Main Menu

Japán játékok

Started by gr33n, 2005-09-15, 14:44:03

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Alkyra on 2007-06-10, 22:34:53
Quote from: Én on 2007-06-10, 21:58:22
Van itt ok, csak nem elég jó :P Mindegy, már kibékültem a helyztettel az utánna történt dolgok miatt, bár még mindig olyan a cucc mintha ezt Shirou álmodta volna (pedig 100% hogy nem)

[spoiler] Arra a részre gondolsz amikor shirounak meg kell dugnia sabert hogy mannát adjon neki? az tényleg elég nagy hülyeség. a japán "mágiás" h játékok 99%ban ez benne van.itt se hagyhatták ki.ez olyan....kötelező dolog egy h ban már...(bár én mindigis hülyeségnek tartottam....))
[/spoiler]
:tezsvir: Mondjuk hála istennek ezen túlesve nagyon jó a game, érdemes volt ennyit szenvednem vele  :hehe:

Alkyra

Quote from: Én on 2007-06-10, 22:45:15
Quote from: Alkyra on 2007-06-10, 22:34:53
Quote from: Én on 2007-06-10, 21:58:22
Van itt ok, csak nem elég jó :P Mindegy, már kibékültem a helyztettel az utánna történt dolgok miatt, bár még mindig olyan a cucc mintha ezt Shirou álmodta volna (pedig 100% hogy nem)

[spoiler] Arra a részre gondolsz amikor shirounak meg kell dugnia sabert hogy mannát adjon neki? az tényleg elég nagy hülyeség. a japán "mágiás" h játékok 99%ban ez benne van.itt se hagyhatták ki.ez olyan....kötelező dolog egy h ban már...(bár én mindigis hülyeségnek tartottam....))
[/spoiler]
:tezsvir: Mondjuk hála istennek ezen túlesve nagyon jó a game, érdemes volt ennyit szenvednem vele  :hehe:

játsz tsukihimevel. az is le van már fordítva.(teljesen). Jó kis vámpír történet.^^(már írtam róla.megkeresheted)

Én

#452
Oks, úgyis ajánlotta már más is. Mondjuk még a F/SN is elég hosszúnak ígérkezik szal előbb leküldöm ezt :)
Ed: nah letudtam a f/sn-t imho sokkal jobb volt mint az anime :) Aki látta a sorozatot sztem tolja végig mindenképp mert (legalábbis nekem) mgmagyaráznak sokmindent amin előtte csak bambultam (meg jobb, na :D )

Én

#453
Quote from: Alkyra on 2007-06-10, 22:58:49
játsz tsukihimevel. az is le van már fordítva.(teljesen). Jó kis vámpír történet.^^(már írtam róla.megkeresheted)
Nagyon nyomorék vagyok, nem találok torrentet sehol. Volt egy postod, ahol adtál hozzá, de az halott link, isohunton nem találtam, nem tudsz valahol egyet? :)
Edit: f*sz vagyok, megvan. Ugye nem baj h csak 234 mega? :)

Alkyra

Quote from: Én on 2007-06-15, 23:37:03
Quote from: Alkyra on 2007-06-10, 22:58:49
játsz tsukihimevel. az is le van már fordítva.(teljesen). Jó kis vámpír történet.^^(már írtam róla.megkeresheted)
Nagyon nyomorék vagyok, nem találok torrentet sehol. Volt egy postod, ahol adtál hozzá, de az halott link, isohunton nem találtam, nem tudsz valahol egyet? :)
Edit: f*sz vagyok, megvan. Ugye nem baj h csak 234 mega? :)

Tsukihime?...Hm. Nekem 500mb volt.OO Nu mind1...tuti jót töltesz le?^^

Prof. William

Azért a Tsukiben lessz nomrális szex is a Scubb után?

Alkyra

Quote from: Prof. William on 2007-06-16, 02:41:41
Azért a Tsukiben lessz nomrális szex is a Scubb után?

természetesen.^^

Én

#457
Quote from: Alkyra on 2007-06-16, 00:21:42
Tsukihime?...Hm. Nekem 500mb volt.OO Nu mind1...tuti jót töltesz le?^^
2 torrentben is ennyi volt  :3x3:
edit: jó lett, már játszom is vele :) Elég gyorsan indul :D

TIM

#458
Quote from: Én on 2007-06-10, 22:45:15
Quote from: Alkyra on 2007-06-10, 22:34:53
Quote from: Én on 2007-06-10, 21:58:22
Van itt ok, csak nem elég jó :P Mindegy, már kibékültem a helyztettel az utánna történt dolgok miatt, bár még mindig olyan a cucc mintha ezt Shirou álmodta volna (pedig 100% hogy nem)

[spoiler] Arra a részre gondolsz amikor shirounak meg kell dugnia sabert hogy mannát adjon neki? az tényleg elég nagy hülyeség. a japán "mágiás" h játékok 99%ban ez benne van.itt se hagyhatták ki.ez olyan....kötelező dolog egy h ban már...(bár én mindigis hülyeségnek tartottam....))
[/spoiler]
:tezsvir: Mondjuk hála istennek ezen túlesve nagyon jó a game, érdemes volt ennyit szenvednem vele  :hehe:
Én a h-jeleneteket Tsukihimében és Fate/stay nightban is csak gyorsan végigkattingattam, nem érdekelt tulságosan, max majd aCG-k utólag. :D
Ha már a 2 így össze jött, sztem Shiki sokkal jobba arc, mint Shirou. Ő legalbb tud badass lenni rendesen. :D
Mondjuk shirou is lesz még GAR Heaven's Feelben(spoiler: ne nézd az avatarom xD), de az még igencsak odébb van, már Mirror Moon-ék igencsak jó tendenciát mutatnak a fordításaik idejét nézve. Tsukihimére valami fél évtizedet kellett várni asszem, F/sn FATE valami 2 év alatt megvolt (ami egymagában olyan hosszú, mint a Tsuki), az Unlimited Blade Works sceranionak meg már most a felénél járnak. :D

Én

Jaja én is néztem hogy már 50% az unlimited blade works, de most az arc el fog húzni Japánba vagy mi, úgyhogy állni dog... De azért benne vannak rendesen :D
Jah én még nagyon az elején vagyok Tsukinak (animében ez még sztem az első rész lehet) de már látszik hogy shiki nem lesz annyira puhap*csű mint shirou... (bár az animéhez képest nagyot nőtt a szememben a játékban :D )

Baggio

egy  :lame: kérdés: ezek miféle játékok? ilyen playstation átiratok? tehát a tipikus bunyú vagy Final Fantasy stílus?

Én

Hmm ezek gyakorlatilag nem is játékok... Olyan mintha egy könyvet olvasnál, megy a szöveg, csak az entert nyomogatod, aztán (általában) nagy fajsúlyú dolgoknál dönthetsz, hogy milyen irányba menjenek a dolgok. Ja, és vannak benne képek meg dugás, bár szerintem a secks elég szar ezekben. (A story viszont sokkal jobban be tud jönni mint az ugyan eről szóló animében :D )

Baggio

na ez jól hangzik :D
tudna dobni valaki egy két linket?

TIM

Quote from: Én on 2007-06-17, 22:14:56
Jaja én is néztem hogy már 50% az unlimited blade works, de most az arc el fog húzni Japánba vagy mi, úgyhogy állni dog... De azért benne vannak rendesen :D
Jah én még nagyon az elején vagyok Tsukinak (animében ez még sztem az első rész lehet) de már látszik hogy shiki nem lesz annyira puhap*csű mint shirou... (bár az animéhez képest nagyot nőtt a szememben a játékban :D )

Eddig lehetett kárörvendeni, hogy Ryuusoulnak nincs net a lakásán, ezért haladt most, mint az állat, de most még elvállalta az Utawarerumono-t is, szal úgy sejtem igen erőteljesen le fog lassulni. Pedig már reméltem, hogy még idén látni fogom az [spoiler]Archer VS Shirou[/spoiler] harcot. :(
Heaven's Feelt meg minimum másfél év múlva kapunk, mert az meg még a Fare szálnál is hosszabb. :D

Tsukihime anime egyébként nem rossz, ha saját magában nézed, de a játékhoz képest semmi, gagyi. Shikiből valami emo gyökeret csináltak, pedig pont az volt a lényege, hogy életvidám, mindent pozitívan néz, mert ő ugye [spoiler]már meghalt egyszer.[/spoiler]

Én

#464
Quote from: TIM on 2007-06-18, 07:46:02
Shikiből valami emo gyökeret csináltak, pedig pont az volt a lényege, hogy életvidám, mindent pozitívan néz
lol mondjuk biztos így van egészében, de én pont most tartok ott hogy
[spoiler]szétkapta a szőke vörös szemű csajt[/spoiler]
úgyhogy most csak reménykedni tudok hogy így lesz :D
Bár nekem az tetszik a legjobban eddig a játékban, hogy abszolút semmit sem tudok a történetről, animét se láttam, csak azt hogy lesznek benne vámpírok :D


szerk:
Quote from: Baggio on 2007-06-18, 02:10:45
na ez jól hangzik :D
tudna dobni valaki egy két linket?
Csak torrentet tudok, és csak keveset :)
Fate/Stay Night
Shingetsutan Tsukihime

Baggio

kösz a linkeket, már jönnek is le.
OFF: nézzem végig a Fate/Stay Night-ot mielőtt elkezdem ezt nyomni?

Én

Szerintem ne. Én először megnéztem az animét és aztán játszottam vele, de sztem jobban jársz ha fordítva teszed, mert úgy a játékban az átvezető/hétköznapi részek se unalmasak. (Szvsz a játék jobb :) )

Baggio

hogy kéne beüzemelni ezt a játékot? felraktam Daemon tools-al, és amikor elinditom megjelnik a kezelőfelülete(gondolom, egy ilyen kis sáv 4 ikonnal) meg egy nagy kék ablak, és valami hibaüzenet. ja és ez nincs lefordítva angolra?

Manitu

Quote from: Baggio on 2007-06-19, 10:38:03
hogy kéne beüzemelni ezt a játékot? felraktam Daemon tools-al, és amikor elinditom megjelnik a kezelőfelülete(gondolom, egy ilyen kis sáv 4 ikonnal) meg egy nagy kék ablak, és valami hibaüzenet. ja és ez nincs lefordítva angolra?
Naná hogy nincs. Felrakod a játékot, aztán meg az angol patchet hozzá. RTFM, biztos, hogy le van írva a telepítés az nfo-ban hozzá. Szokásos trükkök: Applocal és/vagy Területi beállítások átállítása japánra.


Én

Jah, át kell állítani ideiglenesen a nyelvet japánra, vagy egy applocale nevű program megoldja neked hogy japán nyelvkészlettel futtassa a játékot. Érdekes módon ez akkor is kell, ha felrakod az angol patcht. DE, a japán karakterkészlet nincs automatikusan felrakva, a területi beállításokban be kell állítani hogy felmásolja, amihez SP2 disk kell...
EDIT: Ja, és a F/SN eleje baromi unalmas, erre jobb ha felkészülsz :D Bár ha nem láttad sorozatot akkor lehet hogy nem.

Baggio

bocs hogy ilyen sötét vagyok de most meg nem találom az english patchet a Fate-hez. Nem tudná belinkelni valaki?


Baggio

uhh úgy látom nem fogalmaztam egyértelműen
a Fate-nek kéne az angol patch-e
de azért köszi, leszedem ezt is

Zsiga

Quote from: Baggio on 2007-06-20, 00:15:20
uhh úgy látom nem fogalmaztam egyértelműen
a Fate-nek kéne az angol patch-e
de azért köszi, leszedem ezt is
Ugyanott megtalálod.

Baggio

na megvan asszem
ma kicsit lassú a felfogásom
kösz mindenkinek

Manitu

Quote from: Baggio on 2007-06-20, 00:15:20
uhh úgy látom nem fogalmaztam egyértelműen
a Fate-nek kéne az angol patch-e
de azért köszi, leszedem ezt is
Oh shi~ csak a link elejét néztem, hogy Mirrormoon, oszt jóvan :D Fáradt vagyok, bocs :redface: Ők csinálják a Fatet is.


Draconire

Umineko no Naku Koro ni -remélem ebből is lesz majd anime^^

The story takes place in October of 1986, on Rokkenjima, a privately own island located in the Izu isles and is owned by the prominant Ushiromiya family. In the story, the members of the Ushiromiya family gather at the island for an annual family meeting. This year, the discussion centers around the dying family head, Ushiromiya Kinzou, and how the family asset should be distributed after Kinzou's death.
In the face of a slow moving typhoon, 18 people find themselves trapped on the island with no phone or radio. And then it happened

The Rokkenjima mass murder incident (October 4-5, 1986)

The story revolves around a family feud concerning the inheritance of massive family assets. Everyone wants the money and no one is willing to budge. Amidst all this, a mysterious letter from someone who proclaims to be a witch. The mysterious signs of a 19th person. The coldblooded murders and the mysteries left at the crime scene. Is the criminal among the 18 person group? Or is this the work of a "witch?"

Umineko no Naku Koro ni is not a detective mystery, but a battle between beliefs. What we want to know is not how many of you can come to the correct conclusion, but how many of you can deny the existence of a witch and hold onto the "human crime" belief until the very end.

"You're not expected to search for the criminal, nor do you have to engage in detective thinking.
It's only a matter of how long it will take until you can believe in "me".
That's all.

Go ahead if you want to be a detective.
Go ahead and continue your search, believing there is an answer.

Until you can believe in the existence of the "witch", this will be an eternal torture."

Alkyra

Szükségem lenne egy faq ra az Air című játékhoz. Esetleg van vlknek ilyen?

Member

Ritka, hogy ide beírjak, de jól jönne egy kis segítség.
Itt van az a játék legalul, AZUMANGA Fighter - COMEBACK néven. Babelfish ezt hota ki nekem:
"This time another game of fight until death between our preferred babies, this much more obtained that previous, also the weight but (135Mbs), by deciros that until introduction video has, and you will be able to choose 16 different personages and each one of them with which it seems an infinite amount of special blows (to my gives each one me...) in short, is worth the trouble to play it, and like always, if it is between two, more good. A cochair but, as the ANIMAPU companions warned well, for which the game runs better you must have the viewfinder del language japones installed in your machine, you watch since he is made these here."

Szóval akkor ehhez is közelező a japán nyelv támogatás? :(

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん