Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2007-04-04, 14:41:47
lol? ez nálam is előfordult...de én az amerikaiba akartam bejelentkezniXd.
Próbáld meg oda.:) ha oda reggeltél...az szar ügy:).
Oda tudok (http://www.worldofwarcraft.com). Ezt nem lehet módosítani? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-04-04, 14:42:45
Quote from: Alkyra on 2007-04-04, 14:41:47
lol? ez nálam is előfordult...de én az amerikaiba akartam bejelentkezniXd.
Próbáld meg oda.:) ha oda reggeltél...az szar ügy:).
Oda tudok (http://www.worldofwarcraft.com). Ezt nem lehet módosítani? :D

röviden:hát ezt b@szh@todXD. ha törlöd az accountot akkor elvész a serial key...átrakni meg...hmm nemtom.-.-
esetleg kérd a blizzesek segítségét....talán helpelnek...

JaFaR

Quote from: Alkyra on 2007-04-04, 08:20:33
http://www.wow-europe.com/en/serverstatus/

Mondom full.:) Oda már nem lehet karit csinálni.:)
Hát vmikor január környékén is full volt. Mégis tudtam csinálni. :)
QuoteAdditionally, as some realms are experiencing queues on a regular basis, they are flagged with a pupulation set to "Full". These Realms are considered "technically full" and they should NOT be used when it comes to creating a new character.
Szóval egy full jelzés ne tartson vissza senkit egy Aly-s karitól a Ragnaros-on.  :D

Soul

Quote from: JaFaR on 2007-04-04, 16:42:07

Szóval egy full jelzés ne tartson vissza senkit egy Aly-s karitól a Ragnaros-on.  :D

Te ki és mivagy a ragnán ha szabad kérdeznem  :smile:?
Ja és a sok svéd se tartson vissza senkit  :smile:, és ne gőzölj be ha 1 nap 20adjára látod a whispet "are you swe?"  :smile:.
És manapság minden nap kapok gold spammerektől üzit vagy hetente levelet, de ez más servereken is így van.

Darkstar sikerült valamit ügyködni?

Alkyra

Quote from: Soul on 2007-04-05, 11:17:04
Quote from: JaFaR on 2007-04-04, 16:42:07

Szóval egy full jelzés ne tartson vissza senkit egy Aly-s karitól a Ragnaros-on.  :D

Te ki és mivagy a ragnán ha szabad kérdeznem  :smile:?
Ja és a sok svéd se tartson vissza senkit  :smile:, és ne gőzölj be ha 1 nap 20adjára látod a whispet "are you swe?"  :smile:.
És manapság minden nap kapok gold spammerektől üzit vagy hetente levelet, de ez más servereken is így van.

Darkstar sikerült valamit ügyködni?

Anti-Gold Spyware addon.
Egyb. ezt is piszkosul utáltam wowon...minden 2. ember ezt kérdezgette:"Are you swe?"  (s minden első meg ezt:"Are you a girl?" :smile:

Itachi

Én is a ragnán vagyok egy 30 as BE mágus.Igazándiból tetszik a kari, de valahogy mindig megúnom a tápolást.Kérdés;tényle annyira szívnak szegény rugók a heroic okban mint azt híresztelik mostanság?Már rég szerettem volna eggyet kezdeni, csak most ez nagyon elbizonytalanított. :frown:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

JaFaR

Quote from: Soul on 2007-04-05, 11:17:04
Te ki és mivagy a ragnán ha szabad kérdeznem  :smile:?
Ja és a sok svéd se tartson vissza senkit  :smile:, és ne gőzölj be ha 1 nap 20adjára látod a whispet "are you swe?"  :smile:.

Sl!MBoy lvl 46 Human Mage

És sztem a svédek után a magyarok vannak a legtöbben. ;)

Soul

Az tény hogy nem annyira keresett a rugó,de ez csak heroikba gáz igazán, ugyanis míg a mage meg stb távolról osztja az áldást szegény rugónak oda kell menni és besz*pja a cleave-et.De ez csak attól függ milyen társasággal mész le, mert a haverok nem fogják mondani hogy ne gyere  :smile:, majd a híler jobban oda figyel.Heroic underbog csapatban ott volt 1 rouge és semmi gáz nem volt(na jó 1szer talán meghallt, de az nem számít :haha:).Sztem vágj bele mindenképp  :smile:.Vissza térve a blood elf iszonyat jó mágusnak sztem, nagyon jó ahogy kasztol stb., más karinál is mindíg keresem a blinket :smile:

Az én karim Chidori névre hallgat, és mindíg kiosztom a sok svédet mikor ezt írják "looool Naruto loooll" én erre "No Naruto!Fullmetal Panic!You anime noob!  :smile:".

Alkyra

Quote from: Soul on 2007-04-05, 16:36:59
Az tény hogy nem annyira keresett a rugó,de ez csak heroikba gáz igazán, ugyanis míg a mage meg stb távolról osztja az áldást szegény rugónak oda kell menni és besz*pja a cleave-et.De ez csak attól függ milyen társasággal mész le, mert a haverok nem fogják mondani hogy ne gyere  :smile:, majd a híler jobban oda figyel.Heroic underbog csapatban ott volt 1 rouge és semmi gáz nem volt(na jó 1szer talán meghallt, de az nem számít :haha:).Sztem vágj bele mindenképp  :smile:.Vissza térve a blood elf iszonyat jó mágusnak sztem, nagyon jó ahogy kasztol stb., más karinál is mindíg keresem a blinket :smile:

Az én karim Chidori névre hallgat, és mindíg kiosztom a sok svédet mikor ezt írják "looool Naruto loooll" én erre "No Naruto!Fullmetal Panic!You anime noob!  :smile:".

CHIDORI??? CHIDORI OF THE FLAMING RUBY???XDXDXD Az a csaj legenda már...XD
http://www.theflamingruby.net/chi/comic.php?num=41
Lásd itt.

kelvor

Arathoron is van egy Chidori :D NE rugó ha jól rémlik. Egyébként kicsit visszatérve a heroic és rugó viszonyára, patch óta a cleave attack már csak 180 fokba hat, ergo ha a tolvaj a mob mögé áll, nem kapja be. Viszont, ha heroicba szeretnél menni rugóval, az imp. sap elengedhetetlen. A blizz azt is mondta, hogy a következő patchben brutálisan nerfelik a heroic instákat, hogy ne az legyen a csapatösszeállítás , hogy 1 tank 1 healer 3 mage. Különben is, rugó NO.1 dps :D

Alkyra

Quote from: kelvor on 2007-04-05, 17:30:01
Arathoron is van egy Chidori :D NE rugó ha jól rémlik. Egyébként kicsit visszatérve a heroic és rugó viszonyára, patch óta a cleave attack már csak 180 fokba hat, ergo ha a tolvaj a mob mögé áll, nem kapja be. Viszont, ha heroicba szeretnél menni rugóval, az imp. sap elengedhetetlen. A blizz azt is mondta, hogy a következő patchben brutálisan nerfelik a heroic instákat, hogy ne az legyen a csapatösszeállítás , hogy 1 tank 1 healer 3 mage. Különben is, rugó NO.1 dps :D

azon gondolkozom h visszakukkantok..bár ahogy hallom a palákat még mindig nagyon utálják a blizznél...

kelvor

Healer palákat nagyon felbuffolták, hihetetlen, hogy mennyire mana takarékosok. A retris palák is tudnak elég jó dpst osztani, tank pala meg elég poén, nem hiszem, hogy annyira utálnák a blizzesek.

thrall

nem teljesen ide tartozik, de mivel ezzel szeretnék játszani, ezért ide tartozik: hogyha bankkártyával akarok előfizetni, akkor minden hónapban leveszik a havidíjat, vagy csak akkor, hogyha én akarom? vagy inkább megéri gaming card-ot venni?

Darkstar

Quote from: thrall on 2007-04-06, 00:01:49
nem teljesen ide tartozik, de mivel ezzel szeretnék játszani, ezért ide tartozik: hogyha bankkártyával akarok előfizetni, akkor minden hónapban leveszik a havidíjat, vagy csak akkor, hogyha én akarom? vagy inkább megéri gaming card-ot venni?
Nekem kártyával van, te állítod be, hogy hogy vegyék le (1/3/6 havonta). És asszem electronic card nem jó, csak dombornyomott.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

értem, akkor maradok a gaming card-nál, mert nem biztos, hogy lesz minden hónapban pénz a kártyámon majd, meg az biztos, hogy lesz olyan hónap, amikor nem fogok majd játszani

kelvor

Első hónap ingyenes, azonban amikor készíted az accod, kér bankkártyaszámot...legalább is amikor én csináltam akkor még kötelező volt megadni. Esetleg ha nem tudod megoldani, tudok adni egy oldalt, ahol fake bankkártyaszámok vannak, én is így oldottam meg anno.

Itachi

Quote from: Darkstar on 2007-04-06, 00:03:59
Quote from: thrall on 2007-04-06, 00:01:49
nem teljesen ide tartozik, de mivel ezzel szeretnék játszani, ezért ide tartozik: hogyha bankkártyával akarok előfizetni, akkor minden hónapban leveszik a havidíjat, vagy csak akkor, hogyha én akarom? vagy inkább megéri gaming card-ot venni?
Nekem kártyával van, te állítod be, hogy hogy vegyék le (1/3/6 havonta). És asszem electronic card nem jó, csak dombornyomott.
Nem kell dombornyomott...nekem sima cib es internetkártyám van és pöpecül megy.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Alkyra

Quote from: Itachi on 2007-04-06, 01:36:50
Quote from: Darkstar on 2007-04-06, 00:03:59
Quote from: thrall on 2007-04-06, 00:01:49
nem teljesen ide tartozik, de mivel ezzel szeretnék játszani, ezért ide tartozik: hogyha bankkártyával akarok előfizetni, akkor minden hónapban leveszik a havidíjat, vagy csak akkor, hogyha én akarom? vagy inkább megéri gaming card-ot venni?
Nekem kártyával van, te állítod be, hogy hogy vegyék le (1/3/6 havonta). És asszem electronic card nem jó, csak dombornyomott.
Nem kell dombornyomott...nekem sima cib es internetkártyám van és pöpecül megy.

Itachi, mennyi pénzt vonnak le egy hónapra? Én is szívesen fizetnék BK keresztül(hallottam h olcsóbb...) Át kell váltani euróba a pénzt?Mennyibe kerül a kártya fenntartása? Tudnál írni a tapasztalataidról ezzel kapcsolatban?

Itachi

A kárty fentartása havonta párszáz.Nem tudom pontosan.Olyan max 3200 at esetleg 300 at szoktak levonni Blizz ha havonta fizetsz.Sztem abszolút laza a dolog.Internetbankon keresztül meg ha fogy a pénz a kártyán akkor átvezetek mindig egy olyan 10k.Sztem nagyon userfriendly és mindenképp jobb mint a GC ahol ugye rászámolnak.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Alkyra

Quote from: Itachi on 2007-04-06, 13:06:47
A kárty fentartása havonta párszáz.Nem tudom pontosan.Olyan max 3200 at esetleg 300 at szoktak levonni Blizz ha havonta fizetsz.Sztem abszolút laza a dolog.Internetbankon keresztül meg ha fogy a pénz a kártyán akkor átvezetek mindig egy olyan 10k.Sztem nagyon userfriendly és mindenképp jobb mint a GC ahol ugye rászámolnak.

Asszem én is áttérek erre.... a fél éves előfizetést akarom majd haszálni (10 euró havonta)...márcsak az a kérdés, hogy hol csináltassak káryát...hmm.:)

thrall

nekem K(képzeljetek ide egy és jelet)H bankos kártyám van, sz.tem ők veszik le a legkevesebbet.

Darkstar

Altgr és c. Egyébként nekem is K&Hs van. Nem rossz, csak ügyintézni ne kelljen. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

tudom,h ogy az, cask épp nekem nem engedi valamiért, mint ahogy az altgr+w -t sem XD na de ez már OFF. WoW-hoz nagoyn sok patch-et kell leszedni majd? pontosabban hány gigát, mert mesélte haver hogy ezéven volt egy 2-500 megás patch

Darkstar

Én kb két hete raktam újra és asszem 3 nagy (450 mega körül) és pár kicsi (néhány mega) patch volt.
&
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

#564
akkor mégsem olyan félelmes, mint gondoltam :D
nemtom, hogy itt lehet-e olyat csinálni a regnél, de egyik ismerősöm EVE online-nél elfelejtette bejelölni az orszégot ahol lakik, és maradt az other, és így dollárba kelett fizetnie nem euróba, és így csak 12$-t kelett fizetnie 12€ helyett :D

Alkyra

Hm....akarok egy igazi full pvp karit...ki mit ajánl? mik a tapasztalaitok? Én Shattered Hallson vagyok Horda oldalon(Ragnaroson 2 évig játszottam alin.:))

kelvor

Full pvp kari? :smile: Hm, attól függ. Mindegyik karakterből kilehet hozni egy brutál pvp karit megfelelő talentozással na és persze cuccokkal. Most amit nagyon szeretnek az emberek pvp-re az a warlock meg a shadow priest. PVP serveren előnyös lehet a tolvaj és a feral druid a lopakodás miatt. Én warriorral játszom és elég jól tudtam vele is pvpzni, de jobban megy ha healelnek hátulról  :haha: A lényeg az, olyan karaktert kezdj, amivel szeretsz is játszani, a pvp már más kérdés, egy idő után, ha sokat pvpzel már rutinos vagy.

Itachi

Mindenből kivéve paladinból...
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

kelvor

A palát nem ismerem sajnos :smile: Viszont, ahogy hallottam, 5v5 aréna csapatokba nagyon keresettek, versenyszinten is.

Itachi

A pala 1v1 ben megölhetetlen szinte, de ő sem tud ölni,így nem épp egy pvp kari.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"