Main Menu

Japán játékok

Started by gr33n, 2005-09-15, 14:44:03

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Manitu on 2006-12-29, 15:24:48
Én meg azt hittem, hárommal jól haladok :D Három bad + egy-egy a két csajnak... esetleg lehet még egy, amikor hoppon marad a srác. Kicsit ledöbbentem. Ráadásul perceken bellül lejön a Summer Days is :D
Átérzem fájdalmadat. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gr33n

Ha már hentai linkekről van szó akkor én nagyon ajánlom a http://datorrents.com/ -t bár sztem ezt mindenki ismeri de amit sehol sem láttam linkek között: http://www.deadfrog.us/, http://www.renchan.org

Oh ha már valaki a http://www.renchan.org-n jár és be van regisztrálva kérem hívjon meg rá.  :merci:

Meg ha valakinek tetszett a Brave Soul akkor tudom neki szeretettel ajánlani a Sacred Plume-t.
FIGYELEM! [spoiler]Elméletileg loli is van benne  :ejnye:[/spoiler]

Amúgy tök jó kis játék és teljesen japán de engem nem nagyon zavar.  :Kiraly:

Itt pár screenshot.

Prof. William

Jónak tűnik. De nekem úgy tűnik ez angol... Az nem baj ha a nyelv japán. Csak a feliratlegen jó... Azt hiszem leszedem.

De ugye normál szexes, mint a Brave Soul?

danime

Bocsi hogy most nem olvasok vissza.. Csak belökök ide pár címet, szóval ha valami nem működik, nem indul a game, szívesen segítek (én is sokat tököltem egyik-másiknál amíg elindult, de megérte, mert ilyen beteg játékokat még nem láttam :eek: :szemuveges:):
Biko 3, Oppai Slider 2, Artificial Girl 2 , Sexy Beach 3
"Looks like someone is gonna have to show you the ropes."

gr33n

Quote from: Prof. William on 2007-01-04, 10:51:56
Jónak tűnik. De nekem úgy tűnik ez angol... Az nem baj ha a nyelv japán. Csak a feliratlegen jó... Azt hiszem leszedem.

De ugye normál szexes, mint a Brave Soul?

De sztem biztos vannak benne. De sztem ugyan úgy mint a Brave Soul-be csak akkor látod ha te is akarod. Ha nem akarsz velük hentai-zni akkor egyszerűen csak nem d#g¤d meg.  :smile:

Prof. William

Akkor angol feliratos a dolog? Mert akkor már tölötm is. (A képek alapján leglábbis az..)

gr33n

Még nem játszottam vele mert amikor beírtam akkor lett kész a töltés. Sztem a menüben egy-két dolog angol és japánul mennek a beszélgetések.

Alkyra

#337
Keresnék egy jó h-gamet aminek van sztorija s nem csak "megyünk s meg**** minden lányt csak azért mert nekem jó"
áll az egész.
(például ehhez hasonlót keresek: Figure of Happiness)

Ha esetleg vlk tudna, vlm hasonlót akkor légyszíves osszátok meg velem tudásotok.:)

oh s hogy ne legyek nagyon off:

Sexy Beach 3-Angol verzió +slit mod:

Egyetlen jó dolog van benne: grafika. más nem. a szokásos lány típusokat kaphatod el kedved szerint s öltöztetheted fel őket mint vlm barbie babát..-.-
Történet nincs.Ok-okozat nincs.(Én:"Gyere menjünk d**ni."Lány:"Oké.")
Jó pontnak írhatnám még azt, hogy egyszerű az írányítása s nem kell hozzá sok angol tudás.
Annak ajánlom aki most csak maga akar szórakozni s nem kell neki semmi más(a lányokat abszolút kihasználhatjuk de úgy igazi sexben nem lesz részünk.(pl nincsen csók, se komolyabb kényeztetés(csak a lány fenekét s a mellével lehet nekünk játszadozni ami nagyban(Oo) növeli az élvezési szintjét a lánynak.(akinek nincs barinője s még nem annyira ismeretes a másik nemmel való nemi életben az ne higgye el ezt. a való életben ez qrvanehéz..)

Egyszerű s szép. Kész. Mást nem tok mondani róla.

6/10

Soul

Hát nemistom mit ajáljak.

Annak idején a Do you like horny bunnies1-2 nagyon bejött, még cd borítót is csináltam hozzá :), ezt sztem ajálhatom neked mert nem annyira beteg mint pl a Virgin Roster  :D.

A Gibo nevű játék jut hírtelen még eszembe amit tök jó volt végig vinni.Érdekessége egy kedvesség(már nem pontos nevét rég volt) mérő dolog és ez befolyásolja a végét, sok vég, el leszel vele  :muhahah:.

Télleg mivan mostanában nagyon panganak a h gamék vagy csak hozzánk nem jutnak el?

gr33n

Hát én játszottam már a fent írtakkal és hogy megmondjam a Do you Like Horny Bunnies az tényleg jó de sztem nem neki való most ebben az esetben mert ott is "csak" mész azt...
Alkyra! Sztem ami neked tökéletes lenne azok az Angel Smile játékok (ezek csinálták a  Figures of Happiness-t is). Mindig jó a story és olyat tök jó az egész játék. És általában kevesebb H-képet tartalmaz mégis a játék olyan élvezetes hogy nem is nagyon hiányolod.

Amit neked elsősorban ajánlanék az a Heart de Roommate. Ez a játék tök aranyos nagyon jó a story-ja egyzserűen egy mestermunka, én már az első 5 percben a földön feküdtem a nevetéstől. A grafikája nagyon jó, és szép.

A másik amit még ajánlanék az a Private Nurse. Erről szinte ugyan azt birom elmondani mint a Heart de Roommate-ről csak annyi külömbséggel hogy ezen kevesebbet lehet nevetni. A story-ja azonban jobb.

Nos, sztem nézd meg őket. Jó szórakozást!  :D

Alkyra

Quote from: gr33n on 2007-01-07, 14:55:38
Hát én játszottam már a fent írtakkal és hogy megmondjam a Do you Like Horny Bunnies az tényleg jó de sztem nem neki való most ebben az esetben mert ott is "csak" mész azt...
Alkyra! Sztem ami neked tökéletes lenne azok az Angel Smile játékok (ezek csinálták a  Figures of Happiness-t is). Mindig jó a story és olyat tök jó az egész játék. És általában kevesebb H-képet tartalmaz mégis a játék olyan élvezetes hogy nem is nagyon hiányolod.

Amit neked elsősorban ajánlanék az a Heart de Roommate. Ez a játék tök aranyos nagyon jó a story-ja egyzserűen egy mestermunka, én már az első 5 percben a földön feküdtem a nevetéstől. A grafikája nagyon jó, és szép.

A másik amit még ajánlanék az a Private Nurse. Erről szinte ugyan azt birom elmondani mint a Heart de Roommate-ről csak annyi külömbséggel hogy ezen kevesebbet lehet nevetni. A story-ja azonban jobb.

Nos, sztem nézd meg őket. Jó szórakozást!  :D

Köszönöm az ajánlásokat!

A Private Nurset már végigvittem s a Do you like horny Bunnies 1-2-t is.:) De a Heart de Roommate még nem hallotam...meg van a következő "áldozatom". ^^
kösz még egyszer a helpet!:)

gr33n

Nincs mit!  :angyali: Ha ilyen gondod lesz megint én szívesen segítek.  :D

danime

Quote from: Alkyra on 2007-01-07, 13:02:21
Sexy Beach 3-Angol verzió +slit mod:

Egyetlen jó dolog van benne: grafika. más nem. a szokásos lány típusokat kaphatod el kedved szerint s öltöztetheted fel őket mint vlm barbie babát..-.-
Történet nincs.Ok-okozat nincs.(Én:"Gyere menjünk d**ni."Lány:"Oké.")
Jó pontnak írhatnám még azt, hogy egyszerű az írányítása s nem kell hozzá sok angol tudás.
Annak ajánlom aki most csak maga akar szórakozni s nem kell neki semmi más(a lányokat abszolút kihasználhatjuk de úgy igazi sexben nem lesz részünk.(pl nincsen csók, se komolyabb kényeztetés ...

Akkor én is írok egy picit, mondjuk a Biko 3-ról. Mert ebben lehet választani hogy gonosz leszel (erőszak, verés, zöld monster hat farokkal...), vagy jó (csók, kényeztetés, szex). A menete nem is olyan egyszerű, mert követni kell a lányokat hazáig, úgy hogy ne vegyenek észre. Közben lehet itemeket gyűjteni, amik befolyásolhatják a végigjátszást. A karakterek, animációk jók, a hátterek annyira nem. Sztoriról nem tudok, amolyan foglak-duglak végül is.
http://kepfeltoltes.hu/070107/c39441table1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
"Looks like someone is gonna have to show you the ropes."

Licht


A Snow Dropnak nagyon jo a hangulata, a tortenet is erdekes.
Nem H-game, de ha ugyis a jo tortenet erdekel, akkor az Ever 17-t tudom meg nagyon ajanlani (imo nincs is annal jobb novel jellegu "game").
Ha szereted a detektives dolgokat a Chain tetszeni fog.
Crescendo, Kana is nagyon jo a tortenet.


Darkstar

Az Ever17 valóban nagyon jó, és bár nincs benne direkt H rész, szerintem néha eléggé utal rá a játék. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Egyedül tsugumivel volt vlm, de azt se mutatták(tsugumi oldalán a végén mikor mindenki felment már s sora oldalán a gondolában). az ever 17 az top1 nálam s az összeg végigjátszását megcsináltam már.:)
Imádtam azt a játékot.^^(s tsugumi volt a kedvencem a kedzetektől fogva...s amikor megtudtam a múltját is mégjobban megszerettem:):))

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Alkyra

Kösz srácok a Heart da Roommate tippet.:) Bejött.^^
A felénél tartok már most(szép sorjában viszem a gamét. Először Asumit.:)) de nagyon jókat tok röhögni a dolgokon.:)

gr33n

Quote from: Alkyra on 2007-01-09, 17:06:16
Kösz srácok a Heart da Roommate tippet.:) Bejött.^^
A felénél tartok már most(szép sorjában viszem a gamét. Először Asumit.:)) de nagyon jókat tok röhögni a dolgokon.:)

Én mondtam.  :Kiraly: Most azon gondolkozom mivel tudnál még játszani. Idővel vlm úgyis beugrik még.  :lame:

Soul

De nem értem mi a bajod a mész és bumm játékokkal, általában szép vége lesz a dolgoknak   :smile:.A private nurse nekem túl unalmas volt  :smile: asszem egyszer azé végig unatkoztam.

Darkstar

Quote from: Soul on 2007-01-16, 16:15:50
De nem értem mi a bajod a mész és bumm játékokkal, általában szép vége lesz a dolgoknak   :smile:.
Szerintem csupán annyi, hogy ha az ember ilyet akar, felesleges játszani, leszedi a játék CG setjét és nézegeti. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Tévedés nem úgy tolom, legelőször végigviszem magamtól, max utánna nyúlok végigjátszáshoz  :smile:.

teraflare

Nem tudjátok honnan lehetne beszerezni a Yami to Boushi... H game-t?

gr33n

Quote from: teraflare on 2007-01-18, 10:31:31
Nem tudjátok honnan lehetne beszerezni a Yami to Boushi... H game-t?

Én tudok egy szép helyet. Itt
Azt nemtom hogy még seedelik e de valamelyik csak működik.  :smile:

-Mr-

Sziasztok!

Tudnátok olyan japán "H" játékokat ajánlani, aminek normális története is van és nem csöpögős. (Nem szeretem a céltalan és a túl romantikus dolgokat sem :) )
Például nekem nagyon bejött az Eve Brust Error és az Adam the Double Factor. Igazán megfogott a játékmenete ennek a két játéknak. (Úgy tudom van ezeknek folytatása is, csak nem pc-s és nincs lefordítva angolra.)
Ezeken kívűl még amivel játszottam azok közül a Critical Point ami bejött és talán annak végig is játszottam az összes lehetséges végét, a többi (igazából nem sok ilyen játékkal játszottam még) nem kötött le és max egy befejezésig vittem végig őket, vagy addig sem.
Ja és persze vannak még az RPG fajta játékok amik nagy kedvencek mint a Cobra Mission vagy a Brave Soul. A Brave Soulnak is sikerült végigvinnemaz összes befejezését ha minden igaz. (Már nem volt több nő a játékban ;-) ).

Szóval ajánlatokat kérek, kinek mi jött be, mi kötötte le. :)

-Mr-

chilip

http://www.dox.hu/?loc=http://oxo.dox.hu/index.php => SMS-Warez oldal (200 Ft 4 nap) és nékem max sávszélességgel jön a cucc (260 Kb/s lefele), felkerült egy angol nyelvű hentai játék a napokban... tud róla vki vmit? X Change Alternate


Brooklyn

csoki!

Azt szeretném + kérdezni,h ki ismeri a "School Days" c. dating sim játékot?
Aoi-n  agyon dícsérték, ígyhát gondoltam leszedem , mer'hát mi baj lehet belőle. ^^"
Még mindíg nemjött le, de egyre jobban elkezdett izgatni a dolog, hogy milyen lehet..
Ezért kérek tőletek egy kis élménybeszámolót róla. ^^

---

Más:

-Ismertek ANGOL nyelvű, jó grafikájú dating sim játékokat? :P
Csak mert ez a School Days, több mint valószínű,h japán lesz és
háát.. kéne mellé egy angol játék is..:P

előre is thx a válaszokat!

gr33n

Quote from: Brooklyn on 2007-01-26, 08:19:46
csoki!

Azt szeretném + kérdezni,h ki ismeri a "School Days" c. dating sim játékot?
Aoi-n  agyon dícsérték, ígyhát gondoltam leszedem , mer'hát mi baj lehet belőle. ^^"
Még mindíg nemjött le, de egyre jobban elkezdett izgatni a dolog, hogy milyen lehet..
Ezért kérek tőletek egy kis élménybeszámolót róla. ^^

---

Más:

-Ismertek ANGOL nyelvű, jó grafikájú dating sim játékokat? :P
Csak mert ez a School Days, több mint valószínű,h japán lesz és
háát.. kéne mellé egy angol játék is..:P

előre is thx a válaszokat!

www.roshi.hu -n találsz egy csomót! És csak angol nyelvű mind és nincs cenzúrázva egyik se. Szóval sztem el leszel ott egy ideig.  :cool:

Darkstar

Quote from: Brooklyn on 2007-01-26, 08:19:46
csoki!

Azt szeretném + kérdezni,h ki ismeri a "School Days" c. dating sim játékot?
Aoi-n  agyon dícsérték, ígyhát gondoltam leszedem , mer'hát mi baj lehet belőle. ^^"
Még mindíg nemjött le, de egyre jobban elkezdett izgatni a dolog, hogy milyen lehet..
Ezért kérek tőletek egy kis élménybeszámolót róla. ^^

Ebben a topikban elég sokat beszéltünk róla, olvass bele. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん