Kérdések, megjegyzések, javaslatok a moderátorok felé

Started by zsozso, 2006-12-10, 17:58:26

Previous topic - Next topic

Lythis


sunyi

/loving a precious person ^^/

Zsiga

Quote from: sunyi on 2007-01-18, 15:49:13
a postokba írkálást nem lehetne elkerülni?
Volt már ebből épp elég vita, de nem igazán sikerült közös nevezőre jutni, szóval egyelőre maradt az a felállás hogy a moderátorok nyugodtan beleírhatnak más postjába ha szükségét érzik.
Én speciel igyekszem kerülni, azt hiszem eddig csak egy postba írtam bele, és az is egy másik moderátoré volt. :)

Darkstar

Edit miatt én eddig csak mergeltem vagy spoilerbe raktam valamit (meg a Lythis fél posthax, de az másnak számít :D), uh nem tudom ez most honnan jött.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2007-01-18, 16:05:47
Quote from: sunyi on 2007-01-18, 15:49:13
a postokba írkálást nem lehetne elkerülni?
Volt már ebből épp elég vita, de nem igazán sikerült közös nevezőre jutni, szóval egyelőre maradt az a felállás hogy a moderátorok nyugodtan beleírhatnak más postjába ha szükségét érzik.
Én speciel igyekszem kerülni, azt hiszem eddig csak egy postba írtam bele, és az is egy másik moderátoré volt. :)
Szerintem jobb kerülni... nem tartozik a moderátorok feladatai közé, hacsak nem valami "durvát" (ilyen olyan sértő dolgok) kell kiszedni, de akkor meg lehet post törlést csinálni. Egyébként meg szerintem idegesítő. Az egyik dolog, ami miatt Yakuval kenyértörésre került a sor a fórumitákkal, ha jól emlékszem...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Draconire

Quote from: Ramiz on 2007-01-18, 18:07:27
Szerintem jobb kerülni... nem tartozik a moderátorok feladatai közé, hacsak nem valami "durvát" (ilyen olyan sértő dolgok) kell kiszedni, de akkor meg lehet post törlést csinálni. Egyébként meg szerintem idegesítő.
No offense, de olyantól olvasni ezt, aki más post-ját szerkeszti egy helyesírási hiba miatt, kicsit fura.

Yakumo


Ramiz

Hmm, igaz... :rolleyes: :angyali: Mondjuk szerintem ez más, mint jópofaságokat és megjegyzéseket írni más postjába, de tény, nem az én dolgom a magyar nyelv védelme, a továbbiakban tartózkodni fogok a hasonló megmozdulásoktól. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

bandiras2

Leesett az FTP ről a patlabor
:bruhuhu:
Éppen elkezdtem szedni a cuccot, és érdekelne. Mit lehet tenni ezügyben?
Press any key to continue and any other key to quit.

Zsiga

Quote from: bandiras2 on 2007-01-19, 19:03:19
Leesett az FTP ről a patlabor
:bruhuhu:
Éppen elkezdtem szedni a cuccot, és érdekelne. Mit lehet tenni ezügyben?

Biztos? Csak mert nálam úgy látszik hogy fentvan mind.  :confused:
De ha tuti nincs fent akkor kezdd el torrentről vagy IRC-ről leszedni, az is gyorsan megvan. :)

Egyébként ez a topic nem erre való. :rolleyes:

Selmo

A galériát is meg kellene említeni nem? Hátha gyarapodunk pár jó új képpel. :D Meg a feltöltések oldalt, hagy lássák, mik kerültek fel.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

tényleg nem megoldható, hogy fórumra regisztráláskor menjen egy PM link a FAQ-ra? vagy már most is életben van ez, csak ugyanúgy nem érdekli az új tagokat a dolog?

Member

Nekem 2 hétig fel sem tűnt, hogy PMet kaptam, amikor bereggeltem ide, szerintem nekik sem fog. (Kivéve, ha azonnal beugrik az a pici popup)
Másrészt meg már egyszer javasoltam, de senki sem akarta leprogramozni, én meg nem tudom. :/

Manitu

Már ennél sokkal gagyibb fórummotorokban is benne van, hogy új usereknek automatikusan küld egy pü-t valami sablonszöveggel. Egy checkbox kipipálása és a link beleírása a sablonszövegbe az egész. Az értesítőpopup meg asszem alapértelmezett, csakhát a tűzfal megfogja :redface:


Fazék

Quote from: Manitu on 2007-01-21, 15:17:00
Már ennél sokkal gagyibb fórummotorokban is benne van, hogy új usereknek automatikusan küld egy pü-t valami sablonszöveggel. Egy checkbox kipipálása és a link beleírása a sablonszövegbe az egész. Az értesítőpopup meg asszem alapértelmezett, csakhát a tűzfal megfogja :redface:
akkor legyen e-mail. úgyis kell megadni regisztrációnál e-mail címet, menjen oda is el az üzenet.

Darkstar

Ezügyben max zsozso tud tenni valamit és nem tudom ő mennyire olvasa ezt a topikot, uh szerintem ezt írjátok meg neki pmben. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Már volt egyszer ilyen felvetés Moha aláírásával kapcsolatban és azt is stornózta. :redface:

A tökéletesség unalmas.

Member

Szerintetek bereggelnek, és elolvassák az emailt, mielőtt postolnak? (Mert ugye akkor is tudsz már, ha inaktív vagy) Vagy ha meg is nyitják a mailt, klikk az aktiváló linkre és a többi lényegtelen.

Zsiga

Nagyon egyszerű a megoldás. Ha valaki hülyeséget kérdez, egyszerűen nem kell neki válaszolni, majd rájön magától.

Selmo

Te se olvasol gyakran shoutboxot, ez nem így megy. :(

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-01-21, 15:43:49
Te se olvasol gyakran shoutboxot, ez nem így megy. :(
Nem tudom mi köze van a shoutboxnak a fórumhoz, szerintem semmi.
És máshol szokott működni. ;) Ha megkérdezi még néhányszor akkor egy moderátor törli a postjait, ha tovább folytatja akkor kap egy figyelmeztetést, ha így se hagyja abba akkor ban.

Draconire

Esetleg egy jól látható child board létrehozása a Hírek,információk-hoz FAQ címmel? Ott pedig témákként is szét lehetne szedni a meglévő faq-ot, és figyelembevéve, hogy az még bővülni fog, így hosszú távon talán átláthatóbb lenne.

Zsiga: A shoutbox jó példa arra, hogy mennyire hülyék tudnak egyesek lenni. Nem képesek akárcsak egy kommentet se visszaolvasni. Ilyenek hozzászólásit törölgetni lehetne naphosszat mert nincs semmi haszna, mindig lesznek újak.
+banok nem nagyon vannak itt

Manitu



Member

Annyi köze van hozzá, hogy gyk. minden nap 45-en megkérdezik, hogy lehet-e innen animét letölteni, aztán végül ha nem érkezik rá válasz, legalább 4-szer nyomatékosítanak.
De most is megy a buli, kukkants csak át. ;)

BAN:
1. IPBan: Dinamikus IP
2. Userban: Újraregel

EDIT: Gmer, szerintem már sokan a FAQ lényegét sem ismernék fel. :__devil:

Liquid Snake

Helló moderátorok! Én feltöltöttem youtube-ra egy AMV-t és egy kommentelő személy azt kérdezi h honnan töltöttem az anime-t amiből az AMV-t csinátam, de én nem adtam meg neki ennek az oldalnak a címét (ugyanis innen szedtem). Ha esetleg megadtam volna az baj lett volna???

Zsiga

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-21, 21:35:43
Helló moderátorok! Én feltöltöttem youtube-ra egy AMV-t és egy kommentelő személy azt kérdezi h honnan töltöttem az anime-t amiből az AMV-t csinátam, de én nem adtam meg neki ennek az oldalnak a címét (ugyanis innen szedtem). Ha esetleg megadtam volna az baj lett volna???
Hát inkább ne terjeszd ha lehet. Priviben/emilben esetleg, de a youtube-ra a kommentek közé azért nem kéne kiírni... :rolleyes:
Szóval a helyes válasz az hogy torrentről van. :)
(Ha esetleg külföldi kérdezi annak meg úgyis mindegy, mert külföldről nem elérhető az oldal.)

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Liquid Snake

Quote from: Zsiga on 2007-01-21, 21:42:40
Quote from: Liquid Snake on 2007-01-21, 21:35:43
Helló moderátorok! Én feltöltöttem youtube-ra egy AMV-t és egy kommentelő személy azt kérdezi h honnan töltöttem az anime-t amiből az AMV-t csinátam, de én nem adtam meg neki ennek az oldalnak a címét (ugyanis innen szedtem). Ha esetleg megadtam volna az baj lett volna???
Hát inkább ne terjeszd ha lehet. Priviben/emilben esetleg, de a youtube-ra a kommentek közé azért nem kéne kiírni... :rolleyes:
Szóval a helyes válasz az hogy torrentről van. :)
(Ha esetleg külföldi kérdezi annak meg úgyis mindegy, mert külföldről nem elérhető az oldal.)

OK. Akkor jó h nem adtam meg neki, gondoltam is h nem kéne csak úgy kérdezés nélkül terjeszteni :)

Quotekülföldről nem elérhető az oldal

Akkor majd ha kiköltözök japánba  :smile: :szemuveges: nemtok innen tölteni?  :bruhuhu: :bruhuhu:

Próféta

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-21, 21:45:56
Akkor majd ha kiköltözök japánba  :smile: :szemuveges: nemtok innen tölteni?  :bruhuhu: :bruhuhu:
Ha majd kiköltözöl, akkor ott defaultból olyan jó neted lesz, hogy megleszel FTP nélkül is. Legfeljebb a kényelmét hiányolod majd.
A fórum, az már inkább. Azt nehéz pótolni  :lazza:

Liquid Snake

Quote from: Próféta on 2007-01-21, 21:50:50
Quote from: Liquid Snake on 2007-01-21, 21:45:56
Akkor majd ha kiköltözök japánba  :smile: :szemuveges: nemtok innen tölteni?  :bruhuhu: :bruhuhu:
Ha majd kiköltözöl, akkor ott defaultból olyan jó neted lesz, hogy megleszel FTP nélkül is. Legfeljebb a kényelmét hiányolod majd.
A fórum, az már inkább. Azt nehéz pótolni  :lazza:

Hát meg itt van annyi anime ami szem-szájnak ingere  :jee: ott meg nemhiszem h megtalálnám...

És igen a fórum...  :bruhuhu: :bruhuhu: Nem költözök ki  :grrr: