Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Fazék

hát most kíváncsiságból kitöltöttem az általam megadott címen az ürlapot, és kb 10 perce dolgozik a continue-ra kattintás óta...
mi a fenétől lehet ez? ennyire nem szeretnek ingyenes hozzáférést kiadni? :haha:

amúgy ezen se kért bankkártyaszámot

Dreamcleaver

Én azt a 10 napos cuccot kb 3 óráig toltam. Biztos én csesztem el valamit, de pl nekem nem engedte, hogy más játékosokkal tradeljek, mert hogy az full account feature nem trial. Így csak az npc tradereknek tudtam eladni a green cuccokat, mikor más játékosoktól sokkal többet kaptam volna értük. Uninstall. Azért a sz@rrágásnak is vannak határai kedves Blizz.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-25, 23:44:02
pl nekem nem engedte, hogy más játékosokkal tradeljek, mert hogy az full account feature nem trial.
Én azt hittem, nem vagyok elég magas szintű...

Fazék

Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-25, 23:44:02
Én azt a 10 napos cuccot kb 3 óráig toltam. Biztos én csesztem el valamit, de pl nekem nem engedte, hogy más játékosokkal tradeljek, mert hogy az full account feature nem trial. Így csak az npc tradereknek tudtam eladni a green cuccokat, mikor más játékosoktól sokkal többet kaptam volna értük. Uninstall. Azért a sz@rrágásnak is vannak határai kedves Blizz.
én odáig se jutottam, mert miután kiírta a nulla konfigurációs beállítással rendelkező vacak torrent kliensük, hogy letöltési idő 35 óra, azt mondtam francokat és kilőttem. nem fogok most csak ezért oldalakat átrágni, hogy mely port-okat kéne kinyitnom neki + router reset, meg minden szopás. ha ennyit se képesek belerakni, hogy megadhassam én a port-okat, hát kenjék a hajukra a játékot.

Xzone

Quote from: Fazék on 2008-01-25, 23:47:16
Quote from: Dreamcleaver on 2008-01-25, 23:44:02
Én azt a 10 napos cuccot kb 3 óráig toltam. Biztos én csesztem el valamit, de pl nekem nem engedte, hogy más játékosokkal tradeljek, mert hogy az full account feature nem trial. Így csak az npc tradereknek tudtam eladni a green cuccokat, mikor más játékosoktól sokkal többet kaptam volna értük. Uninstall. Azért a sz@rrágásnak is vannak határai kedves Blizz.
én odáig se jutottam, mert miután kiírta a nulla konfigurációs beállítással rendelkező vacak torrent kliensük, hogy letöltési idő 35 óra, azt mondtam francokat és kilőttem. nem fogok most csak ezért oldalakat átrágni, hogy mely port-okat kéne kinyitnom neki + router reset, meg minden szopás. ha ennyit se képesek belerakni, hogy megadhassam én a port-okat, hát kenjék a hajukra a játékot.

Állítsd DMZ-re a routert :D

necrologist

btw énis toltam wow-ot jódarabig és nem tudok egyetérteni azzal, hogy tört ne lehetne hihetetlen élvezetes :ejnye:
pl baromkodni tök jól lehet, volt olyan szerver ahonnan a full guildet kivágták miután area 50 spec-cel (vagy vmi ilyesmi) leírtottunk pár hordás várost, mindezt persze ugy hogy fly mode, speed stb és ott repkedtünk körbe az adminokkal míg meg nem unták  :szemuveges:
persze "komolyan" játékszani törtön nem nagyon lehet
egyik legjobb pvp élményem meg épp egy tört "arena" szerverről van: Orgrimmar volt átalakítva és mindenki t6-ban tolhatta, mindezt több mint 200v200-ban  :haha:

thrall

Quote from: necrologist on 2008-01-26, 01:37:20
btw énis toltam wow-ot jódarabig és nem tudok egyetérteni azzal, hogy tört ne lehetne hihetetlen élvezetes :ejnye:
pl baromkodni tök jól lehet, volt olyan szerver ahonnan a full guildet kivágták miután area 50 spec-cel (vagy vmi ilyesmi) leírtottunk pár hordás várost, mindezt persze ugy hogy fly mode, speed stb és ott repkedtünk körbe az adminokkal míg meg nem unták  :szemuveges:
persze "komolyan" játékszani törtön nem nagyon lehet
egyik legjobb pvp élményem meg épp egy tört "arena" szerverről van: Orgrimmar volt átalakítva és mindenki t6-ban tolhatta, mindezt több mint 200v200-ban  :haha:
Nem azt mondták, hogy nem élvezetes, hanem azt, hogy a tört hozzá se szagol az eredeti hangulstához :D szerintem ez ígyis van :D törtön kb 1 napot bírtam, 2 off között

Alkyra

#1507
Nu, csináltam egy kis quizt s gondoltam megosztom veletek.
Ez az első ilyenem, szal ne várjatok sokat.:)

Ha esetleg vlm hibát találtok(rosszul fogalmaztam vagy valami hasonló) akkor kérem szóljatok s kijavítom.
Jó töltögetést.:)

http://quizfarm.com/quiz_repository/new/220194/


edit: nem tudom miért, de pár kérdést ismét berak a kérdőív. Mindjárt helyrerakom..
edit2: Azt írtam h 27 kérdése lehet a quiznek..erre meg mindig 54et rak be...halvány lila gőzöm sincs miért.Oo
edit3: nem tom mi volt, de újra csináltam a tesztet s minden oké lett.

Én

A bunch of kids tries to bully you. What would you do, you rather go and fight against them or talk it over? Yes/No  :D
Egyébkét így a többször megkérdezem ugyanazt verzióban warlock jött ki

Alkyra

#1509
Quote from: Én on 2008-01-26, 15:27:49
A bunch of kids tries to bully you. What would you do, you rather go and fight against them or talk it over? Yes/No  :D
Egyébkét így a többször megkérdezem ugyanazt verzióban warlock jött ki

tom, már javítva van.:)

Mindig a warlock? hmm...akkor növelnem kell a kérdések számát.:P nu majd nekiállok később, most nincs annyi időm rá.-.-
Mellesleg növeltem a lehetőségek számát 3ról 5re. Így talán már jobb.:)

fraglimiter

Quote from: Alkyra on 2008-01-26, 15:15:57


Hibatlanul mukodik!
Azt a classt kaptam amire szulettem beta ota: MAGE  :whoah: :whoah: :whoah:

Darkstar

#1511
[spoiler]What kind of WoW class you should be?
You scored as a Warlock
Warlocks are masters of shadow, flame, and demonic power. They are a robed class that excels at plaguing their enemies with disease or curses, hurling bolts of fire or shadow energy across the battlefield, and summoning demons to aid them in combat. While warlocks are powerful casters that deal damage from a distance, their demonic powers can also protect or support their allies in battle, or even summon other players from across the world using ritual magic to conjure portals. Warlocks have both powerful damage spells (primarily dealing over time) and debuff spells that work well in conjunction with each other and with the abilities of their group mates. They have Curses for many occasions; in fact, they can easily be considered the best debuffers in the game. Their pets, too, help with the damage dealing and grant the Warlock extra abilities to put to use. They can also control crowds well with Seduction and Banish, and provide limited support in the form of their summoned stones.
[/spoiler]
Meglepő :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

necrologist

Warlock és Paladin mind2 67%, érdekes...

thrall

warlock és warrior :D (gondolom az utolsó kettős kérdés alapján döntötte el, hogy melyik legyen)... csak ne az a csúnya gnóm lock lenne ott képnek (vagy csak én kaptam gnóm lockot?  :wtf )

Soul

Warrior lettem, vágom a borsót  :smile:.

Xzone

Quote from: Alkyra on 2008-01-26, 15:15:57
[spoiler]Nu, csináltam egy kis quizt s gondoltam megosztom veletek.
Ez az első ilyenem, szal ne várjatok sokat.:)

Ha esetleg vlm hibát találtok(rosszul fogalmaztam vagy valami hasonló) akkor kérem szóljatok s kijavítom.
Jó töltögetést.:)

http://quizfarm.com/quiz_repository/new/220194/


edit: nem tudom miért, de pár kérdést ismét berak a kérdőív. Mindjárt helyrerakom..
edit2: Azt írtam h 27 kérdése lehet a quiznek..erre meg mindig 54et rak be...halvány lila gőzöm sincs miért.Oo
edit3: nem tom mi volt, de újra csináltam a tesztet s minden oké lett.[/spoiler]

92% Warlock...lol. És én játszom évek óta paladinnal. (Bár igaz, hogy épp most levelelek egy warlockot :) )

Nem rossz egyébként, csak van benne jópár nyelvi hiba.

[spoiler]
Javított mondatok:

You'd rather help your allies than fight yourself.
Your soul has a dark side to it.
Your faith can get you through any problems.
If someone tries to stalk you, you immediately hide and when the stalker passed you, you follow him in the shadows.
A bunch of kids try to bully you. Would you fight them even if you were going to lose?
Do you like to feel that you're needed by others?
You always liked nice nature walks.
You are the type that fights from far away.
You like killing things fast rather than fighting a long, but eventually victorious battle.
[/spoiler]

Így már jó lesz :)

Alkyra

#1516
Quote from: Xzone on 2008-01-26, 22:30:44
Quote from: Alkyra on 2008-01-26, 15:15:57
[spoiler]Nu, csináltam egy kis quizt s gondoltam megosztom veletek.
Ez az első ilyenem, szal ne várjatok sokat.:)

Ha esetleg vlm hibát találtok(rosszul fogalmaztam vagy valami hasonló) akkor kérem szóljatok s kijavítom.
Jó töltögetést.:)

http://quizfarm.com/quiz_repository/new/220194/


edit: nem tudom miért, de pár kérdést ismét berak a kérdőív. Mindjárt helyrerakom..
edit2: Azt írtam h 27 kérdése lehet a quiznek..erre meg mindig 54et rak be...halvány lila gőzöm sincs miért.Oo
edit3: nem tom mi volt, de újra csináltam a tesztet s minden oké lett.[/spoiler]

92% Warlock...lol. És én játszom évek óta paladinnal. (Bár igaz, hogy épp most levelelek egy warlockot :) )

Nem rossz egyébként, csak van benne jópár nyelvi hiba.

[spoiler]
Javított mondatok:

You'd rather help your allies than fight yourself.
Your soul has a dark side to it.
Your faith can get you through any problems.
If someone tries to stalk you, you immediately hide and when the stalker passed you, you follow him in the shadows.
A bunch of kids try to bully you. Would you fight them even if you were going to lose?
Do you like to feel that you're needed by others?
You always liked nice nature walks.
You are the type that fights from far away.
You like killing things fast rather than fighting a long, but eventually victorious battle.
[/spoiler]

Így már jó lesz :)

Volt egy-kettő amit már fáradtságból rontotta mel.(aludnom is kéne néha-.- ilyen hibák voltak például, hogy You're-t írtam Your helyett vagy hogy kihagytam a wouldot a rather előtt...de például ez a "A bunch of kids..." kérdés megfogalmazásánál tényleg elcsesztem a dolgotOo )
Köszönöm szépen azért, hogy szóltál. Az angol nyelvtanom kicsit elporosodott az idők folyamán.-.-
Remélem azért tetszett a dolog.^^  Próbáltam a tesztet kitöltő személy jelleméhez formálni az eredményt.
Még fejlesztek rajta persze, ha eszembe juttnak újabb s jobb kérdések..:)(ötleteket is szívesen fogadok:))

edit: én is évek óta palával játszom...s nekem is lockot rollort ki...a poén az, hogy nemrég döntöttem úgy, hogy felnevelek egy warlockot.
(nem szeretek véleményt mondani olyan dolgokról amit nem ismerek teljesen.)
eddig meglepően csak kellemes csalódásaim voltak ezzel kapcsolatban.

Én

92% Shaman, :wtf:
Egyébkét, miért Your soul has a dark side to it? Ezt a végén nem értem.
De egyébként jó kis teszt. :jee:

Xzone

Quote from: Én on 2008-01-27, 00:03:40
Egyébkét, miért Your soul has a dark side to it? Ezt a végén nem értem.

Én sem tenném oda, de voltaképp mindegy, hogy ott van-e vagy sem szerintem.

Alkyra

Quote from: Xzone on 2008-01-27, 01:25:18
Quote from: Én on 2008-01-27, 00:03:40
Egyébkét, miért Your soul has a dark side to it? Ezt a végén nem értem.

Én sem tenném oda, de voltaképp mindegy, hogy ott van-e vagy sem szerintem.

Én valahogy teljesebbnek érzem a mondatot tőle, mintha elhagynám.

Én

Nem lehet, hogy of it-re gondoltál?

hargharg

83% warlock... : )
Alkyra: az nem a teszt hibaja, hogy mindannyian hasonlo valaszokat adunk... : D
a to it pedig szerintem siman odafer. magyarban ugyan nem hasznaljuk igy, de angolban igen.
rofl

Bishop

Kis változatosság 83% Druid, és igen Druidom van  :D Szal a teszt müködik, az hogy mindenkinek warlock jött ki azért van mert mélyen valami elfolytott trauma lakozik bennetek és ez így tör elő :D

thrall

rájöttem, hogy partyba, ismerősökkel sokkal gyorabban megy a questezés/fejlődés, mint egyedül :D 2 nap alatt fejlődtem 6 szintet (ami elég nagy szó, főleg, hogy általában 2-3 nap szokott leni nekem egy szint :D ) szal lassan lesz már mountom is (csak ne az a ronda eleek lenne... )

chilip

75% druid és bingo, druidám volt az amit legtovább vittem anno :D

kelvor

83% Warrior. Nyert.

Btw. Alkyra gz a teszthez, jól sikerült.  :jee:

Alkyra

Quote from: kelvor on 2008-01-28, 01:46:17
83% Warrior. Nyert.

Btw. Alkyra gz a teszthez, jól sikerült.  :jee:

:merci:


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

tudom, kicsit pofátlan kérés, főleg így a forumon :D de nemtudnátok úgy összegészében gyűjteni egy riding skillre, meg egy elefánt-ra? már eddíg van kb 56 goldom. (amint tudom, megadom majd :D )