Main Menu

Japán játékok

Started by gr33n, 2005-09-15, 14:44:03

Previous topic - Next topic

Alkyra

Quote from: Én on 2008-11-02, 18:41:30
Már az 5. nap éjszakáján. :D

Patch downloaded.Patch installed.Started reading.

Én

Epic Lulz of the day:
[spoiler][/spoiler]
:lul:
ED: 8. este: baw

Szerk&repost: A HF-ben alapból nincs intro clip, vagy csak a mirrorbutt hagyta ki?

Flaser

Quote from: Én on 2008-11-06, 16:08:22
Epic Lulz of the day:
[spoiler][/spoiler]
:lul:
ED: 8. este: baw

Szerk&repost: A HF-ben alapból nincs intro clip, vagy csak a mirrorbutt hagyta ki?

Alapból nincs, ha mégis "látsz "HF" intro clip-et" akkor az a "Realta Nua"-ból (PS2-es változat) van.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Én

#663
Fate/Stay Night: Heavens Feel
...That was the most awesome thing I've ever witnessed.
10/10
Egy apró tüske: a True End epilogue-ja borzalmasan fos.

Solid Snake

#664
Na leszedtem a 3CD-s F/SN-t + rátelepítettem a 3.1-es mirror moon angolosítást.
Eddig működik, azonban a 3.1 fix-et nem engedi feltelepíteni arra hivatkozva, hogy az a voiced version-ös 3.1 kell neki. A 3CD-s játék azonban szinkron nélküli (legalábbis 15 percnyi game alatt egyszer sem szólaltak meg a szereplők).

Szóval all in all: meg fog akadni valahol a game, vagy pedig a 3 CD-s verzióhoz alapból nem is kell feltelepíteni a 3.1 fix-et?

Én

Hang csak akkor van, ha leszeded a PS2-es verzióját a játéknak (Realta Nua) amiből kiszedi neked a beszédhangokat. Ha nem jelenik meg a beta flowchart játék közben kis gombként ott alul, akkor nem kell fixpatch, az csak a hangokhoz meg ehhez kell. A játék tuti végigmegy nélküle is. :)

Solid Snake

Quote from: Én on 2008-11-09, 21:15:41
Hang csak akkor van, ha leszeded a PS2-es verzióját a játéknak (Realta Nua) amiből kiszedi neked a beszédhangokat. Ha nem jelenik meg a beta flowchart játék közben kis gombként ott alul, akkor nem kell fixpatch, az csak a hangokhoz meg ehhez kell. A játék tuti végigmegy nélküle is. :)

Oké, erre voltam kíváncsi. Köszi.  :tezsvir:

Én

Nincsmit :)
Én meg újra elkezdtem Tsukihimézni (eredetileg úgy terveztem, hogy újra kitolom az UBW-t, de nem akarom felülírni a friss awesomeness-t  :whoah: )
Kiváncsi vagyok a Cielesre, aztán majd jönnek a far side-ok (psycho-shiki is awwright)

Én

#668
Tsukihime - Ciel True End: LOL WUT
[spoiler]Érteném, ha az történt volna, hogy Shiki Roa lelkét akarta volna eltűntetni a végén, bevállalva, hogy ő is eltűnhet. De inkább úgy tűnt, mintha egyszerűen magával akarta volna rántani őt az "abszolút halálba", de akkor meg semmiképp nem élhette volna túl így... Amikor a kisfiúval beszélt álmában, az jellemezte volna, hogy erősebb az akarata Roánál? :confused:[/spoiler]
Amúgy elég ghey volt, az Arcueid út sokkal jobban tetszett. Jöhet Hisui.

EDIT: Hisui route True: :zomg: + :Kiraly: Még úgy is, hogy az egész le volt spoilerezve nekem.
Mindig meglep, hogy milyen jól adja elő magát ez a VN.

Rounin

#669
1. nap, Mitsuzuri Ayako, Tohsaka megkérdi mennyi az idő.

Program úgy dönt: Meghal. Néha ír egy "abnormal program termination" szöveget, néha semmit, csak feldob egy ablakot, ahol okét nyomhatok. Aztán vagy kilép, vagy megfagy = mutatja a leányzó vigyorgó képét és nem megy tovább. Bár a menüt be tudom hozni jobb klikkel.
Nézegettem mirrormoon fórumot, de enyhén gány és nem láttam megoldást vagy hasonló problémát.
Legújabb patch, btw. De előzővel is ezt csinálta.

Anyone know what i'm doing wrong? (DVD változatról telepítettem)

Alkyra

Súlyosan rosszul vagyok. Most jött ki ehhez a játékhoz az angol fordítás, gondoltam meglesem...de ez...ez undorító. Hihetetlen. Több ezer ilyen dolgot láttam már, de mégis...Az emberi "elme" a legszörnyűbb az összes közül. :Eztneked:

Aki szereti a guro-t annak ajánlom..s most én nem a "darabolós" guro-ra gondoltam...

Dreamcleaver

Linket tudsz adni a fordításhoz, mert én mirrormoon és társai oldalakon nem tudok kiigazodni.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

#672
Quote from: Dreamcleaver on 2009-01-08, 15:09:18
Linket tudsz adni a fordításhoz, mert én mirrormoon és társai oldalakon nem tudok kiigazodni.

http://tsukuru.info/tlwiki/index.php?title=Saya_no_Uta

Eddig Nekem semmi gondom nem volt vele. Továbbá a Chaos Head-et olvasom most még az FSN mellett(azt is be kéne már fejezni..)
A Princess Waltz már kiolvastam, de nem volt egy nagy durranás. Egyszer elolvasható, de nem hagy méy nyomot az emberben.

markrod20

 nem tudja valaki, hogy honnan tudom letölteni a Jiburiru című hentai gamet?

előre is köszönöm

Prof. William

Aki már játszott a Persona 4 -el ahhoz intézem ezt a kérdést...

A Void Quest -terület utolsó szabályába ( a főhelyre ) nem enged be. Azt monja hogy valami misztikus erő zárja le a kaput... Valamit nem csináltam meg a labirintusban vagy majd később lessz valami hogy be tudok jutni?

Én

This... This is...
HHHNNNNNNNNNNNNNNNNGG
Valaki tud valamit róla? Fordítják-e, ilyesmi?

Dreamcleaver

Quote from: Én on 2009-04-21, 19:28:17
This... This is...
HHHNNNNNNNNNNNNNNNNGG
Valaki tud valamit róla? Fordítják-e, ilyesmi?

Ha van/lesz PC verziója. Nekem idáig PS2 onlynak tűnik.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

a Kedvenc ilyen visual novellem az a Yume Miru kusuri -volt. Jó volt a hangulata. Különösen az Aeka route tetszett.  :redface:

Én

Quote from: Alkyra on 2009-05-06, 14:49:45
A visual novelben viszont egyedül csak Shirou idegesített
Csak kíváncsiság: melykben, ill. mi idegesítette benne? :) Én kifejezetten bírtam

Alkyra

#679
Quote from: Én on 2009-05-06, 14:51:21
Quote from: Alkyra on 2009-05-06, 14:49:45
A visual novelben viszont egyedül csak Shirou idegesített
Csak kíváncsiság: melykben, ill. mi idegesítette benne? :) Én kifejezetten bírtam

Egyedül Heaven's Feel-ben bírtam Shirout. Lényegében logikátlan és meggondolatlan a karakter, de olyan szinten, hogy az már idegesítő.
Szerencsére eme tulajdonságát nem erőltették/shiroubelátta,hogyhülyevolt -al eltűntették a történet haladtával.

markrod20

Shin Koi Hime Musou ~ Otome Ryouran Sangokushi Engi ~ ( 真・恋姫†無双~乙女繚乱☆三国志演義~ )  című játékhoz keresek angolosítást

ha valaki tud segíteni előre is köszönöm

Xzone

Ha már ekkora felhajtás volt körülötte, gondoltam kipróbálom a RapeLayt.

Ez tényleg igazi sick fuckoknak való játék. "Betörsz" egy egész családot bosszúból úgy, hogy legalább százszor megerőszakolod őket a lehető legkülönfélébb pózokban és helyeken. Pontosabban különböző "achievementekkel" éred el az endgame-et, ahol már a threesome és bondage módok is elérhetőek lesznek.

Ez a review elég jól összefoglalja a játékot.

(Mondjuk valahol leírhatták volna, hogy hogyan kell klikkelni fogdosás-módban, mert így eltartott egy darabig mire rájöttem.)

Mindezek ellenére azért nagyon jó fap-material.

Rounin

Quote from: Xzone on 2009-06-22, 15:39:52
Ez tényleg igazi sick fuckoknak való játék.
[...]
nagyon jó fap-material.

:ejnye:

Flaser

Még jó, hogy a sajtó nem a Hizashi no Naka no REAL-re kattant rá, mert akkor itt igazi kontinenseken átívelő boszorkány üldözés lett volna.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Zen

Miért, az milyen?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Quote from: Zen on 2009-06-22, 21:40:12
Miért, az milyen?

Gondolom hasonló, csak lolikkal.

Amúgy Flaser nagyon pro, amiért rögtön torrentet ad, és nem valami reviewt :D

Fazék

Quote from: Flaser on 2009-06-22, 21:36:56
Még jó, hogy a sajtó nem a Hizashi no Naka no REAL-re kattant rá, mert akkor itt igazi kontinenseken átívelő boszorkány üldözés lett volna.
no igen, engem spec review jobban érdekelt volna, letölteni úgysem fogom, de érdekel, hogy mik jönnek odaátról :)

Flaser

Quote from: Fazék on 2009-06-22, 21:48:19
Quote from: Flaser on 2009-06-22, 21:36:56
Még jó, hogy a sajtó nem a Hizashi no Naka no REAL-re kattant rá, mert akkor itt igazi kontinenseken átívelő boszorkány üldözés lett volna.
no igen, engem spec review jobban érdekelt volna, letölteni úgysem fogom, de érdekel, hogy mik jönnek odaátról :)

A játék /b/-tard /c/ake körökben egyszerűen már annyira ismert, hogy mindenki tudja miről van szó, de csak a te kedvedért itt van vlm. "leírás" szerűség:
http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=97586
...amiből nem sok derül ki így én irok helyette:
Flash game, amiben a szomszéd lányát molesztálja a főszereplő azaz te az-egereddel.
Itt van hozzá a végig-játszás, ebből kiderül hogy ki-merre, hány pozícióban és milyen tempóval:
http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=51944
http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=51944
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Alkyra

http://zepy.momotato.com/2009/06/23/online-dl-shop-reveals-new-restrictions/

Ahogy  a kép mutatja az oldalon szerintem sok százezer otaku éppen a másvilágra készül távozni. Jómagam épp ultra-rage módban vagyok, annak ellenére, hogy eme játékok meglehetősen kevés százalékával tudok játszani.(pontosan csakazokkal amik le vannak fordítva..)

Azért ez már túl sok kérem. Egy másik ország, hol SOKKAL rosszabbak a valós viszonyok képes beleszólni s kötekedni egy másik ország, jóformán belügyeivel.(meglehetősen kevés h-game kerül ki a piacra..bár mostmár annyi se fog)


Xzone

Quote from: Alkyra on 2009-06-23, 23:41:50
http://zepy.momotato.com/2009/06/23/online-dl-shop-reveals-new-restrictions/

Ahogy  a kép mutatja az oldalon szerintem sok százezer otaku éppen a másvilágra készül távozni. Jómagam épp ultra-rage módban vagyok, annak ellenére, hogy eme játékok meglehetősen kevés százalékával tudok játszani.(pontosan csakazokkal amik le vannak fordítva..)

Azért ez már túl sok kérem. Egy másik ország, hol SOKKAL rosszabbak a valós viszonyok képes beleszólni s kötekedni egy másik ország, jóformán belügyeivel.(meglehetősen kevés h-game kerül ki a piacra..bár mostmár annyi se fog)

Most akartam postolni. Ez ugye csak valami vicc? Tényleg itt a világvége.