Main Menu

Japán játékok

Started by gr33n, 2005-09-15, 14:44:03

Previous topic - Next topic

Flaser

Rendkívüli közlemény!

Kijött a Fate/Stay Night 2.0-ás patch-e! Ez tartalmazza az UBW fordítását és a Realta-Nua (PS2-es változat, én is most vadászom) birtokában felrakja a hangot is a játékhoz!

Szokás szerint a mirrormoon.org - on érhető el a patch.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Én

#541
[spoiler][/spoiler]
Asszem ott fenn összeesküdtek ellenem. Holnapra elég sokat kéne tanulnom, erre előbb le kell menjek biciklizni, utána meg kijön az UBW. :P

Alkyra

Quote from: Flaser on 2008-03-16, 19:30:06
Rendkívüli közlemény!

Kijött a Fate/Stay Night 2.0-ás patch-e! Ez tartalmazza az UBW fordítását és a Realta-Nua (PS2-es változat, én is most vadászom) birtokában felrakja a hangot is a játékhoz!

Szokás szerint a mirrormoon.org - on érhető el a patch.


Nekem vlk egy walkthourhgot adjon UBWhez inkább. Úgy hallottam, hogy először végig kell vinni kötelezően a Fate(saber routeot), hogy újrajátszásnál elérd az UBWt...Oo
Franc akar Saber-rel foglalkozni, nem azért vártam ennyit UBW-re, hogy utána szorakozgassak egy másik routtal...

Én

#543
Hú nekem volt egy wt-om hozzá de elhányam. Ha vársz egy picit, kipörgetem és leírom a csojszokat.
Am nekem a végén olyan illúzóromboló... mennek a creditek, hozzá illő zene, megragadó képek a történetből, aztán a FIN felirat után, feér alapon fekete betűkkel: Try again at the and of the 3rd night. Elcseszi a hangulatot. :rotfl:
[spoiler=Fate route]
1. 2
2. 2
3. 2
4. 2
5. 2
6. 2
7. 1
8. 1
9. 2
10. 2
11. 3
12. 1
13. 2
14. 1
15. 2
16. 1
17. 1
18. 1
19. 1
20. 2
21. 1
22. 2
23. 1
24. 2
25. 1
26. 1
27. 1
28. 2
29. 1
30. 3
31. 2
32. 2
33. 1
34. 2
35. 1
36. 2
37. 1
38. 3
39. 3
[/spoiler]

Alkyra

Quote from: Én on 2008-03-17, 21:35:26
Hú nekem volt egy wt-om hozzá de elhányam. Ha vársz egy picit, kipörgetem és leírom a csojszokat.
Am nekem a végén olyan illúzóromboló... mennek a creditek, hozzá illő zene, megragadó képek a történetből, aztán a FIN felirat után, feér alapon fekete betűkkel: Try again at the and of the 3rd night. Elcseszi a hangulatot. :rotfl:


Kösz. Ezekszerint, akkor tényleg először meg kell csinálnom egy másik routetot mielőtt az UBWre megyek?

Én

A Fate-et kell végigtolni, ja. De ha nagyon nem fűlik hozzá a fogad, akkor rátenyerelsz a ctrl-ra, és klikkelsz, ha kell. Hamar megvan úgy. Egyébként a Fate is jó. :jee:
waktrough előző postomban, a lehetőségeket leírni nem volt kedvem :redface:

Alkyra

Quote from: Én on 2008-03-17, 21:55:09
A Fate-et kell végigtolni, ja. De ha nagyon nem fűlik hozzá a fogad, akkor rátenyerelsz a ctrl-ra, és klikkelsz, ha kell. Hamar megvan úgy. Egyébként a Fate is jó. :jee:
waktrough előző postomban, a lehetőségeket leírni nem volt kedvem :redface:

UBWhez is tudnál adni egyet? Fatet végignyomom most gyorsan(úgyis tudom már h miről szól az egész.:P Az animet láttam szal..)

Én

Sok új dolog van animuhoz képest a fate-ben, de elhiszem így UBW patchel az annyira nem csábító :P UBW-hez nincs, azt most tolom, de nem tűnik nehéznek, sőt... Viszont nagyon fasza! :Kiraly: Úgy kell rámenni a route-ra, hogy
[spoiler]amikor Saber megtámadná Archert a 3. este, megállítod.[/spoiler]

Alkyra

Quote from: Én on 2008-03-17, 22:02:36
Sok új dolog van animuhoz képest a fate-ben, de elhiszem így UBW patchel az annyira nem csábító :P UBW-hez nincs, azt most tolom, de nem tűnik nehéznek, sőt... Viszont nagyon fasza! :Kiraly: Úgy kell rámenni a route-ra, hogy
[spoiler]amikor Saber megtámadná Archert a 3. este, megállítod.[/spoiler]


k, thx. te, egy save fájlt tudnál adni? aminek a fate route végén vagy vlm. Így eléggé sz@r, hogy látom a pillanatképeket(nem elég gyorsan pörgeti át..)
UBW routal akarok kezdeni s nem akarom semmilyen poént lelőni előre...

Én

Ööö nem tudtam kibányászni az adott fájlt, ezért becsomagoltam a savedata mappát, ebben van pár UBW-s save is, de azokat nyugodtan hagyd figyelmen kívül (minden választásnál mentek... :D ). Csomagold ki a savedata mappába, akkor jónak kell lennie. a 2. oldalon van a save ami neked kell.
Én delivers

Alkyra

#550
Quote from: Én on 2008-03-17, 22:18:43
Ööö nem tudtam kibányászni az adott fájlt, ezért becsomagoltam a savedata mappát, ebben van pár UBW-s save is, de azokat nyugodtan hagyd figyelmen kívül (minden választásnál mentek... :D ). Csomagold ki a savedata mappába, akkor jónak kell lennie. a 2. oldalon van a save ami neked kell.
Én delivers

köszönöm szépen! remélem ez működik..:)

edit: IT WORKS! :hail:

Én

#551
Nincs mit. ;)
ED: egy LOL END-be máris belefutottam. :D
Amúgy, szerintem ennek a route-nak a videója sokkal jobb mint a Fate-é. :cool: Sokadik újranézés után is, a második fele alatt még mindig így vagyok:
[spoiler][/spoiler]

Alkyra

egy kérdés: amikor böngészem a Weapon/Status screeneket s új inft olvasok el, akkor mindig megjelenik egy Wise Up felírat. Ennek van vlm jelentősége?

Én

Azt jelenti, hogy az adott infót most látod először.

Alkyra

Quote from: Én on 2008-03-18, 21:07:31
Azt jelenti, hogy az adott infót most látod először.

Azt gondoltam, de van vlm játék beli jelentősége?

Én

Ennyi a jelentősége:
[spoiler][/spoiler]
:D

Alkyra

#556
 :lol:

reménykedtem, hogy legalább Shirou tanul vlmt...annyira hülye szegénykém, hogy az már fáj.

Én

Hmm
[spoiler]Amikor Issei elmondja hogy a templomban él egy különös nő, választhatunk, hogy érdeklődünk felőle vagy sem. Ha az előbbit választjuk, akkor Issei-n eluralkodik valami belétáplált varázs és kinyírja Shirout és magát - de csupán egyetlen vágással, egy egyszerű késsel! Még ha mágikus lenne, Shirounak akkor is be kéne gyógyítania, de DEAD END-et kapunk. Fura.[/spoiler]

Alkyra

Ez az UBW route nagyon durva!!OO Sokkal durvább s ötletesebb, mint az anime(igen az anime története. nem a fate routeról beszélek)
ultra spoiler=>[spoiler] Sabert ellopják tőlünk,Kireit megöli Caster s  Archer elárulja Rint s átáll Caster oldalára. Szal ott tartok, hogy Shirou félholt éppen(Saber majdnem megöli) s Rinnel együtt elvesztették a Servantjukat.Oo[/spoiler]

Egyb. Én a flowchartot használom s ezt.

Én

#559
Ne szopass hogy már így beelőztél!!! :zomg:
[spoiler]nálam még csak most verte agyon a castahmastah Sabert, és Shinji bőrében vagyunk azon a zöld helyen[/spoiler]
Egyébként nekem is sokkal jobban tetszik, főleg hogy néha tippem sincs h most mi lez. :hopp:

Alkyra

Egyetértek. Fordulatos s meglepő az egész.(soha nem gondoltam volna h ez lesz..)

Egyb. ált. hajnali 2ig szoktam olvasni, mert nem bírom abbahagyni. ^^"

Én

#561
Egyébként összességében, már ameddig én tartok, mintha komolytalanabb lenne egy kicsit ez a roue, pl Saber sem olyan merev és nem vagyunk hülyék amikor vele vagyunk... Persze ez gondolom azért, mert Shirou nincs belezúgva, de Rinnel sem viselkedik úgy ahogy "illenék". :D Mondjuk ez a felállás tetszik nekem, csak kicsit meglepő, a Fate viszonylag nyomasztóbb volt.
[spoiler]Bár azért, hogy több órán keresztül kötényben tárgyal Rinnel, az azért nem semmi. :lol:[/spoiler]

Alkyra

#562
A Fate route nyomasztóbb?Oo Hmm. Az igaz, hogy annyi "nyomást" nem érzek ebből a részből, de szerintem nem is arra megy ki a dolog.

edit: eskü megsajnáltam Berserkert s Iliát most...(majd Te is eljutsz arra a részre..)

Én

I lost.
Ez a szép ebebn a route-ban... hogy vele fog összejönni. :D

Alkyra

#564
Quote from: Én on 2008-03-19, 22:58:30
I lost.
Ez a szép ebebn a route-ban... hogy vele fog összejönni. :D
:tezsvir:

loev tsundere.

egyb. Neked se volt még meg a H-jelenet? Me nekem semmi sincs s mindjárt a végén vok.XD

Én

#565
Most vagyok ott, hogy Caster elkapta Fuji-nee-t, de még semmi. Fate-ben is a vége fele vol, szal no para, egyébként én kibírnám nélküle... :D
Más: poénból megnéztem mi van, ha elfogadjuk Caster ajánlatát, és a szolgái leszünk. Elég durva Dead End... :eek: Mondjuk semmi sem veri oda azt, amikor:
[spoiler=Ezt csak a Fate-ben néztem meg, lehet itt más van]Kotominének azt mondjuk, hogy nem akarunk részt venni a harcban. A ahazafele úton Ilyáék elkapnak, és addig ölnek míg csak a fejünk marad, de nem halunk meg! :D Ezután Ilya meglepődik, és elvisz a kastélyába, hogy formalinba rakjon és örök időkig kísérletezgessen a még élő és tudatánál lévő fejünkkel... :3x3: [/spoiler]

Alkyra

Quote from: Én on 2008-03-19, 23:54:27
Most vagyok ott, hogy Caster elkapta Fuji-nee-t, de még semmi. Fate-ben is a vége fele vol, szal no para, egyébként én kibírnám nélküle... :D
Más: poénból megnéztem mi van, ha elfogadjuk Caster ajánlatát, és a szolgái leszünk. Elég durva Dead End... :eek:

Én nem néztem meg a Dead Endeket.:P Eléggé szomorú az alapsztori is.

Én

Szerintem ha vannak save-jeid a közelben kukkants bele, nem szomorúak, inkább a totálbrutál jelzőt használnám... :D

Alkyra

Quote from: Én on 2008-03-19, 23:59:54
Szerintem ha vannak save-jeid a közelben kukkants bele, nem szomorúak, inkább a totálbrutál jelzőt használnám... :D


Látom még nem tartasz ott ahol én. Nyugi. UBWben is van bőven elérg brutalitás.
[spoiler] Én épp ott tartok ahol Matou Shinji meg akarja erőszakolni a megkötözött Rint...[/spoiler]

Én

#569
A Dead Endekben kicsit másféle brutalitás van, lásd a spoiler gomb alatt, meg ami most Casterrel volt... ugh, azt le se tudom írni. Gyakorlatilag nem is tudjuk, pontosan mi is törtnt Shirouval, de a végén csúnyán megpusztul. Igazából, ugye, ezeknek semmi közk a történethez, ezért iss a készítők belesűríthetik a sok elfojtott öncélú brutálitást amit az alapsztoriba nem rakhatnak bele. :D
De amit te írtál spoiler alatt az is tetszetős. :D
Egyébként kb ahol most tartok, ott verdesi a cucc az awesomeness csúcsát, jó tudni hogy ennél is jobb lesz. :Kiraly: