Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Soul

Egyáltalán nem kell leveling guide, kell 1 wowhead, meg 1 koordináta addon.Wowheaden megnézed ha nem vagy biztos hova menj hogy meik hely hanyas szinttől meddig, ha nemtudod a q-t megcsinálni meginn csak wowhead és a koordináta addon segítségével a wowhead elvezet a megfelelő helyre.Szóval a leveling guide-ot kilehet dobni.


Lythis

Quote from: Soul on 2007-12-27, 16:37:57
Egyáltalán nem kell leveling guide, kell 1 wowhead, meg 1 koordináta addon.Wowheaden megnézed ha nem vagy biztos hova menj hogy meik hely hanyas szinttől meddig, ha nemtudod a q-t megcsinálni meginn csak wowhead és a koordináta addon segítségével a wowhead elvezet a megfelelő helyre.Szóval a leveling guide-ot kilehet dobni.


ki mivel akar vesződni szerintem, egyébként meg dunno, never used it. Darkstarnak volt meg, ha ő nem fixírozza állandóan, és magyaráz a hasznosságáról, akkor valszeg azt sem tudom, hogy van. Beleolvasás után lesett, hogy egy bazinagy hunter maszturba az egész, és mivel Gmernek huntere van, gondoltam esetleg tudja használni. Ha a guildtársadnak ment, akkor neki miért ne?
Egyébként jahm, wowhead-en valszeg több infó van egy helyen.

Draconire

Quote from: Lythis on 2007-12-27, 14:53:35
ye olde guide n stuffage (bár felteszem már megvan :) )

Thx! Még nem volt meg, majd olvasgatom.

Egyelőre szép lassan csinálgatok minden questet, ha meg probléma van akkor alt+tab->google.

thrall

Quote from: Gmer on 2007-12-27, 19:01:27
ha meg probléma van akkor alt+tab->google.

window mode FTW :whoah:

Kuroi Tenshi

Quote from: thrall on 2007-12-27, 19:39:04
window mode FTW :whoah:
pfuj... nem is tudom, hogy lehet úgy játszani. Aknakereső, sakk és
hasonlók még elmennek, de mmo-rpg-tps  :3x3: do not want.

és még egy kis off: wow gear from dell :haha:
http://img369.imageshack.us/img369/6522/wowlaptopwp1.png
"From epic to legendary - be the first to own it"
már csak a neads moar desu desu desu desu newfag hiányzik alóla  :lul:

legendary fail

Lythis

szerintem egész tetszetősen néznek ki - csak mindenki tudni fogja, hogy wow-tard vagy...
de még mindíg nem akkora utter fail, mint ez

kelvor

Az ára is igen szép.  :wtf

Soul

Quote from: thrall on 2007-12-27, 19:39:04
window mode FTW :whoah:

Én is windowba tolom, először szokatlan volt de 1 nap és minden oké, jobb vele az "alt tabolás" meg télleg nem zakkantja meg úgy a gépet ha ablakok közt váltogatsz,nem kell annyit várni.Jó van akinek atom gépe van, nekem nem, nekem jó így.


Quote from: Lythis on 2007-12-29, 03:07:47
wow-tard vagy...

Amíg nincs DS addig megkért vedd át a helyét  :hehe:?Nagyon élénk lettél a wow topikban, ami nem is baj.

thrall

Quote from: Soul on 2007-12-29, 11:08:42
Quote from: thrall on 2007-12-27, 19:39:04
window mode FTW :whoah:

Én is windowba tolom, először szokatlan volt de 1 nap és minden oké, jobb vele az "alt tabolás" meg télleg nem zakkantja meg úgy a gépet ha ablakok közt váltogatsz,nem kell annyit várni.Jó van akinek atom gépe van, nekem nem, nekem jó így.

na igen,énis ezért játszok ablakba (najó ez nemigaz, RO-ba kezdtem el, hogy tudjak barátnőmmel beszélgetni MSN-en közben,és azóta nemis játszok más MMO-val cask amivel lehet ablakba játszani :D )

Soul

Elég vicces mindíg mikor az 1ik tankunk nyomja ventrin a gombot és be cseng az msn  :D.

hargharg

itt minalunk minden, aminel a fagyasnak realis ese*e van vagy csak igy sokkal kevesebb gepet eszik, ablakban fut. legutobb pl STALKER, meg Oblivion volt igy, de anno Baldur's Gate 2 is ablakban ment. es most a WoW is, amikor eppen tolok vele egy trialt... ^_^
rofl

kelvor

Nálam jobban akad, ha ablakba rakom.  :3x3:

Alkyra

Quote from: kelvor on 2007-12-29, 17:10:57
Nálam jobban akad, ha ablakba rakom.  :3x3:

nálam is többet eszik ha ablakban megy.OO

Én

Nyilván, úgy még az összes többi aktív dolgot is figyelnie/jeleznie kell.
Egyébként én is úgy tervezem, hogy kipróbálom a 10 napot, csak nehogy rászokjak erre is (RO óta félek az MMO függőségtől, és gondolom ez pöppet jobb játék :hehe:)

thrall

Quote from: Én on 2007-12-29, 18:12:22
Nyilván, úgy még az összes többi aktív dolgot is figyelnie/jeleznie kell.
Egyébként én is úgy tervezem, hogy kipróbálom a 10 napot, csak nehogy rászokjak erre is (RO óta félek az MMO függőségtől, és gondolom ez pöppet jobb játék :hehe:)
más stílus mint a RO, ezért vagyok mindkettőfüggő :D

Alkyra

Quote from: thrall on 2007-12-29, 18:36:14
Quote from: Én on 2007-12-29, 18:12:22
Nyilván, úgy még az összes többi aktív dolgot is figyelnie/jeleznie kell.
Egyébként én is úgy tervezem, hogy kipróbálom a 10 napot, csak nehogy rászokjak erre is (RO óta félek az MMO függőségtől, és gondolom ez pöppet jobb játék :hehe:)
más stílus mint a RO, ezért vagyok mindkettőfüggő :D

/nod

Xzone

Escape from Orgrimmar = hatalmas csalódás. Kár érte.

Alkyra

#1367
Akkor most mind1 h melyik oldalon vagyok ha pvpzni akarok? (arena+bg minden mennyiségben mármint úgy értem h azért nyerni is szeretnék úgy, h ne kelljen mindig haverokra támaszkodni(magyarul pugal is tudjunk nyerni..))

Nem szeretek raidelni, mivel nincs sok időm az ilyesmikre.:(
Egyb. hamarosan visszajövök...kiderült egy ismerős által(szilveszteri partyn egy kedves lány játékos mondta), hogy a scroll of rezu CSAK mon nem műküdik mert a szerencsejáték rt nem engedi.... :fuk-u:

Lythis

Quote from: Alkyra on 2008-01-03, 21:03:02
Akkor most mind1 h melyik oldalon vagyok ha pvpzni akarok? (arena+bg minden mennyiségben mármint úgy értem h azért nyerni is szeretnék úgy, h ne kelljen mindig haverokra támaszkodni(magyarul pugal is tudjunk nyerni..))

Mármint hogy Horda, vagy Alliance? Mert akkor igen, mindegy. (persze vannak szerverek, ahol 80%-20% az arány, de felteszem nem oda akarsz menni.)

Alkyra

Quote from: Lythis on 2008-01-03, 21:27:23
Quote from: Alkyra on 2008-01-03, 21:03:02
Akkor most mind1 h melyik oldalon vagyok ha pvpzni akarok? (arena+bg minden mennyiségben mármint úgy értem h azért nyerni is szeretnék úgy, h ne kelljen mindig haverokra támaszkodni(magyarul pugal is tudjunk nyerni..))

Mármint hogy Horda, vagy Alliance? Mert akkor igen, mindegy. (persze vannak szerverek, ahol 80%-20% az arány, de felteszem nem oda akarsz menni.)

arra gondoltam, de régi tapasztalatok(ragnaros s shattered halls) azt mutatták h alli mindig veszít horda ellen(akár hordás voltam akár allis...)
ezekszerint ez megváltozott azóta?

Darkstar

Meg. Teljesen teamfüggő. Worldpvpben meg Ally kétszer annyi van ált, mint horda. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Ez egy olyan dolog, ami játékosfüggő, és nem attól függ, hogy melyik oldalon állsz szerintem.  Az hogy anno kikaptatok azt jelenti, hogy ők akkor jobbak voltak (és igen, ez egy mmorpg, szal olyan mint egy "never ending fighting animu" -> mindíg lesz, aki nálad jobb valamiben)

JaFaR

Quote from: Alkyra on 2008-01-03, 21:03:02
Egyb. hamarosan visszajövök...kiderült egy ismerős által(szilveszteri partyn egy kedves lány játékos mondta), hogy a scroll of rezu CSAK mon nem műküdik mert a szerencsejáték rt nem engedi.... :fuk-u:
Lehet, hogy én vagyok túl álmos, de mi a fene köze van a WoW-hoz a Szerencsejáték Rt.-nek????  Ez vmi vicc akart lenni? :wtf:

Soul

Quote from: Alkyra on 2008-01-03, 21:03:02
Akkor most mind1 h melyik oldalon vagyok ha pvpzni akarok?

kiderült egy ismerős által(szilveszteri partyn egy kedves lány játékos mondta), hogy a scroll of rezu CSAK mon nem műküdik mert a szerencsejáték rt nem engedi....

Figyelj ha ennyire nem vagy biztos a dologban dobj fel 1 érmét  :hehe:.

scroll of rezu <-- ez nekem is kínai  :smile:.

Xzone

Quote from: Soul on 2008-01-04, 11:30:05
scroll of rezu <-- ez nekem is kínai  :smile:.

Azzal vissza tudsz hozni 10 napra egy deaktivált(Frozen) accountot. Egyszer használtam az egyik accountomét a másikon :D

Darkstar

Meg ha a visszahozott acc tulajdonosa ismét előfizet, akkor kapsz egy ingyen hónapot v valami.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR

Quote from: Darkstar on 2008-01-04, 12:30:32
Meg ha a visszahozott acc tulajdonosa ismét előfizet, akkor kapsz egy ingyen hónapot v valami.
Ezt értem, sztem még Soul is (:P). Én azt nem értem, hogy ennek mi köze a Szerencsejáték Rt.-hez?

kelvor

Quote from: Alkyra on 2008-01-03, 21:03:02
(szilveszteri partyn egy kedves lány játékos mondta)

Lehet többet ivott a kelleténél az említett hölgy.  :D

Alkyra

Quote from: kelvor on 2008-01-04, 17:47:43
Quote from: Alkyra on 2008-01-03, 21:03:02
(szilveszteri partyn egy kedves lány játékos mondta)

Lehet többet ivott a kelleténél az említett hölgy.  :D

azt kétlem, mivel mi nem iszunk.XD (nah most dobál meg mindenki gondolatban kővel... :muhahah:)

halvány lila gőzőm sincs, hogy miért van, de nem működik. legalábbis amikor a pasija belecsábította a játékba, s megpróbálták a csaj accountját kitolni, akkor nem kapott egy hónapot extrában.(volt már rajta két hónap gc miatt+ 1 az ingyenes hónap)

Mindenestre vettem most egy gc...

Ha Lythisnek igaza van akkor megyek vissza Ragnarosra huntimhoz(52es NE hunta.:P) s elviszem gyorsan 60ig majd szétrúgok pár segget bgn.(70n meg arénában.:P)

egyb. ki hol játszik s milyen néven?:)

Darkstar

Más se hiányzik, csak mégtöbb NE BM huntard. :p :D
A ki hol játszik kérdést már sokszor kiveséztük, én lenni Euros, a Ragna imba warlockja. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん