Kötetlen beszélgetések (régi Offtopic stílusban)

Started by Apatilos, 2006-06-12, 16:57:20

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Ramiz on 2007-11-04, 11:33:29
Megszoktam a "konzervatív" bőrcipős viseletet és egyéb ruhákat, aztán megkaptam, hogy öregesen öltözködök. Ha már engem annyira nem érdekel az öltözködés, inkább veszek olyat, ami másoknak tetszik, nem? Bőrcipő helyett Converse stílusú cipő, ing helyett mintás póló+pulcsi, szövetnadrág helyett mai stílusú farmerek stb. Persze lehet, hogy az egész csak az öregedéssel párhuzamos "unalmassá válás" folyamata, amit másokon gimnazistaként olyan szívesen szúrtunk ki, de nem biztos. Ha olyan kurva nagy sikerem lett volna az embereknél (nők is persze, de nem csak) az eddigi stílusommal, akkor lehet, hogy nem ezen az úton járnék, de hát... :rolleyes: Azt a rohadt arany középutat keresem.

Neked legalább szóltak, én csak most kezdtem el változtatni.
Egyébként pont fordított irányba változtatsz, mint amit mondtak nekem ;) (nekem inget ajánlottak, converse cipőre kapásból mondanák, hogy ne stb.; inggel, bőrcipővel és hasonlókkal is lehet fiatalosabban öltözni)
Az egyik új szerelésemet te már láttad, itt egy a másik, ehhez van még más színű pulóver és ing. Egy lány segített kiválogatni, és kaptam visszajelzést, hogy jók az új cuccok, úgyhogy nem lehet rossz. Bár mindenkinek meg kell találnia a saját stílusát, de amit az önarcképekbe raktál amerikai cucc az jól áll szerintem, csak talán a csizma sok a mindennapokba.

Nakedape

#931
meg kell találni at egyensúlyt a társadlom és közted.. mondja a bölcs majom  :D

mmint oké ugye, h kel alkamazkodni is, de pl mér lenne sok egy csizma, meg a telefon is cool :) mmint  bőven nem vagy az a szint amit nem tudnak elegen elfogadni, s ezt feladni.. hát mondjuk nőért, ha elég csinos :lazza:.. vagy csak én nem öregszem eléggé??  :redface:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: .Attila on 2007-11-04, 11:51:16Neked legalább szóltak, én csak most kezdtem el változtatni.
Az ilyen nerdeknek, mint mi, minden csak "tudományos" alapon, külső segítséggel megy... :D :tezsvir:

Quote from: .Attila on 2007-11-04, 11:51:16Egyébként pont fordított irányba változtatsz, mint amit mondtak nekem ;)
Talán csak más társaság... egyébként nekem sem csak egy irányt tűztek ki, pl mindig is utáltam az öltönyt, mert pocsékul állt (főleg a válltömés, ami ma gyakori az elegáns öltönyzakókban), erre most kaptam egy sportzakót, ami marhára tetszik, és szerintem jól is áll. :) (Ha lesz öltözködés beszélgetés e pár postbólm, akkor csinálok fotót, mint te. :D )

Quote from: .Attila on 2007-11-04, 11:51:16Az egyik új szerelésemet te már láttad, itt egy a másik, ehhez van még más színű pulóver és ing.
Szerintem a bőrdzsekid és ez a szerelés is jól áll, illik hozzád. :cool:

Quote from: .Attila on 2007-11-04, 11:51:16Egy lány segített kiválogatni
...aztán levenni?... :D

Quote from: Nakedape on 2007-11-04, 12:10:20
mmint oké ugye, h kel alkamazkodni is, de pl mér lenne sok egy csizma, meg a telefon is cool :) mmint  bőven nem vagy az a szint amit nem tudnak elegen elfogadni, s ezt feladni.. hát mondjuk nőért, ha elég csinos :lazza:.. vagy csak én nem öregszem eléggé??  :redface:
Neked túl magabiztos saját ízlésed van, lehet, hogy nem is értheted az én divattal kapcsolatos problémáimat... :o
Ha elég csinos, persze... :) de ha nem konkrét nőről, hanem általános női ízlésről van szó, ugyanúgy változni kell abba az irányba...
Milyen kár, hogy a szűk családi körömben senkinek nincs ízlése (nem túlzás! öltözködés, hajviselet, kinézet, semmivel nem igazán törődnek, így én is ebből az alapból "indultam ki", mikor kezdtem rájönni, hogy ez nem lesz így frankó).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2007-11-04, 14:43:42
Quote from: .Attila on 2007-11-04, 11:51:16Az egyik új szerelésemet te már láttad, itt egy a másik, ehhez van még más színű pulóver és ing.
Szerintem a bőrdzsekid és ez a szerelés is jól áll, illik hozzád. :cool:

Kösz :)

Quote
Quote from: .Attila on 2007-11-04, 11:51:16Egy lány segített kiválogatni
...aztán levenni?... :D

:ejnye: Barátok vagyunk ;)

szerk.: itthon is béna kicsit a család, legfeljebb csak azt tudják megmondani, mi áll jól, de használható tippet adni, azt nem tudnak. Igazából csak anyám beszámítható valamennyire, de ő sem igazán.

Ramiz

Quote from: .Attila on 2007-11-04, 14:46:24:ejnye: Barátok vagyunk ;)
"Offtopik", de erről az ugrik be, amikor egy lány előadta a "lehetünk barátok" szöveget, ahogy a nagykönyvben áll, én meg enyhén kapatosan azt válaszoltam rá, amit valahol olvastam és jóelőre elterveztem erre a helyzetre (bár nem tudtam, hogy ki lesz majd az a lány): "Attól függ... le szoktál feküdni a barátaiddal?"...
Persze nem jött be. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

ha már ruha: könnyű nekem..:D :D anyám ruhaiprban volt.. most iparművészetín tanít, nővérem művtöris.. volt kitől izlést tanulnom.. hehe..:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Dreamcleaver

Ruha nálam = kényelem. Legszívesebben nyáron ilyen arab style tallárokat hordanék, azzal tök kevés gond van. Vagy a azokat a kínai bő ruhák.

És különben is mi ez a nyavajgás itt? Antiszocializmus rulz.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2007-11-04, 14:55:31ha már ruha: könnyű nekem..:D :D anyám ruhaiprban volt.. most iparművészetín tanít, nővérem művtöris.. volt kitől izlést tanulnom.. hehe..:D

Hát úgy tényleg könnyű... :)
Nekem anyám mérnök, apám mérnök, nagyszüleim mérnökök... ööö... mindig volt vonalzóm? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2007-11-04, 11:33:29
konformizmus
Nincs még egy ember, akinek azonos ízlése van, mint neked, és nem tudni, hány embert ijesztesz el magadtól, ha nem veszed figyelembe a társadalmi normákat.
Nagyon vicces az ősrégi, ütött-kopott Nokia 3310-esem, de vajon hány embernek jutott eszébe, hogy "ez vagy ennyire csóró, vagy nagyon igénytelen"? Megszoktam a "konzervatív" bőrcipős viseletet és egyéb ruhákat, aztán megkaptam, hogy öregesen öltözködök. Ha már engem annyira nem érdekel az öltözködés, inkább veszek olyat, ami másoknak tetszik, nem? Bőrcipő helyett Converse stílusú cipő, ing helyett mintás póló+pulcsi, szövetnadrág helyett mai stílusú farmerek stb.
Ha olyan kurva nagy sikerem lett volna az embereknél (nők is persze, de nem csak) az eddigi stílusommal, akkor lehet, hogy nem ezen az úton járnék, de hát... :rolleyes:
Érdekes és ellentmondásos téma.
Itt pl érdekes a határ/mérték kérdése. Meddig a társadalmilag elvárt viselkedési
normák betartása és mettől színészkedés, saját valódi személyiséged letagadása?
A telód egy kicsit más tészta. Néhol már szándékos rongálást vélek rajta felfedezni,
amirite? Lesz neki egy karaktere, de ebből rád is kiolvasnak pár dolgot, és ez sztem
nem elsősorban a csóró vagy igénytelen lesz, bár az utóbbihoz kapcsolódik.
Hajh, ez már kemény konformizmus :hehe: Jah, nem könnyű azt megtalálni, ami
tetszik neked, illik hozzád és jól is áll. És ez még messze nem a vége - mert ami
egyesek szerint jól áll neked, az másoknak már nem biztos, hogy bejön. Stb.
"Nők is persze, de nem csak"? Kifejezetten ők a finnyások stílus, öltözködés terén.

Quote from: .Attila on 2007-11-04, 11:51:16
csak talán a csizma sok a mindennapokba.
Sztem nem - laza, egyedi vonás :lazza:

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2007-11-04, 14:43:42
Milyen kár, hogy a szűk családi körömben senkinek nincs ízlése (nem túlzás! öltözködés, hajviselet, kinézet, semmivel nem igazán törődnek, így én is ebből az alapból "indultam ki", mikor kezdtem rájönni, hogy ez nem lesz így frankó).

Nekem erről a Vektor jut eszembe, abból is az a jelenet, amikor Morfológus kioktatja Neont a fehér szobában:
"Úgy öltözködsz, mint egy házmester. A hajad, akár egy debilé. Úgy nézel ki, hogy arra nincs megfelelő szó."

Milyen kár, hogy rám is tökéletesen jellemző ::) (*whines*)
De úgy vagyok vele, hogy sz*rom le. (Lásd az avatarom alatti szöveget)

Quote from: .Attila on 2007-11-04, 14:46:24
:ejnye: Barátok vagyunk ;)

Enjoy your "Friends Only" Zone.
Failure is the default option

.Attila


kikuchiyo

Ez megint messzire vezetne (konkrétan a Szánalmas, kielégítetlen kanok Párkapcsolatok topik mélyére), de van egyáltalán olyan, hogy egy férfi csak a barátságra gondol egy nővel kapcsolatban?

But let's not pursue this further, ezerszer ki lett tárgyalva.
Failure is the default option

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-11-04, 15:00:23
Néhol már szándékos rongálást vélek rajta felfedezni, amirite?
Néhol?!?! Poénból szétberheltem... :D Most már annak a telefonnak vége amúgy, de a kérdés megmaradt, hogy milyet vegyek. Szüleim jellemző módon rögtön előtúrtak egy hasonlóan régi és kopott, de nem rongált telefont, hogy jó lesz az. Szerintem meg ha már az előző telefonszörnyetegem elhunyt, akkor már egy polifónikus, színes kijelzős modellt kéne vennem, mert az ma már alap. Eddig taszított ez a gondolkodás, de most erőszakosan irtom ki magamból ezt a hozzáállást, mert úgy látom, hogy az én környezetemben, az én életemben, az én igényeimmel káros. (Általános érvényű helyes döntést nem ismerek.)

Quote from: kikuchiyo on 2007-11-04, 15:09:06Ez megint messzire vezetne (konkrétan a Szánalmas, kielégítetlen kanok Párkapcsolatok topik mélyére), de van egyáltalán olyan, hogy egy férfi csak a barátságra gondol egy nővel kapcsolatban?
Ahogy a költő mondja: "Már egy hete csak a pinára gondolok, meg-megállva..." - avagy a barátokkal is lehet(ne) dugni, ha csinos nő az illető. Csak szerintük nem, sajnos. :) De ez már tényleg off... ja, hogy ez az offtopik? Akkor mégse. :D De van néki saját topik valóban.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2007-11-04, 15:09:06
de van egyáltalán olyan, hogy egy férfi csak a barátságra gondol egy nővel kapcsolatban?

Van.

Selmo

Hát Ramiz, az az igazság, hogy sosem tudsz megfelelni, legfeljebb egy kisebb-nagyobb közösségnek. Ha a megfelelő közösségbe kerülsz és be akarsz illeszkedni, és ennyire nem érdekel, mit hordasz, akkor persze jó pont, hogy nem lógsz ki közülük. Csak az a kérdés, mennyire tartós az a közösség és milyen hamar váltanak divatot. Mert gondolom te sem akarsz új ruhákat venni félévente. Ahogy KT is írta, idomulhatsz, de nehéz megtalálni az egyensúlyt. Ha mindig arra mész, amerről a szél fúj, természetesen több ismerősöd lesz, csak az a kérdés, hogy mennyit kell ezért feladnod magadból. Az én telefonom 3 éves, tökéletesen működik és minden igényemet kielégíti, mégis ösküvöletnek tűnik, minden mai filléres telefon mellett. De nem cserélem le, és nem csak azért mert antiszocializmus rulez. Hanem mert nincs szükségem a mai telefonok tudására, továbbá minél több dolgot tud, annál könnyebben elromlik valami. És nem hiányzik, hogy évente újat vegyek, divatból meg főleg nem. Ami az öltözködéssel is így van, nem érdekel, hogy mi a divat, meg aztán melyik divat? Annyi van, hogy össze sem lehet számolni. Inkább maradok a sajátomnál és ha ezzel egy csomó embert elkergetek, az már jó. Nálam ugyanis ez az első szűrő, akit az érdekel, hogy hány Ft van rajtam és mikori divat szerinti, az szóba se álljon velem, ne rabolja az időmet. Az olyan barátokból sem kérek, akik a széljárással együtt barátkoznak. Inkább maradok egyedül és keresem a hozzám hasonlókat. És megtalálom őket. :)
Szóval döntsd el te, hogy meddig vagy hajlandó elmenni ebben a dologban, hogy barátnőt szerezz/népszerűbb legyél. Nyílván sokan szintén kényszerből követik a divatot és ezért találhatsz magadhoz illő embereket. De nem biztos, hogy elégedett leszel egy olyan barátnővel, akivel csak divatról lehet beszélgetni.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Nem a divatot kell követni, hanem ami jól áll rajtad és tetszik is.
Nekem pl. tetszik az új műbőr (valószínűleg motoros) kabát, és állítólag elég jól áll.
Eddig nem szerettem a barna cipőket, de a mostani, amit vettem, egyre jobban tetszik.

Ramiz

Selmo: ha tényleg ennyire komolyan veszed, amit mondasz (és nyilván igen), akkor különbözöl tőlem, én ugyanis nem választottam a saját dolgaimat, hanem egyszerűen csak nem érdekelt. Amit választottam, ahhoz ragaszkodom is (kedvenc pólóim, hülyének nevezett fejfedőim, most a csizma stb). Egyébként meg nem ezzel akarok új barátokat szerezni, de nekem új felismerés volt, hogy számít. És szerintem aki azt mondja, hogy az öltözködés neki semmit sem számít, az téved. Ki nem gondolja snassznak, de őszintén, ha valakin már harmadik napja ugyanazt a pólót látja, ugyanazzal a ketchupfolttal? Ki az, akit nem zavar, ha valakin egy fekete farmer és egy sötétbarna cipő között lila zoknit lát meg? Stb. Hozhattam volna durvább példákat is, de direkt nem akartam túlozni.

Attila: erre gondoltam én is! Sokféle öltözködés van, és mindben meg lehet találni magad.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: .Attila on 2007-11-04, 15:53:53
Quote from: kikuchiyo on 2007-11-04, 15:09:06
de van egyáltalán olyan, hogy egy férfi csak a barátságra gondol egy nővel kapcsolatban?

Van.
jah, van. Csak ott a nő akart többet, és ezért nem áll már velem szóba gyakorlatilag. Na mindegy... :szemuveges:

nk munkába, akkor szinte épphogy nem köpnek minket le az emberek, ha meg utcai ruhában jövünk haza, leharcolt meló utáni állapotban (hát, ha mON: az az igazság, hogy Ramiznak igaza van, igenis számít az, hogy mit veszel fel, mert az emberek nagy része az első benyomását a ruháidból veszi le, és abból, ahogy meglát épp adott pillanatban. Hogy ez sajnos mennyire igaz, azt az is mutatja, hogy nyáron a legtöbb munkatársammal egyet értettünk abban, hogyha melós ruhában megyüár nincs fürdő a munkahelyen) akkor megint kb ez a helyzet. De Raggie muterja is megjegyezte, hogy mellém egyáltalán nem olyan lányt várna, mint amilyen a párom, amikor a kopott gatyámban, tisztitatlan tisza sportcipőben és egy kapucnis pulcsiban léptem be hozzájuk, pedig az ember nem feltétlen teszi oda magát amikor átmegy a barátaihoz. Mindegy milyen a stílus amit felveszel, de az kb mutassa meg, hogy ki vagy, ha azt várod hogy magadhoz méltóan kezeljenek az emberek.  Szóval egyre inkább nézem én is azt, hogy mikor milyen pulóverben, vagy mennyire leharcolt pólóban jelenek meg, legyen az ugyanaz a típusú lógós bő gatya és mintás póló, mert megszólnak, még olyanok is, akikről azt gondolnád, hogy már ismernek valamennyire... :eek:

Ramiz

Quote from: Tycho on 2007-11-04, 18:11:52
Quote from: .Attila on 2007-11-04, 15:53:53
Quote from: kikuchiyo on 2007-11-04, 15:09:06
de van egyáltalán olyan, hogy egy férfi csak a barátságra gondol egy nővel kapcsolatban?

Van.
jah, van. Csak ott a nő akart többet, és ezért nem áll már velem szóba gyakorlatilag. Na mindegy... :szemuveges:

És erre évek óta k.rva büszke vagy... :Eztneked: (...és joggal... :D :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz on 2007-11-04, 18:06:25
És szerintem aki azt mondja, hogy az öltözködés neki semmit sem számít, az téved.

De még mennyire, hogy számít! És nem is kell ilyen durvább példákat felhozni. Még akkor is, ha tiszta ruhát veszel fel, nagyjából stimmelnek a színek stb., tehát nagyrészt normális vagy, még akkor is kieshetsz a képből.
Én most (többé kevésbé) járok egy protokoll előadásra (nem egyetemi, hanem a koleszban tartják). Első előadáson kapásból ruhákról volt szó a protokollt bevezető történeti meg fogalmi áttekintés után. Első megjegyzés: felejtsétek el, hogy nem a ruha teszi az embert. A ruha is teszi az embert. És nem csak hivatalos eseményeken, hanem a mindennapokban is. Sajnos vagy nem sajnos, tényleg így van.

Kvikveg

Jajj, oltozkodes...
Ami kezben jo, nem all jol.
Ami jol all nem talalom meg, mert kezben nem biztos, hogy tetszik.
Van, hogy ami tetszene, az 40kg+vasagy es egy gerincegyenesito vasalas utan allna jol.
Ami jo lenne, nem biztos, hogy kaphato. Normalis aron. Nem egy nap koslatas utan. Lefaradva ui olyat is megveszek, amit nem kene.
Amibol megint akarok venni, nincs.
Es miert van az, hogy London Markus et Spenciusban 5 perc alatt 6  nyari nadragot es 3-4 polot talaltam - normalis aron, amit azotta allandoan hordok, itthoni M&Sben meg persze nem volt semmi? Pfuj. Pedig akartam meg venni. :/

Najo, azert vannak megoldasok. XD

Es igen, a ruha teszi az embert, a frizura is, tartas, modor, fellepes es minden. Plusz noknel smink...
Es most el kell dontenem, hogy egy jovo heti targyalason mi nem lesz tuloltozes, es mi nem lesz aluloltozes... Brrr.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Nem sajnos - sajnos annak, akit baromira nem érdekel, hogy mit visel, bár tuti tippem lenne, hogy elsőre ő is a ruhája és a járása alapján skatulyáz be egy vadidegent. Így van, a ruha teszi az embert. Mert igenis az hogy mikorra mit kapsz magadra, és mennyire adsz rá igenis leíró dolog rólad. Mindegy milyen stílusban öltözöl, amíg tudod, hogy mennyire lehet elszállni az adott helyen, ahova készülsz.

Kvik: lehet röhögni rajtam, de ugyanígy vagyok én is. nem tettszik semmi szinte ami a boltokban van, amit meg azt mondom, hogy ez nekem van teremtve az olyan árba van, hogy meghalok agyvérzésben, ha meglátom a címkén, vagy nincs a méretemben :morci:

Nakedape

hehe :__devil:
én a legutóbbi, kedvenc ,minőségi, fekete farmerom nyáron 200 Ftért vettem ( angol használt) de már jobban bírja mint egy új tesco/piac , és ismétlem kéccá  :Kiraly:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Tycho: nem, a rohej az, hogy kint talaltam. Tulkepp neha itthon is (pl a barna kabatom C&A), de az meg pocsek minosegu. Tehat lehetne, csak annyi utanjaras, hogy borzalom, es a minoseg meg tobb, mint valoszinu, hogy pocsek. De pl regi kinai vilagoskek farmeremmel tokjol elvoltam. A rohej az, hogy en valahol az elegans es a kicsit sportosabb/kenyelmesebb kinezet koze lovom be magam. Diszito csicsak nelkul. (Na ez kihivas.) Se nem vagyok baromi elegans tipus, se baromi sportos, de abban a zonaban vannak olyan ruhak amik tetszenek. Neha kicsit erre, neha kicsit arra.
Csak azt unom, hogy annyi sz*r van elvileg komolyabb helyeken is, atkopheto mennyisegu anyag, borzalom kinezet... hihetetlen.
Kozepesen nagy es kerek nyakkivagasu, karcsusitott dereku es nem tul hosszu polo csicsak nelkul, jo anyagbol pl mission impossible. Egyszer lattam, a fel uzlet tele volt ilyennel - ja csak mint torpemeretueknek. Kedvem lett volna ott helyben bognom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Tycho on 2007-11-04, 18:28:58
Nem sajnos

Részemről sajnos abból a szempontból, hogy ekkora súllyal szerepel az öltözködés.
Én nem vagyok ennyire finnyás. Ha nem szakadt cuccokban jár, normális az öltözködése, nekem elég, nem emiatt fogok elküldeni valakit, ennél sokkal fontosabb szempontjaim vannak. (aki sokat ad az öltözködésre, emiatt hajlamos azonnal kizárni valakit, az felületes)
Az biztos, hogy mindenképpen pozitívum a minél jobb kinézet, csak én úgy érzem, kicsit el van túlozva ez. De biztos én vagyok a hülye, úgyhogy nekem kell alkalmazkodnom, ebben alkalmazkodni legalább jó dolog (nem mondom, egész jól estek a pozitív visszajelzések a hét elején :)).

Gregory

Quote from: Nakedape on 2007-11-04, 18:37:58
én a legutóbbi, kedvenc ,minőségi, fekete farmerom nyáron 200 Ftért vettem ( angol használt) de már jobban bírja mint egy új tesco/piac , és ismétlem kéccá  :Kiraly:
:tezsvir:
Nekem 500 HuF volt a kedvencem, de egyik fekete farmerem se került még 1000 Ft-nál többe, mindegyik jól bírja.
Egyébként engem kb. annyira érdekel az öltözködés, h azért minden reggel tiszta ruhát vegyek fel, ne pedig foltokkal tarkított, és hogy azért a környezetemben élők rólam kialakított képének ne mondjon nagyon ellent, ez kb. annyiban nyilvánul meg, hogy nem veszek fel olyan ruhákat, amire pl. olyan dolgok vannak felnyomva, amikről azt se tudom, hogy mit jelent, és h azért ne rózsaszín felsőbe meg cicanadrágban jelenjek meg.
Egyébként fekete farmer+fekete felső ftw.

Kvikveg

Nekem is tobbnyire eleg ha ok, csak magamon utalok olyat latni, amirol tudom, hogy nem szeretem. Mas kerdes, hogy nehany dolog, amit szeretek, fortelmesen all. XD De ha valaki tenyleg nagyon jol nez ki, mert izlesesen valogatta ki a ruhait, az egy kellemes elmeny.
A kepen tenyleg kulturaltan nezel ki.  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho

Nakedape: mákos makkosmalac :_piszka: :__devil:  :lul:
Kviki: detto.
.Attila: félreértesz... nem arról van itt szó, hogy csak a ruha alapján ítélsz, de mindenképpen vonsz le következtetéseket az öltözködéséből a jellemére, ha akarod ha nem. A felületes az, ha valakit azért röhögnek ki mert nem egy krómozott (cink) strasszokkal kirakott (fröccsöntött polikarbonát) dolce&gabbana övcsat alá tűri a pulóverét, hogy azzal villogjon a bankba'... - ettől azért távol áll a dolog, de  ha ízléstelenül válogatod össze a ruháid, vagy nem a helynek megfelelően nézel ki, legyen az egy nyomorult előadás, akkor már a legjobb esetben is olyan embernek tartanak, aki nincs tisztában ezekkel az apró, de fontos dolgokkal...

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2007-11-04, 18:45:38
A kepen tenyleg kulturaltan nezel ki.  :jee:

Nekem szólt? Köszönöm :merci:

Quote from: Gregory on 2007-11-04, 18:44:04
Egyébként fekete farmer+fekete felső ftw.

Hozzá fekete cipő/bakancs, barna/fekete haj, esetleg barna szem is? Ha nem kifejezetten rocker csajokra hajtasz, akkor kicsit jobban kéne kombinálni a színeket ;)

Tycho

Quote from: .Attila on 2007-11-04, 18:50:59
Quote from: Gregory on 2007-11-04, 18:44:04
Egyébként fekete farmer+fekete felső ftw.

Hozzá fekete cipő/bakancs, barna/fekete haj, esetleg barna szem is? Ha nem kifejezetten rocker csajokra hajtasz, akkor kicsit jobban kéne kombinálni a színeket ;)

Csak :_piszka:, de ezt mondani azután, hogy kijelented, hogy milyen dolog már az öltözködés alapján megítélni az embereket? :lul: Nem csak a rockerek meg hasonszőrűek járnak feketében/ szeretik a feketét :ejnye: