Main Menu

Japán játékok

Started by gr33n, 2005-09-15, 14:44:03

Previous topic - Next topic

ignus

Quote from: Relunx on 2006-12-11, 16:26:45
To Heart 2-t most szedem lefel torrentről, a Shuffle is megvan.

Vki tudja hogy ez meik H-Game-ből van?

Relunx

Tudom hogy nem most volt, de kaptál választ erre a kérdésre? Mert engem is érdekelne!!! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Alkyra

Quote from: ignus on 2007-05-20, 13:32:18
Quote from: Relunx on 2006-12-11, 16:26:45
To Heart 2-t most szedem lefel torrentről, a Shuffle is megvan.

Vki tudja hogy ez meik H-Game-ből van?

Relunx

Tudom hogy nem most volt, de kaptál választ erre a kérdésre? Mert engem is érdekelne!!! :D

engem is.^^  neko chaaaaan~

Zsiga

Kérdezzétek meg Anon-t, ő mindent tud. ;)

ignus

Quote from: Zsiga on 2007-05-20, 20:56:38
Kérdezzétek meg Anon-t, ő mindent tud. ;)

ööö, ez most vicc? :p
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ignus

és hova is tegyem fel akkor ezt a kérdést?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Darkstar

4chan /h/ és miután a meredekebb részeket lefested /a/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ignus

hmmm őszinte leszek: 4chan címe micsoda? Vagy van valaki "rutinróka" aki megkérdezi ezt?Köszi
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Darkstar

4chan.org. Ha ráér kicsit, majd megkérdezem, de most wowozok. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ignus

#429
Quote from: Darkstar on 2007-05-21, 12:36:29
4chan.org. Ha ráér kicsit, majd megkérdezem, de most wowozok. :D

Hát köszi... :d ráér wow után is... :D

szerk on: 2007-05-23, 18:17:28:
Summer days telepítésével szenvedek. Játék felmegy, első patch is, de a második nem és a játék sem indul help meee!!!

szerk2 on: 2007-05-25, 08:39:06:

Senkinek nem volt gondja a telepítéssel?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Alkyra

Quote from: ignus on 2007-05-25, 09:39:06
Senkinek nem volt gondja a telepítéssel?

Ebben sajnos nem tok segíteni.-.-

u.i.: inkább modifikálj egy postod de egymás után ne rakj be hármat.^^

ignus

#431
Quote from: Alkyra on 2007-05-25, 10:15:37
Quote from: ignus on 2007-05-25, 09:39:06
Senkinek nem volt gondja a telepítéssel?

Ebben sajnos nem tok segíteni.-.-

u.i.: inkább modifikálj egy postod de egymás után ne rakj be hármat.^^

Ok, bocsi. Amúgy most találtam egy oldalon valami olyasmit hogy "szűz" windowsra érdemes feltenni... Hát kiváncsi vagyok. Amúgy is érett már. Majd megírom hogy mi lett az eredménye, hátha másnak is lesz hasonló problémája


Nah lejött, felpakoltam, megy... Mostmár csak egy walkthrough kéne... Valakinek van? Vagy link?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Alkyra

#432
Igazi kincset találtam. Mint már sokan tudják, én imádom a jó történetű játékokat s nálam a sztori mindig prioritást, kap.
Így találtam erre a játékra. Márcsak az alapsztori is lenyűgözött s alig várom, hogy mélyebben belevethessem magam.
Röviden a játék előtörténete:

Az emberek túlnépesedtek, a Földön s tartalékaik egyre csökkeni, kezdtek. A terv az volt, hogy kimennek az űrbe, s ott terjeszkednek tovább.
Sajnos ahol ember van ott konfliktus is található s így a maradék nyersanyagforrásokért, ami megmaradt, megindult a háború.
Ez a háború évtizedekig tartott s az emberek minden fegyvert bevetettek egymás ellen. Biofegyvereket, gépeket, atombombákat.
A népesség radikálisan lecsökkent, de nem ez volt a legnagyobb baj. A sok biofegyver miatt a bolygó ökológiai rendszere teljesen tönkrement
Savas eső hullott az égből mindent elpusztítva, amihez hozzáért, embert s gépet, egyaránt.
A Föld többsége elsüllyedt s tönkrement, a maradék városokat, amiket sikerült "elzárni" Sealed City-knek hívják, s maradék embereknek add otthont.
Sajnos a gépek, amiket a háborúra alkottak, szintén oda menekültek s folytatták gyilkolásukat így ezek a városok sem biztonságosak.


Maga a játék úgy kezdődik, hogy egy férfi bemenekül egy épületbe, hol megnyugvás helyett egy tönkrement életforma,
egy android lány fogadja, aki türelmesen, immáron 30 éve vár arra, hogy egy újabb vendég jöjjön a Planetáriumba.




Link: http://planetarian.insani.org/ <=itt találjátok az angol verziót is, továbbá a többi hasznos információt.(lásd a teljes előttörténet)
Torrent: http://isohunt.com/download/12449183/Planetarian

Remélem páran kipróbáljátok s megírjátok róla a véleményetek.

ignus

#433
Quote from: Alkyra on 2007-05-29, 08:46:06
Planetarian

Én csekkolom... :DA torrent amit adtál angol?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Alkyra

Quote from: ignus on 2007-05-29, 16:22:26
Én csekkolom... :DA torrent amit adtál angol?

van hozzá "angolosítás".^^

Én

A játék első diskjéhez tud valaki gyorsan pörgő torrentet? Csakmert amin jelenleg szedem azon a max sebesség 10kb/sec volt, és az már csúcs... (a 2-3. diskkel nincs bajom :) )

Soldier

Quote from: Én on 2007-06-04, 22:50:25
A játék első diskjéhez tud valaki gyorsan pörgő torrentet? Csakmert amin jelenleg szedem azon a max sebesség 10kb/sec volt, és az már csúcs... (a 2-3. diskkel nincs bajom :) )

nezd csak nekem az egesz innen jön 350-el  es a cd1et fejezte be leghamarabb : Click nem tudom hogy neked jo-e vagy meik verzio is ez vagy mi is ez tul kép de csak ez lehet gondolom .. nekem sincs meg lent meg kell egy pici

Én

Köszi, de egyelőre hagyom a jelenlegit, az lassan, de biztosan csordogál :) Közben tépem ki a maradék hajamat, hogy már fél napja 99.9-en áll a 2-3. disk :)

Soldier

Quote from: Én on 2007-06-05, 16:52:34
Köszi, de egyelőre hagyom a jelenlegit, az lassan, de biztosan csordogál :) Közben tépem ki a maradék hajamat, hogy már fél napja 99.9-en áll a 2-3. disk :)

az pech .. nekem lejött de az angol cuccot meg nem raktam ra nem volt kedvem meg foglakozni vele

Én

#439
Lejött a game, felraktam, de amikor elindítom:
Ez történik
Lehet valami köze ahhoz hogy a 3. CD más torrentről jött mint az 1-2? A telepítő gond nélkül végigfutott...
Vagy az ilyen játékokat nem csak exe-re klikkelek alapon kell indítai?

Dreamcleaver

Quote from: Én on 2007-06-06, 16:20:09
Lejött a game, felraktam, de amikor elindítom:
Ez történik
Lehet valami köze ahhoz hogy a 3. CD más torrentről jött mint az 1-2? A telepítő gond nélkül végigfutott...
Vagy az ilyen játékokat nem csak exe-re klikkelek alapon kell indítai?

Amiatt van, hogy japán játék. Használj Microsoft Applocale-t (nekem lazán megy vele) vagy állítsd át a nyelvi és regionális beállítások és a control panelen japánra.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Az a stájsz, hogy sajna nincs japán fontom, de Selmo épp segít rajta másik topicban :) Applocale-t próbáltam, de ismét csak elmondta, hogy nincs fontom :) De ha tényleg csak ennyi a baj, akkor megnyugodtam :) Kösz!

Dreamcleaver

Csak ennyi. Nekem is ezt csinálta mikor először elindítottam Applocale nélkül. Japán fontokat tudsz telepíteni windows telepítőböl is: Keleti Nyelvek támogatása opció.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Vágom, de nincs meg SP2 cd-m, de épp pótolom torrenten :D Sokat szoptam e game miatt, nagy kő esett le a szívemről :D

Licht

Never 7: The end of infinity
A népszerű Ever 17 nagysikerű elődje, eredeti japán nyelven, PCre!

Prof. William

Sajna japán. :(

Bár ahog olvastam ennek semii köze az Ever 17 sztorijához. Csak abban a világban játszódik.

Ez jó is így... Az Evernek így kerek a története.

Én

#446
Ehh eljutottam a F/SN-ben a Hentai részig...
[spoiler]Komolyan, olyan mintha egy hacker belenyúlt volna a forráskódba és beleírta volna hogy LOLOLOLOLOLOLOLOL. Ez egy fos, mind rajzolásilag, mind ahogy beleillesztik a történetre... A karakterek teljesen megváltoznak alatta, teljesen kifordulnak magukból, talán még Shirou a legkevésbé, de ő is eléggé... Ráadásul a játék+történet alapján semmi utalás nem volt rá hogy lesz valami ilyesmi. Ez egy szar, én nem avgyok semmi rossznak elrontója és nem is rühellem a nagy H betűt, de ha már van akkor csinálják komolyan, és lehetőleg ne úgy hogy elvegye a kedvem a játék folytatásától... :Eztneked: [/spoiler]

Alkyra

Quote from: Én on 2007-06-10, 19:32:40
Ehh eljutottam a F/SN-ben a Hentai részig...
[spoiler]Komolyan, olyan mintha egy hacker belenyúlt volna a forráskódba és beleírta volna hogy LOLOLOLOLOLOLOLOL. Ez egy fos, mind rajzolásilag, mind ahogy beleillesztik a történetre... A karakterek teljesen megváltoznak alatta, teljesen kifordulnak magukból, talán még Shirou a legkevésbé, de ő is eléggé... Ráadásul a játék+történet alapján semmi utalás nem volt rá hogy lesz valami ilyesmi. Ez egy szar, én nem avgyok semmi rossznak elrontója és nem is rühellem a nagy H betűt, de ha már van akkor csinálják komolyan, és lehetőleg ne úgy hogy elvegye a kedvem a játék folytatásától... :Eztneked: [/spoiler]

Tuti, hogy vlm tévedés.Játszottam a Tsukihimevel, ahol ugyanezt tapasztaltam aztán később kiderült, hogy a csaj csak szívatta mert egy sucubbust küldött rá aki szép álmokkal ajándékozta meg...:)(magyarul nem történt meg a dolog csak azt hitted.)
Type-moon nem szokta csak úgy ok nélkül egymásnak ereszteni a párokat...lehet h rosszul van fordítva.

Aki már eljutott odáig érzett vlm hasonlót?

Én

Van itt ok, csak nem elég jó :P Mindegy, már kibékültem a helyztettel az utánna történt dolgok miatt, bár még mindig olyan a cucc mintha ezt Shirou álmodta volna (pedig 100% hogy nem)

Alkyra

Quote from: Én on 2007-06-10, 21:58:22
Van itt ok, csak nem elég jó :P Mindegy, már kibékültem a helyztettel az utánna történt dolgok miatt, bár még mindig olyan a cucc mintha ezt Shirou álmodta volna (pedig 100% hogy nem)

[spoiler] Arra a részre gondolsz amikor shirounak meg kell dugnia sabert hogy mannát adjon neki? az tényleg elég nagy hülyeség. a japán "mágiás" h játékok 99%ban ez benne van.itt se hagyhatták ki.ez olyan....kötelező dolog egy h ban már...(bár én mindigis hülyeségnek tartottam....))
[/spoiler]