen.
Ezek szerint BigMom csak azokon tudja használni az erejét akinek halálfélelme van?

Luffyt tudjuk jól, hogy nem is érdekli a halála, amíg be nem teljesíti az álmát. Brook már meghalt egyszer. Jinbei meg szintén elszánt annyira, hogy nem fél a haláltól, inkább elfogadja ha eljön az ideje.

blackronin

#4095
866
OPIC.

Nagyon egyszerű okból vagyok elégedett a fejezettel:
Oda összeköti a különböző eseményeket és személyeket egymással, ezen képessége teszi őt olyan remek mangakává.
Dorry és Brogy, Oimo és Kashi, Hajrudin, Loki, Lola, Linlin, Caramel.
Látszólag külön-külön karakterek voltak, de a sorsuk összefonódott.

Elbaf-ot is végre látjuk, de mivel hogy a múltban vagyunk, így a jelenben a felfedezés öröme megmarad majd, ha odaérünk.
Elvégre csaknem 65 év telt el azóta, szóval változtak a dolgok.

Az pedig külön dicséretes, hogy jobban megértettük Big Mom "kirohanásait", de Oda nem "sajnáltatja meg" velünk őt túlzottan (hiszen Caramel is tehet róla, hogy mivé vált ez az elkényeztetett gyerek).
Megismerjük, hogy Yonko-vá nem válik akárki, hiszen Linlin hihetetlen ereje már gyerekkora óta megvan.
Megértjük, hogy miért azaz álma ami, de látjuk hogy az milyen szinten eltorzult Caramel eredeti elképzeléséhez képest.

Kraivan

BigMom egyszerre a OP rajongókat is szimbolizálja:
"Mikor lesz már a következő fejezet?"

blackronin

#4097
Kicsit más... mit vártatok ettől az arc-tól (és mit szeretnétek még, hogy megtörténjen)?
Én már többször jeleztem, hogy elégedett vagyok a dolgok jelenlegi állásával, de akkor leírom is pontokba szedve, egy kicsit magyarázva:

1. Big Mom, a Yonko
Természetesen azt akartam elsősorban, hogy megismerjük Charlotte Linlin karakterét, motivációját, képességeit, álmát, hol él, mi a szerepe a New World-ben, stb.
Tehát mindent, ami azzá teszi aki.
Itt magam részéről 100%-ban megkaptam azt, amit reméltem, így minden más csak extra.
2. Big Mom Pirates
Milyen emberek, milyen csoportok szolgálnak Big Mom alatt? Mit tudnak és milyen személyiséggel rendelkeznek?
Itt is rendben van minden eddig.
Megtudtuk a banda felépítését, a Sweet Commanderek szerepét, milyen képességekkel rendelkeznek, stb.
Pudding karaktere király ötlet volt, egy ilyen kétszínű "jókislány" nem szerepelt még a sorozatban.
Láttunk érdekes dolgokat, itt csak arra kell Oda-nak ügyelnie, hogy az arc maradék részében minden fontosabb tag (pl. Smoochie) azért küzdhessen valamennyit.
3. Jimbei
Szerettem volna, hogy feltűnjön az arc-ban és beteljesítse a Luffy-nak tett ígéretét.
100%-ban elégedett vagyok azzal, ahogy Oda prezentálta ezt.
Az arc végén ő lesz a 10. hivatalos nakama, amivel én csak egyetérteni tudok.
4. Egy Supernova szereplése
Tudtam, hogy a New World arc-ok mindegyikében érdemes lenne, ha szerepet kapna egy Supernova is.
A Punk Hazard és Dressrosa arc-ban ott volt kiemelten Law, míg Zou és Totto land esetében előjött Capone, akit nem igazán kedveltem, de valamiért most már jobban bírom.
Szóval ez is pipa (Wano arc pedig Kid, Apoo, Hawkins és Drake szereplése miatt lesz fontos).
5. Dráma egy SH tag körül
Hiányoltunk egy Water 7 vagy Ennies Lobby féle arc-ot, ahol az egyik SH tag önként elmegy, persze a többiek érdekében, de Luffy természetesen a maga módján visszaszerzi őt.
A szerencsés nyertes Sanji lett, a backstory-ja és Germa 66 nálam okésra hozta ezt a részt is.
6. Kapjanak figyelmet a Dressrosa arc hanyagolt tagok
Nami, Brook, Chopper mind jól szerepeltek, de még biztosan lesz számukra akció a továbbiakban is.
Ez is jó lett a szememben.
7. Értelmes "időleges" társak legyenek a SH banda mellett
Carrot, Pedro és Pekoms csatlakozása telitalálat, imádom ha szerepelnek, mert sokat dobnak a dolgokon.
8. Legyen valamiben más ez az arc a megszokottnál.
A kajatémájú szigetek, az esküvő meghiúsítása és a Big Mom elleni merénylet dolog nálam teljesítette ezt a kitételt is.

A leírtak alapján rögtön jöhet az a dolog, hogy akkor mi a baj a Totto Land arc-al.
De erre Kraivan már megadta a választ
Quote from: Kraivan on 2017-05-25, 14:32:14
BigMom egyszerre a OP rajongókat is szimbolizálja:
"Mikor lesz már a következő fejezet?"
Oda ellenfele megint saját maga és az idő, sajnos a sok break nincs jó hatással az arc-ra.
Persze ezt már megszokhattuk a Dressrosa arc idején.


Squazee2005

Nekem bejön a flashback eddig, szóval csak így tovább.

Mit várok? Hát, nagyjából egyetértek a felsoroltakkal, bár egy Sanji-család kegyetlen retorziót el tudnék még képzelni,én még mindig tartom magam ahhoz, hogy ők a főgonoszok itt. Talán. :D

Kraivan

Most akkor mi is van?
Lehet hogy BM nem is DF user, hanem Mother a lélekgyümölcs tulajdonosa, és mindenkit belepakolt Linlinbe ahol ő irányít?

blackronin

#4100
Quote from: Kraivan on 2017-06-01, 14:01:35
Most akkor mi is van?
Lehet hogy BM nem is DF user, hanem Mother a lélekgyümölcs tulajdonosa, és mindenkit belepakolt Linlinbe ahol ő irányít?
Érdekes teória, de inkább a következő a helyzet:
Caramel volt az eredeti tulajdonosa a Soul-Soul DF-nek, képes volt Prometheus-hoz hasonló lelket alkotni, akit Pandora-nak hívott.
Linlin a születésnapi party közepette annyira boldog és önfeledt volt, hogy lényegében nem figyelt arra, hogy mi történik körülötte.
Annyira belelendült az evésbe, és most jön a durva rész, hogy sok édesség mellett megevett MINDENKIT.
Az asztalt, a székeket és a jelenlévőket is.
Igen, Big Mom lényegében kannibálként felzabálta Caramelt és a gyerekeket.
Nincs más magyarázat, elég megnézni a fejezetben a party utáni vérfoltokat és Caramel széttépett ruháját.
Caramel DF-je úgy került hozzá, hogy miután meghalt az apáca, a DF a legközelebbi gyümölcsbe vándorolt át, amit persze szintén megevett Linlin.

Oda-nak egy kicsit sötét humora van...  ^^"

A flashback ezzel váratlanul lezárult, de annyira nem zavar.
Kaptunk egy kis ízelítőt Elbaf-ból, de igazából majd egy másik arc-ban ismerjük meg a szigetet.

edit:
Ha megnézitek azt a szigetet, ahova átköltözött a Sheep's House Caramel-el és a gyerekekkel, rögtön felismerhető, hogy ebből a helyből lesz később a Whole Cake Island.

edt2:
Egyébként a mostani flashback után egyre erősebb a gyanúm, hogy Big Mom el fog bukni (vagy legalábbis elveszti a jelentőségét a későbbiekben) a mostani arc-ban.
Megértettük, hogy miért az aki, láttuk hogy ő hol és miként uralkodna Kalózkirályként, milyen erővel bír és milyen legénysége van.
Ha mindent mérlegelünk, akkor láthatjuk hogy Luffy kalandjai szempontjából már nincs több szerepe.
Magam részéről nekem ennyi elég volt belőle, akarom még látni az egyéni küzdelmeket, de lényegében nincs hiányérzetem.
Megvolt a szerepe a történetben, de úgy gondolom, hogy tovább lehet lépni.

Ugyanaz a helyzet szerintem, mint a Marinefold arc idején.
Whitebeard esetében is megismerhettünk mindent, amit tudni érdemes (álma, személyisége, legénysége, ereje), láttuk harcolni is és a "bukása" is megtörtént (ami szerintem nem volt az, mert elérte a célját).
Ha bármi vele kapcsolatos előjön a mangában, akkor örülünk, de az események "tényleges" lefolyásában már nem játszik igazából szerepet a karaktere.

Ha Kaido is kap egy hasonló saga-t vagy arc-ot, akkor nem lesz ok a panaszra.

Shanks-ról szeretnék még sokat megtudni, bár őt is kilőhetjük abból a szempontból, hogy ismerjük az álmát (szabadság, mint Luffy esetében) és hogy milyen módon élne Kalózkirályként (örökké járni a tengereket a kaland és az összetartozás miatt).

Blackbeard a sorozat végén lesz majd, így arra még várni kell, bár itt is kaptunk már információmorzsákat.

Kraivan

Mother azért sokkal erősebb és körmönfontabb annál, hogy hagyta volna magát felzabálni. Nem tudjuk a pontos harci erejét, de a kalózóriásokat ő állította meg, vagy ő kérte a felmentésüket, de akkoris, nem kis erőknek parancsolhat, akármelyik verziót nézem.
Emellett a gyerekek végig sandán vigyorogtak, mintha ők is tudták volna mi a terv.

Szerintem Caramel vissza fog térni hamarost, mert nem láttuk meghalni.

A lélekgyümölcs ereje meg sok plothole-t rejt: mi van ha valakinek a TELJES lelkét beülteti valahova, és az el lesz fogyasztva. Mert BM-ot láttuk nem ritkán hogy minden élőt megesz, azokkal mi történik? Mom powerlvl-ét növelik, vagy az illető szó szerint kifingott?

blackronin

Quote from: Kraivan on 2017-06-01, 17:29:57
Mother azért sokkal erősebb és körmönfontabb annál, hogy hagyta volna magát felzabálni. Nem tudjuk a pontos harci erejét, de a kalózóriásokat ő állította meg, vagy ő kérte a felmentésüket, de akkoris, nem kis erőknek parancsolhat, akármelyik verziót nézem.
Emellett a gyerekek végig sandán vigyorogtak, mintha ők is tudták volna mi a terv.

Szerintem Caramel vissza fog térni hamarost, mert nem láttuk meghalni.

A lélekgyümölcs ereje meg sok plothole-t rejt: mi van ha valakinek a TELJES lelkét beülteti valahova, és az el lesz fogyasztva. Mert BM-ot láttuk nem ritkán hogy minden élőt megesz, azokkal mi történik? Mom powerlvl-ét növelik, vagy az illető szó szerint kifingott?
Hát a leírtakban van ráció, remélhetőleg majd később kiderül, hogy mi a helyzet.

chilip

hol a picsbe van zorro? nem láttam ezer éve

blackronin

#4104
Quote from: chilip on 2017-06-01, 20:25:03
hol a picsbe van zorro? nem láttam ezer éve
Wano ország felé tartanak a többiekkel (Law, Robin, Franky, Usopp).
Sanji visszaszerzése után ott fog egyesülni újra a csapat, hogy megdönthessék Kaido-t és a shogun-t.

edit:
Egyébként durva, hogy már a 867-ik fejezetnél tartunk.
Szerintem ez az arc még simán elhúzódik 15-20 fejezettel, mert annyi minimum kell egy normális záráshoz.
Utána jön Wano és Kaido, ami szinte biztosan legalább annyi fejezet lesz, mint a mostani, ha nem több!
A jövőbeli arc-okról ezek után már ne is beszéljünk...
Az OP simán eléri majd a 1200-1300 fejezetet is majd a végén... de szerintem több lesz.

Kraivan

Quotea DF a legközelebbi gyümölcsbe vándorolt át
A DF nem random gyümölcsbe megy át valahol a világon?

blackronin

Quote from: Kraivan on 2017-06-01, 23:02:55
Quotea DF a legközelebbi gyümölcsbe vándorolt át
A DF nem random gyümölcsbe megy át valahol a világon?
Nem, nézd meg a Punk Hazard arc idején mi történt azzal a DF-el, amit Smiley, az a gyíkszerű lény evett meg.
Miután elpusztult, a közeli gyümölcsök egyikébe ment a DF.

Squazee2005

Szerintem Caramelt és a gyerekeket felzabálta, hiába volt erős és viszonylag okos Caramel, minek lapulna 30-35 évet csak úgy? Pont a legnagyobb üzlet, Linlin eladása előtt tűnne el váratlanul?

A 13. oldal lap alján, a "Yummy" alatt azok a jelek sikítás-hangok, ahogy nézem (Conanben is ez szokott lenni), ezért gondolom, hogy tényleg végzett velük. Csak Oda diszkréten/nem diszkréten utalt rá.
Brutális.  :zomg: :he:

Kiváló flashback.  :whoah:

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2017-06-02, 00:08:02
Szerintem Caramelt és a gyerekeket felzabálta, hiába volt erős és viszonylag okos Caramel, minek lapulna 30-35 évet csak úgy? Pont a legnagyobb üzlet, Linlin eladása előtt tűnne el váratlanul?

A 13. oldal lap alján, a "Yummy" alatt azok a jelek sikítás-hangok, ahogy nézem (Conanben is ez szokott lenni), ezért gondolom, hogy tényleg végzett velük. Csak Oda diszkréten/nem diszkréten utalt rá.
Brutális.  :zomg: :he:

Kiváló flashback.  :whoah:
A megevéses story sokkalta jobban illik Linlin személyiségéhez + az általad említett sikítás hangok pedig erre rá is tesznek egy lapáttal.
Szóval maradjunk abban, hogy Big Mom kannibál... persze egészen addig amíg Oda meg nem cáfol mindenkit.  :P

Kraivan

Quote from: blackronin on 2017-06-01, 23:37:06
Quote from: Kraivan on 2017-06-01, 23:02:55
Quotea DF a legközelebbi gyümölcsbe vándorolt át
A DF nem random gyümölcsbe megy át valahol a világon?
Nem, nézd meg a Punk Hazard arc idején mi történt azzal a DF-el, amit Smiley, az a gyíkszerű lény evett meg.
Miután elpusztult, a közeli gyümölcsök egyikébe ment a DF.
Mondjuk ő kísérlet volt, az is lehetett hogy mesterséges DF-el dolgozott Cesar.

Ace tűzgyümölcse viszont még nem tudódott ki hogy honnan került elő. Igen... Doflamingo valahonnan előkaparta, de épp az lenne a az elképzelés, hogy felkotorta(tta) Marineford élelmiszerkamráját?
Illetve ha ennyire "egyszerű" lenne, már nem azon menne a kereskedelem, hogy DF -usereket vadászna mindenki egy gyümölcsöstállal a zsákjában?
Idáig csak Blackbeard csapatáról tudjuk, hogy Df-usereket vadásznak kifejezetten az erejük miatt, de az extraktálás még rejtély.
Nagyon remélem hogy Whitebear esetében nem azt a nagy titkot rejtették el, hogy előkaptak egy dinnyét, és Whitebeard teste mellett tárolták míg az "ördög belemászott".

Mondjuk a gyümölcsökről is annyit tudunk hogy vannak. Még nem volt szó róla, hogy ez egy újkori jelenség, vagy mióta világ a világ.