Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Rounin

Hát ez ő... öhm... egészségedre. o.o

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-09-16, 16:33:29
Hát ez ő... öhm... egészségedre. o.o
http://www.youtube.com/watch?v=PLobPOF8wiU tessék egy rész magyarul, hátha megkedveled  :haha:

Zsiga


teraflare

#2433
Quote from: Zsiga on 2008-09-16, 17:50:36
http://itcafe.hu/hir/world_of_warcraft_terroristak.html
:D
:facepalm: Mivel nem ismerem az oldalt csak reménykedem benne hogy poén.  :D
Mondjuk ha egy ennyire átgondolt tervvel megtámadják a fehérházat és sikerül is elpusztítani akkor  :appl:

kelvor

Ez mekkora egy baromság.  :facepalm: Szinte látom magamelőtt, ahogy tervezik:
-Nos, a támadásra pontban kilenckor kerül sor, először lebombázzuk a White Keepet aztán továbbhaladunk a....
ööö figyeltek? Hé! Shit, már megint world server down!

Lythis

És amikor anyáznak, hogy Achmed megint tojik a ready check-re...

teraflare

Meg valamelyik elüvölti: AGGRO!!!/ Buff me!!/Ress!!/Lerooy Jeenkiiins!!/swe?

Lythis

Lol, jah, mekkora lenne már, ha valamelyik retardált el Leroy Jenkins-elné a nyamvadt tervet? :D

kelvor

Leroy valójában öngyilkos merénylő. Tőle lopták az ötletet.

Darkstar

#2439
Átcopyztam bétára warrimat és egyből meg is ragadtam a lehetőséget a TG tesztelésére. Leginkább s2ben van + Zuljin sword meg stunherald (mindekttőn exe, erre nem gondoltam időben). Egy szóval lehet leírni az élményt: OMFG  :zomg:.
Azt az iszonyatos darálást, amit megállás nélkül lehet művelni (szószerint megállás nélkül, mert a Bloodthirst úgy kihealel, hogy még kötözni sem kell, és dupla-tripla pulloknál sem mész 90% alá)... Repültek mindefelé az unbuffed 2k+ MH meg 1.4k OH critek és akkor még a majdnem 2.4k bloodthirst + slamekről + WWkről még nem is beszéltünk (enragenél meg még több). A rampage is át lett dolgozva, már azt sem kell nyomogatni, crit után 5% bonuscritet kapsz te is meg a party is. Így az idő 90%ában fent van a flurry, és rageből egyszerűen nem lehet kifogyni, még HS spammolással sem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Warrit most nagyon arra az irányba akarják tolni hogy mindegyik ágon lehessen pvpre és dps/tankra használni. Többinél is csinálhatna ilyet Blizz...khmm...feral..
Btw kezdtem unalomból egy dranei hunter csajszit, így pet nélkül még elég gáz de azért bejön ^^

thrall

http://blackravens.net/2008/09/20/undercity-ostroma/

ahogy a linkben is láthatjátok aki nem akar spoilert ne olvassa el.

(erősen elgondokoztam, hogy indítok az hordás karit csakis emiatt)

Alkyra

Quote from: thrall on 2008-09-20, 22:02:42
http://blackravens.net/2008/09/20/undercity-ostroma/

ahogy a linkben is láthatjátok aki nem akar spoilert ne olvassa el.

(erősen elgondokoztam, hogy indítok az hordás karit csakis emiatt)

Eddig se szerettem allit...

Erről egyébként lehetne egey comicot csinálni:

Undercity ostromlása előtt taktikai megbeszélés SW-ben:

SW King:
Halál a Hordára!!
Everyonelse:
YEEEE!!
*bejönn egy mage*
Mage:
Uram, a statisztikák szerint 80-90%-ban a Szövetség veszít a Horda ellen a harctéren. (PVP rulz alli oldalon. Szeressük AV-t...)
Everyonelse:
*visszaemlékeznek STV-re, Un'Goro-ra s azokra a szép időkre amikor halomszámra gankelkte őket a horda tagjai*
SW King:
Miről beszélsz, a Horda gyenge! Most kell támadni!<=Őt még nem gankelték le. Vlhol csicsikált WoW s BC idején az öreg*
Mage:
De Uram, nem éppen most van annak az ideje, hogy a Hordával háborúzzunk.
SW King:
Mikor lenne itt az ideje, ha nem most? Éppen amikor a démonk(akiket mi sem szeretünk, merthát ugye el akarták pusztítani a világunkat s csak a horda segítségével tudtuk visszaverni őket, de ezt már rég elfelejtettük) fogják szétverni az egyik fővárosukat!!
Everyoneelse:
*senki nem akar menni*
SW King:
*unott arcal*
Adok epic stuffokat meg egy rakat pénzt, ha jöttök.
Everyoneelse:
FCKYE KILL THE HORDEEE!!!



Mennék Én is hordásnak, de a samim már kezd alakulni gear terén(karából már szinte minden megvan ami kell) s nincs kivel játszani horda oldalon...

Lythis

Quote from: thrall on 2008-09-20, 22:02:42
http://blackravens.net/2008/09/20/undercity-ostroma/

ahogy a linkben is láthatjátok aki nem akar spoilert ne olvassa el.

(erősen elgondokoztam, hogy indítok az hordás karit csakis emiatt)
Quote from: thrallnem véresszályú az, csak olyan, mint a legtöbb ember. az alli-val Lore szempontjából az a gond, hogy lényegében csak az emberek vannak akik cselekszenek is valamit. és hát az ember... az meg ember.
És ezen csodálkozol? :D
gyakorlatilag ők A szövetség. A törpöket odamagyarázták melléjük, a NE-ek gyak az erdőikben érintettek, meg a cenarion circle burnyulásukban, a gnómokról ne is beszéljünk (kihagytuk őket w3-ból, de kellett még egy faj, szal előhúztuk őket a s*ggünkből wow kedvéért), az űrsámánok talán kivtel, de őket eléggé későn hajították bele a lore-ba ahhoz, hogy még ne nagyon fickándozzanak.


Bishop

Horda lore téren tényleg sokkal érdekesebb, de mindent meghányva és vetve mostmár én is allis maradok. Ha valaha kezdek megint hordást akkor ha már annyira unom az allit hogy inkább húzok fel egy hordást az unalmas horda mapokon

Lythis

A hordának összetettebbnek KELLETT lennie, ez alap. Mert össze kellett magyarázni mindenkit, tehát többet is agyaltak rajta (még így is marha erőltetett mondjuk egy-két helyen... köhömm Forsaken, köhömm BE...)
Az alliance meg gyak megvolt nekik, teljes egészében. Kész alapanyagból tudtak dolgozni. Hozzá kellett csapni a Draenei-okat, de avval sem volt nehéz dolguk.

thrall

Quote from: Lythis on 2008-09-20, 22:27:05
az űrsámánok talán kivtel, de őket eléggé későn hajították bele a lore-ba ahhoz, hogy még ne nagyon fickándozzanak.[/color]

Az űrkecskék is kimondottan csak azért az ally-hoz csatakoztak, mert a hordában vannak az orc-ok, és valakihez hozzá kelett csapódni (meg persze furcsán nézne ki, ha 4 allis, és 6 hordás faj lenne :D ). szerintem nem nagyon érdekli őket a horda/alli konfliktus

Lythis

Azért vannak ott, mert jófiúk. :D kétlem, hogy pont az orkok miatt, bár lehet, hogy az is bejátszott. Persze retconolták az egész Broken-es story-t is, hogy nehogy az alli egy bűnronda fajt kapjon plusszba. Evvel az erővel amúgy meg mehetett volna BE is allihoz, de ugye akkor már két elf frakció lenne, az meg milyen lenne már blahblah.
Egyébként a horda/alli konfliktusra a hordából két nép is magasról tesz, szóval nemhiszem, hogy ez felmentő körülmény :D Az űrsámánok simán még nem költöztek be elégé ahhoz, hogy aktívkodjanak imho. Amit meg mégis, azt javarészt outlanden teszik az ottmaradt társaik miatt.
(Forsaken-ek az elejétől fogva kavarják a saját gennyes náthájukat, és csak azért vannak a hordánál, mert miért ne....)

Xzone

Én kifejezetten örültem, hogy olyan karakterekkel játszhatunk, amik szakasztott úgy néznek ki mint az eredarok :)

Lythis

evvel nekem sem volt bajom. Ha meghagyják őket olyannak, mint war3-ban, tudodki nyúlt volna hozzájuk :D
A broken-ek így is meg lettek szépítve ahhoz képest.
Simán csak nagyon masszív "ezt meg kéne oldani valahogy" húzás volt, hogy jahogy a brokenek, azok is mi lennénk, csak mégsem, az eredarok is mi voltunk, meg vagyunk, csak már nem....

kelvor

DS, mennyire sikerült eddig tesztelned a deathknight-ot? Ez a runa dolog végtére is hogyan működik? :)

Alkyra

Quote from: kelvor on 2008-09-22, 18:36:38
DS, mennyire sikerült eddig tesztelned a deathknight-ot? Ez a runa dolog végtére is hogyan működik? :)

Pont úgy, mint akármi más.Vannak rúnáid s a skillek amik runát esznek. Egy rúna 10seces cdvel van ellátva.S kész. Ennyi.Lehet kombinálni, hogy melyik skilled használod, melyik után, de lényegében ugyanaz, mint amit idáig láttunk.

Darkstar

Azért annyira nem egyszerű, mert a DK nem csak a rúnáiból dolgozik, hanem ott van még az ezen abilityk (meg talentek, egyebek) által termelt runic power is, ami meg más cuccokhoz (dethcoil, dancing rune blade, hungering cold, unholy blight, etc). A runák célja nagyjából a cooldowncontroll, vannak skillek, amihez 1féle, vannak olyanok, amikhez kétféle runa kell, aztán van bloodban az unholy rune mastery, ami még kever az egészen egyet. Szóval az eddigiekhez képest mindeképp újdonság.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Azóta megnéztem pár videót róla, elég jónak tűnik. A három talentág közül az unholy a legérdekesebb. Alig várom, hogy kipróbálhassam. Diablo 2-es necro spellekből akad egy-két ismerős ezen az ágon: Bone shield, corpse explosion például. :whoah:
"You become as hard to stop as death itself"

Btw. nektek tölti az új patchet? Nálam nagyon nem akar elindulni és nem ír ki semmit, hogy baj lenne a tűzfallal vagy bármi mással.

Darkstar

Nekem már vagy két hete leszedte, azóta nem tudom, mi van vele.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR

Quote from: kelvor on 2008-09-27, 21:52:52
Btw. nektek tölti az új patchet? Nálam nagyon nem akar elindulni és nem ír ki semmit, hogy baj lenne a tűzfallal vagy bármi mással.
Haveromnak is volt ilyen problémája, alapból nem indult el, csak ha Ő indította el a downloadert.

Bishop

Ehez még noob vok, így nekem is akadnak gondjaim. Launcherel próbáltam de semmi, background downloaderrel is de az se jó, valami olyat ír hogy nincs elérhető patch, aktiváltam hogy wow közbe is töltsön, de  még mindig semmi. Az is lehet hogy már lesuedte csak nem vettem észre nem tudom.

JaFaR

Quote from: Bishop on 2008-09-27, 22:57:52
Ehez még noob vok, így nekem is akadnak gondjaim. Launcherel próbáltam de semmi, background downloaderrel is de az se jó, valami olyat ír hogy nincs elérhető patch, aktiváltam hogy wow közbe is töltsön, de  még mindig semmi. Az is lehet hogy már lesuedte csak nem vettem észre nem tudom.
Haveromnál is pont ue volt. Megkérdezem majd tőle, hogy pontosan hogyan oldotta meg.

Darkstar

Tegnap KJ 9%os wipe :(
Ha Shield of the blue alatt rendesen látszódna a meteor, kill lett volna, így 18 ember oneshotolt az a szar.  :falba:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Semmi pánik, következő raiden simán meglesz.  :smile: Amúgy hosszú csata?