AnimeMusicVideos.org

Started by Moha, 2005-09-23, 00:29:39

Previous topic - Next topic

Moha

Mikor regisztráltál? Mert 2 hétig nem tudsz local linkeket letölteni, csak a külső (direct / indirect) linkek mennek.
Szóval ha még nemrég regisztráltál, akkor türelem...

Rounin

Quote from: MohaMikor regisztráltál? Mert 2 hétig nem tudsz local linkeket letölteni, csak a külső (direct / indirect) linkek mennek.
Szóval ha még nemrég regisztráltál, akkor türelem...

Sokadjára kerül megjegyzésre, hogy én nem ezt tapasztaltam. Öt perccel reg után letölthető volt a local is o.O :confused:

Vagy azóta visszarakták ezt a korlátot? o.o

Yakumo

Quote from: MohaMikor regisztráltál? Mert 2 hétig nem tudsz local linkeket letölteni, csak a külsõ (direct / indirect) linkek mennek.
Szóval ha még nemrég regisztráltál, akkor türelem...
Aha!!!!
Na ha ez tényleg így van, akkor érthetõ! Hát várok........ Türelem AMV-t terem! (remélem)

Moha

Hát tesztelni sajna nem tudom, csak annyit tudok mondani, hogy mikor én regisztráltam, nekem tényleg nem mentek a local letöltések 2 hétig.
Lehet, hogy ez azóta változott és Yakumo esetleg valami más okból nem tud tölteni.

Yakumo

Quote from: MohaHát tesztelni sajna nem tudom, csak annyit tudok mondani, hogy mikor én regisztráltam, nekem tényleg nem mentek a local letöltések 2 hétig.
Lehet, hogy ez azóta változott és Yakumo esetleg valami más okból nem tud tölteni.
Biztos másféle ok volt, mert tegnap még nem,de ma már vígan töltök! :jee:
Ki tudja hogyan és mitõl,de a probléma megoldódott.
Van pár jó AMV nem mondom! :jee:

Moha

Quote from: Kvikvegedit: megszivtam, leszavaztak... Asszem fel kell kotnom a gatyat.
Melyiket szavazták le? Hány ponttal? Csak kíváncsi vagyok. :)

Apropó, a "high spot"-ból csináltam pát új verziót: szerintetek melyik a legjobb?

A "You just can't start too early"-t felraktam úgy, ahogy volt. 105 pontot kapott! Juhééé! :hopp: Ez eddig a legtöbb nekem.

Yakumo

Quote from: MohaMelyiket szavazták le? Hány ponttal? Csak kíváncsi vagyok. :)

Apropó, a "high spot"-ból csináltam pát új verziót: szerintetek melyik a legjobb?

A "You just can't start too early"-t felraktam úgy, ahogy volt. 105 pontot kapott! Juhééé! :hopp: Ez eddig a legtöbb nekem.
A 6.-osra szavazok! Az tényleg High Spot, mivel középen világítódik meg a logo! :jee:
Amúgy Grat a 105-höz! (haha, hogy hangzik ez már! :D )
Nem félreérteni! :lol:

Kvikveg

#97
Gratulalok! :D

7-8 (nem latok kulonbseget)
Feher hatterrel olyen semmilyen, a sotetkek tul sotet.

banners halallista
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: KvikvegGratulalok! :D
Köszi! :)
Quote7-8 (nem latok kulonbseget)
7-esnél kékes háttere van az animemusicvideos.org feliratnak, a másikon fehér.
QuoteFeher hatterrel olyen semmilyen, a sotetkek tul sotet.
Igen, én is így vagyok vele, a 7-esre gondoltam. Esetleg tegyek egy lighting-et a logora, úgy mint a 6-oson van?

Kvikveg

Quote from: MohaKöszi! :)7-esnél kékes háttere van az animemusicvideos.org feliratnak, a másikon fehér.Igen, én is így vagyok vele, a 7-esre gondoltam. Esetleg tegyek egy lighting-et a logora, úgy mint a 6-oson van?
Igen, es tenyleg a 7es jobb. Most latom a kulonbseget. Lighting alatt gondolom kozepen a vilagosabb foltra gondoltal, mert a 6oson az ovalisnak a korvonala menten van egy sotetebb barna sav, az nem igazan tetszett.
:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Elindult a szavazás a 2006-os AMV logo-ra.
Aki tag, és érdekli a dolog, itt tud szavazni. (be kell jelentkezni).

Kíváncsi vagyok, nektek melyikek tetszenek. :)