A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

xgeo

#4320
Quote from: Eberinu on 2007-02-23, 17:20:23
Quote from: Gmer on 2007-02-23, 17:17:32
Quote from: Eberinu on 2007-02-23, 17:11:00
Ezt a képregényt már vagy 50x-re látom -_-
Szimplán leírta hogy neki tetszik, nem értem hogy miért kellet ezt írnod.
Pfffff, mert van akinek ez a bannerje...és ha ezt irtam, mit érdekel? Ez a véleményem és kész....semmi egyéb oka nincs.

bocs :oops:, hogy ilyet mertem tenni, én először láttam... méghozzá 1 lappal elötte, szabad fórum... ja és gondolom az egérkéden található scroll is, így gyorsan átléphettél a számodra oly unalmas tartalmon...

Cobra

Képeket nem kéne idézni (főleg rosszul)...igazából berakni is csak linkként lehetne, de ezt még a régebbi tagok is előszeretettel elfelejtik.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Yakumo

Quote from: Eberinu on 2007-02-23, 17:20:23

Pfffff, mert van akinek ez a bannerje...és ha ezt irtam, mit érdekel?
What a sweet, nice girl, I love ya. :rolleyes:
**Sorry for the off**

Dreamcleaver

Quote from: Yakumo on 2007-02-23, 21:04:40
Quote from: Eberinu on 2007-02-23, 17:20:23

Pfffff, mert van akinek ez a bannerje...és ha ezt irtam, mit érdekel?
What a sweet, nice girl, I love ya. :rolleyes:
**Sorry for the off**

I guess she is really one for the looks only.  :oops: :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: xgeo on 2007-02-23, 19:42:37
Quote from: Eberinu on 2007-02-23, 17:20:23
Quote from: Gmer on 2007-02-23, 17:17:32
Quote from: Eberinu on 2007-02-23, 17:11:00
Ezt a képregényt már vagy 50x-re látom -_-
Szimplán leírta hogy neki tetszik, nem értem hogy miért kellet ezt írnod.
Pfffff, mert van akinek ez a bannerje...és ha ezt irtam, mit érdekel? Ez a véleményem és kész....semmi egyéb oka nincs.

bocs :oops:, hogy ilyet mertem tenni, én először láttam... méghozzá 1 lappal elötte, szabad fórum... ja és gondolom az egérkéden található scroll is, így gyorsan átléphettél a számodra oly unalmas tartalmon...
Nem kell vele foglalkozni, bár látom te is levontad a következtetést... ;)

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-23, 21:07:11
I guess she is really one for the looks only.  :oops: :rotfl:
"Ma olyan gyönyörű vagy, ne rontsd el, ne szólalj meg..." (Weird Al Yankovic) :D

blackman

Quote from: Member on 2007-02-23, 23:10:12
Quote from: Dreamcleaver on 2007-02-23, 21:07:11
I guess she is really one for the looks only.  :oops: :rotfl:
"Ma olyan gyönyörű vagy, ne rontsd el, ne szólalj meg..." (Weird Al Yankovic) :D
:lol:  :lol:
Egyébként meg Caska 4ever :whoah: :whoah:
Meg Yoruichi se kutya (vagy inkább macska  :D).

arianrhod

Nézelődtem és taliztam egy két szép leányzót.Lehet már láttátok így bocs ha ismétlek :D Ja meg a méretek se nagyok mindig.
Miau
Kawai
Rose
Crying
Black wings
Red
Bride :)
Blue shaman
Angel


Yakumo

Quote from: arianrhod on 2007-02-23, 23:39:40
Nézelődtem és taliztam egy két szép leányzót.Lehet már láttátok így bocs ha ismétlek :D Ja meg a méretek se nagyok mindig.

Rose
Crying
Blue shaman

A dobogósok. :D
Kösz a képeket, csak pár volt meg.  :merci:

Eberinu

Quote from: Zsiga on 2007-02-23, 22:58:56
Quote from: xgeo on 2007-02-23, 19:42:37
Quote from: Eberinu on 2007-02-23, 17:20:23
Quote from: Gmer on 2007-02-23, 17:17:32
Quote from: Eberinu on 2007-02-23, 17:11:00
Ezt a képregényt már vagy 50x-re látom -_-
Szimplán leírta hogy neki tetszik, nem értem hogy miért kellet ezt írnod.
Pfffff, mert van akinek ez a bannerje...és ha ezt irtam, mit érdekel? Ez a véleményem és kész....semmi egyéb oka nincs.

bocs :oops:, hogy ilyet mertem tenni, én először láttam... méghozzá 1 lappal elötte, szabad fórum... ja és gondolom az egérkéden található scroll is, így gyorsan átléphettél a számodra oly unalmas tartalmon...
Nem kell vele foglalkozni, bár látom te is levontad a következtetést... ;)
Ebbe tudjátok mi a mókás? :D Hogy ti fujtátok fel, én csak mondtam valamit, mégis ti csámcsogtok rajta XDDD

Rounin

A mókás a linkelt képeid és az utána következő leszólás "női szemmel" más által linkelt képekre. Az általad elérhetővé tettek töredéke volt 'minőség' és elfogadható grafika (egész durva anatómiai hibák, etc.). Szóval bagoly és a veréb...? Cirka nagyjából per kábé ja.

Edit: nem beszólás, puszta tényközlés, lévén ez a szerénytelen és érzelemmentes véleményem. \o_

Member

Moderátor kollégánk a vitát áthelyezte ide. Kérjük ezt betartani. :rolleyes:

Eberinu

Quote from: Rounin on 2007-02-24, 20:33:04
A mókás a linkelt képeid és az utána következő leszólás "női szemmel" más által linkelt képekre. Az általad elérhetővé tettek töredéke volt 'minőség' és elfogadható grafika (egész durva anatómiai hibák, etc.). Szóval bagoly és a veréb...? Cirka nagyjából per kábé ja.

Edit: nem beszólás, puszta tényközlés, lévén ez a szerénytelen és érzelemmentes véleményem. \o_
Hát az én általam belinkelt képeknek a grafikája sztem jobb mint az általában berakott kislányos képekénél, nekem a komolyabb jön be, anatómiai hiba pedig azokban is van,szóval nem tudom miért csak az enyémeket nézed, de hát te dilid....A különbség, hogy én is rajzolok immár 9 éve, szóval technikai szemmel én inkább átlátom...nemtom te mennyire tudsz rajzolni, de ha mutatsz valamit, akkor respect :D

Rounin

Akkor check out http://rounin-oni.deviantart.com

Mellesleg nem azt mondom, hogy a többi nem hibás/gyenge eresztés/ronda/etc. - pusztán arra próbáltam rávilágítani, hogy kissé paradox megnyilvánulás volt a leszólás részedről.

Eberinu

Szépek, csak a legtöbb nem saját ötlet ahogy elnéztem. Ami a "megnyilvánulásomat " illeti, épp akkor ahogy olvastam,olyan kedvem volt.Az a véleményem, ha zavar, ne vegyél róla tudomást, ilyen egyszerű.Elvégre ez egy fórum vagy mi...ha épp jó vagy unott vagy rossz kedvem van, netán kiütközik.

Rounin

Ha rossz kedved van, ne a fórumon add le, elvégre ez nem az a közeg, amiért egyesek sok-sok pénzt fizetnek pszichiátriai kezelés címén. (Ugyanígy a jókedvedből származó többletenergiára is a való élet a megfelelőbb, hiszen cyber life sux)

Valóban nem saját ötlet a legtöbb (persze ezt nem is állítottam soha), lévén azok gyakorlásként készültek. A saját ötletek java egy mappában piheg, várva a sorsát.

Eberinu

Mondom, nem kell elolvasni, vagy kimoderálják ha olyan,de sztem nem ütközött OFF szabályba, ez az én véleményem...különben meg nem igazán a legszebb anime lányok kategoria egy comic, ha csak nem olyan...de ez már megint más dolog....na én mentem hunyni -_- Z..zzz....zzz

Rounin

Önmagába ütközött ;).

Draconire


Selmo


A tökéletesség unalmas.

Eberinu

#4341
Quote from: Rounin on 2007-02-25, 03:30:29
Önmagába ütközött ;).

Nemtom miről beszélsz, de te dolgod, én részemről  befejeztem a mondandom.
A képek nem rosszak, sztem a 6. néz ki a legjobban...Jók a színek, vonalak.Látom valami mappádból vannak, te csináltad őket? Vagy gyüjtögetsz képeket innen onnan?

Member

Gmer fanatikus gyűjtő. ;)
Beléjüknéztem, látom, ez a topic sem változik radikálisan a hónapok alatt. :D

Darkstar

#4343
Quote from: Member on 2007-02-25, 17:32:44
Gmer fanatikus gyűjtő. ;)
Beléjüknéztem, látom, ez a topic sem változik radikálisan a hónapok alatt. :D
Ne várd, hogy a szép fogalma gyorsan változzon. :D

Gmer: Egy részük megvolt, de a többi
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Darkstar on 2007-02-25, 17:34:45
Ne várd, hogy a szép fogalma gyorsan változzon. :D
Nyugi, szobatársaim és egyéb ismerőseim is imádnak. :D

Draconire

Quote from: Eberinu on 2007-02-25, 17:30:49
Nemtom miről beszélsz, de te dolgod, én részemről  befejeztem a mondandom.
Arról beszélt, hogy te magad is linkeltél gyerekes/nem részletes rajzolású képet, miközben másokat meg leszólsz.
[spoiler]
Quote from: Eberinu on 2007-02-01, 20:04:27
Sushi lány
Quote from: Eberinu on 2007-01-20, 16:07:27
http://msn.techzine.nl/uploaded/img/452.gif
Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 10:22:25
Strandolósosososos: http://img.cjb.hu/images/24464570027.jpg    :rotfl:
[/spoiler]

A másik kérdésedet meg megválaszolták helyettem. ^^

Eberinu

Quote from: Gmer on 2007-02-25, 17:38:56
Quote from: Eberinu on 2007-02-25, 17:30:49
Nemtom miről beszélsz, de te dolgod, én részemről  befejeztem a mondandom.
Arról beszélt, hogy te magad is linkeltél gyerekes/nem részletes rajzolású képet, miközben másokat meg leszólsz.
[spoiler]
Quote from: Eberinu on 2007-02-01, 20:04:27
Sushi lány
Quote from: Eberinu on 2007-01-20, 16:07:27
http://msn.techzine.nl/uploaded/img/452.gif
Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 10:22:25
Strandolósosososos: http://img.cjb.hu/images/24464570027.jpg    :rotfl:
[/spoiler]

A másik kérdésedet meg megválaszolták helyettem. ^^
Akkor ti ketten nem vagytok a gyerekes fogalmával tisztában,vagy csak nem értitek mire gondoltam XDD Nézd meg ezeknek,amiket belinkeltél, meg a régebben valaki által belinket képet, a gyerekes a rajzolás, nem az hogy az arcuk...gyerekes pl ez:
02

Member

Amiket te anno belinkeltél, azok tényleg túlzottan leegyszerűsítettek és inkább egy képeskönyv részeit képezhetnék, mint a legszebb animelányokét. Amit meg most belinkeltél, az egy anime sablonarc. ;)

Darkstar

#4348
Nem igazán látom, hogy a legutóbb belinkelt képek mitől lennének gyerekesek - bármilyen vonatkozásban.
Egyébként meg az "animés stílus" jellegzetessége, hogy aki annak akarja, az valóban gyerekesnek láthatja a nagy szemek, arányaiban nagyobb fej, stb. miatt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

arianrhod

Gmer nagyon  :cool: képek 6os lelopva  :D