Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

Ramiz

Ki emlékszik a Dzsesszire? Disney vasárnapi összeállításában mentek belőle részek. Semmire nem emlékszem, csak a címére, arra, hogy a főhős iszonyat bárgyú volt, meg egy epizódra, ahol olyan elektromos asztali vákuumos üveggömb-díszekkel vagiztak, amit ha megérintesz, ívet húz az ujjadhoz, és a Csodák Palotájában is van belőle pár (és nem tudom a nevét... :().
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Próféta

Quote from: Ramiz on 2009-06-06, 01:31:52
Ki emlékszik a Dzsesszire? Disney vasárnapi összeállításában mentek belőle részek. Semmire nem emlékszem, csak a címére
LOL fail. Nehéz napok egy Föld nevű bolygón volt a címe :D
ÁÁÁÁ, ninja'ed by Selmo :(

Quote from: Ramiz on 2009-06-06, 01:31:52a főhős iszonyat bárgyú volt, meg egy epizódra, ahol olyan elektromos asztali vákuumos üveggömb-díszekkel vagiztak, amit ha megérintesz, ívet húz az ujjadhoz, és a Csodák Palotájában is van belőle pár (és nem tudom a nevét... :().
Az asszem pont az a rész volt, amikor a Disneylandben valami miatt meghibásodott Árnyék (az a kis repülő vacak).
Ami még kapásból beugrik (direkt imdb nézés nélkül):
- a birkózós rész, abban esik le a reflektorállvány, meg ilyesmi (arra is emlékszem, hogy ki a hunyó)
- amikor jön egy nő a bolygójáról, aki ugyanolyan erős, és van saját Árnyéka
- az első rész, amikor valami házban lop magára ruhát, és megment egy nőt, aki a ruhába belevarrt "Jesse" felirat alapján így kezdi hívni, és ráragad a név.

.Attila

Akkor mégiscsak jóra gondoltam.
Miért lenne bárgyú a főhős?

Ramiz

Quote from: .Attila on 2009-06-06, 11:57:53
Akkor mégiscsak jóra gondoltam.
Miért lenne bárgyú a főhős?

Haver, még a címére sem emlékeztem!! .... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

En arra emlekszem, amikor az elso reszben panaszkodik a kis repulo bizbasznak mikozben megy lefele egy lepcson. Duheben belerug egy kukaba, ugy, hogy az elszall. Dumal tovabb. Meg egy kicsit dumal. *csatt* - a kuka foldet ert.  :rotfl:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Azt imádtam!

Nagyon sokra emlékszem belőle. Volt középiskolás rész, meg volt olyan, ahol valami szuper-chipet készített a főhős, de aztán összetörte a rész végén, hogy ne használhassa rossz célra a főgonosz...

Alsós voltam, amikor ment, és amikor arról kellett fogalmazást írni, hogy mit csináltunk a téli szünetben, akkor én erről írtam, a tanító néni meg nem értette.

Quote from: Ramiz on 2009-06-06, 01:31:52
Disney vasárnapi összeállításában

Ahh, nosztal-gazmus... :)
Szinte vallásosan néztem minden vasárnap, és emlékszem, nagyon igazságtalannak éreztem, amikor Antall József halála miatt félbeszakították az adást.
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2009-06-07, 01:11:55
Szinte vallásosan néztem minden vasárnap, és emlékszem, nagyon igazságtalannak éreztem, amikor Antall József halála miatt félbeszakították az adást.
Ez a mondat nagyjából egy egész generációra igaz.

Xzone

Quote from: Próféta on 2009-06-07, 01:38:18
Quote from: kikuchiyo on 2009-06-07, 01:11:55
Szinte vallásosan néztem minden vasárnap, és emlékszem, nagyon igazságtalannak éreztem, amikor Antall József halála miatt félbeszakították az adást.
Ez a mondat nagyjából egy egész generációra igaz.

Épp az asztalon ugrált valamelyik szereplő, és akkor BUMM!

Then I was like NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!

Nakedape

budapest bár albumot keresnék, és mivel már nagyon nem dc-zek, tudnátok torrentes magyar zene lelőhelyeket?
Jazzékiel, zuboly, Palya Bea ilyesmi, természetesen csak biztonsági másolatnak. ha meghívós akkor meghívót is, ígérem jóleszek :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

bimanc

Ha esetleg senki sem tud torrentel segíteni (sajna én sem), akkor esetleg figyelmedbe ajánlanám a Soulseek nevű programot. Olyasmi, mint a dc, szóval nem hiszem, hogy komolyabb problémát okozna a használata, maximum arra érdemes figyelni, hogy egyszerre egy albumnál többet ne töltsön az ember egy felhasználótól (érdemes mindig lekérni a user infot, ott le szokták írni az emberek a saját szabályaikat).

Moha

Eszembe jutott most két film, amiket baromi régen láttam, de hátha valakinek rémlenek. Mindkettő ilyen computeres...

Az egyinek asszem "Computerszerelem" vagy mi volt a címe. Egy srácnak "életre kelt" a számítógépe, aztán az komponálta meg a gyerek helyett a szerelmes dalt a csajnak, meg minden. Aztán a film végén a gép kinyírta magát, valami nagyfeszültséget küldött saját magának, amitől felrobbant.

A másik filmben meg egy srác keveredett be valahogy egy számítógép belsejébe, és ott bóklászott, keresve a kiutat. Ebből egyetlen mondat maradt meg, mikor a srác találkozott egy bittel (már gőzöm sincs, hogy volt ábrázolva): "Te egy kicsike kis bit vagy, igaz?"

Na, szóval kissé ködösek a leírások, de hát öreg vagyok, rossz a memóriám. :haha:
Szóval ha valakinek beugranak ezek: any port.hu,IMDB or torrent link appreciated...

Kvikveg

#732
Quote from: Moha on 2009-06-13, 00:06:47
...
A másik filmben meg egy srác keveredett be valahogy egy számítógép belsejébe, és ott bóklászott, keresve a kiutat. Ebből egyetlen mondat maradt meg, mikor a srác találkozott egy bittel (már gőzöm sincs, hogy volt ábrázolva): "Te egy kicsike kis bit vagy, igaz?"
...
Tron
bit a filmben http://sketchblog.ecal.ch/variable_environment/archives/bit_tron.jpg
Kb ezek a formai voltak http://fc08.deviantart.com/fs41/f/2009/018/2/6/Tron_Bit_Papercraft_by_Tektonten.jpg
Az "igen" volt a baratsagosabb, a "nem" a riasztobb.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

#733
Ez az! Hálás köszönet!  :merci:
[spoiler]God save the queen Kvikveg!
:hail:[/spoiler]

Ed: most már csak a másik kéne...
Ed2: Mellesleg "neutral configuration"? Olyan is van, mikor a bit azt mondja, hogy "nekem mindegy"? :D

Kvikveg

Quote from: Moha on 2009-06-13, 00:30:41
Ez az! Hálás köszönet!  :merci:
[spoiler]God save the queen Kvikveg!
:hail:[/spoiler]

Ed: most már csak a másik kéne...
Ed2: Mellesleg "neutral configuration"? Olyan is van, mikor a bit azt mondja, hogy "nekem mindegy"? :D
:D
Nem, akkor kussol a bit. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

bimanc

#735
Quote from: Moha on 2009-06-13, 00:06:47
Az egyinek asszem "Computerszerelem" vagy mi volt a címe. Egy srácnak "életre kelt" a számítógépe, aztán az komponálta meg a gyerek helyett a szerelmes dalt a csajnak, meg minden. Aztán a film végén a gép kinyírta magát, valami nagyfeszültséget küldött saját magának, amitől felrobbant.

Electric Dreams

Viszont az a felrobbantós befejezés nem tudom, hogy ebben volt-e, nekem mintha másik filmből rémlene. (szerk.: De igaz, ebben volt.)

torrent:
http://isohunt.com/torrent_details/46085362/electric+dreams?tab=summary

Zsiga

Kéne nekem Junkies összes album, de legalább az SX7. Valakinek nincs meg véletlenül?

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2009-06-24, 01:25:08
Kéne nekem Junkies összes album, de legalább az SX7. Valakinek nincs meg véletlenül?

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga


.Attila

Quote from: Zsiga on 2009-06-26, 00:32:29
Ez biza most csak 0/10.

Én azért jót nevettem rajta.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2009-06-26, 00:41:55
Én azért jót nevettem rajta.
Akkor meg lehet én nem értem mi benne a poén. :confused: (Választ offtopicba vagy privátba pls, lusta leszek később átpakolni.)

Zen

Tudnátok nekem híresebb (=emberek többsége ismeri) számokat ajánlani, amit esküvőn lehetne játszani? Lehetőleg linkkel megtoldva.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

.Attila

http://www.mydyingbride.org/ ?
[spoiler]Na jó, valójában nem ismerem, csak találó a neve.[/spoiler]

Zen

Nővérem jó egészségnek örvend, köszönöm szépen.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2009-06-28, 02:04:21
Tudnátok nekem híresebb (=emberek többsége ismeri) számokat ajánlani, amit esküvőn lehetne játszani? Lehetőleg linkkel megtoldva.

http://www.youtube.com/watch?v=3mOFWV0x6ek

bár a hírességről kétségeim vannak :D

Zen

Nekem az esküvőn játszhatóságról is.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta

#746
Quote from: Zen on 2009-06-28, 02:04:21
Tudnátok nekem híresebb (=emberek többsége ismeri) számokat ajánlani, amit esküvőn lehetne játszani? Lehetőleg linkkel megtoldva.
Mendelssohn - Nászinduló?
Wagner - Menyasszonyi kórus?
Mindenki ismeri, lehet esküvőn játszani, mi a baj? :D

Na, komolyra fordítva a szót: ismerősöméknél a menyasszonyi bevonulózene a Shrek soundtrackjéről volt az It is you. Nekem tetszett, illett oda. De nővéredék miért nem találnak ki maguknak? Ez az ő zenéjük kéne hogy legyen.

.Attila

#747
Szerintem a retro klubokban játszott zenéket szinte mindenki ismeri és jók.
Pl. ABBA slágerek, esküvőre még találó is lehet a Gimme Gimme Gimme (A man after midnight).

Bryan Adamstől mindjárt 4 szám is passzolhat, plusz egy örökzöld:
All for Love
Everything I do I do it for you
Have you ever really loved a woman
When You're Gone
És az örökzöld: Summer of 69

Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing

Dead or Alive - You Spin Me Right Round

George Harrison - Got My Mind Set on You

INXS - Need You Tonight

Pink - Get this party started

Hirtelen ennyi.

Quote from: Próféta on 2009-06-28, 11:16:30
Quote from: Zen on 2009-06-28, 02:04:21
Tudnátok nekem híresebb (=emberek többsége ismeri) számokat ajánlani, amit esküvőn lehetne játszani? Lehetőleg linkkel megtoldva.
Mendelssohn - Nászinduló?
Wagner - Menyasszonyi kórus?
Mindenki ismeri, lehet esküvőn játszani, mi a baj? :D

Na, komolyra fordítva a szót: ismerősöméknél a menyasszonyi bevonulózene a Shrek soundtrackjéről volt az It is you. Nekem tetszett, illett oda. De nővéredék miért nem találnak ki maguknak? Ez az ő zenéjük kéne hogy legyen.

A kérdés az, hogy csak a bevonulóra keres zenét vagy az egész estéhez?

Zen

Én csak gyűjtöm a lehetőségeket, ők válogatnak. Azt meg h esküvő melyik részére kell, nem konkretizálta, de sztem úgyis lesz elég ötlet akárhova is kell.
És :merci: ,felirtam őket.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

#749
Uristen, a Wagnerbol en ezt a verziot ismerem:
http://www.youtube.com/watch?v=5pqn8PLJLtQ
Ezert volt nekem furcsa az orgonas verzio.
:facepalm:
Megj: en ezt biztosan nem fogom hasznalni az eskuvomon ha lesz, mert annyira elcsepelt. :/

Vangelis Love Theme from Blade Runner
http://www.youtube.com/watch?v=C9KAqhbIZ7o
Ez az amit mar elotte is ismertem es a moziban leesett az allam. XD
De eleg depis.

http://www.youtube.com/watch?v=Z-c8WG2GTaI
Bachokat is lehet vadaszni. Bar kis lassitas nem artana neki ha eskuvohoz lesz. XD

http://www.youtube.com/watch?v=Dkt75juxvxw
Ehhez viszont lassitas sem kell. Nekem eddig ez a nyero. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.