Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Zen on 2008-05-20, 22:51:27
Inkább a Priestek. Az ő reszortjuk a vízfakasztás meg a terülj-terülj asztalkám.
tell that to blizzard... :D

thrall

#1801
Quote from: Zen on 2008-05-20, 22:51:27
Inkább a Priestek. Az ő reszortjuk a vízfakasztás meg a terülj-terülj asztalkám.
Az ilyen emberek kérnek tőlem Stam-ot... :D

Darkstar

#1802
Állítólagos lock talent tree
http://www.war-tools.com/t52431.html
És állítólagos démonform (szart se látni) http://img360.imageshack.us/img360/5305/demondemoxa9.jpg


Mage
http://www.war-tools.com/t52314.html


Drood
http://www.war-tools.com/t52345.html


Warr
http://www.war-tools.com/t52331.html


A mageknél a burnout durván hangzik, de az Eternal flames talán még jobb. (Az egyik damage, a másik bonus damage. Ráadásul még manát is éget, amivel a firemagek már így is xarul állnak..)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Éjfél

Quote from: Zen on 2008-05-20, 22:51:27
Inkább a Priestek. Az ő reszortjuk a vízfakasztás meg a terülj-terülj asztalkám.
lenne : D de itt más a helyzet

amúgy erről a goldosról, ne kérdezzétek miért kedvenc beszólás jutott eszembe:

cs! Duel? (ez mai napig top, sosem felejtem el...)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

Nem én voltam és apróságokon egyébként sem akadunk fenn :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2008-05-27, 02:01:29
Nem én voltam és apróságokon egyébként sem akadunk fenn :D
jóvanna, végülis tetszett a cseszelődés a forgatáson :D
(ennek ellenére hétvégén tapossátok meg helyettem a nyelvészprofesszort plz :D .. mondjuk én még csak bemutatkozni tudok angolul, szal asszem csöndben maradok...:P)

Soul

Jórég írtam ide.Ennek azaz oka hogy több mint 1 hónapja abba hagytam a wowot(1 jó időre tuti), le is uninstalláltam, mondhatni tiszta vagyok.Ma viszont rám írtak hogy híres lettem Blackravensen, pislogtam egyet aztán megnéztem miről is van szó.Ezen a képen akadt meg a szemem, hiszen az utolsó képen a sámánom látható  :smile:, azért jól esett hogy jó képnek gondolták és kikerült a főoldalra, az élet apró örömei.

kelvor

Quote from: Soul on 2008-05-27, 13:24:34
Jórég írtam ide

Ja, detto.  :smile:  Én most az Age of Conan-t nyüstölöm, eddig elég jó, csak elég izmos gép kell hozzá. Sok remek ötlet van benne, ami nagyon megdobja a játékélményt.

DS: Találd ki mit kezdtem. Segítek, vannak átkai, dotol és még idézni is tud.  :Kiraly:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

#1811
Nem, a talentfa végén csak egy szar Lich-csé tud majd alakulni.  :D

Ed.: bazz, azott charge képesség a képen?  :eek:  :D

Kraivan

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mi a helyzet abban az esetben, ha elkezdünk egy HC instát, eljutunk valameddig, majd disband, ám már ott figyel a 20h reset cd...

Jelen szitu:
Shadow lab, 1st boss kinyírva...

Én meg szeretnék másik csapathoz menni.
Mi történik?

Darkstar

Megvárod, hogy lejárjon a mentés.

Raidnél úgy működik, hogy bossonként ment az instához, de ha mondjuk az első két bosst megölted, utána be tudsz menni másik grouppal későbbi bossokra és akkor az a mentés felülírja az eredetit. Mivel sztem ez így nem túl érthető, legyen itt egy példa: van A és B raidgroup. Az A group megölte Naj'entust BTben, ezzel kapott mentést. B group megölte Naj'-t, Supremust és Sahde of Akamát. Ekkor az A group tagjai bemehetnek B group tagjaival Teronra, de ekkor megkapják a magasabb mentést, tehát azon a héten Supremust és Akamát már nem tudnak ölni. Ez visszafelé nem működik, tehát a B group tagjai nem mehetnek az A-val mégegyszer kinyírni a két előző bosst.

Hogy heroicokon is így működik-e, azt passzolom. Az első bossra tuti nem tudsz bemenni mégegyszer.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: Kraivan on 2008-05-31, 13:36:40
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy mi a helyzet abban az esetben, ha elkezdünk egy HC instát, eljutunk valameddig, majd disband, ám már ott figyel a 20h reset cd...

Jelen szitu:
Shadow lab, 1st boss kinyírva...

Én meg szeretnék másik csapathoz menni.
Mi történik?

úgy van, ahogy DS mondta, de egyszerűbben fogalmazva: keress egy csapatot, akit nem zavar, hogy az első boss le van már verve :D

Darkstar

Hopp, lett még1 dual Azzinothos rugónk :D

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: Darkstar on 2008-06-01, 23:43:47
Hopp, lett még1 dual Azzinothos rugónk :D


Hopp, GZ :D

Hát igen, nekünk egy kiscit még gyakorolni kell ehhez, még cask Vashj Try-nál járunk :D Mire elérünk BT-be , jön a WotLK :D

Darkstar

Kael és Vashj után Hyjal/BT egyszerű. Kivéve talán RoSt meg Teront (amíg mindenki megtanul szellemezni), meg Illidant, amíg a firereses tankok tanulják az elemetálok kiteolását. De ezek sem túl vészesek, Vashj és Keal még mindíg a legnehezebb bossok a játékban, egészen SWPig. Ott sikerült elég durvára faragni a bossokat, és általánosan elmondható, hogy senki nem hibázhat, különben azonnal wipe. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

#1818
Quote from: Darkstar on 2008-06-02, 15:30:50
Kael és Vashj után Hyjal/BT egyszerű. Kivéve talán RoSt meg Teront (amíg mindenki megtanul szellemezni), meg Illidant, amíg a firereses tankok tanulják az elemetálok kiteolását. De ezek sem túl vészesek, Vashj és Keal még mindíg a legnehezebb bossok a játékban, egészen SWPig. Ott sikerült elég durvára faragni a bossokat, és általánosan elmondható, hogy senki nem hibázhat, különben azonnal wipe. :D

Szerintem elég guildfüggő, hogy mi nehéz és mi nem. Nekünk például eleinte Bloodboil volt necces, stackelni kellett hozzá healeröket. RoS kifejezetten egyszerű volt, mert nekünk az ilyen "micromanagement" fightok jobban mennek. És szerintem Archimonde-dal is akadhatnak gondok :)

Remélem ma sikerül összehoznunk végre az Eredar Twins first killt (reverse), mert már szívesen megnézném M'urut.

EDIT: Eredar Twins down! FUCK YEA! Van új healing mace-em.

Bishop

Nem tudjtátok hogy wotlk alpha verziót miért nem tom letölteni? Vagy kéne blizz accountom hozzá? Leszedtem a letöltő progiját és mikor tölteném le, nem engedi hogy letöltsem, de nem tom miért, pedig gondoltma meg néem magamnak pár dolgot valami private szerón :bruhuhu:


Makos

Ki melyik szerveren játszik? :)
Esetleg Euroserveren valaki?

Quote from: JaFaR on 2008-06-10, 14:41:49
World of World of Warcraft  :D

Na erre mondom én azt, hogy az emberi hülyeségnek csak alsó határa van :D

Xzone

Quote from: Makos on 2008-06-11, 11:31:26
Ki melyik szerveren játszik? :)

Én a US-Bleeding Hollow-n, a többiek szerintem szinte mind az EU-Ragnaroson vannak.

thrall

Én legalábbis EU-Ragnaroson vagyok

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-06-11, 15:29:27
Én is laggnaros.

Én is ott voltam. Ha horda karit csinálsz akkor fényes jövő vár rád pvp terén viszsont pve-ben csak nagyon kevés magyar lesz veled...

thrall

Quote from: Alkyra on 2008-06-11, 20:24:30
Quote from: Darkstar on 2008-06-11, 15:29:27
Én is laggnaros.

Én is ott voltam. Ha horda karit csinálsz akkor fényes jövő vár rád pvp terén viszsont pve-ben csak nagyon kevés magyar lesz veled...
alli-nál pont fordítva van magyarok között (szerintem)

Alkyra

Quote from: thrall on 2008-06-11, 21:17:30
Quote from: Alkyra on 2008-06-11, 20:24:30
Quote from: Darkstar on 2008-06-11, 15:29:27
Én is laggnaros.

Én is ott voltam. Ha horda karit csinálsz akkor fényes jövő vár rád pvp terén viszsont pve-ben csak nagyon kevés magyar lesz veled...
alli-nál pont fordítva van magyarok között (szerintem)

ez így igaz. ha találsz egy jó guildet akkor számíthatsz kellemes pve partykra s raidekre...bár ezt csak akkor ajánlom, ha van legalább 4-5 órád fölösben(vagy több s akkor még nem csináltál semmi extrát csak raideltél), különben nem jó ötlet pve gyúrni. Pl. Én szívesebben felmegyek egy órára szétrúgni pár segget BG-n hordásként majd elmegyek tanulni két-három órára majd ismét visszaülök egyre.(legalábbis régen így csináltam..)

Makos

lol ti eredetin nyomjátok?
Nekem valahogy nincs rá keret :D

Darkstar

Pedig eredetin az igazi. :)

Már egész jól haladunk a 3. macimountos csapattal, és ha mindenkinek meglesz (meg pár altnak), lehet csinálunk belől egy kis üzletet :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん