Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

Entrery

Tudna valaki Trinity Bloodhoz hasonló animét ajánlani?
Nem feltétlenűl vámpíros témára gondolok, hanem inkább olyat aminek hasonló a hangulata.

Cheesy

Ajánljatok már valami "vidám animét" lécci. Amolyan Green Green (ezt láttam legutóbb), Golden Boy, Amadeiyo!, GTO, stb. félét. Előre is köszi :D

chilip

Quote from: Cheesy on 2007-05-13, 01:23:41
Ajánljatok már valami "vidám animét" lécci. Amolyan Green Green (ezt láttam legutóbb), Golden Boy, Amadeiyo!, GTO, stb. félét. Előre is köszi :D

inukami! (bár ez lehet inkább debil humor a sok elefánttal), Slayers, Full metal panic fummoffu (ha még esetleg nem láttad volna őket, bár kétlem), Ouran K. Host Club (ez inkább aranyos, de vannak benne nagy poénok, nekem nagyon tetszett) így ennyi jutott eszembe egyszerre azok közül, amiket nem írtál...

Cheesy

Quote from: chilip on 2007-05-13, 01:30:54
Quote from: Cheesy on 2007-05-13, 01:23:41
Ajánljatok már valami "vidám animét" lécci. Amolyan Green Green (ezt láttam legutóbb), Golden Boy, Amadeiyo!, GTO, stb. félét. Előre is köszi :D

inukami! (bár ez lehet inkább debil humor a sok elefánttal), Slayers, Full metal panic fummoffu (ha még esetleg nem láttad volna őket, bár kétlem), Ouran K. Host Club (ez inkább aranyos, de vannak benne nagy poénok, nekem nagyon tetszett) így ennyi jutott eszembe egyszerre azok közül, amiket nem írtál...

köszi szépen az ajánlásokat, de az inukami-n kívül mindegyikhez volt szerencsém :) Lehet nekem is listát kellene vezetnem a már látott animékről, mint Member-nek. :P
Az Ouran Highschool Host Club-ot nem néztem végig anno, pedig a Tokyo Toshokan-ról szedtem rögvest a részek megjelente után. De aztán valahogy meguntam a nemváltoztatós, enyhe homokos beütését...
Akkor csekkolom az Inukamit! Thx

popec

hi
ajanljatok mar nekem lecci valami harcos animet lehet fantasy is, amik eddig bejottek az a bleach, naruto, fate stay night
kosz

chilip

Quote from: popec on 2007-05-13, 09:27:12
hi
ajanljatok mar nekem lecci valami harcos animet lehet fantasy is, amik eddig bejottek az a bleach, naruto, fate stay night
kosz

Guyver remake-je (asszem 24 v. 26 részes verzió, nem a 13 részes), One Piece (ez most 308. résznél jár...), Tengen Toppa Gurren Lagan (ez kicsit érdekes viszonyítva a te általad felsoroltakkal, mecha és kicsit szürreális, poén történetvezetéssel - 6 rész van kinn), FLCL (ugyanaz igaz erre, mint a Tengen Toppára, kivéve, hogy kevesebb mecha), Seirei no Moribito ( :jee: sajna ebből eddig csak 5 rész van subbosan), Darker than Black (ez is marha jó, és  csak 5 rész van kinn asszem), Hunter X Hunter (ez kicsit Naruto-s, leszámítva a pecabotot sztem marha jó, az OVA-k a folytatásai az 51 részes sorozatnak) és esetleg D.Gray-man (31. résznél jár, olyan néha darkos, néha poén egyedi világgal, nekem bejön ^^ ) ... ennyi jut eszembe

popec

#366
köszi
nekem elso 2 resz amit lattam  one piecebol nem jott annyira be olyan gyerekesnek tunt
az flcl 1. meg 2. resze pedig olyan kaosznak:D

Cobra

popec: Scryed, szerintem tetszeni fog, bár kicsit komolyabb, mint a felsoroltak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

popec

#368
koszi megcsekkolom

p*csaba szinkronosan van fenn ftp n:S

Zsiga

#369
Quote from: popec on 2007-05-13, 11:43:10
p*csaba szinkronosan van fenn ftp n:S
Van benne japán hang és angol felirat.
És ha kérhetem, legközelebb próbálj egy kicsit kulturáltabban megnyilvánulni.

Selmo

És lehetőleg ne duplapostolni. :)

A tökéletesség unalmas.

popec

:D elnezest nem gondoltam volna hogy tulsagosan is obszcen voltam:(

kelvor

Quote from: Cheesy on 2007-05-13, 01:23:41
Ajánljatok már valami "vidám animét" lécci. Amolyan Green Green (ezt láttam legutóbb), Golden Boy, Amadeiyo!, GTO, stb. félét. Előre is köszi :D

School Rumble-t néztem legutóbb, ha még neked is kimaradt, nézd meg :jee:

popec

scryed ot vegigneztem koszi igazan bejott

Cobra

Örülök, hogy tetszett. Macross Plust és Zerot tudom még ajánlani, bár ezekben sajnos csak másodlagos a mecha harc, a történet inkább romantikus sci-fi. A Plus kicsit régebbi, de a Zeronál szerintem leesel majd a székről a látványtól.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

popec


Cheesy

Quote from: Cobra on 2007-05-20, 21:58:34
Örülök, hogy tetszett. Macross Plust és Zerot tudom még ajánlani, bár ezekben sajnos csak másodlagos a mecha harc, a történet inkább romantikus sci-fi. A Plus kicsit régebbi, de a Zeronál szerintem leesel majd a székről a látványtól.

Eszméletlen a látvány valóban. Plusz ajánlanám a Nightwish - Wish I Had An Angel c. számát hallgatni a Zero első részének elején lévő légicsata alatt. Multkor véletlenül épp így jártam és 2-en néztük, annyira vágott hozzá a zene, pont ott volt minden törés ahol kell, még akarva sem tudtuk volna ugy beállítani :P (azóta sem sikerült :( )

Baggio

valaki tudna olyan cucoot ajánlani, mint a Tenjou Tenge? Tehát verekedős (csak ne box legyen), és inkább komolyabb hangulató dolog kéne

kelvor

#378
Samurai 7? Igaz, én még nem láttam, de fenn van a listámon. Azt hallottam elég tűrhető. Fate/Stay Night-ot is megnézheted, ha még nem volt hozzá szerencséd.

Baggio

Quote from: kelvor on 2007-05-21, 15:19:36
Samurai 7? Igaz, én még nem láttam, de fenn van a listámon. Azt hallottam elég tűrhető. Fate/Stay Night-ot is megnézheted, ha még nem volt hozzá szerencséd.
kösz a tippet, el is kezdtem letölteni a Fate-et. Bár ezt a Tenjou Tenge-t nehéz lesz überelni... kéne egy jó kis meccset rendezni a Kenichi és a Tenjou szereplői között... én a Miu vs Maya meccsre tuti jegyet váltanék  :rotfl:

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-05-21, 15:19:36
Fate/Stay Night-ot is megnézheted, ha még nem volt hozzá szerencséd.

Pártolom.  :cool:
Elvégre a F/SN lett a USTEAM - Best of 2006 "hivatalos" győztese.  :Kiraly:

popec

Quote from: Cobra on 2007-05-20, 21:58:34
Örülök, hogy tetszett. Macross Plust és Zerot tudom még ajánlani, bár ezekben sajnos csak másodlagos a mecha harc, a történet inkább romantikus sci-fi. A Plus kicsit régebbi, de a Zeronál szerintem leesel majd a székről a látványtól.

en ftp-n csak ezt a zerot talaltam Zero_no_Tsukaima... vagy esetleg ftp n nincs fenn es mashonnan kene beszerezni?:P

chilip

Quote from: popec on 2007-05-22, 00:35:00
Quote from: Cobra on 2007-05-20, 21:58:34
Örülök, hogy tetszett. Macross Plust és Zerot tudom még ajánlani, bár ezekben sajnos csak másodlagos a mecha harc, a történet inkább romantikus sci-fi. A Plus kicsit régebbi, de a Zeronál szerintem leesel majd a székről a látványtól.

en ftp-n csak ezt a zerot talaltam Zero_no_Tsukaima... vagy esetleg ftp n nincs fenn es mashonnan kene beszerezni?:P

Macross Zero...

popec

#383
Quote from: chilip on 2007-05-22, 00:39:03
Quote from: popec on 2007-05-22, 00:35:00
Quote from: Cobra on 2007-05-20, 21:58:34
Örülök, hogy tetszett. Macross Plust és Zerot tudom még ajánlani, bár ezekben sajnos csak másodlagos a mecha harc, a történet inkább romantikus sci-fi. A Plus kicsit régebbi, de a Zeronál szerintem leesel majd a székről a látványtól.

en ftp-n csak ezt a zerot talaltam Zero_no_Tsukaima... vagy esetleg ftp n nincs fenn es mashonnan kene beszerezni?:P

Macross Zero...
thx
jaaa viszaolvastam es leesett :D jol van megesik hogy faradt az ember:P

Eberinu

Valaki látta végig az Inukamit? Én most kezdtem el, nagyon beteg :D De bejön

Member

Quote from: Eberinu on 2007-05-25, 14:01:30
Valaki látta végig az Inukamit? Én most kezdtem el, nagyon beteg :D De bejön
Most W_S nevében szólok: "Én láttam, nagyon perverz és beteg, ajánlottam Membernek is, nézzétek meg ti is." :)

Alkyra

Quote from: Member on 2007-05-25, 14:05:50
Quote from: Eberinu on 2007-05-25, 14:01:30
Valaki látta végig az Inukamit? Én most kezdtem el, nagyon beteg :D De bejön
Most W_S nevében szólok: "Én láttam, nagyon perverz és beteg, ajánlottam Membernek is, nézzétek meg ti is." :)


hooo. membernek ajánlott? akkor azt én se hagyhatom ki!^^ btw én most OutlawStart nézek. Slayers+Scifi=OutlawStar. ahhoz képest h régi rajzolású egészjó...:Ö

Dannyael

Sziasztok!

Nem tud valaki véletlenül egy Death Note-hoz hasonló elkaplak-úgyse kapsz el animét,
amiben ugyanúgy előre kiagyalt tervekkel szöknek-cserkésznek be?

Member

Elég sok mindent ajánlott már (főleg harem és/vagy ecchi :D), de nem leszek a klónja. :p
Az Inukami-ból csak az 5. részt láttam, de azt hiszem, nem az én stílusom. :/

REPOST:
Quote from: Dannyael on 2007-05-25, 15:38:50
Sziasztok!

Nem tud valaki véletlenül egy Death Note-hoz hasonló elkaplak-úgyse kapsz el animét,
amiben ugyanúgy előre kiagyalt tervekkel szöknek-cserkésznek be?
Ilyen érdekelne engem is.

Solid Snake

Quote from: Dannyael on 2007-05-25, 15:38:50
Sziasztok!

Nem tud valaki véletlenül egy Death Note-hoz hasonló elkaplak-úgyse kapsz el animét,
amiben ugyanúgy előre kiagyalt tervekkel szöknek-cserkésznek be?

Code Geass - talán.