ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Totya

Hát nem tom érdekel-e valakit fetisiszta anime, ha igen akkor tudom ajánlani a G-Taste-et.

Semmi erőszak, semmi vér.
Teacher Banzai!!!

Itachi

Quote from: TotyaHát nem tom érdekel-e valakit fetisiszta anime, ha igen akkor tudom ajánlani a G-Taste-et.

Semmi erőszak, semmi vér.
Igen nem rossz...Bár sztem túl keveset mutatnak...Ja és "enyhén" eltúlzottak az idomok ... :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Totya

Quote from: LorenorIgen nem rossz...Bár sztem túl keveset mutatnak...Ja és "enyhén" eltúlzottak az idomok ... :rolleyes:  :zen:

Az erotikához nem feltétlen kell sokat mutatni.

Szerintem elég sok anime-ban eltúlzottak az idomok  :)
Teacher Banzai!!!

Itachi

Quote from: TotyaAz erotikához nem feltétlen kell sokat mutatni.

Szerintem elég sok anime-ban eltúlzottak az idomok  :)
Hát ja, van egy pár... :rolleyes:  BB, Kamlya, G-taste, Love is the number one of keys stb.. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: LorenorAz egy dolog...De azt szánt szándékkal csinálják...Én arra gondoltam mikor valakit megerőszakolnak, annak beleegyezése nélkül...Az ,hogy spec mien sajátos perverzióik,vagy igényeik vannak, nem nevezném sexuális erőszaknak. Ien szempontból mindig is furák voltak.Ez soha nem fog változni.De talán jobb is így.. :rolleyes:  :zen:

Hát nemtom... nekem valahogy ez is az erőszak egyfajta megnyilvánulása... bár lehet, hogy én nem vagyok elég szabad felfogású... a lényeg, hogy szerintem a nők... sőt lányok ilyen fajta kihasználása erősen bűntetendő kellene, hogy legyen... de legalábbis erősen szanatóriumi beutalót kellene mellékelni hozzá...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: TotyaAz erotikához nem feltétlen kell sokat mutatni.

Szerintem elég sok anime-ban eltúlzottak az idomok  :)

Elég sok???? szerintem azt könnyebb megszámolni, hogy melyikben nincs eltúlozva...  ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Quote from: VóbertHát nemtom... nekem valahogy ez is az erőszak egyfajta megnyilvánulása... bár lehet, hogy én nem vagyok elég szabad felfogású... a lényeg, hogy szerintem a nők... sőt lányok ilyen fajta kihasználása erősen bűntetendő kellene, hogy legyen... de legalábbis erősen szanatóriumi beutalót kellene mellékelni hozzá...
Miért?Max akkor ha az illető személy akit nővé tesznek akarata ellenére csinálja..Ha meg ő akarja akkor, viel Spaß! :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: LorenorMiért?Max akkor ha az illető személy akit nővé tesznek akarata ellenére csinálja..Ha meg ő akarja akkor, viel Spaß! :rolleyes:  :zen:

Bocs, a hülye kérdés miatt, de te fiú vagy, vagy lány? Mert még ha fiú vagy, akkor sem értem meg.... ez pedofília... és szerintem elítélendő...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Quote from: VóbertBocs, a hülye kérdés miatt, de te fiú vagy, vagy lány? Mert még ha fiú vagy, akkor sem értem meg.... ez pedofília... és szerintem elítélendő...
Hmm...Ha böngésznéd a képgalériát akkor rájönnél, hogy fiú....Én nem itélem el a pedofiliát...Izlések és pofonok...A japánok még a homoszexualitást is tolerálták,sajna...sőt..Egy pedofilia nem különbözik számomra egy homoszexulatitástól,zoofiliától,gerontofiliától,nekrofiliától vagy éppenséggel dendrofiliától...Jómagam is egy enyhe oidipuszi komlexusban szenvdek... :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: LorenorHmm...Ha böngésznéd a képgalériát akkor rájönnél, hogy fiú....Én nem itélem el a pedofiliát...Izlések és pofonok...A japánok még a homoszexualitást is tolerálták,sajna...sőt..Egy pedofilia nem különbözik számomra egy homoszexulatitástól,zoofiliától,gerontofiliától,nekrofiliától vagy éppenséggel dendrofiliától...Jómagam is egy enyhe oidipuszi komlexusban szenvdek... :rolleyes:  :zen:

Nos legalább ezt tisztáztuk... nekem egyébként nem a mássággal van gondom, hanem a fiatal lányok kihasználásával... de ez egy másik topic témája...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Totya

Quote from: VóbertElég sok???? szerintem azt könnyebb megszámolni, hogy melyikben nincs eltúlozva...  ;)

Azért láttam már élőben japán csajt akinek a mellére azt mondtam hű vazze.  :rotflol:
Teacher Banzai!!!

Vóbert

Quote from: TotyaAzért láttam már élőben japán csajt akinek a mellére azt mondtam hű vazze.  :rotflol:

Gondolom ;) De olyant szerintem sokfelé lehet találni :) Nem csak japánt :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vikunya

Visszakanyarodva a hentaihoz:
Megnéztem a Dvine [luv]-ot és a Girl Next Doort. DL tényleg szépen van megrajzolva. Aki szereti a fantasy jellegű hentait és nem hiányolja a csápos monstereket, az nézze meg. GND aranyos történet és hentaiban ritkaságszámba megy, hogy a főhős megőrízze szűzességét (technikailag legalábbis :D) a szerelmének a film végéig.
Köszönet Saorinak és Lorenornak az ajánlásért!
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Saori

Quote from: LorenorIgen nem rossz...Bár sztem túl keveset mutatnak...Ja és "enyhén" eltúlzottak az idomok ... :rolleyes:  :zen:

Hehe..igen..""Enyhén"...:p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Quote from: VikunyaVisszakanyarodva a hentaihoz:
Megnéztem a Dvine [luv]-ot és a Girl Next Doort. DL tényleg szépen van megrajzolva. Aki szereti a fantasy jellegű hentait és nem hiányolja a csápos monstereket, az nézze meg. GND aranyos történet és hentaiban ritkaságszámba megy, hogy a főhős megőrízze szűzességét (technikailag legalábbis :D) a szerelmének a film végéig.
Köszönet Saorinak és Lorenornak az ajánlásért!
Nincs mit. :)  Ha még visszafelé olvasgatod a thread et akkor találsz még pár light os ajánlást részemről. ;)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: VikunyaVisszakanyarodva a hentaihoz:
Megnéztem a Dvine [luv]-ot és a Girl Next Doort. DL tényleg szépen van megrajzolva. Aki szereti a fantasy jellegű hentait és nem hiányolja a csápos monstereket, az nézze meg. GND aranyos történet és hentaiban ritkaságszámba megy, hogy a főhős megőrízze szűzességét (technikailag legalábbis :D) a szerelmének a film végéig.
Köszönet Saorinak és Lorenornak az ajánlásért!

Ha ennyire jónak tűnik, akkor válszeg nekem is meg kell néznem lassan ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Quote from: VóbertHa ennyire jónak tűnik, akkor válszeg nekem is meg kell néznem lassan ;)
Hmm..Az az érzésem "vki" itt nem bízott lightos ítélőképességemben... :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: LorenorHmm..Az az érzésem "vki" itt nem bízott lightos ítélőképességemben... :rolleyes:  :zen:

Köhm... nem ezt mondtam ;) Inkább csak arra akartam utalni, hogy lusta voltam mindent elolvasni, és ez kimaradt  :rolleyes:  :rolleyes:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Relunx

#198
Hali mindenkinek!

Jól jönne pár segitség Hentály terén.

Amiket eddig láttam:
Bible Black
Words Worth
Kite (már ha ezt annak lehet nevezni)
Dragon Knight 4Ever
Dragon Pink
Gloria
Agent Aika
Urotsokidoji 1

Szal amit keresnék:
Hasonló mint a Bible Black, itt az eltúlzott idomok-ra gondolok <--elég frappáns megnevezés (ezt én úgy nevezem hogy a tökéletesség, mivel valóságba ilyen csaj nincs). A történet nekem mind1, bármit megnézek, bár azé nagyon véres ne legyen (nem vagyok pszihopata).

Eddig a No1. az a Bible Black (Imho)

Relunx

Vóbert

Szerintem visszafelé olvasva biztosan találsz neked megfelelőt ;)

Egyébként csak a kötözködés kedvéért... az hentai és nem hentály :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Quote from: LorenorJómagam is egy enyhe oidipuszi komlexusban szenvdek... :rolleyes:  :zen:
Hm. Én lenni :lame:
Az mit jelent?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Relunx

Vóbert,  csak én hívom hentálynak. Mert jóbban hangzik! :D

Soridan

Quote from: FeldinHm. Én lenni :lame:
Az mit jelent?

Kérdezd meg édesanyádat :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: SoridanKérdezd meg édesanyádat :D
Asszem erre meg kéne sértődnön, de nem tudok mert nem tudom mit jelent...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Quote from: FeldinAsszem erre meg kéne sértődnön, de nem tudok mert nem tudom mit jelent...

Olvasd el Szophoklésztől az Oidipusz királyt és megtudod mit akar az jelenteni.

Itachi

Quote from: FeldinHm. Én lenni :lame:
Az mit jelent?
Oidipusz a saját anyját vette el feleségül.Ez persze nálam nem ily súlyos ,annyi az egész ,hogy a nálam idősebb nőket szeretem. Ennyi. Főleg anime ben. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Ja és Relunx: javaslom a Kamlya t. Abban vannak eltúlzott idomok. Sőt a G-taste ben is de az nekem túl light os. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: RelunxVóbert,  csak én hívom hentálynak. Mert jóbban hangzik! :D

Oh... I see ;)

Quote from: LorenorOidipusz a saját anyját vette el feleségül.Ez persze nálam nem ily súlyos ,annyi az egész ,hogy a nálam idősebb nőket szeretem. Ennyi. Főleg anime ben.

Ez sok férfi esetében előfordul... az én barátnőm is idősebb nálam... bár csak 1 évvel ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Ah so!!!!
Pedig olvastam...
Nálunk ilyen nem áll fenn.
Hát Lorenor akkor nem fogunk lányokon összeveszni :)
(azér pedofil nem vagyok mielőtt bárki félre érti)
De én meg a fiatalabb csajokra bukom. :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Itachi

Quote from: FeldinAh so!!!!
Pedig olvastam...
Nálunk ilyen nem áll fenn.
Hát Lorenor akkor nem fogunk lányokon összeveszni :)
(azér pedofil nem vagyok mielőtt bárki félre érti)
De én meg a fiatalabb csajokra bukom. :)
Nincs min összevesszünk, mivel nem is volt és valszeg soha nem is lesz barátnőm. Lehet, hogy jobb így. Persze még hosszú az élet-ha a természetes halált vesszük adottnak- így én sem ismerem a jővőt. Ez csak eddig leszűrt tapasztalatomból mondom. Mivel nem tudok olyan hangulatjelet fabrikálni ezért hozzátenném, hogy előbbi kijelnetésem, nem megkeseredett és negatív volt hanem száraz és tényszerű bárminemű érzelmi háttér nélkül. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"