Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

thrall

Mondjuk, furcsa, hogy ott van mondjuk Malfurion, aki szerintem überebb, mint Arthas, vag Illidan, mégis őket kettejüket tették minden főszerepébe... Malfuriont meg elintézték azzal, hogy [spoiler] elment a smaragd álomba és ottragadt -.- [/spoiler]

JaFaR

Quote from: thrall on 2007-05-09, 16:56:43
tényleg Ragnaroson hordás valaki? most cisnáltam ott egy ork warriort bugocsiga néven
Még nem késő, gyorsan töröld le és csinálj Alit.  :muhahah:

thrall

nem, elég nekem dragonblight-on a dwarf hunter, és a NE druid mint allis :P

JaFaR

Quote from: thrall on 2007-05-10, 10:29:02
nem, elég nekem dragonblight-on a dwarf hunter, és a NE druid mint allis :P
Amúgy ha horda akkor inkább Bloodscalp sztem. Feltéve, ha sok magyarral akarsz találkozni.  :smile:

Soul

#724
Quote from: JaFaR on 2007-05-10, 11:32:10
Quote from: thrall on 2007-05-10, 10:29:02
nem, elég nekem dragonblight-on a dwarf hunter, és a NE druid mint allis :P
Amúgy ha horda akkor inkább Bloodscalp sztem. Feltéve, ha sok magyarral akarsz találkozni.  :smile:

Hagyad csak majd egyszer fejbe koppintom a Light's Justice nevű híler macéval ;)
(ezt csak Death Note nézők érthetik  :smile:).

Ööö télleg a Bs-en kedves magyar hordások vannak, a wazzeg b*zd meg-et párszor láttam yellelni Ogrimarba.Ja és ha nem volt BS átjöttek ragna alli oldalra feljöttek huncsatira és k*rva anyáztak, az egyes szintű karijával állt 1 helybe és a hun csatin keverte a feszültséget.Kb azóta nem vagyok main karival hun csatin ilyenekre nem vagyok kíváncsi.Mondjuk ez pár hónapja volt.

Sztem nekünk Ragnásoknak lesz a tegnap után 1-2 ingyen nap adva  :smile:, tegnap még este hét után is annyi massz dc volt,Karazanból röhögtünk azon aki kinnt maradt és dc sorozatai voltak  :smile:.

Darkstar

Quote from: Soul on 2007-05-10, 11:55:14
Sztem nekünk Ragnásoknak lesz a tegnap után 1-2 ingyen nap adva  :smile:, tegnap még este hét után is annyi massz dc volt,Karazanból röhögtünk azon aki kinnt maradt és dc sorozatai voltak  :smile:.
Inkább az elmúlt egy-két nap után. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

emberek, amostani patch-et valaki leszedte már? van benne valami értelmes, vagy csak direkt szivatják a népet 352 megával?

Darkstar

Még mindíg nem tom leszedni, uh valszeg reinstall lesz
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Itachi

Csináltam egy lock ot;Hááát elég IMBA...Eddig minden duell megnyertem.Még a twink-palát is lenyomtam, aki még 2 szinttel fölöttem volt.Azért elmehet blizz a csába....A mage emmel ilyet sosem tudtam volna.A quest ek is baromi könnyűek így. :eek: Amúgy a Shattered Halls on csináltam, BE ofc.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Alkyra

#729
Quote from: Itachi on 2007-05-13, 12:44:10
Csináltam egy lock ot;Hááát elég IMBA...Eddig minden duell megnyertem.Még a twink-palát is lenyomtam, aki még 2 szinttel fölöttem volt.Azért elmehet blizz a csába....A mage emmel ilyet sosem tudtam volna.A quest ek is baromi könnyűek így. :eek: Amúgy a Shattered Halls on csináltam, BE ofc.

HOOOO!! Neve?:)
Szintje? A lock a legoverpowered kari a játékban...de egyben a LEGUNALMASABB is!!!
A mage vagy a sami funszintjének a közelébe se ér! Csak dot dot fear dot dot dot fear fear....zzz....s kész.
Lvl 70ig ezt fogod csak csinálni semmi mást...de cserébe senki nem fog legyőzni...(egy ÁTLAG locknak min 10k hpja van lvl 70en egy epic gearesnek már 13k körül...(sajtá szememmel láttam...meg egy druidát akinek 12k hpja volt...yikes.... )

btw a mage csak lvl 40 után kezd erősödni...szal kis szinteken mindenki oltja szegényt...(tapasztalom: Nene BE mage lvl 30) de ha okos vagy akkor megvan a helyed bgn.:)

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2007-05-13, 14:31:44
.de cserébe senki nem fog legyőzni...
Kivéve a beast masterys huntert. :) Legalábbis én leverem a nálam nagyobb lockokat is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Itachi

Quote from: Alkyra on 2007-05-13, 14:31:44
Quote from: Itachi on 2007-05-13, 12:44:10
Csináltam egy lock ot;Hááát elég IMBA...Eddig minden duell megnyertem.Még a twink-palát is lenyomtam, aki még 2 szinttel fölöttem volt.Azért elmehet blizz a csába....A mage emmel ilyet sosem tudtam volna.A quest ek is baromi könnyűek így. :eek: Amúgy a Shattered Halls on csináltam, BE ofc.

HOOOO!! Neve?:)
Szintje? A lock a legoverpowered kari a játékban...de egyben a LEGUNALMASABB is!!!
A mage vagy a sami funszintjének a közelébe se ér! Csak dot dot fear dot dot dot fear fear....zzz....s kész.
Lvl 70ig ezt fogod csak csinálni semmi mást...de cserébe senki nem fog legyőzni...(egy ÁTLAG locknak min 10k hpja van lvl 70en egy epic gearesnek már 13k körül...(sajtá szememmel láttam...meg egy druidát akinek 12k hpja volt...yikes.... )

btw a mage csak lvl 40 után kezd erősödni...szal kis szinteken mindenki oltja szegényt...(tapasztalom: Nene BE mage lvl 30) de ha okos vagy akkor megvan a helyed bgn.:)
Nekem volt mage em, de töröltem.Arcane fire volt.Nem volt vmi fun.Főleg az állandó ivászat....-_- lehet ice mage izgalmasabb? (akartam az lenni) Ja a karimat Nirnaeth nek hívják és asszem csak 12-13 as még, mivel a ZH k miatt kevés időm van most wow ra, de lesz ez jobb is mivel vizsgám meg alig lesz.(ha lesz)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soldier

#732
Quote from: Itachi on 2007-05-13, 12:44:10
btw a mage csak lvl 40 után kezd erősödni...szal kis szinteken mindenki oltja szegényt...(tapasztalom: Nene BE mage lvl 30) de ha okos vagy akkor megvan a helyed bgn.:)
Nekem volt mage em, de töröltem.Arcane fire volt.Nem volt vmi fun.Főleg az állandó ivászat....-_- lehet ice mage izgalmasabb? (akartam az lenni) Ja a karimat Nirnaeth nek hívják és asszem csak 12-13 as még, mivel a ZH k miatt kevés időm van most wow ra, de lesz ez jobb is mivel vizsgám meg alig lesz.(ha lesz)

lvl 60 mage-m volt meg alap wowba nekem tetszett ice/arcane volt .. eleg jol lehet vele gyapni azert, bár valo igaz nehany karival szemben eleg puhany szegényke..de en szerettem ,ha ügyes vagy  bg-n is telleg meg van a helyed ,föleg a nagyobbakon. mar nem emlexem de a rekordom a 40-es bgn(nem tum a nevet lol) 300hk volt 0 deathel:) lehet ez mar annyira nem nagy szam de akkor meg az volt:D amugy a kieg telleg annyira megvaltoztatta a gameplayt ?cuz en azt halotam hogy elegge tönkretette:\ allitolag sok guild bomlot a sok kis instance miatt ?! meg mar sok a ** es össze vissza camplenek rajtad , persze ez a jelenseg mar reg megvan de allitolag mar nagyon sokan csak erre utaznak,es sokkal tovabb is ottmaradnak ?! mennyire igaz ?!kivancsi vok ,

Alkyra

Quote from: Soldier on 2007-05-13, 15:52:35
Quote from: Itachi on 2007-05-13, 12:44:10
btw a mage csak lvl 40 után kezd erősödni...szal kis szinteken mindenki oltja szegényt...(tapasztalom: Nene BE mage lvl 30) de ha okos vagy akkor megvan a helyed bgn.:)
Nekem volt mage em, de töröltem.Arcane fire volt.Nem volt vmi fun.Főleg az állandó ivászat....-_- lehet ice mage izgalmasabb? (akartam az lenni) Ja a karimat Nirnaeth nek hívják és asszem csak 12-13 as még, mivel a ZH k miatt kevés időm van most wow ra, de lesz ez jobb is mivel vizsgám meg alig lesz.(ha lesz)

lvl 60 mage-m volt meg alap wowba nekem tetszett ice/arcane volt .. eleg jol lehet vele gyapni azert, bár valo igaz nehany karival szemben eleg puhany szegényke..de en szerettem ,ha ügyes vagy  bg-n is telleg meg van a helyed ,föleg a nagyobbakon. mar nem emlexem de a rekordom a 40-es bgn(nem tum a nevet lol) 300hk volt 0 deathel:) lehet ez mar annyira nem nagy szam de akkor meg az volt:D amugy a kieg telleg annyira megvaltoztatta a gameplayt ?cuz en azt halotam hogy elegge tönkretette:\ allitolag sok guild bomlot a sok kis instance miatt ?! meg mar sok a ** es össze vissza camplenek rajtad , persze ez a jelenseg mar reg megvan de allitolag mar nagyon sokan csak erre utaznak,es sokkal tovabb is ottmaradnak ?! mennyire igaz ?!kivancsi vok ,

az igaz, hogy megváltozott a gameplay. nem kell annyi ember egy guildbe mert 25el vidáman el lehet lenni.
a campelés? néha szétrugják a seggem Ashavaleben...de semmi komoly.csak az változott, hogy több guild van immár...
a warlock mégerősebb lett, a mage is s a paladin is kezd egész jól alakulni.
a többi kariról nem nagyon tudok. a hunterek még mindig rohadt erősek jó kezekben s a warriorok is kaptak némi szeretett a blizztől nu meg a rogue is (fog most egy jó nagy adagot).
Egyensúlyilag...hát mint mindig az még nincs.^^ mindenki sír h a másik jobb.
ám tulajdonképpen ha másik oldalról nézzük a dolgokat...akkor egész jól meg van csinálva a játék.
mindenkinek van helye.akár pvp akár pveről van szó.
csak rá kell jönnöd s meg kell tanulnod h mi a szereped.

pl tegnap voltam 29es bg a magemmel. ugye a mage nem vlm erős ezen a szinten... (mégis 3. lettem a killing listán(0 halál 14 fragel.:):)  az első helyen term egy hunter a másodikon meg egy rogue volt))
...s láttam egy gnome 29es maget...aki berohant EGYEDÜL a vonuló hordába s elkezdett Arcane AEOvel ütni minket....
nos ez a fajta játékmód amit egy magenek nem szabadna csinálnia...(pikk pakk szétszedtünk a hülyegyereket)

meg nagyon sokan azt hiszik hogy ők rambok. megy egyedül a 29es wari 1500 hpval s azt hiszi hogy képes elvinni a zászlót előlem...(mage vok ne feledjétek...)
megölni nem tudtam(túl keveset sebzek még..) de feltartani míg megjönnek a többiek már igen!!^^
hahaha.

szal csak okosan kell játszani s akkor minden fasza lesz. hidd el..
OH s forumokra SOHA ne menjél! SOHA DE SOHA!!! rögtön elveszi a kedved az a sok flame hülyegyerek akinek fingja sincs a játékról s sírnak, hogy ilyen meg olyan szar a X kaszt meg hogy mennyi erős Y...

Soldier

Quote from: Alkyra on 2007-05-13, 16:12:16
....

ertem:P akkor joh hogyha nem olyan borzaszto mert nekem többen ugy adtak elö, azt kivancsi voltam az itteni tapasztalatokra is:) bár nem hiszem hogy elöveszem a gamet ettöl független ^^
btw olaszba a gamecard csak 3800ft ->no comment

Alkyra

Quote from: Itachi on 2007-05-13, 14:54:21
Quote from: Alkyra on 2007-05-13, 14:31:44
Quote from: Itachi on 2007-05-13, 12:44:10
Csináltam egy lock ot;Hááát elég IMBA...Eddig minden duell megnyertem.Még a twink-palát is lenyomtam, aki még 2 szinttel fölöttem volt.Azért elmehet blizz a csába....A mage emmel ilyet sosem tudtam volna.A quest ek is baromi könnyűek így. :eek: Amúgy a Shattered Halls on csináltam, BE ofc.

HOOOO!! Neve?:)
Szintje? A lock a legoverpowered kari a játékban...de egyben a LEGUNALMASABB is!!!
A mage vagy a sami funszintjének a közelébe se ér! Csak dot dot fear dot dot dot fear fear....zzz....s kész.
Lvl 70ig ezt fogod csak csinálni semmi mást...de cserébe senki nem fog legyőzni...(egy ÁTLAG locknak min 10k hpja van lvl 70en egy epic gearesnek már 13k körül...(sajtá szememmel láttam...meg egy druidát akinek 12k hpja volt...yikes.... )

btw a mage csak lvl 40 után kezd erősödni...szal kis szinteken mindenki oltja szegényt...(tapasztalom: Nene BE mage lvl 30) de ha okos vagy akkor megvan a helyed bgn.:)
Nekem volt mage em, de töröltem.Arcane fire volt.Nem volt vmi fun.Főleg az állandó ivászat....-_- lehet ice mage izgalmasabb? (akartam az lenni) Ja a karimat Nirnaeth nek hívják és asszem csak 12-13 as még, mivel a ZH k miatt kevés időm van most wow ra, de lesz ez jobb is mivel vizsgám meg alig lesz.(ha lesz)

Ok.Az enyém egy ud lock pvp okokból, mehetnénk barensbe játszani. mikor vagy fenn általában?
ha kell msnen el tudsz érni: alkyra@hotmail.com

90%ban rejtve vok szal úgy írj.^^ megkapom.:)

Dragon

Nekem is van egy lockom, de látszik, hogy nem ehhez a játékstílushoz vagyok szokva, amit avval kell játszani.
Sámánnal egészen más.
De azért szeretem, meg aztán jó egy kicsit altozni :)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Soul

Igen az új patch állítólag elég tartalmas lesz.Pl a Black Temple most kerül bele, poti variálások, rugó módosítás kb ennyi újjításról hallottam miközben az új patchről volt szó.
Ja és még jópár insta kap nerfet pl Magteridon,SSC, és szinte minden Karazanos vagy az utánna következő instákban pottyanó epiket felturbóznak van amit elég durván.
A patchet elvileg már lehet tölteni, ha bekapcsolod a downloaderben hogy játék közbe is töltsön.De azt is mondták a Blackravensről már lehet tölteni, én meg várom mikor csütörtökön haza érek és ha volt patch majd lecsurog  :smile:.(egyszer már megszívtam úgy hogy amonnan szedd le ezt azzal másold össze rakd be a wow könyvtárba és utánna meg nem fogadta ela játék így szedhettem le újra a downloaderrel, ja és akkor még adatkorlátos volt a netem és oda kellett figyelni :smile:)

Én is kezdtem 1 gnome lockot a ragnán, volt 1 ud lockom azt meguntam, így most jó érzem magam a gnómmal.Igazából még mindíg azt mondom ott játszatok ahol vannak ismerősök haverok mert 1 idő után egyedül megunjátok és kész vége, mivel ez mmo arról szól minél többen annál jobb :smile:.

Sámival meg a resto a legkirályabb, egyszerűen nem mernek hozzád szólni,meg látják rajtad az earth shieldet és szevasz hozzád se nyúlnak, 1v1-be senki nem támad be de komolyan, persze ha már 5en vannak ellened akkor bátrak :smile:.Hiába néz ki nyerőnek az enchantmentes sámi azt mindenki bedarálja, fejlődésem alatt főleg a rugókkal gyűlt mega bajom, mióta resto vagyok tiszta lelki béke van  :smile:.Farmolni se rossz csak nagyon sok waterrel hagyd el Shattrah-t  :smile:.

Alkyra

#738
Quote from: Soul on 2007-05-14, 08:12:34
Igen az új patch állítólag elég tartalmas lesz.Pl a Black Temple most kerül bele, poti variálások, rugó módosítás kb ennyi újjításról hallottam miközben az új patchről volt szó.
Ja és még jópár insta kap nerfet pl Magteridon,SSC, és szinte minden Karazanos vagy az utánna következő instákban pottyanó epiket felturbóznak van amit elég durván.
A patchet elvileg már lehet tölteni, ha bekapcsolod a downloaderben hogy játék közbe is töltsön.De azt is mondták a Blackravensről már lehet tölteni, én meg várom mikor csütörtökön haza érek és ha volt patch majd lecsurog  :smile:.(egyszer már megszívtam úgy hogy amonnan szedd le ezt azzal másold össze rakd be a wow könyvtárba és utánna meg nem fogadta ela játék így szedhettem le újra a downloaderrel, ja és akkor még adatkorlátos volt a netem és oda kellett figyelni :smile:)

Én is kezdtem 1 gnome lockot a ragnán, volt 1 ud lockom azt meguntam, így most jó érzem magam a gnómmal.Igazából még mindíg azt mondom ott játszatok ahol vannak ismerősök haverok mert 1 idő után egyedül megunjátok és kész vége, mivel ez mmo arról szól minél többen annál jobb :smile:.

Sámival meg a resto a legkirályabb, egyszerűen nem mernek hozzád szólni,meg látják rajtad az earth shieldet és szevasz hozzád se nyúlnak, 1v1-be senki nem támad be de komolyan, persze ha már 5en vannak ellened akkor bátrak :smile:.Hiába néz ki nyerőnek az enchantmentes sámi azt mindenki bedarálja, fejlődésem alatt főleg a rugókkal gyűlt mega bajom, mióta resto vagyok tiszta lelki béke van  :smile:.Farmolni se rossz csak nagyon sok waterrel hagyd el Shattrah-t  :smile:.

nekem az elemental tree közepe tettszik...ennyire erős lenne a resto egyb.? nekem is a sami az egyik kedvenc karim.^^

én vlmt ilyesmire gondoltam pvpre:
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/shaman/talents.html?5503010503021405105000000000000000000000050203050005010000000

elmagyaráznád h miért erős  a resto fa? miként is működik ez az Earth Shield?

Soul

#739
Quote from: Alkyra on 2007-05-14, 09:35:19
nekem az elemental tree közepe tettszik...ennyire erős lenne a resto egyb.? nekem is a sami az egyik kedvenc karim.^^

én vlmt ilyesmire gondoltam pvpre:
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/shaman/talents.html?5503010503021405105000000000000000000000050203050005010000000

elmagyaráznád h miért erős  a resto fa? miként is működik ez az Earth Shield?

Na szóval az earth shield úgy mükszik ha felrakod akkor lesz rajtad 10stakk, minden 2. rád menő támadás után hílel rajtad, alapból kis 200 valamennyi hílt ír neked ha ráviszed az egeret, de ha vannak jó +híl uppos cuccaid a +híluppod hozzá adódik.Nekem full mail cuccokba van 1656(és még sajnos nem vihettem a t4 vállast de legközelebb én jövök ^^), és így alapból 800akat, critbe meg 1200+ hílel.Ja és instant kasztos az earth shield.1edül a purge-től és dispelltől kell félni, de a legtöbb játékos bamba és ha leis szedi rólad és te újra felrakod van amikor elfelejtik leszedni megint :smile:.Múltkor beszélgettem hordás sámánnal és szte is a resto ág a nyerő.Ez az earth shield egyszerűen imbaság, instába is jó, rádobod a tankra és híleli őt :smile:.Strapabíró vagy, pl a rugó vagy warrior kész vicc :smile:, ha nem is ölöd le őket mert nem vagy 1instant killes így de tuti elfut.Enchantmenen fejlődtem és a rugók mindíg gankeltek, tiszta idegbaj voltam.Múlt héten Shadowmoon Valley-ba 3-4 órát farmoltam és szinte csak hordások voltak körülöttem, volt allis is csak az allis leölt 5 mobot és megunta elment, úgy versenyeztem a hordással a fire elementalért ^^ és amikor elhalásztam előle tovább kullogot nem volt semmi hátba támadás.Próbáld ki  :smile:.Majdnem kihagytam az instant hílt ^^ az is 1 jó dolog, meg nézegesd meg jobban a resto ágat, a nature's guardian se rossz ha lemész kis hpra 50%esélylel vissza híleli a hp-d x %-át.

Alkyra

szal alaposan megnöveli a túlélési képességeidet.mint a pala holy ágja...magas lesz az armorod(ugye egykezes s shield) lesz azért jó dpsed +10% critchancel(ha elementalra mész second treeként)...érdekes...elküldenéd a talent fádat?(csináld meg a wow oldalon s linkeld ide)
a sami a kedvenc karim, de mindeki sír, hogy nem tud rendesen pvpzni...(nincs CCje...bár nekem ilyenkore felvetődik a Earthbind totem meg a Frostshock..dehát ki tudja.^^)

Egyb. egy dolgot nem tudtadm ezzel kapcs: a + spelldmgd hozzá adódik ehhez az alap heal értékhez...szal ha über geared van, akkor tök mind1 mennyit ütnek beléd mert nem tudnak megölni(feltéve ha újravastolod a varázslatot)
másrészt egy kérdés:
hogy ölöd meg a lockokat? én próbálkoztam vele, de  aTremors totem nem műxik rendesen(beh) s csak pár másodperces késéssel szedi le rólam a feart, ám addigra már rajtam van a corr s coa meg még esetleg egy immo is...s azok ellen nem tok mit kezdeni....
egyb. szoktál pvpzni? mert többségében én azt akarok majd.^^(nem bírom a raideket..túl hoszúak..)

Itachi

Tényleg ennyire jó a resto-sámán? Nem nehéz vele grindelni meg questelni? :eek:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Alkyra

Quote from: Itachi on 2007-05-14, 21:48:10
Tényleg ennyire jó a resto-sámán? Nem nehéz vele grindelni meg questelni? :eek:


de.sokkal nehezebb mint az előző 2vel.esetleg későbbi szinteken már nem amikor elkezded a second treet.

Itachi

Én is azt olvastam,hogy fejlődni ench, azt csak utána respec restová.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soul

Quote from: Alkyra on 2007-05-14, 15:57:36
szal alaposan megnöveli a túlélési képességeidet.mint a pala holy ágja...magas lesz az armorod(ugye egykezes s shield) lesz azért jó dpsed +10% critchancel(ha elementalra mész second treeként)...érdekes...elküldenéd a talent fádat?(csináld meg a wow oldalon s linkeld ide)
a sami a kedvenc karim, de mindeki sír, hogy nem tud rendesen pvpzni...(nincs CCje...bár nekem ilyenkore felvetődik a Earthbind totem meg a Frostshock..dehát ki tudja.^^)

Egyb. egy dolgot nem tudtadm ezzel kapcs: a + spelldmgd hozzá adódik ehhez az alap heal értékhez...szal ha über geared van, akkor tök mind1 mennyit ütnek beléd mert nem tudnak megölni(feltéve ha újravastolod a varázslatot)
másrészt egy kérdés:
hogy ölöd meg a lockokat? én próbálkoztam vele, de  aTremors totem nem műxik rendesen(beh) s csak pár másodperces késéssel szedi le rólam a feart, ám addigra már rajtam van a corr s coa meg még esetleg egy immo is...s azok ellen nem tok mit kezdeni....
egyb. szoktál pvpzni? mert többségében én azt akarok majd.^^(nem bírom a raideket..túl hoszúak..)


Resto buildem Ez a talentom, mivel raideken hílelnem kell ^^.Lehet farmolni és nem olyan lassú, shokkal húzok utánna lightningbolt utánna megint shock és ez orrvérzésig közbe az earth shield kihílel.Multkor megvertem 1 lockot, igaz leraktam a kis fire elementálom, meg az illető nem nagyon fearelt.A tremor nem minden secben szed le feart hanem 3-5 között, szal ezért jó az allinak hogy van fearwardja.Nem azt mondtam pvp király lehetsz ezzela buildel hanem hogy túlélő  :smile:.

Alkyra

Quote from: Soul on 2007-05-15, 13:09:06
Quote from: Alkyra on 2007-05-14, 15:57:36
szal alaposan megnöveli a túlélési képességeidet.mint a pala holy ágja...magas lesz az armorod(ugye egykezes s shield) lesz azért jó dpsed +10% critchancel(ha elementalra mész second treeként)...érdekes...elküldenéd a talent fádat?(csináld meg a wow oldalon s linkeld ide)
a sami a kedvenc karim, de mindeki sír, hogy nem tud rendesen pvpzni...(nincs CCje...bár nekem ilyenkore felvetődik a Earthbind totem meg a Frostshock..dehát ki tudja.^^)

Egyb. egy dolgot nem tudtadm ezzel kapcs: a + spelldmgd hozzá adódik ehhez az alap heal értékhez...szal ha über geared van, akkor tök mind1 mennyit ütnek beléd mert nem tudnak megölni(feltéve ha újravastolod a varázslatot)
másrészt egy kérdés:
hogy ölöd meg a lockokat? én próbálkoztam vele, de  aTremors totem nem műxik rendesen(beh) s csak pár másodperces késéssel szedi le rólam a feart, ám addigra már rajtam van a corr s coa meg még esetleg egy immo is...s azok ellen nem tok mit kezdeni....
egyb. szoktál pvpzni? mert többségében én azt akarok majd.^^(nem bírom a raideket..túl hoszúak..)


Resto buildem Ez a talentom, mivel raideken hílelnem kell ^^.Lehet farmolni és nem olyan lassú, shokkal húzok utánna lightningbolt utánna megint shock és ez orrvérzésig közbe az earth shield kihílel.Multkor megvertem 1 lockot, igaz leraktam a kis fire elementálom, meg az illető nem nagyon fearelt.A tremor nem minden secben szed le feart hanem 3-5 között, szal ezért jó az allinak hogy van fearwardja.Nem azt mondtam pvp király lehetsz ezzela buildel hanem hogy túlélő  :smile:.

hehe. a túlélés majdnem egyenlő az ellenfél halálával.:)

thrall

#746
kikapcsolódásként olvasgatom a wowwiki-t, és nemtudom, hogy csak engem lep meg az a dolog, hogy hiszéra(ysera) és elun egy személy  :wtf:

a két általam leginkább érdekelt dolgot, az öreg isteneket és Illidan fegyverét(blade of azzinoth) miért nem akarja engedni megnézni?  :frown:

Darkstar

Mi a franc, mostanában nem tudnak rendesen megcsinálni egy szerverkarbantartást? Ragnaros world server már megint nem megy (hogy ezelőtt mi volt, nem tudom, nemrég értem haza)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

#748
Quote from: Darkstar on 2007-05-16, 16:50:09
Mi a franc, mostanában nem tudnak rendesen megcsinálni egy szerverkarbantartást? Ragnaros world server már megint nem megy (hogy ezelőtt mi volt, nem tudom, nemrég értem haza)

Nemtom de biztos megint Lükk feltolta Pierr-nek a chroaszant és elfelejtették vissza kapcsolnia szervert, vagy Phierre mih ehz ah rhezet ghomb  :smile:.Egy biztos európában nem a franciákra kellett volna bíznia szervereket, mert röhejes hogy hétről hétre 1 napos leállások vannak.Én ma megyek haza de mult héten szünetem volt és pont ugyan ez volt, este 7 fele állt nagyjából talpra a Ragnaros, a nagyjábólt úgy értem az insta szerverek úgy ahogy mentek, igaz néha akkora laggok voltak hogy találgattuk ki hall meg a tank vagy az aki éppen leaggrózhatott  :smile:.De ha ez így megy tovább kíváncsi vagyok mi lesza nagy patchnél.Emlékszem amikor bejött Naxx és a szerver összes 60asa EPL-re ment volt ám lagg és 5perces beakadás után kiírta Dissconnected from server.Régi szép emlékek  :smile:.

U.I: tegnap néztem a Rémrendest és pont mondta AL ne szüless franciának XD

thrall

Nagy szerencséje volt a BLizzardnak: A Warcraft eredetileg egy Warhammer játéknak indult, de aztán a Gamesworkshop valamiért felbontotta a szerződést, így új történetet kapott, meg egy kicsit módosítottak benne, és puff így lett a Warcraft 1... mostmeg kaszál vele a Blizzard :D