Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Titkos

Itt tényleg a nő a hülye, ez nem arról szól, hogy otaku vagy sem, szimplán nem bírja elviselni, hogy a srácnak egy olyan hobbija van, ami őt hidegen hagyja. Attól pedig még szánalmasabb lesz, hogy mintha nem is annyira őt zavarná, inkább attól fél, hogy "jajjistenem, mit szólnak majd a barátaim?". ::) Ha az a "stantard otaku" lenne a srác, aki 200 kiló, szemüveges, pattanásos, és csak éjjel mozdul ki, akkor is kajáért a boltba, akkor megérteném, de így a leírása alapján ez ad magára, és nem tűnik egy antiszoc idiótának, szóval a csaj a semmiből csinál problémát.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


.Attila

Quote from: Titkos on 2010-02-06, 02:41:38
szimplán nem bírja elviselni, hogy a srácnak egy olyan hobbija van, ami őt hidegen hagyja.

Nem erről van szó...

Quoteinkább attól fél, hogy "jajjistenem, mit szólnak majd a barátaim?".

... hanem csak erről.

White SeeD

Quote from: frozenstein on 2010-02-05, 16:14:46
http://www.sankakucomplex.com/2010/02/05/are-women-who-date-otaku-worthless/
:lul:

:lol: women fail :ejj:

btw, 3 hónapig nem tűnt fel hogy otaku az ürge?! ::)

jólkereső magáraadó stylist, szereti a nő de zomg, animus wallpapper, és még animut is néz. felháborító.
bezzeg én mit nem adnék egy ilyen adatokkal rendelkező barátnőért...
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

.Attila

Quote from: White SeeD on 2010-02-06, 13:36:04
bezzeg én mit nem adnék egy ilyen adatokkal rendelkező barátnőért...

Férfiak általában nem foglalkoznak azzal, hogy "jaj de mit fognak szólni a barátaim".

Member

Dehogynem. Csak férfiaknál inkább a csaj külseje az, ami ilyen téren számít, nem a hobbijai, révén sokan abban a tévhitben élnek, hogy a nőknek az nem is lehet.

Fazék

Quote from: Member on 2010-02-06, 13:53:53
Dehogynem. Csak férfiaknál inkább a csaj külseje az, ami ilyen téren számít, nem a hobbijai, révén sokan abban a tévhitben élnek, hogy a nőknek az nem is lehet.
+1

és amit itt levágtatok egymást vállveregetve, majdnem annyira szánalmas, mint amit a csaj előadott ;)

.Attila

Quote from: Member on 2010-02-06, 13:53:53
Dehogynem. Csak férfiaknál inkább a csaj külseje az, ami ilyen téren számít, nem a hobbijai, révén sokan abban a tévhitben élnek, hogy a nőknek az nem is lehet.

Igen, ez benne, oda-vissza.

Quote from: Fazék on 2010-02-06, 13:55:02
és amit itt levágtatok egymást vállveregetve, majdnem annyira szánalmas, mint amit a csaj előadott ;)

Ha te mondod.

Fazék


.Attila

Quote from: Fazék on 2010-02-06, 14:12:25
Quote from: .Attila on 2010-02-06, 13:59:07
Quote from: Fazék on 2010-02-06, 13:55:02
és amit itt levágtatok egymást vállveregetve, majdnem annyira szánalmas, mint amit a csaj előadott ;)

Ha te mondod.
http://www.youtube.com/watch?v=wSDMVmVdGWk#t=1m26s

Igazán hízelgő, de én még mindig a lányokra bukok.

Fazék

túl kiszámítható volt ez a válasz, ennél azért többet vártam :)

.Attila

Quote from: Fazék on 2010-02-06, 15:25:48
túl kiszámítható volt ez a válasz, ennél azért többet vártam :)

Mint ahogy te is a megszokott módon szóltál be itt ebben a topicban.
Ne várj többet, mert nekem annyit nem ér.

Member


Fazék

Quote from: .Attila on 2010-02-06, 16:23:03
Quote from: Fazék on 2010-02-06, 15:25:48
túl kiszámítható volt ez a válasz, ennél azért többet vártam :)

Mint ahogy te is a megszokott módon szóltál be itt ebben a topicban.
Ne várj többet, mert nekem annyit nem ér.
ebbe a topic-ba nehéz is máshogy beszállni, annyira komolytalan tud lenni időnként.

Rounin


LiaLia

Quote from: Member on 2010-02-06, 13:53:53
Dehogynem. Csak férfiaknál inkább a csaj külseje az, ami ilyen téren számít, nem a hobbijai, révén sokan abban a tévhitben élnek, hogy a nőknek az nem is lehet.
Egy kisebb szösszenet ezzel kapcsolatban,
egyik volt munkatársnőmnek azt mondta egyszer a férje (aki azóta már sok egyéb ok miatt nem a férje), hogy szerinte a feleségének a gyerek a hobbija.  :zomg:  Mert amúgy a férj rendszeresen horgászott, vadászott, meg tévézett, viszont a feleségének úgy kellett külön kérnie és megszerveznie, hogy esetleg egy délutánt a barátnőivel töltsön, és a férj foglalkozzon a gyerekkel.

Ez csak egy példa, és ezzel nem akarok általánosítani.

Xzone


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6



Nakedape

Quote from: NLZ on 2010-02-16, 20:19:03
Quote from: Fazék on 2010-02-16, 19:10:04
Quote from: White SeeD on 2010-02-16, 16:00:46
http://erettnok.blog.hu/2010/02/16/azsiai_vagy_magyar_hat_persze_hogy_az_elobbi
hát igen, ott még tudják a nők, hol a helyük!
::)
igazad van szerintem, is túlzás volt a Fazék mondata, mi az pl, hogy sétálgatnak?! az az utcán. miért mehet ki a konyhából?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-02-16, 20:30:58
Quote from: NLZ on 2010-02-16, 20:19:03
Quote from: Fazék on 2010-02-16, 19:10:04
Quote from: White SeeD on 2010-02-16, 16:00:46
http://erettnok.blog.hu/2010/02/16/azsiai_vagy_magyar_hat_persze_hogy_az_elobbi
hát igen, ott még tudják a nők, hol a helyük!
::)
igazad van szerintem, is túlzás volt a Fazék mondata, mi az pl, hogy sétálgatnak?! az az utcán. miért mehet ki a konyhából?
Errol mindig az a vicc jut az eszembe... kozepkoru hazaspar, no sohajt egyet
- Istenem, miert nem vagy te olyan mint a <insert random brazil nyalhuszar> a <insert random brazil szappanopera>-bol.
- Majd ha te olyan leszel mint <na ugyanez a noi foszereplovel>.

De azert meg kell mondanom, hogy hanynivalo a cikk modora.  :b+:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2010-02-16, 21:07:10
De azert meg kell mondanom, hogy hanynivalo a cikk modora.  :b+:
Ez folyton mondja mindenki.

Quote from: Nakedape on 2010-02-16, 20:30:58
miért mehet ki a konyhából?
Túl hosszú a lánc. pár szemet ki kell vágni belőle.  :D

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Selmo on 2010-03-29, 20:17:20
http://szakitshabirsz.blog.hu/2010/03/29/a_hozzank_hasonlo_nokkel_nem_eri_meg_szorakozni
Öööö... :gyagya:
hülye nők voltak, vannak, lesznek.

[spoiler]ahogy férfiak is, de most ezen példában tényleg 2 nőnek sikerült lejáratnia magát[/spoiler]


Cloud

Na szóval aktuális havi friss szerelmi rant:


[spoiler]
Van ez a csaj. Hetek óta találkozgatunk, nagyon jól elvagyunk. Mindig kitalálunk valami elfoglaltságot, legyen szó moziról(imád moziba járni dettó mint én) vagy séta Gellért hegyen, Margit szigeten, csomó más helyen, stb...
A lényeg hogy nagyon jól elvagyunk.

Felhozta, hogy lehetne e szorosabb köztünk a kapcsolat. Szívesen járna velem, ha velem van mindig jól érzi magát, és olyan furcsán érzi magát.( jó értelemben)
Én mondom neki hogy benne vagyok mert tényleg jól elvagyunk, jól is néz kis, jó a humora. Na szal tényleg összeillünk csomó dologban.  Meg amúgy is karácsony óta egyedül vagyok, és végre most úgymond boldognak érzem magam mellette. :)

Örült annak hogy én is benne lennék dologban, de ekkor jött a krach.(legalábbis számomra) :(   Mondja hogy én lennék első kapcsolata(21 éves), illetve hogy mivel vallásosan nevelték(ezt mondjuk tudtam de nem nagyon érdekelt eddig) ő csak a majdani férjével szeretne csak lefeküdni. Addig senkivel. Tehát csak a házasság után. És mindezt nagyon hangsúlyosan kijelentette.   Majd megkérdezte hogy mindehhez mit szólok, hogy így is benne lennék-e a dologban.

Én meg most hezitálok, mert itt van ez a csodálatos lány, de ha együtt akarok majd lenni vele akkor el kell majd vennem, de ugye én még hülye vagyok úgymond hogy házasodjak, így most  nem tudom mi legyen.  Páran azt mondják hogy menjek bele a kapcsolatba, úgyis elfelejti ezt a fogadalmat, mások meg azt hogy hagyjam inkább az egészet és ne jöjjek össze vele.

Eh, nagy az én dilemmám. :(

Vélemények? (ha lehet inkább csak a normálisak érdekelnének sorry)[/spoiler]

.Attila

Tartsd tiszteletben a kérését. A "majd úgyis elfelejti a fogadalmat" úgy ahogy van hülyeség, még akkor is, ha esetleg tényleg előfordulhat. Erre játszani nem éppen korrekt a lánnyal szemben, ha viszont nem akarnál korrekt lenni vele, akkor nem filóznál itt.
Ha úgy érzed, nem bírod ki, akkor 3 megoldás van szerintem:
1. megmondod neki, hogy ez neked nem fog menni;
2. lehet, hogy csak a "főbejáratot" nem engedi, petting, hátsó bejárat stb. mehetnek, szoktak így trükközni ilyen vallásos emberkék, de ezt csak ő tudná megmondani és persze itt is el kell döntened, hogy a klasszikus mód hiánya neked mennyire elviselhető (bár ő en bloc a lefekvést említette...);
3. elveszed feleségül, annak minden következményével együtt.

Kuroi Tenshi

[spoiler]
Quote from: Cloud on 2010-03-31, 20:24:05
tényleg jól elvagyunk, jól is néz kis, jó a humora. Na szal tényleg összeillünk csomó dologban.  Meg amúgy is karácsony óta egyedül vagyok, és végre most úgymond boldognak érzem magam mellette. :)

most akkor döntsd el, hogy a farkad vezet, vagy a szíved és az eszed.
szvsz.
meg a járás még nem a világvégéig tartó fogadalom, csak próbaidő,
ahol lehet nemet is mondani, ha meggondolod magad.[/spoiler]

Én

Quote from: Cloud on 2010-03-31, 20:24:05
Na szóval aktuális havi friss szerelmi rant:


[spoiler]
Van ez a csaj. Hetek óta találkozgatunk, nagyon jól elvagyunk. Mindig kitalálunk valami elfoglaltságot, legyen szó moziról(imád moziba járni dettó mint én) vagy séta Gellért hegyen, Margit szigeten, csomó más helyen, stb...
A lényeg hogy nagyon jól elvagyunk.

Felhozta, hogy lehetne e szorosabb köztünk a kapcsolat. Szívesen járna velem, ha velem van mindig jól érzi magát, és olyan furcsán érzi magát.( jó értelemben)
Én mondom neki hogy benne vagyok mert tényleg jól elvagyunk, jól is néz kis, jó a humora. Na szal tényleg összeillünk csomó dologban.  Meg amúgy is karácsony óta egyedül vagyok, és végre most úgymond boldognak érzem magam mellette. :)

Örült annak hogy én is benne lennék dologban, de ekkor jött a krach.(legalábbis számomra) :(   Mondja hogy én lennék első kapcsolata(21 éves), illetve hogy mivel vallásosan nevelték(ezt mondjuk tudtam de nem nagyon érdekelt eddig) ő csak a majdani férjével szeretne csak lefeküdni. Addig senkivel. Tehát csak a házasság után. És mindezt nagyon hangsúlyosan kijelentette.   Majd megkérdezte hogy mindehhez mit szólok, hogy így is benne lennék-e a dologban.

Én meg most hezitálok, mert itt van ez a csodálatos lány, de ha együtt akarok majd lenni vele akkor el kell majd vennem, de ugye én még hülye vagyok úgymond hogy házasodjak, így most  nem tudom mi legyen.  Páran azt mondják hogy menjek bele a kapcsolatba, úgyis elfelejti ezt a fogadalmat, mások meg azt hogy hagyjam inkább az egészet és ne jöjjek össze vele.

Eh, nagy az én dilemmám. :(

Vélemények? (ha lehet inkább csak a normálisak érdekelnének sorry)[/spoiler]
Azt nem tudod megbeszélni vele, hogy jártok egy darabig, közel kerültök egymáshoz (ha úgy akarja no szex, csak bírd ki :D ), és aztán meglátjátok hogy akarjátok e ezt hosszabb távon?