FTP v2.0

Started by zsozso, 2005-05-14, 01:07:03

Previous topic - Next topic

Titkos

Quote from: zsozsoKonyorgom emberek jelszoemlekezteto ...

Próbáltam, de azóta már vagy 6x váltottam e-mail címet, és amikor anno regisztráltam a fõoldalra, még nem a mostani volt megadva. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Assassin

Nagyon szépen köszönjük Zsozso :)  :)  :)  :)  :)  :) !!!!!! :hail:
" There is no sin to know their sins."

Titkos

Köszönöm Zsozso, most már nálam is minden stimmel. :)  :jee: :hail:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Prof. William

ÖÖÖ...

Akkor hogy is van ez?

És milyen progival lehet belépni?

Elmagyarázná mégegyszer valaki? Csak most már részletesebben. Elõre is kösz.

Amúgy meg.

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :jee:

Rune

Nekem sajnos még nem megy...igazán nem tudom mi lehet a baj.
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Necrid^

Quote from: RuneNekem sajnos még nem megy...igazán nem tudom mi lehet a baj.

probálj csinálni egy mások acc mert nálam sem engedett a régi acc-omal ujat csináltam és elsöre connectált...
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rune

Quote from: Necridprobálj csinálni egy mások acc mert nálam sem engedett a régi acc-omal ujat csináltam és elsöre connectált...
csináltam újat de tisztázzuk:
regisztárlok...megjön a levél benne a felhasználónév/login és a jelszó/pass
és azt kell beírni a Hostnak: usteam.hu:31337
a port ugyanúgy 21?

Ezt írja ki a SmartFTP:
Resolving host name usteam.hu...
    Connecting to (usteam.hu) ->  IP: 193.202.89.3 PORT: 21
    A kapcsolódási kísérlet nem sikerült, mert a kapcsolódó partner nem válaszolt a megadott idõn belül, vagy a létrehozott kapcsolatban hiba történt, mert a kapcsolódó partner nem volt képes válaszolni.
    Cannot login waiting to retry (30s)

plíz help...és lõjetek le nyugodtan ha én barmoltam el valamit
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Assassin

Quote from: Runecsináltam újat de tisztázzuk:
regisztárlok...megjön a levél benne a felhasználónév/login és a jelszó/pass
és azt kell beírni a Hostnak: usteam.hu:31337
a port ugyanúgy 21?

Ezt írja ki a SmartFTP:
Resolving host name usteam.hu...
    Connecting to (usteam.hu) ->  IP: 193.202.89.3 PORT: 21
    A kapcsolódási kísérlet nem sikerült, mert a kapcsolódó partner nem válaszolt a megadott idõn belül, vagy a létrehozott kapcsolatban hiba történt, mert a kapcsolódó partner nem volt képes válaszolni.
    Cannot login waiting to retry (30s)

plíz help...és lõjetek le nyugodtan ha én barmoltam el valamit

 A port a 31337 nem 21....
" There is no sin to know their sins."

Rune

#38
Quote from: AssassinA port a 31337 nem 21....
Köszönöm mûködik :jee:
megyek keresek egy kád sósavat és belefekszem egy idõre :lame:

Örök hála ZSOZSO  :hail:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Maniac

Quote from: Prof. WilliamÖÖÖ...

Akkor hogy is van ez?

És milyen progival lehet belépni?

Elmagyarázná mégegyszer valaki? Csak most már részletesebben. Elõre is kösz.

Amúgy meg.

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :jee:

hali!
ugyanezt a formátumot ami még biztos, hogy támogatja, aza total commander(win), gFTP(linux) és midnight commander(linux), viszont oda nem kell az 'ftp://'

Zsozso, örök hála!
...
edited by: zsozso
Nem hasznalunk bongeszot ftphez. Mostantol mindenki szokjon le rola vagy bannolva lesz.
Maniac.

Assassin

Quote from: RuneKöszönöm mûködik :jee:
megyek keresek egy kád sósavat és belefekszem egy idõre :lame:

Örök hála ZSOZSO  :hail:

Szívesen :) . Semmi gond.
" There is no sin to know their sins."

Bill

Zsozso: :cool:
:hail:
Örök hála!
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Tyrael

Quote from: Maniachali!
ugyanezt a formátumot ami még biztos, hogy támogatja, aza total commander(win), gFTP(linux) és midnight commander(linux), viszont oda nem kell az 'ftp://'

Zsozso, örök hála!

ezt mar enis beirtam, csak zsozso moderalta, ezt gyorsan felejetsd el felkialltassal

Tyrael

Tyrael

most latom csak eltuntek az mp3, amv mappak, es a Magyarorszagon megjelent animek :(
a haboruban mindig vannak vesztesegek

Tyrael

Rounin

Quote from: Tyraelmost latom csak eltuntek az mp3, amv mappak, es a Magyarorszagon megjelent animek :(
a haboruban mindig vannak vesztesegek

Tyrael

És mindig vannak új utánpótlási vonalak ;)

Tyrael

nem gond, csak Assasin-nek ajanlottam egy innen beszerzett amv-t, es most tolthetem fel en, a 20k-s uploadommal, mondjuk ha mar lud legyen kover alapon egybol hatot :)
delig felert

Tyrael

throbert

Sziasztok!

Kiprobaltam a regi loginemmel, most csinaltam ujat azzal is, de semmi....
A forumba beenged, de az ftpre nem.
Mi lehet a baj?
En benazok, vagy csak varnom kell?
Total commandert hasznalok.
Koszi...

Dragon

Köszönjük zsozso!
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Damnatus

Kösz zsozso! :)

zeronero

Nagyon király!!! :jee:  :lul:
"In the name of God impure souls of the living dead shall be banished in to ethernal demnation, AMEN."
"Wars, wars never changes."
"THIS IS A COUPLE THAT EVEN GOD WOULD FEAR..."

Zombiee - XIII Editor

Hearty

"There are no dangerous weapons; there are only dangerous men. -Robert A. Heinlein"

yomax

A fórumos password-el nem engedett be engem se,ezért a fõoldalos reget használtam és azzal jó. A jelszóemlékeztetõ új jelszót küldött (mivel a régire nem emlékeztem :rolleyes: na meg mindenképp kellett új),de legalább most már müxik. A feltöltés dolog engem is érdekelne (pontosabban 2 anime-re koncentrálnék,ami a Bleach és a Naruto-megvan a Naruto movie :)-)

Egyébként nem tudom,hogy mit görcsöltök itt a belépéssel. Nagyon egyszerû.
Regisztráció/Elfelejtett jelszó elküldése. Beírod a nick-ed és a mail címed,jelszó elküldése. Akkor a e-mail címedre küld egy megerõsítõ kódot. Vissza az elfelejtett jelszó részhez,beírod a nicked,a mail címed és az elõzõ e-mailben megkapott megerõsítõ kódot és jelszó küldése. Kapszt egy másik e-mailt,abba az uj pass az oldalhoz. Ennyi.

Angy

Szia ZSOZSO!
Hogy tudok neked privit írni? :rolleyes:

yomax

Quote from: AngySzia ZSOZSO!
Hogy tudok neked privit írni? :rolleyes:

Szerintem rákatt a nevére és úgy. Vagy írj neki e-mailt,de szerintem ami a legbiztosabb,hogy ide írsz neki :jee: A fórumot szerintem sûrûn olvasgatja

Necrid^

Quote from: AngySzia ZSOZSO!
Hogy tudok neked privit írni? :rolleyes:

Respect zsozso! :hail:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

#55
Quote from: MohaNekem is megy amúgy (bár nekem a fõoldalon és itt is ugyanaz a loginom), de szvsz az írjon, akinek nem megy. Nincs értelme telefloodolni a threadet "nekem is megy" üzenetekkel. :rolleyes:
Légyszíves ehhez tartsátok magatokat, sztem nagyon jól tudja, hogy mindannyian rettentõen hálásak vagyunk.
(edit: esetleg mehetne inkább a gratulációk topic-ba a sok hálaüzenet, vagy nemtom)

Ha ennyit post-olgattok, nem biztos, hogy van kedve végigolvasgatni, mire végre talál valami olyat, amire tényleg válaszolnia kell... Ha nagyon nem megy valami, akkor inkább nekem, vagy Moha-nak PM-ezzetek, mielõtt zsozso-t zaklatnátok, képzelhetitek így is mennyi üzenetet kaphat mostanában.

És sztem érdemes elõször egy kicsit gondolkodni, próbálgatni és olvasgatni (legalább ezt a topic-ot az elejétõl, ill. a flashfxp-s topic-ot a help topic-ból), mielõtt nekiállnátok azonnal kérdezõsködni (edit3: ugyanis nagyon valószínû, hogy már elõfordult a kérdésed a topic-ban, és csak vissza kéne olvasnod ezt a 3 oldalt a megoldásért)! Köszönöm a figyelmet.  :lazza:

edit2: PM=Private Message  - a név mellett lévõ akármilyen színû pöttyre kattintva, 'Send a private message to XY' majd üzenet megírása és küldés.

andusia

Zsozso: örök hála, ezer köszönet ezért!!!

Madder

Hmm, hátha így gyorsabb lesz.
A fórumos loginnel nem enged be.
A fõoldalra is regisztráltam magam valamikor, de totál elfelejtettem a nevet is meg a jelszót is.
Amikor meg újra próbálok regisztrálni, akkor meg azt mondja az e-mail cím már foglalt.
Akkor most hogy tom elõbányászni a regisztrált nevem és jelszómat? Mert amien névre emlékeztem arra meg azt írja ki, hogy nincs ilyen, név nélkl meg ugye az emlékeztetõ sem megy :(

zsozso

Quote from: MadderHmm, hátha így gyorsabb lesz.
A fórumos loginnel nem enged be.
A fõoldalra is regisztráltam magam valamikor, de totál elfelejtettem a nevet is meg a jelszót is.
Amikor meg újra próbálok regisztrálni, akkor meg azt mondja az e-mail cím már foglalt.
Akkor most hogy tom elõbányászni a regisztrált nevem és jelszómat? Mert amien névre emlékeztem arra meg azt írja ki, hogy nincs ilyen, név nélkl meg ugye az emlékeztetõ sem megy :(
A regi neved: Madcigk
Death is the only redemption

Arthur Dent

Zsozso!

Te vagy az én hõsöm!
 :jee:
Szép napot!
,,NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms - Oh damn!"