Kötetlen beszélgetések (régi Offtopic stílusban)

Started by Apatilos, 2006-06-12, 16:57:20

Previous topic - Next topic

Eberinu

Attila, ebben az a pláne, hogy én szoktam úgymond "bunyózni" Chrissel :D Nem kell rosszra gondolni, tényleg csak poénkodunk...Ált. iskolában ütöttem meg fiút,mert ő is megütött...eléggé verekedős voltam :P

.Attila

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:02:38
Attila, ebben az a pláne, hogy én szoktam úgymond "bunyózni" Chrissel :D Nem kell rosszra gondolni, tényleg csak poénkodunk...Ált. iskolában ütöttem meg fiút,mert ő is megütött...eléggé verekedős voltam :P

Nem erről van most szó ;) Christian hajtogatja úgy, hogy nőket nem szabad megütni, mintha a férfiakat igenis szabad volna. (mármint komolyan megütni)

Eberinu

Hát te büszke lennél rá, hogy megütöttél egy nőt?Milyen nő akarna férfiakat ütni? Max valami amazon budibilder alkat. Annak valami oka lehet ha egy nő komolyan meg akar ütni egy férfit, akármilyen alkat is a pasi.

Christian

Quote from: .Attila on 2007-01-23, 16:01:12
Ezek szerint egy férfit meg szabad ütni. ;)

Egy férfit? Még jó ,hogy.... Ja és igen, sztem szabad őket komolyan megütni.

Selmo

Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:57:36
Sztem semilyen esetben nem szabad megütni egy nőt..azért vagy férfi ,hogy ezt elviseld még akkor is. Maximum tovább állhatsz, ott hagyhatod vagy bármi..de nem megütni.
Nem vagyunk egyformák. Téged ütögessenek csak a nők, engem nem fognak.
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 15:57:53
És bnőd hol ismerted meg? Net? (kamion kiváncsi vok!) Mint most ugy látszik egyetlen női hozzászóló...
Ennek most mi köze van a témához? :eek:

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:06:51
Annak valami oka lehet ha egy nő komolyan meg akar ütni egy férfit, akármilyen alkat is a pasi.
Annak is oka kell lennie, ha egy férfi egy nőt akar megütni. Ne csak az egyik oldalról nézzül a dolgokat. Mellesleg én soha nem ütöttem meg nőt, és nem is fogok, de hagyni sem fogom, hogy engem bárki megüssön. :P
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:06:51
Hát te büszke lennél rá, hogy megütöttél egy nőt?Milyen nő akarna férfiakat ütni? Max valami amazon budibilder alkat. Annak valami oka lehet ha egy nő komolyan meg akar ütni egy férfit, akármilyen alkat is a pasi.

Jesszusúristen. Nem igaz, hogy nem lehet érteni a célzásomat.

Akkor most már egyenesen megkérdezem, mert még az egyértelmű célzások sem működnek:

nőt nem szabad megütni, tehát férfit igen? (és itt most nem csak arra gondolok, hogy nő megüt egy férfit, hanem férfi megüt egy másik férfit)

Rounin

Nemileg nőnek számító egyedet igeni szabad megütni, ha viselkedésével túllépett azon a határon, amikor még fogalmilag nőnek lehet aposztrofálni. :lazza:

sirtomi

Nőt szabad megütni. Haveromat hozom fel példaként aki szép nagy pofont kent le barátnőjének, mikor az egy jó szex után lazán közölte vele, hogy ma megcsaltalak! :)

Christian

A pofon és az ütés között szerintem van egy kis különbség. Azt meg én ütném meg szívesen aki megütne egy nőt és ezt még hangoztatja is. Látszik rajta,hogy primitív. Egy férfiben legyen már  annyi tartás,hogy inkább arrébb megy de nem üti meg vazz.

RE@L

Férfi, mint maga önérzetes becsvágyó és hiú. Ha megsértik, vagy családját/barátnőjét fenyegetik igenis ösztönszerűen védekezik, agresszív lesz és támad. Sima antropológia és Alfa-hím érzés. Emberibb nyelven, gerincnek hívják ezt és igenis férfi álljon ki magáért vagy a barátaiért vagy a kedveséért. Erőviszonyok lényegtelenek, nem fejjel a falnak ne ezt vegyétek ki de igenis szerintem mindenkinek ki kéne állnia magáért. Én mindigis kiálltam magamért és a barátaimért, minden helyzetben.
Nőt ütni, nemtudom sőt leszúrni is szabad, sőt gyerekeidet is verd meg ha részegen hazamész. Feleségedet is pofozd fel, tartsd rettegésben terrorban őket. Valószínű aki azt mondja hogy nőt bántani nem bűn, nem olyan gyerekkora volt hogy az apja verte az anyját..

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Rounin

A férfi és a nő is fogalom. Nem faji, nemi különbség ebben az esetben. Egy nő, ha nem nőként viselkedik, elveszti az 'alanyi jogát' arra, hogy nőként tekintsünk rá. Ugyanez természetesen a férfiakra is vonatkozik, de ennek a határnak a megállapítása már erősen szubjektív, és mindig ott van az, hogy csak mert a másik nem tartja magát a normákhoz, nekem még attól nem kell átlépni rajta, hogy lealacsonyodjak az ő szintjére.

Morális dilemmák, miért gyötörtök engem? *pátosszal telt sóhaj*

sirtomi

Én már találkoztam olyan csajjal akinek a fogait vertem volna ki, ha nem fognak vissza haverjaim. Szerintem egyáltalán nem számít, hogy milyen nemű az illető.
Persze vannak olyan nők akiket semmi pénzért nem ütnék meg, még ha meg is bántanak!

Christian

Quote from: Rounin on 2007-01-23, 16:32:45
A férfi és a nő is fogalom. Nem faji, nemi különbség ebben az esetben. Egy nő, ha nem nőként viselkedik, elveszti az 'alanyi jogát' arra, hogy nőként tekintsünk rá. Ugyanez természetesen a férfiakra is vonatkozik, de ennek a határnak a megállapítása már erősen szubjektív, és mindig ott van az, hogy csak mert a másik nem tartja magát a normákhoz, nekem még attól nem kell átlépni rajta, hogy lealacsonyodjak az ő szintjére.

Morális dilemmák, miért gyötörtök engem? *pátosszal telt sóhaj*

Egy nő mindig nő marad...ezt nem a törvénykönyv fogja megszabni. A szüleid mindig a szüleid maradnak...ugyanaz. Tudod...veled valami nagy baj lehet.

Eberinu

Egy férfi minden ami nem nő és egy nő minden ami nem féri :D Tömören

Rounin

Ha egy nő megszüli a gyerekét, utána agyonveri és kidobja a szemétbe... onnantól nekem nem nő. Onnantól nekem csak egy nőstény ember, aki a legutolsóbb aljanépek közé tartozik.

Nem törvényekről beszéltem, hanem morálról, erkölcsről, etikáról és hasonszőrűségről.

Velem sok baj van, nagyok is. De legalább nem vagyok fekete-fehér.

Christian

Quote from: Rounin on 2007-01-23, 16:37:07
Ha egy nő megszüli a gyerekét, utána agyonveri és kidobja a szemétbe... onnantól nekem nem nő. Onnantól nekem csak egy nőstény ember, aki a legutolsóbb aljanépek közé tartozik.

Nem törvényekről beszéltem, hanem morálról, erkölcsről, etikáról és hasonszőrűségről.

Velem sok baj van, nagyok is. De legalább nem vagyok fekete-fehér.

Te inkább szürke vagy... Ja és nem vagy fekete fehér..most is végülis csak szélsőségekkel jössz. Grat...

Eberinu

Quote from: sirtomi on 2007-01-23, 16:26:44
Nőt szabad megütni. Haveromat hozom fel példaként aki szép nagy pofont kent le barátnőjének, mikor az egy jó szex után lazán közölte vele, hogy ma megcsaltalak! :)
Hát grat a haverodnak....amig engem nem ütnek meg addig én sem ütök vissza...de ha igen,akkor naná hogy nem nyelem le, hát azért mert pasi,ne higgye hogy kivétel...

Tycho

nem tudom, nem nagyon ütnék meg nőt, a férfi az más tészta, az alkatilag alkalmasabb egy egy nagy bemosás elviselésére... nem vagyok verekedős, de vannak határok, amiket nem engedek meg, általában ezeket olyanok lépik át, akiknek hiába mondtam, hogy ilyet nem csinálunk, csak azért is próbálkoznak... Ilyenkor jön a meglepi, amit mindenféle csillaglátás és hasonló hallucinációk kísérnek... ha nő aki eljut ide, akkor visszakézből :haha: (á la rejtő, ahogy Ramiz is írta...)
nehéz szívvel ütök meg nőt, de van olyan helyzet, azt hiszem mindenki tudna biztos olyat mondani, ahol egyszerűen nem számít a nem, elérünk olyan szituációt amit ember nem csinál, akkor olyankor tökéletesen mindegy, hogy nem szerint ki követi el, helye van a retorziónak. és ha a legmegfelelőbb egy olyan saller, hogy berepül a sarokba gondolkodni, akkor az kell.

*edit: ha már extrém eset: ha egy hadseregben vannak nők, akkor rájuk nem lehet lőni? nem lehet eltörni a nyakukat, ha éjjel besurranó szabotázst csinálunk? Ha egyenjogúság kell, akkor ugyanolyan súllyal kelljen nőnek és férfinak is vállalnia a tetteit, innentől kezdve nem lehet előjönni azzal a szöveggel, hogy "ha ezt férfi csinálta volna, már kést mártottam volna belé, de mivel ő vagy inkább csak húzz a p***ba!" - hiába az extrém esetekkel lehet a legjobban példát felhozni :haha: *


Rounin

Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:38:19
Quote from: Rounin on 2007-01-23, 16:37:07
Ha egy nő megszüli a gyerekét, utána agyonveri és kidobja a szemétbe... onnantól nekem nem nő. Onnantól nekem csak egy nőstény ember, aki a legutolsóbb aljanépek közé tartozik.

Nem törvényekről beszéltem, hanem morálról, erkölcsről, etikáról és hasonszőrűségről.

Velem sok baj van, nagyok is. De legalább nem vagyok fekete-fehér.

Te inkább szürke vagy... Ja és nem vagy fekete fehér..most is végülis csak szélsőségekkel jössz. Grat...

"Nemileg nőnek számító egyedet igeni szabad megütni, ha viselkedésével túllépett azon a határon, amikor még fogalmilag nőnek lehet aposztrofálni."

Erre hoztam fel egy példát, mivel azt mondtad, egy nő mindig nő marad. Sosem tagadtam, hogy ehhez a határátkeléshez extremitásra van szükség. A személyeskedéssel továbbra sem mentek semmire, ezt persze csak halkan súgom meg.

Próféta

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:35:57
Egy férfi minden ami nem nő és egy nő minden ami nem féri :D Tömören
OK, melyikünk a csavaralátét, a gomolyfelhő, a főn-szél vagy a krómérc?  :haha:

Eberinu

Tycho, persze, a csaj faxsága is ha kötekszik, akkor megérdemli :) Komolyan, nem akarom a nőket védeni...csak némely csajokkal én sem vok kibékülve...

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:38:45
Quote from: sirtomi on 2007-01-23, 16:26:44
Nőt szabad megütni. Haveromat hozom fel példaként aki szép nagy pofont kent le barátnőjének, mikor az egy jó szex után lazán közölte vele, hogy ma megcsaltalak! :)
Hát grat a haverodnak....amig engem nem ütnek meg addig én sem ütök vissza...de ha igen,akkor naná hogy nem nyelem le, hát azért mert pasi,ne higgye hogy kivétel...
Érdekes módon ugyanezt mondtam fordított felállásban... Érdekes... :rolleyes:

A tökéletesség unalmas.

Eberinu

Quote from: Próféta on 2007-01-23, 16:41:38
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:35:57
Egy férfi minden ami nem nő és egy nő minden ami nem féri :D Tömören
OK, melyikünk a csavaralátét, a gomolyfelhő, a főn-szél vagy a krómérc?  :haha:
Hát én leszek az Oroszlán :D Te meg ami szeretnél,ok? :D De a saját minden amimből nem hagyok alább :D

Eberinu

Quote from: Selmo on 2007-01-23, 16:42:00
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:38:45
Quote from: sirtomi on 2007-01-23, 16:26:44
Nőt szabad megütni. Haveromat hozom fel példaként aki szép nagy pofont kent le barátnőjének, mikor az egy jó szex után lazán közölte vele, hogy ma megcsaltalak! :)
Hát grat a haverodnak....amig engem nem ütnek meg addig én sem ütök vissza...de ha igen,akkor naná hogy nem nyelem le, hát azért mert pasi,ne higgye hogy kivétel...
Érdekes módon ugyanezt mondtam fordított felállásban... Érdekes... :rolleyes:
Te ha megütnél egy lányt,akkor gondolom erősen, az írásaidból ítélve...

Kvikveg

Ha egy no cigit nyom el a baratja karjan, az szerintem szamithat kisebb atrocitasokra... Azert mindennek megvan a hatara... :ejj:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Christian

#476
Rounin:
Kettőnk közül te személyeskedtél sztem..én meg folytattam mert hülye vagyok. Egyébként én továbbra is tartom,hogy egy nő mindig nő. Max mint ember lesz egy kalap -cenzúra- .  Ettől függetlenül soha nem ütöttem és soha nem is fogok megütni nőt bármi történjen. A pofonra azt mondom,hogy oké...de ököllel..hát azt soha.

Teszem hozzá ezzel itt befejeztem az offenzet. A vitát erről se folytatom tovább. Nem látom értelmét.

sirtomi

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:38:45
Quote from: sirtomi on 2007-01-23, 16:26:44
Nőt szabad megütni. Haveromat hozom fel példaként aki szép nagy pofont kent le barátnőjének, mikor az egy jó szex után lazán közölte vele, hogy ma megcsaltalak! :)
Hát grat a haverodnak....amig engem nem ütnek meg addig én sem ütök vissza...de ha igen,akkor naná hogy nem nyelem le, hát azért mert pasi,ne higgye hogy kivétel...
Te miről beszélsz már elnézést. Szépen csöndben elkellett volna sunnyognia haveromnak mikor a csaj akit szeret közli vele hogy megcsalta. Valahogy engem is eléggé kiborítana a szituáció és még a pasit is megkerestem volna.

Rounin


Eberinu

Quote from: Kvikveg on 2007-01-23, 16:43:55
Ha egy no cigit nyom el a baratja karjan, az szerintem szamithat kisebb atrocitasokra... Azert mindennek megvan a hatara... :ejj:
Ott a csajjal van a gond, de nem az egész női nem nyomna el egy cigit más karján :D Azért kevés az ilyen hülye csaj..akkor csak azt az egyet téritsék észhez :P