Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Alkyra

#1290
Srácok, Bloodscalpon van alli?XDXD Mert Warcraft Census szerint nincs.(lul) Tuti vlm hiba van a dologban.  Esetleg mondana pár szót aki játszik Bloodscalpon?:)
( i wanna win in pvp.XD)

Annyira viszket a tenyerem már egy jófajta paladinért vagy rogueért...(bár a rogue az inkább pvp orientáltabb...lehet h az lesz.-.-)

Soul

Tuti vannak lenniük kell, gondolom magyar allisokra gondolsz.Vagy hogy?Nem jelez ki allit a bs-n?Hallottam meginn szerver zűr volt a bs-el.Gyere csak ragna, it csak hajnali 1kor kb van 1 nagy szerver lagg azaz honor jóváírás  :smile:

Alkyra

Quote from: Soul on 2007-12-21, 12:33:46
Tuti vannak lenniük kell, gondolom magyar allisokra gondolsz.Vagy hogy?Nem jelez ki allit a bs-n?Hallottam meginn szerver zűr volt a bs-el.Gyere csak ragna, it csak hajnali 1kor kb van 1 nagy szerver lagg azaz honor jóváírás  :smile:

hordás akarok lenni, s ragnán már van 3 db majdnem 60as karim(régről.XD egy 60as pala, 52es rogue, 52es hunter) akik viszont alisok...s utálok bgn veszíteni-.-(amikor régen ott voltam szinte mindig veszítettünk)

thrall

akkor legyél bloodscalp horda. ott elég sok magyar van. úgyis mondhatnám, hogy indítottam egy UD lock-ot 6 vele együtt kezdő playerrek 5 magyar volt

Alkyra

Quote from: thrall on 2007-12-21, 14:21:14
akkor legyél bloodscalp horda. ott elég sok magyar van. úgyis mondhatnám, hogy indítottam egy UD lock-ot 6 vele együtt kezdő playerrek 5 magyar volt

haha. ok.:P

Soul

Quote from: Ymir on 2007-12-18, 19:17:37

[spoiler]http://www.worldofwarcraft.com/downloads/wallpapers/wallpaper106.html <-- ez a kép lett fekete háttérre módosítva rányomtatva a pólóra. :)
kinézetre nem lett túl megnyerő, egészen hülyén mutat. de legalább egyedi :)[/spoiler]

Ó de idegesített már ez a forma mikor BT preq-nál ebben kellett leölni A'lart  :smile:.

Quote from: Alkyra on 2007-12-21, 14:14:07
hordás akarok lenni, s ragnán már van 3 db majdnem 60as karim(régről.XD egy 60as pala, 52es rogue, 52es hunter) akik viszont alisok...s utálok bgn veszíteni-.-(amikor régen ott voltam szinte mindig veszítettünk)

Figyelj sztem hülyeség így hozzá állni, azért mert BS horda leszel szted folyton csak nyerni fogsz?Régen igen régen nagyon csehül álltunk, de ha már pár ismerőssel mégy be akárhova megdobja az egészet és még a testvér szerverezés is lendített az egészen sztem.De te tudod, de sztem semmivel nem lesz jobb dolgod ott mint a Ragnán.Ja a BS-en még qva *ny*zhatsz is yellbe Ogriba, anno én láttam ilyet ott, ott már ilyen szintre jutottak anno, a Ragnán leoltottak ha magyar ment general-ra  :smile:.

Alkyra

#1296
Quote from: Soul on 2007-12-21, 14:42:44
Quote from: Ymir on 2007-12-18, 19:17:37

[spoiler]http://www.worldofwarcraft.com/downloads/wallpapers/wallpaper106.html <-- ez a kép lett fekete háttérre módosítva rányomtatva a pólóra. :)
kinézetre nem lett túl megnyerő, egészen hülyén mutat. de legalább egyedi :)[/spoiler]

Ó de idegesített már ez a forma mikor BT preq-nál ebben kellett leölni A'lart  :smile:.

Quote from: Alkyra on 2007-12-21, 14:14:07
hordás akarok lenni, s ragnán már van 3 db majdnem 60as karim(régről.XD egy 60as pala, 52es rogue, 52es hunter) akik viszont alisok...s utálok bgn veszíteni-.-(amikor régen ott voltam szinte mindig veszítettünk)

Figyelj sztem hülyeség így hozzá állni, azért mert BS horda leszel szted folyton csak nyerni fogsz?Régen igen régen nagyon csehül álltunk, de ha már pár ismerőssel mégy be akárhova megdobja az egészet és még a testvér szerverezés is lendített az egészen sztem.De te tudod, de sztem semmivel nem lesz jobb dolgod ott mint a Ragnán.Ja a BS-en még qva *ny*zhatsz is yellbe Ogriba, anno én láttam ilyet ott, ott már ilyen szintre jutottak anno, a Ragnán leoltottak ha magyar ment general-ra  :smile:.

.shattered hallson amikor ott voltam,s volt bg, akkor  10/9 -et nyertünk.( mindig puggal.:P) S ha pár ismerőssel megyek akárhova akkor ott kőkövön nem marad!:)
Már ha...ott az "ha" sajnos. Közel sem biztos h ki mikor van fenn s mikor tudd játszani, bár előre le lehet dumálni az időpontokat.
Itt nem mindenki kocka, csak simám élvezni akarjuk a játékot. Ezért rakok ngy hangsúlyt a pugokra.^^ Egyb. simán folytatnám ragnán amit elkezdtem anno...(palát még mindig imádom...akármlyen ócska kaszt is, akkor is szeretem.legalábbis én mos pvp szempontból nézem a dolgot)


edit: Most néztem meg egy videót Arenaról ahogy egy paladin játszik...(2300-2500as a team ratejük..ele shaman, holy pala, frost mage, destro lock,  s egy class amit AR/prep nek hív s nem tudom mi az.) Hát nem hittem volna. Visszahozta a hitem a paladinnal kapcsolatban.OO

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=54751
itt a movie. nem egy nagy szám, de tanulságos mindenképp.^^

Draconire

Potenciális játékos kérdezi a következőket:
1. mennyire lehet solozni? Másként feltéve: mi az a szint, amitől kezdve rá vagyok kényszerítve a csapatban való harcra?
2. magasabb szinteken mennyire válik monotonná a játék? Másként feltéve: kötelező lesz-e egy idő után a grind, vagy azért annál szórakoztatóbb módon is lehet fejlődni?

Darkstar

#1298
Quote from: Gmer on 2007-12-23, 15:50:27
1. mennyire lehet solozni? Másként feltéve: mi az a szint, amitől kezdve rá vagyok kényszerítve a csapatban való harcra?
2. magasabb szinteken mennyire válik monotonná a játék? Másként feltéve: kötelező lesz-e egy idő után a grind, vagy azért annál szórakoztatóbb módon is lehet fejlődni?

1. Addig solozol, ameddig akarsz. Csapat max a group questekhez meg az instákhoz kell, de azokat meg ki lehet hagyni.

2. Elég sok mindent lehet csinálni, farmolni ritkán kell, max ha rájössz, hogy neked epic flying mount kell 5000 goldért vagy épp exalted repu egy faction-nél, ahová nincs/kevés quest szól. Mindkettő ritka.


Quote from: Alkyra on 2007-12-21, 18:25:36
és egy class amit AR/prep nek hív s nem tudom mi az

Hehe. Az az a rogó specc, ami 2.3.2 után nem lesz többé. :)
Valahogy így néz ki
http://www.wowhead.com/?talent=fZMxEzbVt000oZVrjk0hRoL
Mindezt két mace-el a stun kedvéért
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#1299
Quote from: Darkstar on 2007-12-23, 16:00:41


Quote from: Alkyra on 2007-12-21, 18:25:36
és egy class amit AR/prep nek hív s nem tudom mi az

Hehe. Az az a rogó specc, ami 2.3.2 után nem lesz többé. :)
Valahogy így néz ki
http://www.wowhead.com/?talent=fZMxEzbVt000oZVrjk0hRoL
Mindezt két mace-el a stun kedvéért

mit változtatnak? meg kéne már néznem h mi lesz 2.3.2. ben...

mellesleg gmer, lehet solozni ameddig csak akarz, de ez egy MMORPG. Társaságra épül az egész. Raidek, Bgk, Arenák, Questek stb stb.
Egyedül egy idő után monoton lesz. Oh s ne ess abba a hibába amibe én annó: csinálj EGY karit s fejleszd azt s azért játsz vele mert szereted, ne azért mert az a jelenlegi OP.(mint a druida most, meg a lock, de a lock mindigis az volt.:P) Nekem mondjuk alapból gázos, mert én három fajta karaktert szeretek reflexból(távolsági, sunyi s az elpusztíthatatlan=hunter, rogue, paladin)
s mindig variálok aszerint h épp melyikhez van kedvem.^^
Továbbá SOHA SEMMILYEN körülmények közt NE menj a wowos fórumokra. Mindenki csak sír s a másikra mutogat.(ritka a tényleg normális topic..)

Draconire

Quote from: Darkstar on 2007-12-23, 16:00:41
1. Addig solozol, ameddig akarsz. Csapat max a group questekhez meg az instákhoz kell, de azokat meg ki lehet hagyni.

2. Elég sok mindent lehet csinálni, farmolni ritkán kell, max ha rájössz, hogy neked epic flying mount kell 5000 goldért vagy épp exalted repu egy faction-nél, ahová nincs/kevés quest szól. Mindkettő ritka.

Ezt jó hallani, el is kezdem hunterrel majd a trialt.

Esetleg kaphatnék egy listát hasznos/erősen ajánlott oldalakról amiket olvasgathatok?^^

Alkyra

#1301
Quote from: Gmer on 2007-12-23, 17:57:29
Quote from: Darkstar on 2007-12-23, 16:00:41
1. Addig solozol, ameddig akarsz. Csapat max a group questekhez meg az instákhoz kell, de azokat meg ki lehet hagyni.

2. Elég sok mindent lehet csinálni, farmolni ritkán kell, max ha rájössz, hogy neked epic flying mount kell 5000 goldért vagy épp exalted repu egy faction-nél, ahová nincs/kevés quest szól. Mindkettő ritka.

Ezt jó hallani, el is kezdem hunterrel majd a trialt.

Esetleg kaphatnék egy listát hasznos/erősen ajánlott oldalakról amiket olvasgathatok?^^

1. a hivatalos oldal.XD előbb írtam h a fórumra ne menj, de ott találod a legfrissebb infókat.
2. http://www.wowhead.com/ ha info kell(questek megoldása, tárgyak, talent buildek, térképek, stb stb)
3. http://wow.curse.com/downloads/addons/ ha addon(kiegészítő programok. 90%a az embereknek a  játék végén tuti használ 1-2 vagy teljesen átformálja az egész gamet.XD)

Draconire

Kösz a linkeket!

Ja és tudom én, hogy társaságra épül, csak azt nem szeretem ha anélkül nem lehet játszani vele. RO-t, Lineage 2-t is ezért untam meg, szeretek csapatban lenni, de ha muszájból csinálom akkor az már régen rossz. :)
(mondjuk azokkal nem hivatalos szervereken játszottam)

És igen, a huntert azért indítom, mert tetszik, ezért is akarok jól utánaolvasni, hogy mit-merre-hogyan és már az elejétől normálisan fejleszteni.  :smile:

thrall

Quote from: Gmer on 2007-12-23, 18:20:17


...Ja és tudom én, hogy társaságra épül, csak azt nem szeretem ha anélkül nem lehet játszani vele. RO-t...
??? mivan??? RO partyorientált? max ha nagyon kicsi vagy és MVP-t akarsz ölni, meg ha WOE-zni mész 0.o

Alkyra

Quote from: Gmer on 2007-12-23, 18:20:17
Kösz a linkeket!

Ja és tudom én, hogy társaságra épül, csak azt nem szeretem ha anélkül nem lehet játszani vele. RO-t, Lineage 2-t is ezért untam meg, szeretek csapatban lenni, de ha muszájból csinálom akkor az már régen rossz. :)
(mondjuk azokkal nem hivatalos szervereken játszottam)

És igen, a huntert azért indítom, mert tetszik, ezért is akarok jól utánaolvasni, hogy mit-merre-hogyan és már az elejétől normálisan fejleszteni.  :smile:


Arra fejleszd amire szeretnéd.:) BM(beastmaster) jelentősen megerősíti a petedet s ezáltal téged is. kiváló arra, hogy a peted végezze el a piszkos munkát helyetted. pvpnek is nagyon jó, mivel egyszerűen ráküldöd az állatkád az ellenre s várod h lezabálj a hpjátXD. (ha meg feléd jönn rengeteg CC(Crowd Control. Mozgás szabályzó skillek) d van amiel le tudod beszélni, hogy ne téged támadjon.:)) Az MM(marksman) egyértelmű- Minden hangsúlyt rád s a távolsági gyilkolásra épít. Kitűnően jó pvpre(most törölték szinte a deadzonet szal arenéban is egész jól bejönn elvileg)
s az utolsó a Survival...ez is egyértelmű- ha mégis közel kerül hozzád az ellen, akkor ennek a fának a talentjei segíthetnek rajtad.( közelharcra specializája a huntát magyarul)

fontos h a petednek mindig tanítsd a skilleket s hogy mindig jó kedve legyen(etesd sokat).(a pet skilleket KÜLÖN kell tanítani!! ezt ne feledd! továbbá ha bizonyos monster skilleket akarsz akkor előtte be kell fognod egy mobot aki tudja azt a skillt, megzabolázni a mobot(kedveljen egy bizonyos szintig) s harcolni vele, majd akkor fogod TE is megtanulni a skilljét. jó példa erre king banga stvben.^^(fehértigris, elite, lvl 43mas ha jól emlékszem)

más kérdés?:)

Draconire

thrall: a topicjában válaszoltam rá.


Alkyra: thx! A többit már összeszedem magamtól is, úgy az izgalmasabb.^^

Alkyra

Quote from: Gmer on 2007-12-23, 18:39:46
thrall: a topicjában válaszoltam rá.


Alkyra: thx! A többit már összeszedem magamtól is, úgy az izgalmasabb.^^

ohohoho. ez csak pár alapdolog.^^ A lényeget majd a játékban fogod csak igazán érezni.:)

Darkstar

Sok sikert! :D

Melyik szerver/oldal?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Kösz.  :D

Megyek majd hozzátok ragnarosra, alli oldalon. Csak most szenved a netem, szóval max holnap tudom elkezdeni. :/

Darkstar

Quote from: Gmer on 2007-12-23, 19:14:36Megyek majd hozzátok ragnarosra, alli oldalon.

Jó válasz  :smile:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: Gmer on 2007-12-23, 19:14:36
Kösz.  :D

Megyek majd hozzátok ragnarosra, alli oldalon. Csak most szenved a netem, szóval max holnap tudom elkezdeni. :/
na azért, akkor már 5-en leszünk USteamosok :D

Darkstar

Soul több képet csinált (és állítása szerint jobbakat is) de azért linkelem.
We R imba :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2007-12-24, 04:59:15
Soul több képet csinált (és állítása szerint jobbakat is) de azért linkelem.
We R imba :D

:szemuveges:

A két arcom(szintén nagyon cool nézetekből :) ):

Healing
DPS

Soul

Quote from: Darkstar on 2007-12-23, 16:00:41
Hehe. Az az a rogó specc, ami 2.3.2 után nem lesz többé. :)
Valahogy így néz ki
http://www.wowhead.com/?talent=fZMxEzbVt000oZVrjk0hRoL
Mindezt két mace-el a stun kedvéért

Ebben aza hiba pl így hírtelen ha macés az oppurnity tök feles, mert mivel nem támad macéval hátból azaz nem úgy mükszik mert nem backstab és sem ambusol macéval 5 pont elcsöszve :D.Inkább Master of Deception, sok róg elfelejti hogy 5 pont a MoD-n és sokal jobban megy a pvp mert így max akkor láthatják ha már télleg a hátsóját stíröli a rugó pár centiről  :smile: és ez igen is számít.Valami rugó még maradt bennem :).


Quote from: Gmer on 2007-12-23, 19:14:36
Megyek majd hozzátok ragnarosra, alli oldalon.

Én is a huntert vagy még inkább azt tanácsolnám hogy próbáld ki a druidát.A druidával jól jársz, hiszen lehetsz vele tank-dps-híler-kaszterboomkin, a druida nagyon jó választás lehet kezdőknek akik nem tudják még mit akarnak.Úgymond a druida mindent tud valamilyen szinten, persze ha a dps druida több dps-t tol mint 1 rugó ott a rugóval már gáz van :smile:.Ja és ugye a druida  imba arénába, emlékszem hogy felhúzott a bújkálok, pillanatra kidugja a fejét, felhotolja a csapattársát, az nem hal meg, vissza bújik vagy elkezd szaladgálni, közbe instant hotolja magát, van ellene gyógyszer de szakadjon meg a druid  :smile:.
Ha hunter akkor sztem egyértelmű BM, 1v1 de máshol is iszonyat durva, lev 49 a hunterem és addig 1edül a lokk tudott megizzasztani, nem megölni megizzasztani  :smile:, meg amióta diszpellez az arcane shot szidom az eget mint a bokrot kicsit imbítottáka huntert.A MM az inkább insta talent, lehet vele szivatni de a BM durvább sztem.Fejlődni a BM-L jó.

Quote from: Xzone on 2007-12-24, 15:22:48
A két arcom(szintén nagyon cool nézetekből :) ):

Healing
DPS

ÁÁÁ ott a híler pajzsom ami fél éve nem esik ki :'(:'(:'(.Fúúú nem jó neked BT-ből a krites pajzs?  :hehe: Az a pala pajzs  :smile:.
Mi nem azt mondjuk hogy dps pala, hanem pala aki retrin van és próbálkozik  :smile:.

Eszembe jutott amikor próbálgattuk a tank palát, sux a tank 'o' pala sztem, ilyenek voltak:
-"Jajjj leszájlenszeltek"
-"Jajjj nincs manám spamm híleljetek már"
-"Ööö nincs fenn az aggrózó buff nemtok aggrózni, mé nem szóltatok"  :smile:

Tank geared nincs? :)



Na és akkor kép orgia:  :smile:

Hárman01 (közép én karim, DS-é meg a sötétlokk  :smile:)
Hárman02

Csoport 01 (tőlem jobbra Jafar a madzsé  :smile:)
Csoport 02 ("-te DS valami szurja a vállam, nincs 5leted?"  :D)
Csoport 03
Csoport 04 Az igazi we are imba  :D(simán lehetne belőle cd borító, ez tetszik a legjobban  :smile:)

A kövi képek Gmer-nek és a többieknek szóllnak akik még nem látták eddig ezeket a bossokat és lehet nem is fogják:
Grull|Hakkar|Huhuran|Kael'thas|Kel'Thuzad|Leotheras|Morroes|Nefarian|Onyxia|Patchwerk|Vashj|

Partik is előfordultak ingame :):
OoW 2.szülinap 2007|OoW karácsony 2005

Csak úgy  :smile::
Karazan bejárata (a kép nevet elírtam :smile:, igen csontváz szőnyeg várt minket  :smile:)
Magyarvoknemswe  :smile:(féltve őrzött kincsem ez a kép és mindíg megnevettet, helyszín Ratchet, és a hordás guild neve Magyar Vagyok Nem Swéd  :D This..is..Ragnaa!)


A majdnem 1000screenshotomból először 90 körül válogattam amit linkelni akartam de utánna észbe kaptam ez hc szal válogassunk csak  :smile:.A képek nézése közben rengeteg emlék tört fel így előfordult pár képnél leakadtam és lestem kicsit  :smile:.


DS meglett az encsant recept!! Kb a 10. mobból  :hehe:  :smile:.

Bishop

Lenne egy kérdésem. Most vagyok 62es, és amikor elmegyünk Naxxba vagy akrámelyik 60as instaba a boss mobok(a trashek nem) leresistelnek minden spellem. Nagyon szeretnék DPSelni spellel de mindig healelésre kényszerülök. De nem csak velem van így minden 60as caster ismerősöm nem tudja eltalálni. Azt mondtám azért mert kevés a spell hit ratingem(hát bassza meg ha 60on még örülök ha van 16 spell hittem) Nem tom hogy van eredetin, ott el lehet találni 60on? Jah és ha ott is vannak ilyen gondok 2.3 megoldotta nem tudjátok, mert ilyet is hallotam.

Soul

Csak a healben nincs resist  :smile:.Hogy mindent leresisteljenek az érdekes, sztem a tört szerverrel lesz a gond.Akármit mondanak ilyen jó ugyan úgy van belőve a tört szerver az tört szerver marad.

Darkstar

#1316
Ja, valszeg kellemesen bugos a tört. :D A 2.3nak meg nemtudom mi köze lenne hozzá, nem hiszem, hogy rendesen át tudnák vinni oda.

Soul, azokat a bossokat sztem még sokan fogják látni. Kara nem cucc, oda puggal is lehet menni (sőt, ragnán még Gruul, Maggy pug is van néha), 70en simán be lehet menni ZGbe. Naxx már neccesebb., de mivel lesz WotLK-ben, ezért ki tudja, hányan jutnak be. :) SSC/TK/AQ már valóban keményebb dió. :)

A roghoz meg nem értek, csak összedobáltam néhány pontot, hogy a lényegesekig lejussak.


BTW hogy sikerült úgy fotóznod, hogy nem világítanak a szemeim? :D

Ed.: GZ a recepthez. Máker. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Egyszerl esz pénzem biztos csatlakozom az usTEAMhez  :D Hát nem tom de csak dottal lehet eltalálni és fizikai sebzéssel de az is missel veszettül.

Soul

Quote from: Darkstar on 2007-12-24, 17:48:17
Soul, azokat a bossokat sztem még sokan fogják látni.

Biztos?Pl te voltál végig BWL meg ilyenek?Jön az új kieg ilyenkor a régi insták elfelejtődnek.Nem azt mondom nem lehet bejutni, de 2en vagy 1edül nem fogsz végig menni sztem BWl-en se 80on.Látok én is próbálkozásokat hogy éjfélkor lf naxx raid de szted az ilyen csapat elmegy Keltuzadig?A 4 lovas Naxxba olyan atom durva ott télleg lehettek 100asok is meghalltok mint a picsa ha nem figyeltek.Na mind1, BWl volt a kedvencem BC előtt a sok sárkánnyal  :smile:.

Xzone

#1319
Quote from: Soul on 2007-12-24, 17:03:09
Quote from: Xzone on 2007-12-24, 15:22:48
A két arcom(szintén nagyon cool nézetekből :) ):

Healing
DPS

ÁÁÁ ott a híler pajzsom ami fél éve nem esik ki :'(:'(:'(.Fúúú nem jó neked BT-ből a krites pajzs?  :hehe: Az a pala pajzs  :smile:.
Mi nem azt mondjuk hogy dps pala, hanem pala aki retrin van és próbálkozik  :smile:.

Eszembe jutott amikor próbálgattuk a tank palát, sux a tank 'o' pala sztem, ilyenek voltak:
-"Jajjj leszájlenszeltek"
-"Jajjj nincs manám spamm híleljetek már"
-"Ööö nincs fenn az aggrózó buff nemtok aggrózni, mé nem szóltatok"  :smile:

Tank geared nincs? :)

Sokan még mindig kételkednek a Retribution és Protection paladinokban, pedig nagyon hatékonyak. Itt van példának a két "kóruszunk" :)

Corus(Retribution)
Chorus(Protection)

(És a raid attendance-üket is érdemes megnézni :) http://www.disspop.com/dkp/Standings.aspx

Tank gearem van, csak sosem használom, és nem is nézek ki benne jól(leginkább Tier 4 szintű).

Bishop:

Szerintem nem bugos a tört szerver(bár nem kedvelem őket). Naxxramasban "igazi" bossok vannak, a szintjük mindig 3-mal magasabb a tiednél. Kell az a spellhit :)

Healing resist az volt régebben, valamelyik trashmob pakolta Naxxban, csak a HoT-ok működtek.