Kötetlen beszélgetések (régi Offtopic stílusban)

Started by Apatilos, 2006-06-12, 16:57:20

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Mindjárt jön Nakedape és helyretesz, addig is...

Az ember nem borsó, hogy vagy kerek és zöld, vagy szögletes és sárga. Fokozatos átmenetek lehetségesek, ráadásul a különböző jellemzők (bőrszín, fejforma, hajtípus, szemszín stb.) mind külön öröklődnek. Az, hogy a nagyi félrelépésének eredményeképp az összes néger jellegzetesség háttérbe szoruljon, hogy aztán az unokában kiüssön, nagyon valószínűtlen. Nem lehetetlen, de nagyon valószínűtlen.
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-21, 20:46:20
Kíváncsi vagyok, az ezt állító orvos mennyit tett zsebre.
Ott a pont!  :lul:
Es: szerintem amugy urban legend. De jo sztori.  :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Quote from: Ramiz on 2008-11-19, 09:37:42
Számomra a legfontosabb kérdés, hogy ha visszakérik a pénzt, akár elköltöttem addig, akár nem, akkor ugyanannyit ha visszaadok, akkor békén kell hagyniuk, vagy ha nagyon akar, perelhet többre?
Többet nem kérhetnek vissza, de ha kérik és nem adod és perelnek, akkor elvileg már követelhetnek kamatot is a visszakéréstől számítva, és a perköltséget is te állod, ha megnyerik.
QuoteIlletve még fontosabb: mennyire számít ma hivatalos dokumentnek egy email?
az email nem hivatalos dokument. sima okiratnak minősül, amihez nem fűződik teljes bizonyító erő. ez azt jelenti, hogy a bíróság szabadon mérlegelheti, hogy mennyiben veszi figyelembe a tartalmát, a per egyéb adatainak egybevetésével, szabad belátása szerint dönt az email elfogadásáról.

Az amazonosat nem tudom jogi véleményezni, mert ez még nem jogi ügy :P
Követni kell a pénz útját, aztán annál kell reklamálni, akinél elakadt. Bár ha már voltak email váltások, akkor gondolom nem ilyen egyszerű. De a kérdés akkor is az, hogy hol van most az érintett összeg?

Quote from: kikuchiyo on 2008-11-20, 20:36:23
Ti megosztjátok a titkaitokat a szeretteitekkel, baráttal/barátnővel/feleséggel?
igen.
QuoteKonkrétabban, szükségesnek tartjátok, hogy a significant other ha akarja, akkor betekintést nyerhessen az sms-ekbe, emailekbe, titkos széfekbe, truecrypt partíciókba; vagy inkább úgy gondoljátok, hogy mindenkinek megvan a joga a saját titkaihoz, és a másik ne is próbálkozzon ezeket megtudni?
attól függ, hogy próbálkozik. a hátam mögött ne tegye, ezért ne is tudja a jelszót/kódot/kulcsot. ha valami nagyon érdekli, akkor megmonom, megmutatom. vagy sem, és onnantól elkezd mérgeződni a kapcsolat  :D

"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-11-21, 18:40:27
szóval speciel már elnézést, de a mai világban nagy ívben leszarnám a "de hát nem bízol bennem?" meg a "de hát így kezdjük a házasságunkat, drágám?" szöveget. ami nincs papírra vetve és nem vér szerinti családtagjaiddal kapcsolatos, akkor azt baszhatod. undorító, de ez van. még legjobb barátok közt is, ragaszkodni kell a szerződéshez komolyabb pénzügyi dolgokban pl. ez egy ilyen világ. a becsület egy elavult dolog, és az hogy neked van, az max arra lesz jó, hogy átvágjanak a palánkon.

Vér szerinti családtagokkal is csak szerződés után kezdenék közös vállalkozásba... vagy inkább egyáltalán nem.
Egyébként az ilyesmit szerintem nem bizalmatlanságként kell kezelni, hanem nem kell belegondolni. Olyan, mint az  óvszer. "Tehát azt gondolod, AIDS-es vagyok?" "Nem." "Akkor azt, hogy az lehetek?" "Nem. Nem gondolok semmit. Csak felteszem a gumit." Nem kell töprengeni, mert onnantól vesztesz. Mint a cigány a buszon meg az mp3 lejátszó megmarkolása. Ha jó, biztos helyen tartod, nem kell mérlegelned, hogy vajon ő ellopná-e meg az a másik vajon ellopná-e.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2008-11-22, 00:20:26
Quote from: Fazék on 2008-11-21, 18:40:27
szóval speciel már elnézést, de a mai világban nagy ívben leszarnám a "de hát nem bízol bennem?" meg a "de hát így kezdjük a házasságunkat, drágám?" szöveget. ami nincs papírra vetve és nem vér szerinti családtagjaiddal kapcsolatos, akkor azt baszhatod. undorító, de ez van. még legjobb barátok közt is, ragaszkodni kell a szerződéshez komolyabb pénzügyi dolgokban pl. ez egy ilyen világ. a becsület egy elavult dolog, és az hogy neked van, az max arra lesz jó, hogy átvágjanak a palánkon.

Vér szerinti családtagokkal is csak szerződés után kezdenék közös vállalkozásba... vagy inkább egyáltalán nem.
jogos. nem minden családra igaz. nálunk úgy érzem szerencsére ilyen téren nincs hiba, szóval pl papír nélkül beleadtam a húgom lakásába egy nagyobb összeget, de ekkora kölcsönt max a Domonkosnak adnék, és vele is írtunk volna egy papírt róla.

csak hogy egy nagyon kellemetlen példát hozzak föl, ami két házzal föntebb történt. egy család, szüleim barátai igencsak jól éltek, volt vmi jól menő vállalkozásuk, meg mittoménmi, nem lényeges. ami lényeges, hogy a családfő, az apa volt mindennek a középpontjában. és egyik reggel elvitte egy szívroham. ez már magában tragédia. de hogy a bajok csőstül jönnek, hirtelen előbukkantak emberek a gyászoló családnál, hogy tartozott neki és neki is és még ennek is meg annak is. persze ez a pénz mind fedezve volt, hisz volt tartalék, de sokat meg másoknak adott kölcsön, csak éppen egyetlen gond volt ezzel, hogy nem találtak szinte semmi följegyzést ezekről, mindent fejben tartott, és így hogy ő már nem volt, hirtelen a becsület is elszállt az adósokból és ők vmiért nem jelentkeztek. a két kölök addigi aranyéletének fuccs, az anya még egy ideig itt lakott, de aztán kénytelenek voltak eladni a házat...

mindenről papírt. ha az se elég biztosíték, akkor úgyis kurvaanyja...

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2008-11-22, 01:10:54
de ekkora kölcsönt max a Domonkosnak adnék

Te adnál pénzt a Domonkosnak? :P

Quote from: Fazék on 2008-11-22, 01:10:54
csak hogy egy nagyon kellemetlen példát hozzak föl

Ismerős. Hasonló megesett a családban nálunk is. Azzal a különbséggel, hogy éppen egy nagyszabású építkezés közben voltak, amikor beütött a betegség. Mellé kiderült, hogy a jólét csak látszat volt, mert bevételük már régóta nem volt és mindent hitelre vettek - csak persze ezt előtte csak az apa tudta. :(
Failure is the default option

White SeeD

Quote from: Fazék on 2008-11-22, 01:10:54
mindenről papírt. ha az se elég biztosíték, akkor úgyis kurvaanyja...

Sajnos sokszor az sem elég, mert hiába van papírod, még akkor is beperelhet hogy hamis az aláírás / kényszerítetted hogy átvegye a pénzt, hogy eligya a kocsmában (És az ilyen indokot a bíróságon nem röhögik ki :ejj: ) / nem is vett fel semmilyen pénzt.
Sőt, még az ügyvéd és 2 tanu által aláírt papír sem mindig elegendő. (Általában bejön, de 1 évig tuti pereskedhetsz)
Közjegyzői szerződés kell.

(Persze a legjobb, ha van olyan háttered, ahol kedves urakat lehet megbízni a pénz behajtására :angyali:)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Fazék

Quote from: White SeeD on 2008-11-22, 09:44:52
Quote from: Fazék on 2008-11-22, 01:10:54
mindenről papírt. ha az se elég biztosíték, akkor úgyis kurvaanyja...

Sajnos sokszor az sem elég, mert hiába van papírod, még akkor is beperelhet hogy hamis az aláírás / kényszerítetted hogy átvegye a pénzt, hogy eligya a kocsmában (És az ilyen indokot a bíróságon nem röhögik ki :ejj: ) / nem is vett fel semmilyen pénzt.
Sőt, még az ügyvéd és 2 tanu által aláírt papír sem mindig elegendő. (Általában bejön, de 1 évig tuti pereskedhetsz)
Közjegyzői szerződés kell.

(Persze a legjobb, ha van olyan háttered, ahol kedves urakat lehet megbízni a pénz behajtására :angyali:)
no igen, persze papír ellenére is letagadhatja a tartozást és ugyanúgy ugrott a pénzed, mert mire végigmegy a bíróságon az ügy... viszont azt a papírt könnyedén megmutathatod ismerőseinek, barátainak, munkaadójának. ezzel az az ember jó eséllyel morálisan leíródik. de persze ezt a papírt anonym módon jutattod el ezen ismerősökhöz, nehogy rágalmazással visszapereljen :haha:

Moha

Quote from: .Attila on 2008-11-21, 16:59:34
Quote from: Selmo on 2008-11-21, 16:38:02
Ha van egy rossz megérzésed, de mivel nem akarsz kutakodni a másik után, viszont a kérdésedre azt válaszolja, hogy ő márpedig hűséges, majd mondjuk 60 évesen kiderül, hogy mégsem volt az, akkor mit éreznél?
Erről kapásból két vicc jut eszembe:
[spoiler=Első]A friss házasok megegyeznek, hogy ahányszor csak félrelépnek, egy kis perselybe beledobnak egy szem borsót, ha pedig élvezték is, akkor egy szem rizset is.
50. házassági évfordulón a házaspár előveszi a perselyeket. A férj perselyében 3 szem borsó és egy szem rizs lapul. A feleség tréfásan megdorgálja. Következik a feleség perselye, ami meglepő módon üres. A férj csodálkozik:
- Hogyan tudtál 50 éven át hűséges maradni hozzám? - kérdezi
- Nélküled nem ment volna semmi. Nélküled nem tudtam volna élvezni az életet, nélküled nem tudtam vola felnevelni a gyerekeket, és ha te nem vagy a férjem, akkor nem tudtam volna olyan különlegeset főzni ma, mint ez a rizi-bizi.[/spoiler]

[spoiler=Második]Szintén fiatal házasok elhatározzák, hogy mindkettejük a házasságuk alatt kétszer félreléphet.
Az 50. házassági évfordulón megbeszélik, hogy ki hogyan használta ezt fel.
- Nos, drágám, én kihasználtam a két alkalmat. - így a férj. - Egyszer, mikor üzleti úton voltam Barcelonában, akkor egy mediterrán szépséggel, másodjára pedig, amikor Tahitin voltam egy fiatal forró lánnyal.
- Én is kihasználtam a két lehetőséget. - szól a feleség - Egyszer egy focicsapattal, egyszer meg egy katonai ezreddel.[/spoiler]

Moha

Quote from: Member on 2008-11-21, 18:33:47
Beszélgettünk család jog tanárommal és szerintem is egyértelműen kell. Most a házasságok kb. fele bukik, és mivel nem én szültem a kölköket, engem raknak ki a lakásból, még ha én is vettem anno (mivel így közös vagyonnak számít), a hajléktalan sorsból és elszigetelésből meg köszönöm, nem kérek.
Mi ebből a tanulság?
Maradj agglegény! :hehe:
Quote from: Fazék on 2008-11-21, 18:40:27
a becsület egy elavult dolog, és az hogy neked van, az max arra lesz jó, hogy átvágjanak a palánkon.
How true, man, how true! Saját bőrömön tapasztaltam sajnos. Manapság annak áll a világ, aki csal, lop, hazudik és átgázol a másikon. Undorító, de nem lehet mit tenni ellene sajnos. :(

sirtomi

Quote from: motifator on 2008-11-21, 18:39:57
Sok sikert kívánok, amikor majd ezt előadod a jövendőbelinek.

[spoiler]Persze igazad van, de szerinem az nagyon gáz tud lenni, hogy amikor tervezgetitek az esküvőt, te arra kéred, hogy írjatok házassági szerződést. Szerinted mégis mit szólna hozzá a csaj? Kb. valami olyasmit, hogy még össze se házasodtunk, te már azon gondolkozol, hogy mi lesz, amikor elválunk? Szal igazad van, de én el nem tudnám képzelni a szituációt, hogy ezt előadjam a menyasszonyomnak.[/spoiler]
Szerintem meg tök természetes és enélkül én bizony nem nősülnék. Még jó hogy barátnőm jogász és szerinte is egyértelműen kell ilyet szerződést írni :)

.Attila

Quote from: sirtomi on 2008-11-24, 10:32:40
Quote from: motifator on 2008-11-21, 18:39:57
Sok sikert kívánok, amikor majd ezt előadod a jövendőbelinek.

[spoiler]Persze igazad van, de szerinem az nagyon gáz tud lenni, hogy amikor tervezgetitek az esküvőt, te arra kéred, hogy írjatok házassági szerződést. Szerinted mégis mit szólna hozzá a csaj? Kb. valami olyasmit, hogy még össze se házasodtunk, te már azon gondolkozol, hogy mi lesz, amikor elválunk? Szal igazad van, de én el nem tudnám képzelni a szituációt, hogy ezt előadjam a menyasszonyomnak.[/spoiler]
Szerintem meg tök természetes és enélkül én bizony nem nősülnék. Még jó hogy barátnőm jogász és szerinte is egyértelműen kell ilyet szerződést írni :)

Aztán majd nézel, amikor a szerződés ellenére is viszi a házat és az autót :D

sirtomi

Quote from: .Attila on 2008-11-24, 13:44:51
Quote from: sirtomi on 2008-11-24, 10:32:40
Quote from: motifator on 2008-11-21, 18:39:57
Sok sikert kívánok, amikor majd ezt előadod a jövendőbelinek.

[spoiler]Persze igazad van, de szerinem az nagyon gáz tud lenni, hogy amikor tervezgetitek az esküvőt, te arra kéred, hogy írjatok házassági szerződést. Szerinted mégis mit szólna hozzá a csaj? Kb. valami olyasmit, hogy még össze se házasodtunk, te már azon gondolkozol, hogy mi lesz, amikor elválunk? Szal igazad van, de én el nem tudnám képzelni a szituációt, hogy ezt előadjam a menyasszonyomnak.[/spoiler]
Szerintem meg tök természetes és enélkül én bizony nem nősülnék. Még jó hogy barátnőm jogász és szerinte is egyértelműen kell ilyet szerződést írni :)

Aztán majd nézel, amikor a szerződés ellenére is viszi a házat és az autót :D
Ettől tartok én is :D
De remélem ilyesmire nem kerül sor :)

Moha

Quote from: .Attila on 2008-11-24, 13:44:51
Quote from: sirtomi on 2008-11-24, 10:32:40
Quote from: motifator on 2008-11-21, 18:39:57
Sok sikert kívánok, amikor majd ezt előadod a jövendőbelinek.

[spoiler]Persze igazad van, de szerinem az nagyon gáz tud lenni, hogy amikor tervezgetitek az esküvőt, te arra kéred, hogy írjatok házassági szerződést. Szerinted mégis mit szólna hozzá a csaj? Kb. valami olyasmit, hogy még össze se házasodtunk, te már azon gondolkozol, hogy mi lesz, amikor elválunk? Szal igazad van, de én el nem tudnám képzelni a szituációt, hogy ezt előadjam a menyasszonyomnak.[/spoiler]
Szerintem meg tök természetes és enélkül én bizony nem nősülnék. Még jó hogy barátnőm jogász és szerinte is egyértelműen kell ilyet szerződést írni :)

Aztán majd nézel, amikor a szerződés ellenére is viszi a házat és az autót :D
Na igen...
[spoiler]A nő olyan, mint a hurrikán. Mikor jön, heves és forró, mikor megy, viszi a házat és a kocsit. :hopp:[/spoiler]

Kvikveg

#1484
Quote from: .Attila on 2008-11-24, 13:44:51
Quote from: sirtomi on 2008-11-24, 10:32:40
Quote from: motifator on 2008-11-21, 18:39:57
Sok sikert kívánok, amikor majd ezt előadod a jövendőbelinek.

[spoiler]Persze igazad van, de szerinem az nagyon gáz tud lenni, hogy amikor tervezgetitek az esküvőt, te arra kéred, hogy írjatok házassági szerződést. Szerinted mégis mit szólna hozzá a csaj? Kb. valami olyasmit, hogy még össze se házasodtunk, te már azon gondolkozol, hogy mi lesz, amikor elválunk? Szal igazad van, de én el nem tudnám képzelni a szituációt, hogy ezt előadjam a menyasszonyomnak.[/spoiler]
Szerintem meg tök természetes és enélkül én bizony nem nősülnék. Még jó hogy barátnőm jogász és szerinte is egyértelműen kell ilyet szerződést írni :)

Aztán majd nézel, amikor a szerződés ellenére is viszi a házat és az autót :D
:lol: :lul:

.Attila... azert ezek a viccek...   :ejj: :ejnye:
Szerzodest en is iratnek, mert hogy mondjuk par ev utan a fele lakas az ove legyen, amier anyamek egy eleten at guriztek, egy francokat.
Kinos ez a lakasugy, mert ugye meg ha kettejuknek volt is mondjuk 1-1 garzonja - es akkor teljesen elrugaszkodtam a valosagtol - akkor is ha abbol vesznek egy nagyobb lakast, egyaltalan nem biztos, hogy megint szet tudjak osztani. Az a pocsek, hogy itthon normalisan berelni, atlag berbol lehetetlen. Foleg ugy, hogy bejelenthesd magad az uj helyre - ne is almodjon az ember rola. (Forras: ismerosok) Ja es akkor meg a gyerektartasrol nem is beszeltem.
Es ugye Allambacsi ugy mukodik, hogy az elethez a burokraciaban csak akkor van jogod, ha van bejelentett lakhelyed. Egyebkent meg dogolj meg. Igazabol ez a legnagyobb szivatas, nem is a lakas elvesztese, mert onnan meg talan ki lehet huzni egy alberlettel. Talan.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

My Thoughts about... us(team). :lazza:

Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-30, 00:50:23Sztem már egy ideje nyilvánvaló, hogy ez a fórum némiképpen az elitizmus melegágyává vált.

Ez egy hangzatos (demagóg), de kissé értelmetlen szólam... Mi azon az elitizmus, hogy szigorúak a szabályok (részben a fórum mérete, részben a hosszú működési ideje óta), és betartatjuk őket? Senkinek nem a poszt szám alapján szólnak be az emberek, aki hülyeséget csinál... Az a fajta fórum, ahol ez nem történik meg, általában sokkal kaotikusabb és sokkal kevésbé otthonos...

Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-30, 00:50:23Tulajdonképpen lassan már nem is az anime az elsődleges profilja, legalábbis ami az aktív, posztoló tagokat érinti. Az anime műfaj rajongóinak nagy részét ugyanis a fiatalabb, tizenéves korosztály képzi. Ezen korosztály képviselői azonban nem sokáig maradnak meg ezen a fórumon, az okokat meg nem részletezném, úgyis nyilvánvalóak.

Csak részletezd, mert nekem nem nyilvánvalóak! Annyi igen, hogy az Offtopiknak kialakult a "kemény magja", a nyelvezete, a (néha elég durva) poénjai, de ez hol és főleg miért ijeszt el bármilyen tényleg animés érdeklődésű usert? Az Anime board nagyon tisztán van tartva, rendszeres a moderálás, mindennek saját topik van, noriko meg gyönyörű tartalomjegyzéket tart hozzá fent. Ott elvan bárki, akárhány éves, aki animés! Mikor megyek én oda előadni, hogy öcsi, mekkora szarokat nézel már?! És ő sem szól be nekünk a Külvilágokba (én időm kb 80-90%-át ott töltöm szerintem), hogy én meg miért nézek amerikai filmeket. És ez így jó.

Némi gyűjtőelve pedig azért maradt még a fórumnak: ha nem is mindenki aktív animés, azért egészen biztos lehetsz benne, hogy ha azt mondod, "kawaii", vagy az orrvérzésre utalsz, esetleg csak annyit mondasz: "A hálózat kopár és végtelen", mindenki érteni fogja, miről beszélsz. Szerintem ez BAROMI jó. És akkor még nem is beszéltünk a nem animés, de jellegzetesen USteam-es érdeklődési területekre: itt tuti, hogy bármikor, sok emberrel nagyon jókat tudsz beszélgetni Phillip K. Dick, William Gibson, H. P. Lovecraft vagy éppen Terry Pratchett könyveiről, ismertebb képregényekről stb. Ez bőven elég jogosultság egy ilyen erős és összetartó (offline programok, segítségnyújtások, barátságok...) közösség fennmaradásához. Ki akarná azt látni, hogy az anime-falásból kinövő (általában 17-18 éves kora körül visszavesz a legtöbb ember szerintem...) korosztályok elhagyják a fórumot? Akik a régiek közül elhagyták, onnan is egy csomóan hiányoznak nekem (Tiaro, Pirula, Manu, roderick, Shadowolf, Shiroi...), ha még páran eltűnnének (nem írok neveket, nehogy féltékenykedés legyen :__devil: , de igen, te biztos köztük vagy), akkor már nekem se lenne itt sok keresnivalóm. Érdekes a kérdés, hogy "mire való" az USteam, animézésből lassan kiöregedő, de azért halálukig nyitott és érdeklődő, együtt öregedő közösség találkozóhelyére (érdekesen változnak a tipikus offtopic témák is: szülők és bulik helyett szemműtétek, adóügyek és munkák... :D), vagy az éppen őrült sokat animéző fiatalok átmeneti fóruma.

Mivel ez nem az én döntésem, hanem nagyobb részben magáé a közösségé, kisebb részben zsozsoé (aki szerintem egyébként nagyon bölcsen menedzseli a fórumot a minél kisebb beavatkozás elve mentén - mondjuk az kicsit furcsa, hogy ide járok sok éve, és mégsem tudok róla gyakorlatilag semmit :)). Gondolok itt arra, hogyha egyszer megszűnne ez a fórum akármi miatt, én biztos fizetnék egy tárhelyet egy usteam fórumért, ftp nélkül, és ezzel gondolom nem csak én vagyok így... illetve most már van is valahol egy pótusteam, csak elfelejtettem a címet :o, nem is parázok sokat ezen, de néha azért elgondolkozok, meddig létezik még ez a nyugalom szigete nekünk a neten.

Mert azért az tény, hogy ez az a hely a világban, ahol a legjobban ismernek engem. Még ha ez a virtuális közösség dolog a szülők meg az öregek (az Offline Népség :D) szerint lazább kapocs is, mint bármilyen IRL ismeretség, azért én pontosan érzem, hogy mennyire hamar elkedvetlenítenek a szűklátókörű vagy gyorsan ítélkező, általában kulturálisan meglehetősen inaktív emberek (udvariasan mondtam, hogy tahók, ugye? :angyali: ), és akkor már ezerszer inkább ülök a gép előtt, míg mások épp a várost járják egy találkozóra igyekezve, de olyan emberek között vagyok, akiket én választottam és szeretek. Az is érdekes, hogy próbálok más fórumokba is beilleszkedni, de vagy túl régen vagyok már itt, vagy USteamből tényleg csak egy van, mert egyik sem kezdte el sose azt a fajta napi rutint, sőt erős szükségletet jelenteni, hogy na felébredtem, felmegyek a fórumra és köszönök a többieknek, vagy megnézem a napi Have A Nice Day Anon képet vagy mittomén.

Kérem kapcsojja ki.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-11-30, 12:15:17
My Thoughts about... us(team). :lazza::
.. I have a dream..

dear mr candidate. you've got my vote
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2008-11-30, 12:29:23
Quote from: Ramiz on 2008-11-30, 12:15:17
My Thoughts about... us(team). :lazza::
.. I have a dream..

dear mr candidate. you've got my vote
and my axe

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Rounin

Quote from: Fazék on 2008-11-30, 12:31:44
Quote from: Nakedape on 2008-11-30, 12:29:23
dear mr candidate. you've got my vote
and my axe

:lul:
Többek között ez is a fórum értékei közé tartozik.

Moha

Quote from: Ramiz on 2008-11-30, 12:15:17
Akik a régiek közül elhagyták, onnan is egy csomóan hiányoznak nekem (Tiaro, Pirula, Manu, roderick, Shadowolf, Shiroi...)
Pirula épp tegnap járt itt utoljára!  :hehe:
Egyébként mint mindig, most is nagyon jókat írsz! (Igen, én még emlékszem a Usteam-szózatra is :) )

Valahogy ez a közösség teljesen más, mint a többi fórum. Én csak azt sajnálom, hogy a társaság magjához képest 240 Km-re tettek le, így nemsok esélyem van IRL összefutni veletek, itt nálunk pedig két féle animés ember létezik: 15-16 éves és [spoiler=censored]mindenki gondoljon ide valami igen negatív jelzőt.[/spoiler]
Tisztelet a kivételnek!

Próféta

Quote from: Moha on 2008-11-30, 20:51:33
(Igen, én még emlékszem a Usteam-szózatra is :) )
:wtf:
Advanced search to the rescue
:lul:  :borul:

EDIT: tessék, itt a válasz. Na EZÉRT tartunk Offtopic-archívumot.

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-11-30, 21:05:13
Quote from: Moha on 2008-11-30, 20:51:33
(Igen, én még emlékszem a Usteam-szózatra is :) )
:wtf:
Advanced search to the rescue
:lul:  :borul:

EDIT: tessék, itt a válasz. Na EZÉRT tartunk Offtopic-archívumot.
Ez most jolesett. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Próféta on 2008-11-30, 21:05:13
EDIT: tessék, itt a válasz. Na EZÉRT tartunk Offtopic-archívumot.
Akár ki is lehetne emelni pár ilyen gyögyszemet valami külön oldalra, mint ahogy anno kisvirag kigyűjtötte az írásokat.

Apropó, ha már szóba jött a jó társaság és az offline programok: most nem szerveződik semmi karácsonyra/szilveszterre? Tele vagyok szabival, de ebben a városban nincs hova menni. Jó lenne valami normális társaság, mert túl sok kedvem nincs itthon dekkolni. Akkor már inkább melózok a duplapénz miatt...

Kvikveg

Szilveszterre tudok hazat felajanlani. A nehezites ket kutya es 6 macska akiket nem kene oruletbe kergetni.
Hely van. A helyszinen csak en leszek, csaladbol mas senki.
Aki volt mar kint, nyilatkozhatna, hogy szerinte megfelelo-e a helyszin.

Karacsony elottre meg szervezhetnenk valami beuloset.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Ramiz, egész jól megfogalmaztad a lényeget.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Quote from: Kvikveg on 2008-11-30, 21:48:10
Szilveszterre tudok hazat felajanlani.
Ezzel arra célzol, hogy a társaságot meg vigyem én?  :muhahah:

Kvikveg

Quote from: Moha on 2008-11-30, 22:04:58
Quote from: Kvikveg on 2008-11-30, 21:48:10
Szilveszterre tudok hazat felajanlani.
Ezzel arra célzol, hogy a társaságot meg vigyem én?  :muhahah:
:D

Hat, a tarsasag szorakoztatasat, es esemeny szervezeset szivesen atadom masnak... Ramiz?

At kene menni a megfelelo topicba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.