Main Menu

Japán játékok

Started by gr33n, 2005-09-15, 14:44:03

Previous topic - Next topic

Én

F/SN Heavens Feel fordítás: "1/22: Heaven's Feel translation progressing. I got to translate Sakura's mast***ation scene where she talks about how hot Shirou is. Typing those sentences made me want to shoot myself..." :D
Csak haladnának UBW installerrel is...

Darkstar

Utálom amikor egy játékon elbőgöm magam...
FU Key
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-01-27, 01:37:44
Utálom amikor egy játékon elbőgöm magam...
FU Key

Ez melyik játék? :eek:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2008-01-27, 01:58:06
Clannad

Na akkor izzítom is a torrentet :)  Az animét sem láttam még; érdemes azzal kezdeni?

Darkstar

Mivel nincs még meg végig, ezért szerintem nyugodtan lehet a játékkal kezdeni, nem lő le túl sokat az animéből. Max ha tényleg csak 24 részes lesz, egy csomó dolgot hiányolni fogsz belőle.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#516
http://mirrormoon.org/

Végre ez is megjelent....Valakinek van egy élő torrentje a gamehez?:)(dvd version kéne)

edit: már találtam. isohunton fenn van.

Draconire

Quote from: Alkyra on 2008-02-09, 21:14:08
http://mirrormoon.org/
FUCK YEAH  :hopp:

Már csak a Saya no Uta kéne hogy elkészüljön, és minden rendben lenne a világgal.

Zsiga

Ez nem valami furry szarság?

Alkyra

Quote from: Zsiga on 2008-02-09, 21:48:56
Ez nem valami furry szarság?

Kérdezhetnéd szebben is.Legalább a modok mutassanak jó példát a többieknek. Egyb. ez is egy híresebb ADV game, mint a Fate Stay Night s igen van benne neko,inu stb stb stb sok más is.

Draconire


Kuroi Tenshi

Elég láma flém-próbálkozások voltak ezek... :hehe:
pm-ben megtárgyalhatjátok.
Törölve.

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-09, 23:02:17
Törölve.
Szerintem nem volt olyan vészes. Sőt, kifejezetten szórakoztató volt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

*PANT* *PANT*
What did I miss?
Failure is the default option

Draconire

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-09, 23:10:26
*PANT* *PANT*
What did I miss?
Ezt.

Miután Zsigko-chan megteszi a szokásos tsun-tsun megjegyzését a törléssel kapcsolatban, majd ezeket a postokat törlöm/törli aki előbb jár erre.

Zsiga

Quote from: Draconire on 2008-02-09, 23:20:29
Ezt.

Miután Zsigko-chan megteszi a szokásos tsun-tsun megjegyzését a törléssel kapcsolatban, majd ezeket a postokat törlöm/törli aki előbb jár erre.
Képes voltál screenshotot csinálni róla? :wtf :lul:
Ja Tenshi meg bekaphassa, mint általában. Bár most frusztrált szegény mert valahogy mindig előtte voltam pár ponttal/fraggel a mai CoD4-ben. :D

Btw. továbbra sem értem hogy az ilyen néhány postos random ökörködéseket mi értelme van törölni. Nem hiszem hogy annyira zavaró lenne, viszont pár hónap múlva visszaolvasva én nagyon jókat szoktam röhögni az ilyesmiken.

Én

#526
Így van, én most pár óra múlva visszaolvasva is jót szórakoztam volna rajta :hehe:
Mellesleg bekaphassátok, majd szívrohamot kaptam, hogy megvan az UBW.
Egyébként:
Quote from: Alkyra on 2008-02-09, 21:52:23
Kérdezhetnéd szebben is. Legalább a modok mutassanak jó példát a többieknek.
Így v... Oh wait, Zsiga?

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-02-09, 23:26:16
Btw. továbbra sem értem hogy az ilyen néhány postos random ökörködéseket mi értelme van törölni. Nem hiszem hogy annyira zavaró lenne, viszont pár hónap múlva visszaolvasva én nagyon jókat szoktam röhögni az ilyesmiken.
Mert múltkor az ilyen képes-flém oldalakon át tartott az OT-ban.
Mivel az első párra még jött néhány, gondoltam megelőzöm. :p
Különben is láma volt a két kép, és nothing of value was lost.

További anyázásokat az Off boardra vagy pmbe küldjétek. Kösz.

Jah és Zsiga: nem mindig :hehe:

Alkyra

#528
én szedtem le rossz verzióz vagy ebben tényleg nincsen hangja a karaktereknek?(mint egy VN ben.)..Énn úgy emlékszem h anno leszedtem vlm spec veriziót amiben voltak hangok is...hmm-.-

(asszem a ps2ből hackelték meg vlmhogy.-.-)

Alkyra

#529
Utwarerumono:
OH SHIT DORY AND GUURA ARE GUYS!! :wtf OH GOD SO IM GAY NOW OR WHAT????

Furi mivel az animeben lányok voltak..(volt farkuk..bár a játékban is van.OO)

Egy kicsit csalódtam benne egyb...a ps2es verziója SOKKAL jobb mint a pcs..annyival jobb a pc, hogy annak van h-tartalma.

Manitu

Quote from: Alkyra on 2008-02-11, 19:35:17
Utwarerumono:
OH SHIT DORY AND GUURA ARE GUYS!! :wtf OH GOD SO IM GAY NOW OR WHAT????

Furi mivel az animeben lányok voltak..(volt farkuk..bár a játékban is van.OO)
Nope, csak ott nem mondták ki ilyen nyíltan ;) Azért volt olyan feje Oboronak azután a bizonyos éjszaka után :muhahah:
A farok nem jelent semmit, egy csomó commoner férfi rohangált kutyafarokkal a háttérben, csak a főszereplőknek épp nem volt.


LuckyDingo

Nos leszedtem a Clannadot feltelepítettem, voice patchet rátettem readme szerint.. területi beállítások is megvoltak. Mi lehet az oka annak, hogy ugyan elindul a stuff, mégis az új játéknál az első fehér képernyőnél tovább egyszerűen nem megy más csak a zene és előbb-utóbb egy hibaüzenet, hogy leállt a Reallive.exe. Bármi ötlet, segítő hozzászólás bármi? :3

Manitu

A nem unicode programok nyelvét állítsd japánra. (!= területi beállítások)


Darkstar

És az applocale-t felejtsd el, ha azzal próbáltad, nem segít.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Quote from: Manitu on 2008-02-21, 00:29:12
A nem unicode programok nyelvét állítsd japánra. (!= területi beállítások)
Ez már segített :D Elindul, csak az inglis p*cs nem szeretne működni :D Sry a balfékeskedésért, kezdő vok ^^"

Darkstar

Az első pár sor marad japánul (legalábbis nekem a 0.93assal még), tekerj bele egy kicsit. Ha később sem angol, akkor vmi tényleg nem stimmel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

#536
Quote from: Darkstar on 2008-02-21, 01:08:15
Az első pár sor marad japánul (legalábbis nekem a 0.93assal még), tekerj bele egy kicsit. Ha később sem angol, akkor vmi tényleg nem stimmel.
Hát sztem már Sunoharáig már jópár sor lepörög :S nah midnegy :D Azért még próbálkozom :D Nem lehet ilyen könnyen feladni  :muhahah:

Edit.: Nah sikerült :D Kössz mindenkinek, aki segített :D A menüt meg majd még kitalálom, hogy mi mit jelent :)

Baggio

na szóval letölöttem régen a fate/stay night meg a tsukihime hentai game-eket
csak most már nem tudom felkrakni őket. már fel se akarnak installálódni. a fate régen ment, emlékszem szarozni kellet vele egy csomót hogy elinduljon+még angol is legyen. csak sajnos már nem emlékszem hogy kell :D a tsukihime-t meg egyszer set udtam felrakni :D
valaki tud segíteni esetleg?

Kuroi Tenshi

Amire a másik topicban célozni akartam: nézd meg itt, asszem vhol
az elején le van írva, hogyan kell működésre bírni.

Flaser

A Tsukihime-nel simán indítsd el a patch-et, az bekéri a CD elérési útját (let the Daemon guide you!), azt fölrakja neked a játékot angol nyelven a nyelv beállításokkal nem kell semmit tökölni.

A Fate/Stay Night-al, meg lehet, hogy jobban jársz ha vársz még egy kicsit, mert az ígérik, hogy a jövő héten kijön a hivatalos patch is ami már az UBW-t is tartalmazza és valsz. hasonlóan egyszerű telepítést tesz majd lehetővé. (Lehet, hogy a sok "Message is a faggot" post az 4chanon végre rávette az illetőt, hogy rákapcsoljon).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."