To Aru Majutsu no Index / Railgun

Started by chilip, 2010-10-16, 20:43:53

Previous topic - Next topic

chilip

nagyképű volt, mint mindig. odament hogy kibelezze Kitiharát. nem működött, bepánikolt/leblokkolt. accel harci tapasztalata ilyen "dogfight"-ban 0, ő eddig csak odament az ellenhez és kibelezte mindenféle ellenállás nélkül.

ne aggódjatok accel fanok >:3 most fog majd megtanulni nemsoká (1-2 rész) ezzel a hátránnyal normálisan harcolni. 

Member

Mondjuk érdekes, hogy Vento is belépett a képbe, arra számítottam, hogy külön szálon mennek majd.

LuckyDingo

Quote from: Member on 2011-02-19, 23:41:33
Acce már annyira lezuhant agyilag, hogy nem tud pl. tárgyakat dobálni? Ha jól láttam, csak bizonyos hatótávon belül működött a csávó kütyüje.
Ha jól értettem, akkor időkorlátja van a skilljének.

Prof. William

Az ilyesmi mindig csak akkor jön be ha már "jófiú lett valaki" azelőtt nem hiszem hogy sokat zavarta ez az időkorlát dolog. :)

bandiras2

Press any key to continue and any other key to quit.

chilip


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

bandiras2

Press any key to continue and any other key to quit.

chilip

index 20 - kapkodnak  :zomg: mind1, azért jó volt - de accelerator hound dog vadászata jó hosszan tartott novellákban itt meg fél résszel letudták

kövi részben [spoiler]Fuse+Kazakiri , utána Kihara szuperszonikus veresége  :lol:[/spoiler]

Cobra

Acceleratort nem nagyon zavarja, hogy nem klónok az ellenfelek :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: Cobra on 2011-02-26, 23:37:06
Acceleratort nem nagyon zavarja, hogy nem klónok az ellenfelek :)

10000 klónt megölt, aztán esett le neki hogy azok nem bábuk voltak hanem érző lények :) azután már +/- 20-30 ember nem sokat nyom nála :D

Cobra

Biztos másnak is feltűnt már, de nekem most lett egyértelmű, hogy Accelerator Touma teljes ellentéte. Gondolom szándékosan alkották meg így a történetben. A mostani részben mondjuk szerintem már kicsit túlzásba estek, bár úgy látszott Accelerator élvezte az egészet :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Hát elég keményen megváltoztatja az Index sótlan hangulatát, az biztos. Mondjuk most akkor a felszurkálós szál és Vento összekapcsolódnak, vagy a kettő egymástól függetlenül zajlik?

Vento képessége elsőre nem olyan imba, mint amire számítottam.

chilip

Vento képessége:

[spoiler]
Divine Punishment: bárki aki ártani akar neki (anti-skill jól körbeküldte a képét mint bűnöző minden tagnak) és látja az arcát (vagy valami hasonló feltétel teljesül), ájultan esik össze és nem kell fel a spell lejártáig (vagy amíg a keresztet össze nem zúzzák a nyelvén, mer az a médium :P guess whats Touma gona smash)

van még a kalapácsa mint láttátok, különböző irányokból lődöz valamit, ha jól emlékszem levegővel kapcsolatos cucc, de ez is csak arra jó hogy kivégezze az ájultakat

a legnagyobb vicc az egészben az hogy Touma immunis a Divine Punishmentre a jobb keze miatt - jól írtak egy olyan ellenfelet Toumának aki imba kivéve ha épp az MC ellen megy :D[/spoiler]

Member

Quote from: chilip on 2011-02-27, 23:37:15
és látja az arcát
Ezt az arcot látva konkrétan én is ájultan esnék össze. ::)

chilip

JC Staff, I disappoint :(

accelnek ebben a részben kellett volna a föld rotációját felhasználva támadnia erre egy gagyi flashanimációval köpnek arcon minket + gumiház....

Member

[spoiler=Priceless][/spoiler]

Sztem flash volt accel ebben a részben, végre shotgunt is használ. :D

Xzone

Quote from: Member on 2011-03-05, 23:29:35
[spoiler=Priceless][/spoiler]

Sztem flash volt accel ebben a részben, végre shotgunt is használ. :D

Hogy én mekkorát röhögtem ennél a résznél... :D

chilip

na kihara győzelmi repülése is megvolt

[spoiler]mach 2-vel[/spoiler]  :lol:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2011-03-12, 17:05:06
na kihara győzelmi repülése is megvolt

[spoiler]mach 2-vel[/spoiler]  :lol:

Elég érdekes volt ez a rész. Accelerator miért nem merült le végül és honnan kapta a szárnyait? Kicist asspullnak tűnt ez a hirtelen jött powa. Mondjuk nem ebben a részben volt, de a Kiiiihaaaraaa-kun beszólás már tudom mire hasonlított nálam... egy bizonyos Iiiizaaaya-kuun -ra egy másik csodás animuból. XD

Műtenshi valaha visszanyeli a nyelvét?

chilip

#80
accel level-up-olt, pont a gránát miatt, mert akkor lelassult neki úgymond az idő ahogy végigpörgött a fejében a gránát becsapódása és hogy pont az arca előtt ált meg és ideiglenesen áthidalta a sérülését. [spoiler]amúgy a szárnyai az "dark matter"-ből van, ami nem található meg ebben az univerzumban (a 2. legerősebb esper beceneve az Dark Matter mert ő tudatosan tudja csinálni és támadni vele ahogy akar) de majd accel tudatosan is képes lesz ilyet előidézni [ergo jelenleg képes bármilyen anyagot irányítani az "absztrakt vektor manipulálós" képessége miatt (mivel minden anyagnak tud irányt adni vagy képzelni ami létezik az univerzumban) és majd a number2-val folytatott harca során tudatosan fogja a kalkulációiba bevinni a dark matter irányítását is]

amúgy kazakiri is képes lesz majd uralni ezt az állapotot amibe van[/spoiler]

ed.: amúgy kazakiri is segítette accel átváltozását azzal az aranyló szarságokkal (AIM szarság ami a telesmára hasonlít, amiből az anygalok vannak) + index dala is :P

Cobra

Elég semmilyen lett a vége, remélem év végén jön a következő szezon.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Quote from: Cobra on 2011-04-03, 17:56:21
Elég semmilyen lett a vége, remélem év végén jön a következő szezon.
És ezt a sorozatot a végtelenségig lehetne húzni! Mire kinyírják a pápát, te jó ég!

kada

Quote from: Cobra on 2011-04-03, 17:56:21
Elég semmilyen lett a vége, remélem év végén jön a következő szezon.
Úgy az egész második szezon szerintem vegyes volt, voltak részek amiket pocséknak éreztem, voltak amiket jónak, leátlagolva pedig érdekel a folytatás.

LuckyDingo

A második szezon szétverte az elsőt. És aszondom, hogy jöhet a következő. Elvileg van hozzá alapanyag.

NLZ

[reserved]

chilip

nagyon kapkodtak mindenhol  :frown:

amúgy simán érthető miért volt jobb az első szezonnál :P 14 éves volt a srác mikor elkezdte írni a to aru majutsu no index-et :D (moral speech is sztem emiatt van) ezért hoz be 2 másik főszereplőt (egyik accelerator).

Xzone

Quote from: chilip on 2011-04-04, 12:05:32
14 éves volt a srác mikor elkezdte írni a to aru majutsu no index-et

:zomg:

Oké, én most konkrétan köpni-nyelni nem tudok.

Member

Quote from: NLZ on 2011-04-04, 10:59:43
Tényleg jobb? Sokkal?
Egy biztos, jobban eltalálta az agyfasz/slice of life arányt, mint az előzőben és a kieg.-ben.

Quote from: Xzone on 2011-04-04, 12:21:25
Quote from: chilip on 2011-04-04, 12:05:32
14 éves volt a srác mikor elkezdte írni a to aru majutsu no index-et
:zomg:
Oké, én most konkrétan köpni-nyelni nem tudok.
Azért megmagyarázza, miért tűnik úgy a sorozat eleje, mintha wiki-ről szedte volna össze az elemeket. :)

kada