Kötetlen beszélgetések (régi Offtopic stílusban)

Started by Apatilos, 2006-06-12, 16:57:20

Previous topic - Next topic

Member

(A nem felhasznált szavazólapot sztem visszaküldik, különben rájuk lehetne fogni: Meg lettek semmisítve)
És mit várnál tőlük? Elsírják magukat az érvénytelen szavazatok láttán, önként lemondanak mind, aztán jönnek újak, akikkel megintcsak "elégedett" lesz a nép a magyar mentalitás szerint? Az érvénytelen szavazatból a nagypárt azt látja, hogy "nincs mitől félnünk", a kispárt meg, hogy "miattuk nem jutunk be". Ennyi.

Én

Szóval szerinted csak a "tipikus magyar mentalitás" az oka hogy a mai helyzettel az emberek jó része nincs kibékülve?

Fazék

Quote from: Én on 2010-04-10, 15:07:43
Quote from: Fazék on 2010-04-10, 14:55:26
a telehányt dobozokból legalább látják, hogy érdekelt vagy a jövőddel kapcsolatban és szavaznál is aktívan, ha lenne kire.
Ok, de sajnos pontosan tudjuk mennyire érdekel a politikusokat minden aminek nincs szigorú jogi következménye...
a "szigorú jogi következményeket" is pont leszarják :)

@Member
szóval azt mondod, hogy úgysincs értelme, mert nincs értelme. ez végülis tényleg támadhatatlan magyarázat. nézegettem a pártprogramokat és még az általam szimpatikusnak találtnál, amelyikre szavazni fogok, is tele van eszement baromságokkal a program, és sikítófrászt fogok kapni, ha tényleg komolyan gondolják és megvalósítják. és itt elfogyott a szufla, megyek ebédelni a húgomhoz, este meg már végképp nem lesz kedvem ezt folytatni, szóval majd tárgyalunk tovább kedd este vagy szerdán, ha hazajöttem Frankfurtból.
napot

Nakedape

érvénytelen szavazatok: fel lehet mérni mennyi a politikával aktívan foglalkozó,de nem kielégített réteg. persze az egyik sem rubrika jobb lenne, mint így simán. és ha van 5% egyik sem  annyiért már be lehetne jutni, lehetne célzott felmérés, hogy ők mit és valaki megpróbálna megfelelni, nem jóságból hanem önös érdekből. és most képzelj egy egy 13%-os egyik sem-et mindenki , mege gy felmérést hogy az egyik sem szavazók 74%-a szeretne Lolikat, már is kész a Lolipárt terepe a létrejövetelhez


ui: ezt a rubrikát rublikának hittem mindig is
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Quote from: Fazék on 2010-04-10, 15:29:26
szóval azt mondod, hogy úgysincs értelme, mert nincs értelme. ez végülis tényleg támadhatatlan magyarázat.
Most vagy kint felfázott az imént az agyam, vagy ez a mondat magyartalan és nem teljesen értem:
Quotenézegettem a pártprogramokat és még az általam szimpatikusnak találtnál, amelyikre szavazni fogok, is tele van eszement baromságokkal a program, és sikítófrászt fogok kapni, ha tényleg komolyan gondolják és megvalósítják.

Kicsit olyan érzésem van, hogy egy Minden6ó megoldás jönne jól. Aki nagyon tudja, hogy mi volna jó, de azt egyik párt sem képviseli, legyen szíves a miniszterelnöki székbe ülni és csinálja jobban, az eredeti játékszabályok alapján. Szerintem hasonló lenne a végeredmény, mint Jim Carrey-nek.

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2010-04-10, 15:25:37
Szóval szerinted csak a "tipikus magyar mentalitás" az oka hogy a mai helyzettel az emberek jó része nincs kibékülve?

Pontosan. Más országokban már rég meglincselték volna
a vezetőséget, ott nem hagyják eddig fajulni  :__devil:

s ha már lúd, legyen kövér:

az otthonmaradás pont az ellenkezőjét éri el: nagyobb
lesz a nagyobb/parlamenti párthoz kötődő biztos párt-
szavazók/fanatikusok táborának aránya, marad a két-
tömb-rendszer, nehezebben kerülnek be újabb, kisebb
pártok, szóval marad az a helyzet, ami miatt nem
szavazol.

Quote from: .Attila on 2010-04-09, 22:44:04
Mi van azokkal, akik bár szeretnének szavazni, egyszerűen tényleg nem tudnak választani,

Erre az ókori Athénban volt egy kifejezés: idiotész  :P
Tökéletes párt sosem lesz. Politikusok mindig és
mindenhol korruptak, álszentek, önzőek, nyugaton is,
itt pedig főleg. A választás lényege, hogy mérlegelsz,
hogy melyik lehet ténylegesen a legjobb számodra,
ebbe a mérlegelésbe bevonod nem csak azt, hogy
mit ígérnek, hanem azt is, hogy eddig mennyire
tartották be az ígéreteiket, eddig mennyire volt sikeres
tevékenykedésük (makrogazdasági mutatók), stb.

noriko

Quote from: Member on 2010-04-09, 23:51:04
Jó kérdés, hogy a lap két oldala két szavazólapnak számít-e, ha esetleg az egyiket érvényteleníted-e, vagy sem.

[jogi sarok]
A választási eljárásról szóló törvény indoklásából: "A törvény különbséget tesz a szavazólap és a szavazat érvénytelensége között: a szavazólap érvénytelensége esetén az azon leadott összes szavazat értelemszerűen érvénytelen, míg - érvényes szavazólap esetén - a szavazat érvénytelensége nem érinti a szavazólapon leadott többi szavazat érvényességét (ennek a megkülönböztetésnek elsősorban a több kérdést tartalmazó népszavazás és a kislistás, valamint a helyi kisebbségi önkormányzati választás esetén van jelentősége)."   

Az érvénytelenségről:
69.§ (2) A jelöltre szavazni a jelölt neve alatti, feletti vagy melletti körbe tollal írt két, egymást metsző vonallal lehet.
(3) Érvénytelen az a szavazólap, amely
a) nincs ellátva a hivatalos bélyegzőlenyomattal,
b) a törvényben meghatározottnál több szavazatot tartalmaz.
(4) Érvénytelen az a szavazat, amelyet
a) a (3) bekezdés szerint érvénytelen szavazólapon adtak le,
b) nem a (2) bekezdés szerint adtak le,
c) kiesett jelöltre adtak le."

A listás és az egyéni jelöltes szavazás külön szavazólapnak számít, mégha ugyanannak a papírnak a két oldalára is nyomtatták.
[/jogi sarok]
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-04-10, 15:47:41
A választás lényege, hogy mérlegelsz,
hogy melyik lehet ténylegesen a legjobb számodra,
ebbe a mérlegelésbe bevonod nem csak azt, hogy
mit ígérnek, hanem azt is, hogy eddig mennyire
tartották be az ígéreteiket, eddig mennyire volt sikeres
tevékenykedésük (makrogazdasági mutatók), stb.

Ez nagyon jól hangzik, csak az a gáz, hogy olyan emberek sem értenek egyet az elvileg (naiv mérnökaggyal objektíven mérhetőnek gondolt) eredményekben, akik egész életükben ezzel foglalkoztak.

Innentől kezdve meg jön a nevelés, az ideológia és a klasszikus Ciceró-féle szónoklattanban való jártasság összemérése...

Nekem például sokkal drágább az időm, mint hogy a politikán parázzak sokat. (Remélem, öregkoromban is lesz értelmesebb elfoglaltságom, nem úgy, mint a szüleimnek. Bár lehet, hogy ahogy az embernek fogy az ereje, a fizikai, szellemi és szexuális teljesítőképessége, a kreativitása stb, úgy egyre inkább kellenek neki az ilyen "magasztos" problémák, kihívások és vágyak. Lásd: öreg politikusok/gengszterek/vezérigazgatók/stb, akik soha sem képesek visszavonulni és élvezni az életüket. A színészek és rendezők legalább alkotnak, de ők...) Ha ÉRDEMBEN hozzá lehetne jutni információkhoz, és világos volna, hogy pontosan mit is érhetek el, ha az egyes pártokra szavazok, persze szánnék rá időt, de így egyszerűen nem vagyok hajlandó belemerülni a hazugságok és félremagyarázások tengerébe, ahol eleve minden hajóskapitány egy számító dög. Szavazni is leginkább csak a környezetem nyomására megyek el, meg azért, mert ebből a tolvaj, végletesen amorális gengszterbandából kúúúrvára elegem van. (Véletlenül sem pártpolitizálást akarok indítani, de a két dolog, ami kicsapta nálam a biztosítékot, a határon túli magyarok ügyében tartott szavazáson a NEM válasz propagálása volt és az őszödi beszéd, illetve főleg annak utólagos lereagálása.)

Azt azért szívesen megkérdezném (segítene a döntésben), hogy az LMP vajon mennyiben SZDSZ-utódpárt (főembereket, összetételt tekintve), azaz mennyire kell attól tartani, hogy ugyanolyan elvtelen, pontosabban érdekelvű és csak látszat-liberális lépéseket fognak tenni - de félek, hogy lesújtana rám a BANHAMMER. Azért ha valaki ért ehhez vagy tud a neten valami többé-kevésbé objektív (minél kevesebbet ferdítő) forrást vagy cikket, az PM-ben elküldhetné. :merci: Én itt befejeztem a biztonság kedvéért.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-04-10, 15:47:41
Erre az ókori Athénban volt egy kifejezés: idiotész  :P

És KT már megint (még mindig?) a magas lóról.
Lassan kedvem nem lesz elolvasni, bármit is írsz vitatémákban.

Selmo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-04-10, 15:47:41
Quote from: .Attila on 2010-04-09, 22:44:04
Mi van azokkal, akik bár szeretnének szavazni, egyszerűen tényleg nem tudnak választani,

Erre az ókori Athénban volt egy kifejezés: idiotész  :P
Tökéletes párt sosem lesz. Politikusok mindig és
mindenhol korruptak, álszentek, önzőek, nyugaton is,
itt pedig főleg. A választás lényege, hogy mérlegelsz,
hogy melyik lehet ténylegesen a legjobb számodra,
ebbe a mérlegelésbe bevonod nem csak azt, hogy
mit ígérnek, hanem azt is, hogy eddig mennyire
tartották be az ígéreteiket, eddig mennyire volt sikeres
tevékenykedésük (makrogazdasági mutatók), stb.
Miután nincs Egyik sem köröcske én maradok otthon.

A tökéletesség unalmas.

Member

Quote from: .Attila on 2010-04-10, 17:09:52
Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-04-10, 15:47:41
Erre az ókori Athénban volt egy kifejezés: idiotész  :P
És KT már megint (még mindig?) a magas lóról.
Lassan kedvem nem lesz elolvasni, bármit is írsz vitatémákban.
wiki: A politikából magukat teljesen kivonók neve volt az idiotész.

Amúgy engem lep meg a legjobban, hogy K_T-val kell egyetértenem. Már kezdtem azt hinni, hogy minden elveszett.

.Attila

Quote from: Member on 2010-04-10, 17:22:35
Quote from: .Attila on 2010-04-10, 17:09:52
Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-04-10, 15:47:41
Erre az ókori Athénban volt egy kifejezés: idiotész  :P
És KT már megint (még mindig?) a magas lóról.
Lassan kedvem nem lesz elolvasni, bármit is írsz vitatémákban.
wiki: A politikából magukat teljesen kivonók neve volt az idiotész.

Amúgy engem lep meg a legjobban, hogy K_T-val kell egyetértenem. Már kezdtem azt hinni, hogy minden elveszett.

Ha kivontam volna magamat teljesen a politikából, akkor nem beszélgetnék róla.
Nézz vissza, hogy ki kezdeményezte ezt az egészet...

Titkos

Quote from: Ramiz on 2010-04-10, 16:21:16
Azt azért szívesen megkérdezném (segítene a döntésben), hogy az LMP vajon mennyiben SZDSZ-utódpárt (főembereket, összetételt tekintve), azaz mennyire kell attól tartani, hogy ugyanolyan elvtelen, pontosabban érdekelvű és csak látszat-liberális lépéseket fognak tenni - de félek, hogy lesújtana rám a BANHAMMER. Azért ha valaki ért ehhez vagy tud a neten valami többé-kevésbé objektív (minél kevesebbet ferdítő) forrást vagy cikket, az PM-ben elküldhetné. :merci: Én itt befejeztem a biztonság kedvéért.

Ez speciel engem is érdekelne, mert mindenhol ezzel jönnek, csak éppen normálisan megindokolva még sehol nem láttam.

Más: Egyik barátom mondta pár hete: "Nem kötelező elmenni szavazni, de akkor azoknak ne is sírjon a szája utólag, hogy "fúj, miért XY párt nyert?" mivel a minimumot sem tették meg annak érdekében, hogy változtassanak az eredményen." Van benne valami... (Persze aki a létező összes pártot gyűlöli, az más kérdés... XD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2010-04-10, 17:09:52
És KT már megint (még mindig?) a magas lóról.

naná  :lazza:
[spoiler]Amúgy nem, csak mostanában volt néhány olyan beírásod,
amire elsőre azt hittem, hogy csak viccelsz vagy trollkodsz,
és így is válaszoltam rá. De utána kiderült, hogy komolyan
gondoltad, akkor inkább nem oltottalak tovább, hanem
hagytam a dolgot. Happy now?[/spoiler]


Member

Quote from: Titkos on 2010-04-10, 17:46:14
Ez speciel engem is érdekelne, mert mindenhol ezzel jönnek, csak éppen normálisan megindokolva még sehol nem láttam.
A Zöld Párt és a Humanista Párt egyesüléből jöttek létre 2007-ben, két tagnak volt köze a vezetőségben az SZDSZ-hez. Elég furcsa lett volna, hogy az SZDSZ utódpárt indul előbbivel együtt az EP választáson, hogy megossza a saját szavazótáborát, nemde? Meg a fő profiljuk is távol esik egymástól (liberalizmus (már amennyire betartották) és természetbarát vidékfejlesztés).

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-04-10, 17:47:39
Quote from: .Attila on 2010-04-10, 17:09:52
És KT már megint (még mindig?) a magas lóról.

naná  :lazza:
[spoiler]Amúgy nem, csak mostanában volt néhány olyan beírásod,
amire elsőre azt hittem, hogy csak viccelsz vagy trollkodsz,
és így is válaszoltam rá. De utána kiderült, hogy komolyan
gondoltad, akkor inkább nem oltottalak tovább, hanem
hagytam a dolgot. Happy now?[/spoiler]

Nem minden trollkodás, ami nem esik egybe a te véleményeddel.

Titkos

Quote from: Member on 2010-04-10, 17:55:17
A Zöld Párt és a Humanista Párt egyesüléből jöttek létre 2007-ben, két tagnak volt köze a vezetőségben az SZDSZ-hez. Elég furcsa lett volna, hogy az SZDSZ utódpárt indul előbbivel együtt az EP választáson, hogy megossza a saját szavazótáborát, nemde? Meg a fő profiljuk is távol esik egymástól (liberalizmus (már amennyire betartották) és természetbarát vidékfejlesztés).

I see. :) Az egyetlen félig hihető érv amúgy az volt, amikor valaki azzal jött, hogy "csak meg kell nézni, egy csomó SZDSZ-es régi név van most az LMP berkeiben", de bevallom, engem messze nem érdekel annyira az egész cécó, hogy ennyire utánuknyomozzak.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Nakedape

#2358
Quote from: Member on 2010-04-10, 17:55:17
Quote from: Titkos on 2010-04-10, 17:46:14
Ez speciel engem is érdekelne, mert mindenhol ezzel jönnek, csak éppen normálisan megindokolva még sehol nem láttam.
A Zöld Párt és a Humanista Párt egyesüléből jöttek létre 2007-ben, két tagnak volt köze a vezetőségben az SZDSZ-hez. Elég furcsa lett volna, hogy az SZDSZ utódpárt indul előbbivel együtt az EP választáson, hogy megossza a saját szavazótáborát, nemde? Meg a fő profiljuk is távol esik egymástól (liberalizmus (már amennyire betartották) és természetbarát vidékfejlesztés).
jaj jaj, nem
hülyeségeket írsz

[spoiler]mit értesz Zöld Párt alatt? ha magyar szociális Zöld párt néven bejegyzettet gondolod, akkor azok tök súlytalanok civil szférában ráadásul nem is szeretik őket zöld eszeme lejáratónák gondolják, rajtuk kívűl "zöld" pártként az élőlánc jött létre Lányi vezetésével, ami azért volt kellemetlen, mert mikor akarta, akkor még a többiek várnia akartak vele védegylet és  civil körökből, így egymaga csinálta meg nagyjából, látszik  is, hogy nem volt bázisa, az LMP gerince is  Védegylet Tasz meg   gondolom sok hasonló Civil szervezetből indult, a humanista párt létezik, és létezett, nem összeolvadtak: EU-parlament választáson volt közös listájuk, de most nem közös van.  azóta olvadásról nem hallottam. ha egybe olvadtak volna Várady Tibor (HP) tippre választmányi tag lenne, vagy legalább jelölt[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Kösz, hogy javítottál, valahogy erről ferde infót hallottam.

Amúgy mitől ilyen szétesett ma az írásod? LSD trip végén jársz? :)

Nakedape

csak elsiettem :)
amúgy ez az alapállapotom, becsüljétek meg a többit :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

2007ben meg még sehol sem volt az LMP, 2009ben alakult párttá, 2008ban volt vmi elődszervezete. És wiki szerint sem áll távol a liberális és baloldali nézetektől.
[reserved]

Member

Quote from: NLZ on 2010-04-10, 18:15:09
És wiki szerint sem áll távol a liberális és baloldali nézetektől.
Ahogyan Lapos Péter Solton fogalmazott: Vidékfejlesztés és gazdaság terén konzervatív, személyi szabadságjogok terén liberális, szegénypolitikában baloldali. Ez még sztem nem elég ok arra, hogy egybemossuk a két pártot.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2010-04-10, 17:58:25
Nem minden trollkodás, ami nem esik egybe a te véleményeddel.

Na jó, ha gondolod, visszatérhetünk rájuk.

Quote from: .Attila on 2010-03-26, 14:30:37
Szerinted a felnőtt világnak is úgy kéne működnie, hogy ha valami rosszat csinálsz, már kapod is a nyaklevest?

Szerinted hogyan máshogyan kéne működnie? Többmilliós
sikkasztásért vagy akár gyilkosságért egy ejnye, nem egy
feljelentés és büntetőeljárás?

Quote from: .Attila on 2010-03-26, 14:30:37
Következetes akkor, ha tudom, mit miért kapok. Tegyük fel, hogy az 5. felszólítás után ad egy pofont a gyereknek. Gyerek szépen kitapasztalja, hányadik felszólításig mehet el anélkül, hogy pofont kapna. Ezt megtanulja és alkalmazni is fogja. Ha legközelebb a 2. után már pofont kap, akkor meg nem fogja érteni, hogy most miért.

Erre amikor azt írtam, hogy no comment, kikérted magadnak,
meg azt írtad, hogy ez gyenge tőlem. Pedig szebbet nem
tudtam. Esetleg a "most viccelsz?" még nem lett volna sértő.
Ez irdatlan baromság. Egyrészt nem hülyék annyira a gyerekek.
Másrészt a felszólításnak nem az a lényege, hogy utána még 4
vagy már csak 1 dobása van, hanem az, hogy ezt most gyorsan
hagyja abba és ne csinálja mégegyszer.

Quote from: .Attila on 2010-04-01, 02:22:20
Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-31, 21:56:13
Quote from: .Attila on 2010-03-31, 21:52:36
Quote from: Dreamcleaver on 2010-03-31, 21:23:17
Quote from: .Attila on 2010-03-31, 20:34:07
2. lehet, hogy csak a "főbejáratot" nem engedi, petting, hátsó bejárat stb. mehetnek, szoktak így trükközni ilyen vallásos emberkék,
ROFL
Ezt egyébként nem viccből mondtam, teljesen komoly.
ROFL
Sry, most nem értem, mire megy rofl.

Egyrészt egy grátisz-rofl a vulgaritásáért.
Másrészt, "szoktak"? Én még egy ilyen lányról nem
hallottam, tehát mire fel ez az általánosítás; továbbá
ennek értelme sincs, mert kit csap be evvel? Ez nem
egy iszlám ország, hogy házasság előtt ellenőrzik a
szűzhártyát; sőt, manapság már kifejezetten ritka, ha
valaki még szűz a nászéjszakán.

---

Quote from: Member on 2010-04-10, 18:09:03
Amúgy mitől ilyen szétesett ma az írásod?
Quote from: Member on 2010-04-10, 18:09:03
ma

hehe :D
amúgy ez még egész érthető volt, volt ez már így se :haha:

LiaLia

Szavazósdival kapcsolatban nagyobbrészt Memberrel értek egyet. Az érvénytelen szavazás és a nem szavazás passzív módon az egyébként biztosan szavazó pártrajongóknak kedvez, lényegében őket segíti.
Az érvénytelen szavazatok nagy száma szerintem kevésbé lenne szembetűnő, vagy jelentősebb esemény, amire majd felfigyelnének felső körökben. Sokkal inkább az lenne, hogyha meglepő módon egy kisebb párt jut be, vagy egy olyan párt kap több szavazatot, amire nem is számítottak felső szinten. Az biztosabban hatással lesz rájuk és jobban minősíti őket.

A pártválaszték adott, ebből lehet választani, teljesen ideálisat nehéz lenne előteremteni. Emellett az is tudható, hogy kampányban ígéretek vannak, amiket részben, vagy alig tartanak be, de ez mindegyiknél így működik. Én olyan pártot választok, ami részben mond olyant, amivel egyetértek, és kevésbé látom rossznak a többihez képest. Ezt is egy megoldásnak tartom. Viszont ezzel azt is támogatom, hogy a rosszabbak ne erősödjenek annyira.

Nálunk családi hagyomány a közös szavazás, már majdhogynem rituálé. Összevárunk mindenkit, aztán kollektívan átsétálunk a szavazóhelyre. Az nem szokott probléma lenni, ha bizonyos családtagok másként szavaznak, mint a többség, van amikor valaki csak utána árulja el, hogy kire voksolt. :D

Kvikveg

Quote from: Member on 2010-04-10, 13:05:26
http://www.youtube.com/watch?v=HCF4NJS-gBw
Quote from: Kvikveg on 2010-04-10, 10:34:18
Most meg azert nem szavazok, mert tok elfelejtettem, hogy mikor van szavazas es eppen Nemetben ucsorgok. Pech.  :redface:
Kérhettél volna ideiglegenes szavazókört kintre. :hehe:
Ja de tudtommal azt is idejeben kellett volna kerni, raadasul valoszinuleg jooo messze kellett volna utazni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Mategnap elmentem egy pszichológiai kísérletre tesztalanynak. Konkrétan csoporthipnózisnak vetettek alá. Érdekes volt az eljárás, és amiket előtte / utána beszéltünk a hipnotizőr nénivel, az szintén érdekes volt: eddig csak a fantasztikus irodalomban meg a Mario és a Varázslóban találkoztam a hipnózissal, szóval ilyen pörgő spirálos mind controlnak képzeltem, aztán ehhez képest elég más.

Magát az élményt sajnos nem tudtam megtapasztalni, gyakorlatilag nem sikerült hipnózisba kerülnöm, mindössze egyetlen ponttal az abszolút robot fölött teljesítettem a hipnábilitási skálán. Mondta is a nő, hogy az analitikus-műszaki beállítottságú elmék dominánsan a skálának az innenső felén vannak, a képzőművészek meg gyakran a túlsó oldalán. De legalább valamennyire biztos kézben tudhatom az elmeállapoll glory to the Hypnotoad!

LiaLia

 :smile:
a hipnózis nem varázslás, viszont csak arra fogékonyaknál működik. Viszont ez nem jelenti azt, hogy a hipnábilisabbak kevésbé lennének normálisak, csak náluk más képességek erősebbek vagy gyengébbek az analítikusabb beállítottságúakhoz képest.

Fazék

szóval a hitetlenekhez nem szól Isten
[spoiler]bocsánat :D[/spoiler]

Ramiz

Quote from: Próféta on 2010-04-14, 01:53:29
De legalább valamennyire biztos kézben tudhatom az elmeállapoll glory to the Hypnotoad!

:muhahah:

Quote from: LiaLia on 2010-04-14, 10:36:47
a hipnózis nem varázslás, viszont csak arra fogékonyaknál működik. Viszont ez nem jelenti azt, hogy a hipnábilisabbak kevésbé lennének normálisak, csak náluk más képességek erősebbek vagy gyengébbek az analítikusabb beállítottságúakhoz képest.

Ez pont olyan, mint hogy az elektronok hullám- és részecsketermészetének viszonya vagy az evolúció működését is csak az arra fogékonyak értik meg... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!