Vampires

Started by Kalibur, 2003-09-16, 17:56:36

Previous topic - Next topic

Kalibur

Quote from: ItachiHozzáteendõ hogy a BO rpg jellegû míg az utódai az akció-platformer kategóriába sorolhatók.Mondjuk, a BO 2 inkább csak akció, a SR meg SR 2 amik TR t alázó rejtvényes részekkel vannak tele.Persze ettõl függetlenül a BO 2 a kedvencem.Hiába no, Kain és az õ hangját adó Simon Tempelman ISTENEK. :hail:
"Rákóczi ám égy túróst!..."
Michael Bellel szemben max félisten...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Quote from: Kalibur"Rákóczi ám égy túróst!..."
Michael Bellel szemben max félisten...
Igen, igen..Most ez az amikor átmegyünk a " az én papám erõsebb mint a tiéd, beeee "  kategóriába.. :p
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kalibur

Quote from: ItachiIgen, igen..Most ez az amikor átmegyünk a " az én papám erõsebb mint a tiéd, beeee "  kategóriába.. :p
Na azt azért nem ^^, mert okos lények lévén megegyezünk abban, hogy mindkét szinkronszínész nagyon jó. Egyébként én azért tenném a voksom Bell papára, mert van vagy 60 a faszi (már elfelejtettem pontosan mennyi, és nincs is kedvem utánnanézni...), és olyan a hangja, mintha max 40 lenne vagy még annyi sem...
Lehagytad a Razielt az aláírásodból... ejnye-ejnye... csak a legfontosabbat hagyod ki?  :hehe:
Jut eszembe,nem lógok én neked valamivel? Mondjuk egy szabálykönyvvel?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Quote from: KaliburNa azt azért nem ^^, mert okos lények lévén megegyezünk abban, hogy mindkét szinkronszínész nagyon jó. Egyébként én azért tenném a voksom Bell papára, mert van vagy 60 a faszi (már elfelejtettem pontosan mennyi, és nincs is kedvem utánnanézni...), és olyan a hangja, mintha max 40 lenne vagy még annyi sem...
Lehagytad a Razielt az aláírásodból... ejnye-ejnye... csak a legfontosabbat hagyod ki?  :hehe:
Jut eszembe,nem lógok én neked valamivel? Mondjuk egy szabálykönyvvel?
Most ,hogy mondod...Tényleg.Eszembe jutott már de mivel "gyakran" járok meetre ezért ki is megy mindig a fejembõl.Pláne most, hogy ZH k meg lesz 7 vizsgám , még játékra is alig marad idõm... :beken:  Ha már kiélted maghad rajta akkor majd mikor több idõm lesz eltolom azt az antiszoc pofám meetre. :rolleyes:  Bell tényleg nagyon tud.Szerintem mindkettõ pont az ellentétét adja hangban önmagának.Bell fiatalos, Tempelman meg öreges.(de nagyon jóóó) Amúgy azért is szeretem Kain t mert sok közös van bennem és benne.Ha nem is lenne vámpír akkor is õ volna a kedvencem.Én is pont olyan megszállottan fatalista vagyok mint õ.Persze én is keresem a módját annak mint õ is ,hogy az örök törvényeket semmisé tegyem, de ez nem olyan könnyû... :rolleyes:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kalibur

Quote from: ItachiMost ,hogy mondod...Tényleg. ... Ha már kiélted maghad rajta akkor majd mikor több idõm lesz eltolom azt az antiszoc pofám meetre. :rolleyes:
Nna de kéhlek aláshan... nekem eddig sem volt semmi bajom az ábrázatoddal és te se sajnáld le magad! Viszont mindenképp értesíts vhogy, amikor jössz, hogy a könyv is ott legyen... "kiélni" meg tk nem éltem ki magam, enyhén kudarcba fulladt a party, de gondoltam elég ideje kotlok már más cuccán, illene hát visszaadnom...
QuoteBell tényleg nagyon tud.Szerintem mindkettõ pont az ellentétét adja hangban önmagának.Bell fiatalos, Tempelman meg öreges.(de nagyon jóóó) Amúgy azért is szeretem Kain t mert sok közös van bennem és benne.Ha nem is lenne vámpír akkor is õ volna a kedvencem.Én is pont olyan megszállottan fatalista vagyok mint õ.Persze én is keresem a módját annak mint õ is ,hogy az örök törvényeket semmisé tegyem, de ez nem olyan könnyû... :rolleyes:
Hmm... asszem tökéletesen fogalmaztál ^^. Egyéniségben hozzám inkább Raz áll közel: vakon tudok követni valakit, valamit, amiben hiszek, de ha átráznak vagy a hátamba állítják ama bizonyos jelképes tõrt, kegyetlen kellemetlenné tudok válni... olyankor nem feltétlen alapelvem "a bosszú hidegen tálalva igazán édes" nézõpont sem (és olykor-olykor vagyok olyan alultájékozott is, mint Raziel ^^; )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Quote from: KaliburNna de kéhlek aláshan... nekem eddig sem volt semmi bajom az ábrázatoddal és te se sajnáld le magad! Viszont mindenképp értesíts vhogy, amikor jössz, hogy a könyv is ott legyen... "kiélni" meg tk nem éltem ki magam, enyhén kudarcba fulladt a party, de gondoltam elég ideje kotlok már más cuccán, illene hát visszaadnom...

Hmm... asszem tökéletesen fogalmaztál ^^. Egyéniségben hozzám inkább Raz áll közel: vakon tudok követni valakit, valamit, amiben hiszek, de ha átráznak vagy a hátamba állítják ama bizonyos jelképes tõrt, kegyetlen kellemetlenné tudok válni... olyankor nem feltétlen alapelvem "a bosszú hidegen tálalva igazán édes" nézõpont sem (és olykor-olykor vagyok olyan alultájékozott is, mint Raziel ^^; )
Ho, ho én nem azt mondtam, hogy bármi van az ábrázatommal, csak azt, hogy antiszoc vagyok, ami nem áll messze a valóságtól. :rolleyes:  Jó akkor ha jövök, mindenképp szólók elõtte.Egy idõben én is szerettem Raziel t.A SR 1 ben pl. kívülrõl fjom majdnem az összes monológját.Ja meg a polip ét is, megjegyzem annak se rossz a "seiyuu " ja.kifejezettem híres.Jáccot az már Star Trek ben meg Lois and Clark ban meg még sok másban. Ja és Janus Audron hangja se semmi.(Odo  :)  ) Kain t a SR2 ben meg a BO2 ben szerettem meg. :)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kalibur

Quote from: ItachiHo, ho én nem azt mondtam, hogy bármi van az ábrázatommal, csak azt, hogy antiszoc vagyok, ami nem áll messze a valóságtól. :rolleyes:  Jó akkor ha jövök, mindenképp szólók elõtte.Egy idõben én is szerettem Raziel t.A SR 1 ben pl. kívülrõl fjom majdnem az összes monológját.Ja meg a polip ét is, megjegyzem annak se rossz a "seiyuu " ja.kifejezettem híres.Jáccot az már Star Trek ben meg Lois and Clark ban meg még sok másban. Ja és Janus Audron hangja se semmi.(Odo  :)  ) Kain t a SR2 ben meg a BO2 ben szerettem meg. :)
Hehe... szegény polipból devarton sushit csináltunk ^^... én különben pont az õ szinkronhangjáért nem vagyok annyira oda... akkor már inkább Janos (hehh, János  :rolleyes: ) vagy Vorador.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Quote from: KaliburHehe... szegény polipból devarton sushit csináltunk ^^... én különben pont az õ szinkronhangjáért nem vagyok annyira oda... akkor már inkább Janos (hehh, János  :rolleyes: ) vagy Vorador.
Szerintem, jobb nem is lehetne mint az a rekedtes ,erõteljes hang.Persze lehet ,hogy nincs fantáziám. :rolleyes:  Amit nem értek, hogy van ahol Janus és van ahol Janos t írnak. Meik a hejes??? :confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kalibur

Quote from: ItachiSzerintem, jobb nem is lehetne mint az a rekedtes ,erõteljes hang.Persze lehet ,hogy nincs fantáziám. :rolleyes:  Amit nem értek, hogy van ahol Janus és van ahol Janos t írnak. Meik a hejes??? :confused:
Janos Audron. A hivatalos honlapon legalábbis ez található...
Polip mesterrõl meg nem állítom, hogy nem illik rá a hang, épp ellenkezõleg, csak nekem nem jön be...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Most nem azért, de kinek jön be....Végül is csak egy nagy éhes parazita. :lol:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kalibur

Quote from: ItachiMost nem azért, de kinek jön be....Végül is csak egy nagy éhes parazita. :lol:
Ott a pont :D  :lol:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Drága Vérvonalam!!!
Mi a helyzet veletek?
Sajna elérésem mint
VodaNet nem alkalmas
böngészésre csak
adatforgalomra.
Szóval maradt az MSN,
mIRC, DC++ megosztás
nélkül moderátorként
kedvenc kis Hub-omon.
Vampire Kalibur Sama
Ha lesssz idõd/kedved
MSN és készültem pár
Vámpírcuccal is csak
sajna suliban nem tudom
mellékelni ezeket.

Vampire újság megindítottam a Miskolc By Night-ot.
És megy a LIVE Vampire the Masqurade !!!

Egyenlõre ennyi.


 :bsd:  By: Tac-csont
Lomek|Damned|Brujah

Kalibur

Kalibur néha, hangsúlyozottan néha elérhetõ ugyan msn-en a szixy@hotmail.com címmel, de olyan bizonytalanul, mint a kutya vacsorája, úgyhogy erre nem építenék...
Live masquradeért meg sárga vok az irígységtõl!  :rolleyes:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Quote from: KaliburKalibur néha, hangsúlyozottan néha elérhetõ ugyan msn-en a szixy@hotmail.com címmel, de olyan bizonytalanul, mint a kutya vacsorája, úgyhogy erre nem építenék...
Live masquradeért meg sárga vok az irígységtõl!  :rolleyes:

Majd ha lesssz lehetõségem rá újra akkor mail vagy valami szöveges Dokumentum fomályában felakom a történeéseket tömören vagy lehet ide Fórumra rakom be txt.ben a történéseket de ahoz nem ártana megint legalább ez a VodaNet mert lejárt. Arról nem is beszélve 120GB-sem KO egyenlõre és lmég let volna mit leírnom róla. De a Vampire könyvtáram szerencsére már ki let mentve 6 DVD :jee:
Egyenlõre ennyi !!!


:bsd: By: Tac-csont
[Master] Lomek|Damned - Brujah

Kalibur

6 DVD... látom szorgalmas voltál... :eeek:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Egykori Vértestvéretek ismét itten avagy most számodra
ottan vala. Elérhetõségek a Bloodline telefontársaságnál avagy MSN. Mellesleg Bloody Night My Child !!!


(devil) By: Lomek|Damned Brujah

Tac-csont

Hová tûntetek. "Where is my child's?"
Nah mind1. Gondoltam belesek.
Gondoltam szólok. Ki a Miskolc LIVE Kamarilla
lét érdekli. Tudok egy helyet hol a vezetõség
összegyûl mindíg. És ha be akar szállni.
Hát van egy MSN címem és felkeres.
Ennyi lenne. Byby


Lomek|Damned Brujah
Iomeku Sama [Tac-csont]

Rounin

Hiányzott ez a kriptikus stílus. Újabb emlékfoszlány Soridan halotti leplének szövetébõl :hehe:

A sok vértestvér/nõvér eléggé más helyeken kószál. Én meg ritkán szipolykodom ;)

Tac-csont

[COLOR="DarkRed"]
Jogos a megállapítás.
Azonban Lomek mindíg mindenbe
beleüti az orrát egy kicsit a háttérbõl.
Mivel sunyiban itt is meg ott is jelen van.
Pl sok :whoah: meg egyéb. Ajánlanám még
a csomagtartóban utazást iggen pihentetõ.
Fõleg ha a sofõr aki fogyasztott már "A" vitamint
120 al repeszt :-]]]
[/COLOR]

         Watashi wa Iomeku
:bsd: Lomek|Damned|Brujah

Rounin

Hmmm...csomagtartóban csak aludtam egyszer... Régi skodánk álldogált az udvaron, kicsi voltam, nyár volt, bemásztam...aludtam ^^ De nem volt sofőr, sem eszeveszett száguldás. Ahhoz még túl élő vagyok, hogy ilyesmivel kacérkodjak :p

Tac-csont


Noss én úgy "Élek", hogy csakis egy biztos dolog van
az életben és az pedig a halál. Akkor miért rettegjek.
Hiszen ennél már csak jobb helyre kerülhetek  :angyali: :096:
Nemde. Jön a kocsi bamm rendőr meg  csak  :_piszka:
Aztán megy tovább szóval ÉLJÉL az Életeddel  :appl:
ÉS AKINEK EZ NEM TETSZIK  :Eztneked: :merci: