Kötetlen beszélgetések (régi Offtopic stílusban)

Started by Apatilos, 2006-06-12, 16:57:20

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:12:00
Hát ha én most megütnék valakit, mondjuk tegyük fel csak pofon vágom, feltételezem azt kapnám vissza és nem gyomrost :D

Hát inkább gyomron kell ütni a nőt, nem fejen. Ott nagyon megmarad a nyoma.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-23, 17:16:48
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:12:00
Hát ha én most megütnék valakit, mondjuk tegyük fel csak pofon vágom, feltételezem azt kapnám vissza és nem gyomrost :D

Hát inkább gyomron kell ütni a nőt, nem fejen. Ott nagyon megmarad a nyoma.  :rotfl:
Ha pofont adok,arra gyomrost adnál? Hááááát,akkor jól megtaposnám a .... :D D :D

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:05:26
Selmo,nem azt mondtad hogy ez megtörtént? most meg fikció? hogy is van ez?
Bocs, alig több mint 2 órája történt, túl nagy elvárás volt tőlem, hogy emlékezz rá?
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=672.msg236239#msg236239

A tökéletesség unalmas.

Tycho

Quote from: HVp213 on 2007-01-23, 17:16:14
azé arra se lennék kiváncsi hogy egy 110 kilos férfitöl milyen az a "tockos" :p

mondjuk 3 fogad bánja vagy csak meglazul kicsit az állkapcsod..

szerintem ha egy krokodil a csontroppantó állakpcsával tudja pakolni a kölykeit, és egy 150 kilós vasmarkú kovács is megtudja símogatni a párját akkor tud kicsit is odakoppintani, nem csak letörni az asszonyka fejét a nyakáról ha az igazán olyat tesz, amit az imént említett kovácsunk nem tolerál :haha:


Eberinu: egyénfüggő... én csak rákérdezék, hogy nem torz-e valamelyikünk értékítélete... először finoman, aztán úgy ordítva, hogy a szódás lova is megijedne, hiába van hozzászokva... :haha: :angyali:

Dreamcleaver

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:18:41
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-23, 17:16:48
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:12:00
Hát ha én most megütnék valakit, mondjuk tegyük fel csak pofon vágom, feltételezem azt kapnám vissza és nem gyomrost :D

Hát inkább gyomron kell ütni a nőt, nem fejen. Ott nagyon megmarad a nyoma.  :rotfl:
Ha pofont adok,arra gyomrost adnál? Hááááát,akkor jól megtaposnám a .... :D D :D
Ha csak az a bajod, hogy pofonért ütést kapnál, akkor csak egy hasrapacsit adnék.  :rotfl: Ááááh fáradt vaok naon  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Eberinu

Quote from: Selmo on 2007-01-23, 17:19:18
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:05:26
Selmo,nem azt mondtad hogy ez megtörtént? most meg fikció? hogy is van ez?
Bocs, alig több mint 2 órája történt, túl nagy elvárás volt tőlem, hogy emlékezz rá?
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=672.msg236239#msg236239
Jó bocsánat, nem te mondtad....de a lényeg azon van, hogy te mit tennél, hiszen ugyanott van,hogy nálad az már oltári pofátlanság.

Quote
Ha csak az a bajod, hogy pofonért ütést kapnál, akkor csak egy hasrapacsit adnék.  :rotfl: Ááááh fáradt vaok naon  :smile:
=o.O=

Tycho, tudjuk mi hogy bárki bármit mondhat, a saját véleményével senkit nem fog meggyőzni.Egyikünk se fogja azt mondani,hogy igen, ebben igazad van, mert a saját igazában,tapasztalatában jobban bízik...Mi meg persze hülyék vagyunk és folytatjuk :D

Ha már kötetlen beszélgetés, SIKERÜLT A MAI SZÁMVITEL VIZSGÁM :D Vége a vizsgaidőszaknak,happy van!

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:22:55
Jó bocsánat, nem te mondtad....de a lényeg azon van, hogy te mit tennél, hiszen ugyanott van,hogy nálad az már oltári pofátlanság.
Nálad mi? Csúnya nézés kategória?

A tökéletesség unalmas.

Tycho

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:30:05
Ha már kötetlen beszélgetés, SIKERÜLT A MAI SZÁMVITEL VIZSGÁM :D Vége a vizsgaidőszaknak,happy van!
Grat :D remélem hasonlókat mondhatok majd jövőhéten az eredményhirdetéskor a mai kutatásmódszertan vizsgáról, vagy a holnapi polimer vizsgáról vagy a holnap utáni matek vizsgáról :D :D :D

Eberinu

Quote from: Selmo on 2007-01-23, 17:32:08
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:22:55
Jó bocsánat, nem te mondtad....de a lényeg azon van, hogy te mit tennél, hiszen ugyanott van,hogy nálad az már oltári pofátlanság.
Nálad mi? Csúnya nézés kategória?
Rajtam még nem nyomtak el cigit, még meg sem ütöttek,ilyenre okot sose adtam...szal nem tudom..elképzelésem ha ilyen történne? Ha megütnének vagy pofoznának, visszaadnám...a cigivel nemtom, sztem nem az lenne a legfontosabb hogy hogy üssek vissza egy égett sebbel :P

Eberinu

Quote from: Tycho on 2007-01-23, 17:32:44
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:30:05
Ha már kötetlen beszélgetés, SIKERÜLT A MAI SZÁMVITEL VIZSGÁM :D Vége a vizsgaidőszaknak,happy van!
Grat :D remélem hasonlókat mondhatok majd jövőhéten az eredményhirdetéskor a mai kutatásmódszertan vizsgáról, vagy a holnapi polimer vizsgáról vagy a holnap utáni matek vizsgáról :D :D :D
Köszi, szal neked is megy még a hajtás? Nekem még pénteken rohangálnom kell jegyet aláiratnom aztán hétfőn le kell adni az indexet,mert 2500Ft a pízbüntetés :S  Aztán suli csak feb. 12től kezdődik,de valami ótvar lett a második félévi órarend -_- fojjjjjj

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:34:19
Rajtam még nem nyomtak el cigit, még meg sem ütöttek,ilyenre okot sose adtam...szal nem tudom..elképzelésem ha ilyen történne? Ha megütnének vagy pofoznának, visszaadnám...a cigivel nemtom, sztem nem az lenne a legfontosabb hogy hogy üssek vissza egy égett sebbel :P
Szóval te olyan hidegvérű vagy, aki égési sebét észlelve kirohan a fürdőbe kenőcsöt keresni és csak közben ordítja vissza, hogy a /ízlés szerint behelyettesítendő/?

EDIT: Grat a vizsgához!

A tökéletesség unalmas.

Eberinu

Quote from: Selmo on 2007-01-23, 17:40:09
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 17:34:19
Rajtam még nem nyomtak el cigit, még meg sem ütöttek,ilyenre okot sose adtam...szal nem tudom..elképzelésem ha ilyen történne? Ha megütnének vagy pofoznának, visszaadnám...a cigivel nemtom, sztem nem az lenne a legfontosabb hogy hogy üssek vissza egy égett sebbel :P
Szóval te olyan hidegvérű vagy, aki égési sebét észlelve kirohan a fürdőbe kenőcsöt keresni és csak közben ordítja vissza, hogy a /ízlés szerint behelyettesítendő/?
Már megint nem, de ha valaki elnyomna egy cigit és: 1.észrevenné magát és segiteni probálna, egy másik kérdés hogy dühömben elutasitanám. 2. szarna bele és röhögne, holott valszeg annak a nyoma ott marad...szarügy ha véletlen a fején nyomnák el valakinek a cigit :D
Hát a bosszúval ráérnék,első az egészség :)

Ui.: Köxxx :)

Ramiz

Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:43:09
Jézus Selmo...azért ezen elkéne gondolkoznod. Egy nőt sose szabad megütni. Azért még is csak más tészta. Tudod ha én olyat látnék,hogy egy pasi megüti a bnőjét..még ha közöm sincs hozzá lehet,hogy eltörném a kezét.
Bocsánat, de ez szerintem hülyeség. Mindenhol azt hallja az ember, hogy egyenjogúság meg minden, és mégis ilyen felfogás uralkodik? Persze, hogy egy férfinak türtőztetnie kell magát. Szerintem is undorító dolog megütni egy nőt, de ugyanígy egy gyereket vagy egy gyengébb/öreg férfit is, ha nincs rá alapos oka az embernek. De szemét, aljas dolgokat bárki elkövethet, nemtől és kortól függetlenül!!! Nem is kell annyira extrém példára gondolni, hogy katonaság. Képzeld el az alábbi helyzetet. Egy rosszindulatú nő (mondjuk még részeg is lehet) elkezd kötözködni veled, lökdös, megüt, beleköp a sörödbe stb. Meddig mennél el udvariaskodással, ha nem száll le rólad? Vagy hívod a rendőrséget inkább? Lol. Egyébként van abban valami becsülendő, hogy ilyen lovagias a felfogásod a nőkről, de ha szeretnéd meg is tartani, akkor például kerüld el a kisebbség által frekventált kocsmákat és metróállomásokat éjszakánként, mert ott olyanokat lehet látni, ami vastagon elég arra, hogy gyökeresen másképp gondolkozz... vagy persze ott van Rounin hozzáállása, azaz inkább nem tekintesz egyes egyedekre emberként, hogy a többire ugyanazzal a lovagias hozzáállással tekinthess, amivel akarsz...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Eberinu


Yakumo

Quote from: Tycho on 2007-01-23, 16:53:54

Eberinu: jelentse csak fel a csaj, legalább az egész világ tudja majd róla, hogy felretol, aztán még kiakad egy pofontól... Ha meg rendszeresen megcsal valakit az meg rendszeresen megüti érte, akkor azt hiszem a fickót és a csajt is elmeorvoshoz kell vinnni, mert minek van a ő együtt a faszival, a faszi meg miért nem hajítja ki a túróba akkor?
Egyetértek.
Gondolom Eberinu azért tiltakozik még az ilyen esetben történt "csapkodás" ellen is, mert a mai világban a megcsalás, mint olyan nem nagy "szám". Hisz mindennap ezt láthatja a Mónika vagy Balázs Showban pl. És mint a TV-ben, az "életben" is már lassan csak az számít, hogy: "Jajj lányt megütni nem szabad!" Azt hogy miért is történt, mint a hírben, már senkit nem érdekel. Pedig az ilyen megérdemli. De már nincsen alapja,h így is gondoljuk, mert az őszinteség, egyenesség, tartás lassan teljesen kihal.
És az a kijelentés, hogy akkor hűséges csajt kell keresni, is erre utal. Mert egyetlen drágaságom, szted a hűtlen csajok hűtlennek is mutatják magukat? :rolleyes:
Hogy lásd nem vagyok hímsoviniszta állat, ugyanez vonatkozik a mai fér... fiúkra is, akik félre***nak a szerető barátnőjük háta mögött. És nem hiszem,h ezt is hirdetnék előtte.
Dehát ez megy ma, mint tudjuk a gerincesség nem divat.
Ennyit pofáztam volna bele.

kisvirag

milyen sok időt?
azt pedig nem veszem észre, rendszeresek a dupla-tripla postjaid, és ez nem idő, hanem igényesség meg fórumszabályzat kérdése.

egyébként az adott esetre annyit mondanék: ha azt mondja a párom, hogy gyere, üljünk le, mondanom kell valamit, és úgy vallja be hogy megcsalt, nem ütöm meg, csak hihetetlen dühös/mérges egyéb ilyenkor jellemző reakcióm lesz.
de ha ezt úgy teszi, hogy épp szeretkeztünk egy baromi jót, aztán belevigyorog a képembe, hogy ja, bocs, egyébként megcsaltalak, akkor tuti hogy megütöm.
Itt van a korábban már Rounin és mások által is mondott hol a határ kérdés. Igenis van olyan határ, ahol már NEM számít, hogy nő vagy férfi áll előttem, megérdemli.

azt pedig szeretném elmondani, főleg két újoncunknak, Christiannak meg Eberinunak, hogy ez itt egy fórum, és mint olyan, alkalmatlan arra, hogy a másikat meggyőzd a saját véleményedről. arra való, hogy elmond, adott témában te mit gondolsz, meghallgatod a másikat, hümmögsz az ő álláspontjára, de teljesen felesleges elkezdeni téríteni, mert ez nem az a hely, ahol meg lehet tenni. Éppen ebből kifolyólag van itt egy olyan is, hogy más véleményének tiszteletben tartása. Ti ezt gondoljátok, én, mi ezt gondoljuk, jogunk van hozzá. de ahhoz már egyikünknek sincs, hogy megkérdőjelezzük, és bizonyos jelzőkkel illessük emiatt az embert (nagyon extrém eseteket leszámítva, de ez pl nem az)
ez a topic anno azért jött létre, hogy az ehhez hasonló flameket elkerüljük, és a korábban Offtopicban megszokott (és néhány baromarc miatt szétzilált) stílusban, mindenféle kötetlen témában, kellemesen elbeszélgessünk. már párkapcsolatokban is mondtam, hogy ha olyan dolog merül fel (személyeskedés, nem érdemi témában való eltérés a témától) azt mindenki legyen szíves az Offtopicban folytatni, főleg ha valaki már meg is tette, hogy oda áthelyezte!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Tycho

elvándorlunk a fórumetikett és a hogyan fórmuzzunk kultúráltan téma felé :p :haha:?

Spec Eberinu egyébként tudok olyan fórumot mondani ahol nem ilyen toleráns a 'vezetőség', mint itt (pl itt alig lehet észrevenni, hogy van moderátor, mert 1: alig kell belenyúlni, 2: nem abszolutisztikus a stílus)
- a Hódító foruma, legyen ez példa, például te már rég repültél volna permabannal sok mozdulásod után, azzal az indoklással hogy fórumetikett etc. törölték volna Ramiz dohányos topicját pont a te offod miatt, tökmindegy, hogy csak 2-4 nem illő post került volna bele, de már az első elkanyarodás a személyeskedés felé egy olyan admin üzenetet csalt volna elő, hogy aki tovább postol ilyen irányba, az permabant kap, hogy ne csak rajtad példálózzak.

Tényleg nem akarok nagyon beleszólni, nem akarok személyeskedni, se trollnak tűnni, de ha ilyen vita van, akkor én is kifelytem a véleményem, azt hiszem ezt nyugodtan megtehetem, még akkor is ha nem én vagyok a legaktívabb tag, még akkor is ha nem láttam annyi animét és nem olvastam annyi mangát hogy ezekbe a topicokba nagyon bele merjek szólni, mert úgy veszem észre, hogy ez egy fórum, ahol emberek beszélnek, és megadják egymásnak azt a tiszteletet, hogy emberként kezelik a másikat, és nem azt nézik hogy kinek nagyobb a postcountja vagy a 'karmája', 'elismertsége' ahogy nevezik, stb...
Remélem nem lesz miattam nagyobb a flém, vagy hogy eljut mindenkiehez az üzenetem és senki nem ért félre...

kisvirag

Tycho respect :)
Egyébként, most erről eszembe jutott, egy másik fórumon, ahol egyébként keményebben működik a moderátori gépezet, mint itt, létrehoztak a srácok egy "mellébeszélések etc (nem emlékszem pontosan a nevére és most lusta vagyok megkeresni), kimoderált üzenetek" topicot, és nem a kukába, hanem oda kerültek át a flames részek, hogy ha valaki lemaradt volna róla, láthassa, sőt, még a folytatására is van lehetőség, bár annyira nem ajánlott :) amolyan dühöngőszerű :)
ide mondjuk szerintem felesleges az ilyen :)
ööö, valakinek valami izgalmas témája?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: kisvirag on 2007-01-24, 13:41:14
Egyébként, most erről eszembe jutott, egy másik fórumon, ahol egyébként keményebben működik a moderátori gépezet, mint itt, létrehoztak a srácok egy "mellébeszélések etc (nem emlékszem pontosan a nevére és most lusta vagyok megkeresni), kimoderált üzenetek" topicot, és nem a kukába, hanem oda kerültek át a flames részek, hogy ha valaki lemaradt volna róla, láthassa, sőt, még a folytatására is van lehetőség, bár annyira nem ajánlott :) amolyan dühöngőszerű :)
ide mondjuk szerintem felesleges az ilyen :)
Nem az a gond, hogy felesleges, hanem h ez a motor nem támogatja postáthelyezést (vagy csak nekem nem tűnt még fel), így a dolgokat max úgy tudom mozgatni, hogy split aztán merge az adott topikba, és ez, ha gyakran kell csinálni, eléggé zűrös. De mint látjátok, magamtól ált nem is törlök, inkább csak ha szólnak valami miatt. :)

BTW:  :tezsvir: Tycho
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Eberinu

Na hát ez már röhej amit csináltok,de ti tudjátok....enyhe diszkrimináció megvan :D (és ezt is törlik  :lol:, a sajátjukét bezzeg nem ennyit a pártatlan modokról  :rotfl:) Kisvirag: ha neked felesleges, akár hozzá se kellett volna szólni, mégis megtetted...azt azért ismerjétek be,hogy volt hogy nem tul kedvesen szóltatok az emberhez...

Christian

Jézusom...na ezért nem vitatkozok olyanokkal akik "have no life". Ezen a normális ember amit ti csináltatok csak röhög. Persze ez ugyanolyan gáz rám nézve is mert ugye minek áll le az ember a kocka társadalommal vitatkozni. Kb annyit tudnak az életről amennyit a neten olvastak róla. Ok...végülis jah...valahol az itteni embereknek is ki kell bonatkozni :P Van egy - két normálisabb arc de a legtöbben...pff. Vicces...és már nem csak szerintem. Persze majd most jön,hogy ez nem így van és,hogy én vagyok a hülye meg vegyek vissza az arcomból, de ettől még ti is tudjátok ,hogy ez az igazság. Épp ezért nem érdekel,hogy ki - mit reagál erre a postra, persze az alacsony számú kivételtől elnézést kérek. Na de öregem, a szánalom ne továbbja amikor azon vitatkoznak,hogy milyen mell a jó, mintha nem az összhatás döntene, aztán vitatkoznak azon,hogy mi a hiba a képen, mint akiknek ez az élete. Grt... Na most majd lehet támadni, vagy tükörbe nézni (persze úgyse fogtok) , vagy törölni a postomat. Ennyi

Selmo

Nos, először is, eddig nem volt itt flém, talán maradjunk ennyiben, mert érvekkel vitatkozni nem tudsz. Az hogy te magadra veszed, hogy betartatják veled a fórumszabályzatot furcsa, hiszen elfogadtad, mikor regisztráltál. Hogy a moderátorokat sértegeted, mert a dolgukat végzik saját magadról bizonyítvány, hogy személyeskedsz úgyszintén.
Továbbá minden rosszindulat nélkül mondom, ideje lenne megállni és elgondolkodni a dolgokon. Ha egy fórumon többen figyelmeztetnek valamire az nem azért van, mert az újakat szeretik piszkálni, hanem mert valami nem illő dolgot tettél és figyelmeztetnek rá, hogy a jövőben nem kellene. És ez nem személyed ellen szól, tehát nem kell eljátszani a hattyú halálát, mindenki más is megkapja ugyanezeket a figyelmeztetéseket.
Én nem akarlak téged bántani és más sem, de ez egy közösség és neked kell alkalmazkodni a szokásokhoz és nem fordítva. Hidd el, ha mutatsz hajlandóságot a változásra tolerálni fogjuk, kérdezd csak meg carfanaticot, honnan kapaszkodott fel. De ha nem tudod elfogadni az itteni légkört sokkal egyszerűbb neked is, ha nem erőlteted és továbbállsz.
És végül nyithatsz személyeskedés topicot, legfeljebb ha eldurvul akkor egy mod bezárja. De ha ott akarod megbeszélni az emberekkel a fórumbéli valós és vélt problémáidat, akkor én azt mondom, hajrá, amíg normális hangnemben folyik nem lesznek retorziók.

Christian: majd ha már nem csak fekete-fehérben személyeskedve látod a világot, szólj. :redface:

A tökéletesség unalmas.

kisvirag

ja, és köszönd meg zsozsonak, hogy nincs ban
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

Quote from: Christian on 2007-01-24, 14:43:17
Jézusom...na ezért nem vitatkozok olyanokkal akik "have no life". Ezen a normális ember amit ti csináltatok csak röhög. Persze ez ugyanolyan gáz rám nézve is mert ugye minek áll le az ember a kocka társadalommal vitatkozni. Kb annyit tudnak az életről amennyit a neten olvastak róla. Ok...végülis jah...valahol az itteni embereknek is ki kell bonatkozni :P Van egy - két normálisabb arc de a legtöbben...pff. Vicces...és már nem csak szerintem. Persze majd most jön,hogy ez nem így van és,hogy én vagyok a hülye meg vegyek vissza az arcomból, de ettől még ti is tudjátok ,hogy ez az igazság. Épp ezért nem érdekel,hogy ki - mit reagál erre a postra, persze az alacsony számú kivételtől elnézést kérek. Na de öregem, a szánalom ne továbbja amikor azon vitatkoznak,hogy milyen mell a jó, mintha nem az összhatás döntene, aztán vitatkoznak azon,hogy mi a hiba a képen, mint akiknek ez az élete. Grt... Na most majd lehet támadni, vagy tükörbe nézni (persze úgyse fogtok) , vagy törölni a postomat. Ennyi

:lame: :lame: :lame: :lame: :lame: :lame:

Te nagyon el vagy szállva magadtól. De javaslok valamit: máshol is építgetheted az egodat, nem kell a "kockafejűek" között. Tkp. mit is keresel itt?

Christian

#534
Van topic ami érdekel :D Jó akkor még pár ember el van szállva magától itt a fórumon. Te játszod itt a kiskirályt, amúgy ezt megértem... Volt is erről egy jó kis dolog a Freiben. "Itt megteheted azt amit az életben nem." Ha fáj az igazság sorry :P Egyébként mint mondtam láttam itt is normális embereket...de nem fogom felsorolni a nevüket mert ők is megfognak védeni titeket úgy is. Ami egyébként nem érdekel

Selmo:
Látod milyen jó? Csináltam neked elfoglaltságot. Ha ezek a postok nem lennének nem tudnál magaddal mit kezdeni :D

Na jó...eddig kb ezért nem írtam az offtopicba mert tudtam itt milyen emberek vannak. Asszem megtartom jó szokásom és továbbra se fogok :D Na mostmár lehet szabadon csámcsogni és meggyőzni magatokat,hogy mennyire nincs igazam :P

Quote from: kisvirag on 2007-01-24, 14:51:10
ja, és köszönd meg zsozsonak, hogy nincs ban

Ha bannolnak attól nem megy tönkre az életem O_O

Eberinu

Quote from: Selmo on 2007-01-24, 14:49:46
Nos, először is, eddig nem volt itt flém, talán maradjunk ennyiben, mert érvekkel vitatkozni nem tudsz. Az hogy te magadra veszed, hogy betartatják veled a fórumszabályzatot furcsa, hiszen elfogadtad, mikor regisztráltál. Hogy a moderátorokat sértegeted, mert a dolgukat végzik saját magadról bizonyítvány, hogy személyeskedsz úgyszintén.
Továbbá minden rosszindulat nélkül mondom, ideje lenne megállni és elgondolkodni a dolgokon. Ha egy fórumon többen figyelmeztetnek valamire az nem azért van, mert az újakat szeretik piszkálni, hanem mert valami nem illő dolgot tettél és figyelmeztetnek rá, hogy a jövőben nem kellene. És ez nem személyed ellen szól, tehát nem kell eljátszani a hattyú halálát, mindenki más is megkapja ugyanezeket a figyelmeztetéseket.
Én nem akarlak téged bántani és más sem, de ez egy közösség és neked kell alkalmazkodni a szokásokhoz és nem fordítva. Hidd el, ha mutatsz hajlandóságot a változásra tolerálni fogjuk, kérdezd csak meg carfanaticot, honnan kapaszkodott fel. De ha nem tudod elfogadni az itteni légkört sokkal egyszerűbb neked is, ha nem erőlteted és továbbállsz.
És végül nyithatsz személyeskedés topicot, legfeljebb ha eldurvul akkor egy mod bezárja. De ha ott akarod megbeszélni az emberekkel a fórumbéli valós és vélt problémáidat, akkor én azt mondom, hajrá, amíg normális hangnemben folyik nem lesznek retorziók.

Christian: majd ha már nem csak fekete-fehérben személyeskedve látod a világot, szólj. :redface:
Mekkora ellentmondás...fura mód mégiscsak az én hozzászólásaim lettek törölve . A többiek mint hal a vizben...Ha én sértegetek,akkor mások is,max felettük szemet hunynak,ki tudja miért . De nem tud érdekelni,mellesleg nem ez az egyetlen topic,amihez hozzászólok, ugyhogy ne te mond már meg mikor álljak tovább, ok? Szólás-szabadság egyenlőre...rajtam kivűl akkor mások se tartják be azt a bizonyos szabályzatot. Visszatérve az admin sértéses mondatra: nemtom ki jött egyböl hogy "moderation", ha jól láttam te . Csak az én hozzászólásom lett törölve,pedig csak a véleményem irtam le...Személyeskedés: én tudom mikor személyeskedek...szerinted most ,sztem nem,de mindenkinek máshol van a határ...én csak cinikus vagyok esetleg...de hát amilyen a másik velem,én is olyan vagyok vele...Ugyhogy hogy megkíméljem szegény sértetteket, én se írok ide,max jót röhögök,amikor látom miken tudtok elvitatkozni..de amikor már valakik melleken vitatkoznak,az szánalom :D

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 14:56:16
Ha én sértegetek,akkor mások is,
Példát kérnék.
QuoteSzólás-szabadság egyenlőre...
Korlátozva a fórumszabályzat által még mindig.
Quoterajtam kivűl akkor mások se tartják be azt a bizonyos szabályzatot.
Erre is példát kérnék.
QuoteVisszatérve az admin sértéses mondatra: nemtom ki jött egyböl hogy "moderation", ha jól láttam te.
Valóban én voltam és azért szóltam, hogy hátha feltűnik, hogy nem kellene tovább személyeskedni. Megtehettem volna csendben is a moderator reporttal is.
QuoteSzemélyeskedés: én tudom mikor személyeskedek...szerinted most ,sztem nem,de mindenkinek máshol van a határ...én csak cinikus vagyok esetleg...de hát amilyen a másik velem,én is olyan vagyok vele...Ugyhogy hogy megkíméljem szegény sértetteket, én se írok ide,max jót röhögök,amikor látom miken tudtok elvitatkozni..de amikor már valakik melleken vitatkoznak,az szánalom :D
Ebből pedig egyértelműen látszik, hogy a vita, szánalom, cinizmus és személyeskedés szavak jelentése nem egyezik a szótárunkban.

A tökéletesség unalmas.


Tycho

erre az egyre szeretnék reagálni: "have no life"

Ezt a hódítón is osztják meg sok helyen... számomra ez a világ legundorítóbb és legfelháborítóbb beszólása az interneten... sok okból is: többnyire azok mondják akiknek nincs életük, vagy annyira alacsony az inteligenciájuk, hogy fel se fogják mi az élet, vagy mi a kultúrált, toleráns viselkedés. Hódítón ezt írja az, akit megvernek és kijelenti, hogy nem ér neki ennyit a játék meg van barátnője. Hurrá,  :jee:, ha valóban nem érdekelné, ha valóban lenne akkora "élete", hogy ezt mondhassa, akkor nem is írná. Bravó. És hol érdekel engem egy stratégiai játékban az, hogy van-e barátnője? Hogy élesbe hozzam a postomat: Christian: kit érdekel hogy mi a túrót gondolsz ezekután, ha kijelented, hogy itt az pofázik aki "have no life"? Ha annyira remek életed van, ne itt toporogj a mi "have no life" emberek véleményén, hiszen szerinted mi nem élünk, tehát nincs is releváns véleményünk semmiről... Tehát vagy szépen újragondolod, hogy érdemes e ilyen szép színes szegénységi bizonyítványt kiállítanod magadról, vagy kullogj el, és tényleg ne gyere vissza foglalkozni ami, "have no life" emberek véleményével, hiszen akkor egy remek ember vagy, akinek nincs ránk, "have no life" emberekre szüksége.


UI: sose gondoltam, hogy ezen a fórumon merek majd így eldurranni, de hiába, ez az egyik olyan dolog amitől robbanok, mindegy, hogy igazából sörözni is elmehetnék fórum olvasás helyett... sajnálom hogy ideflémeltem, többet nem olvasom Christian postjait, hiszen ő egy fenséges lény, aki nem alacsonyodik le hozzánk "have no life" emberekhez, tehát nincs számunkra mondanivalója. Elnézést kérek, az én k*va anyámat.  :ejj:

Rounin

Sértegetésre, személykedésre itt vagyok én példának, aki, miután hülyének nézetett, kijelentette, hogy annak látja a másikat. Őszintén sajnálhatnám, de nem teszem, hiszen "no life" kategóriás létemnek ez az egyetlen egy sekélyes szórakozása maradt :angyali:.