Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Fazék

#90
Delinquent Habits - Merry Go Round

edit - 18:53 : Beck - Odelay

Raggie

Sajnos /pillanat semmit... :(
(mostanában: Gorillaz: Damon days)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

D.H.T - Listen to your heart
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Hobo és Deák Bill Gyula: Hé Joe (a híres Hendrix szám magyar szöveggel :cool: ), Mindig a nõk miatt rúgunk be. Két istentelenül bitang jó blues szám. Imádom, egész nap ez a kettõ szól. :D :whoah: (bár ez utóbbi smiley túl durva... kéne egy lábbal ütemet verõ smiley :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

karatedog

1 hónapja csak szigorúan Anime zene.
Kajiura Yuki minden mennyiségben (Mai Hime, .hack, Noir, Boogiepop, Aquarian Age), Origa (GITS-SAC és egyéb), Yoko Kanno. Ha lassulás van, akkor a Nausicaa zenéje.
Ja és a kawaii rádió.  :lul:

Lythis

Skinny Puppy - Pro-test
Neuroticfish - Skin (binary 2002)
Black Sun Empire - Arrakis

 Most ez a 3.... aztán majd eldöntöm..

Raggie

101 Reykjavík filmzene!!!!!
Remek film zseniális zenével!! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Relunx

Éppen most ezt hallgatom (tnx to Bonci& HVp213): Sex Appela: Manga Maniac
Meske-nek:
Nekem megvan Avril-nek a Sk8er Boi és a Complicated klippje, meg a Busted-nek a Year 3000 klippje. (én is Avril és Busted Fan vagyok)
És persze eredetinben megvan mindkét együttes mindkét albuma.

Relunx

Necrid^

Cowboy bebop OST-ok be inditdjuk és megyunk cszni :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

CB OST! Naggyon helyes!!! De az nem Cs-zés alá kell szvsz, hanem olvasás, vagy beszélgetés, vagy nyugizás+cigizés+piálás alá!

Én mostanában a saját Guns n' Roses válogatásomat hallgatom!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Meske

Bocsi, de meg még csak most vettem észre... :o
Quote from: RelunxMeske-nek:
Nekem megvan Avril-nek a Sk8er Boi és a Complicated klippje, meg a Busted-nek a Year 3000 klippje. (én is Avril és Busted Fan vagyok)
És persze eredetinben megvan mindkét együttes mindkét albuma.

Relunx
Juj, de jó!! És el tudnád nekem küldeni valahogy a klippeket? Fõleg a Bustedé érdekelne! :)
Az albumok nekem is megvannak, igaz nem eredetiben... :rolleyes: És ráadásul nemrég kölcsönadtam egy barátnõmnek az egyik Avril-es album elõlapját, mert le akarta írni róla a számokat, s most nincs meg sehol... :bruhuhu: Remélem azért hamarosan megtalálom...


Jelenleg amúgy ezeket hallgatom:
indica-ikuinen_virta-ser
indica-lasienkeli-ser

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Mattanja

Staind: Can't believe, Waste, Pressure, For You.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Igy most kezdtem halgatni a Hellsing OST nem is olyan rossz ahogy bizónyos emberek mondták.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Roots Manuva - Highest Grade Dub, Styles Dub...
Jópofa "meditatív" zene. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizRoots Manuva - Highest Grade Dub, Styles Dub...
Jópofa "meditatív" zene. :)
Szigeten belehallgattunk, de igencsak felejthetõen hangzott... ott is hagytuk inkább.

jelenleg sima Roots-ot hallgatok, természetesen Önnek köszönhetõen :D :zen:

Djinn

Boban Markovic Orkestar - Millennium.  Nagyon :kiraly: zene!! Jó kis rezesbanda! Mintha  Kusturica egyik filmjébe lenne az ember. ;)
(Arizonai álmodozók-ban és Underground-ban õk játszanak pl.)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: Fazékjelenleg sima Roots-ot hallgatok, természetesen Önnek köszönhetõen :D :zen:
Van 2 új albumom tõlük. Organix és Phrenology. (A cím nélküli albumnak pedig, amit adtam, az a címe, hogy Illadelph halflife.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizVan 2 új albumom tõlük. Organix és Phrenology. (A cím nélküli albumnak pedig, amit adtam, az a címe, hogy Illadelph halflife.)
hmm tetszetõsen hangzik, sort kerítünk rája...

Ramiz

Quote from: Fazékhmm tetszetõsen hangzik, sort kerítünk rája...
Csak egyszer tévedj el meetre. :)
(Egyébként van egy DMX albumom meg egy Busta Rhymes válogatás, azok között is vannak jók... persze azért nem érik el a Roots szintjét. ;) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Relunx

Mostanában amit hallgatok: Simple Plan - Shut Up

Relunx

Pirula

Sentenced - The Funeral
Rossebnek oszlanak fel az ilyen bandák. :(

Lythis

The Birthday Massacre... éppen mindent amim van tõlük.

Aephidon

Black Witchery - Desecration of the Holy Kingdom

Irrgallllmattlanuuuuul brutális!!! Erre embert lehetne ölni  :morci:  :__devil:
Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

Moha

Southern All Stars - Bye Bye My Love (U are the one)

Ezt a számot egyszerûen nem tudom megunni! A Forest radio-n hallottam, de persze csak a felét tudtam felvenni. Még szerencse, hogy találtam egy torrentet az isohunt-on, tele Southern All Stars számokkal.
Eleve nagyon jó zenéje van az együttesnek, de ez a szám különösen tetszik! :jee: Nem tudom, miért, de a dallam az elején nagyon szívenüt... :sóhaj:

Ismeri még valaki az együttest? ;)

Mattanja

Faith no more: Zombie eaters, The Real Thing. Aztán mindjárt nekiállok az összes albumot végighallgatni, de most ez a kettõ megy folyamatosan + Staind: Just go.
Quote from: MohaIsmeri még valaki az együttest? ;)
Én nem, miért, mit kellene tudnom róla? Csak, hogy tudjam, megéri-e letölteni...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Quote from: MohaSouthern All Stars - Bye Bye My Love (U are the one)

Ismeri még valaki az együttest? ;)
Umm, kb milyen mûfaj? Mire számítson az ember? (Neve alapján olyan modern rock bandának hangzik, de nem vennék rá mérget)

 On: HIM - Rip Out The Wings Of A Butterfly
 sztem naon sirály :jee:

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

CB OST Már 5 napja hallgatom ujra és ujra. :jee: :kiraly:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: ShiroiÉn nem, miért, mit kellene tudnom róla? Csak, hogy tudjam, megéri-e letölteni...
Quote from: LythisUmm, kb milyen mûfaj? Mire számítson az ember? (Neve alapján olyan modern rock bandának hangzik, de nem vennék rá mérget)
80-as éveket idézõ klasszikus pop/rock stílus, eléggé változatos. Mondjuk itt ismeretlen a banda (nem csoda), de ahogy olvastam, Japánban eléggé népszerûek. Az énekesnek olyan Bruce Springsteen-es hangja van.
Ha valaki kedvet kapott hozzá, az isohunt-on van egy torrent, csak rá kell keresni az együttes nevére.

Darkstar

#119
Matrix - Main Theme (azt hiszem, nálan track 4 néven van  :rolleyes: ). Az amelyik a jégtánc vb-n Brian-nél volt.
Edit: + Numerakirályt is :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん