Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Lythis

#2490
Ezaz, ami kell neki belőle kb:
QuotePosting Cheats, Hacks, or Trojan Horses
Users who post links to cheating or hacking programs will be sanctioned. If you wish to report information regarding cheats or hacks to Blizzard, send it to our Customer Support. Do not post this information on the Forums.
azon belül linkrekatt, és account penalty inquiry, aztán account closure, de gondolom magától értetődik

Bishop

Semmi olyan nincs amit tettem volna. Egyedül ez a trojan a gyanús mert most van pár vírus a gépemen, a héten akartam újra rakni a windowst. De nem gondoltam volna hogy postolással is elküldhető. Meg egyszer nyitottam egy topicot amit vagy töröltek vagy nem tudom mert postolás után 2 perccel már nem volt de ez is már egy hete. Ráadásul annyi volt benne hogy mik a pozitív vélemények a druidról, mert mindenhol csak a QQ van. Ma már fáradt vok ehez holnap majd irkálok blizznek, de van egy érzésem hogy valami előre bepogramozott választ kapok. ::)

Lythis

Elvben kötelességük elolvasni a dolgot, szóval tippre elsőre kapsz egyet, amivel visszaigazolják, hogy megkapták, és majd elolvassák, csak előbb elmennek nyaralni, aztán utána majd kapsz egy olyat is, amiben megmondják, hogy engedik e megint, hogy postolj...

Egyébként meg tartsd vírusmentesen a gépedet :)

Bishop


Lythis


Bishop

Ezaz úgy tűnik végleg bannoltak :_( (nem megy a smiley) Nem tudok belépni, sehova se account managment se a játékba, nem ismeri a jelszavam és a felhasználó nevem. Küldtem e-mailt még reggel de a freemail sem mükdöik. És csak holnap jönnek újra rakni a windowst így nem tok sokat tenni :( Az biztos ha nem kapom vissza az account wownak lőttek nem fizetek ki mégegy accountot és húzom fel idáig >_<

kelvor

Estleg nem volt fenn olyan addon, amiért egyből ban jár? Gondolok itt például arra az addonra, amivel a textúrákat lehet machinálni.

Lythis

#2497
WoW-ot már 3k alatt utánadvágják a kieg meg elvben ugye független attól. De egyébként érthető az is, hogy ezekután nem akarsz beruházni rá megint.

Darkstar

Quote from: Bishop on 2008-10-06, 21:09:09
Ezaz úgy tűnik végleg bannoltak :_( (nem megy a smiley) Nem tudok belépni, sehova se account managment se a játékba, nem ismeri a jelszavam és a felhasználó nevem. Küldtem e-mailt még reggel de a freemail sem mükdöik. És csak holnap jönnek újra rakni a windowst így nem tok sokat tenni :( Az biztos ha nem kapom vissza az account wownak lőttek nem fizetek ki mégegy accountot és húzom fel idáig >_<
Most lettem biztos benne. U got keylogg'd.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

Dehogy volt fent. skinner volt de azt csak ui-t változtatja, meg pár fejlődésre jó addon de semmi model változtató vagy hasonló.
Még ha lenne is pénzem, nincs erőm ezek után agyilag megint szenvedni vele. Holnap újra rakom a windowst meg a wowot, és addig írok blizznek még nem adják vissza vagy azt írják hogy "GTFO or i call my lawyer" :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

#2501
remélem még van esély hogy visszaszerezzem :(

edit: nem tok rákattintani a Compromised részre :S

Darkstar

Quote from: Bishop on 2008-10-06, 21:40:19
remélem még van esély hogy visszaszerezzem :(

edit: nem tok rákattintani a Compromised részre :S
Pakold újra azt a gépet mielőtt bármit csinálsz. Bankkártya meg egyéb adatokat pedig nem nagyon írj be.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#2503
Hát nem irigyellek. Én háromszor is megnézek egy linket, hogy tényleg az-e aminek látszik.:P

Elvileg, ha törölték a karid a Blizz akkoris vissza tudja Neked hozni, persze Gear nélkül....Szerintem simán meg fogják érteni. Oh s ne freemailről írjál. Inkább hotmail vagy gmail. Freemail nem működik annyira jól külföldre.(sokszor volt már olyan, h nem kaptam meg maileket...) Meg lassú is-.-

edit.: Mellesleg ajánlom a SpywareBlaster, ingyenes beépülő programot.^^ Továbbá a NoScript s AdBlock programot a Firefox alá. Megy nodot s a windows tűzfalat. Ezek viszonylag jól megvédenek. Nekem legalábbis egy tracking cookie jött be ami egy lényegtelen site-hoz volt csatolva.

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2008-10-06, 22:17:15
Hát nem irigyellek. Én háromszor is megnézek egy linket, hogy tényleg az-e aminek látszik.:P

Elvileg, ha törölték a karid a Blizz akkoris vissza tudja Neked hozni, persze Gear nélkül....Szerintem simán meg fogják érteni. Oh s ne freemailről írjál. Inkább hotmail vagy gmail. Freemail nem működik annyira jól külföldre.(sokszor volt már olyan, h nem kaptam meg maileket...) Meg lassú is-.-
A geart is vissza tudják adni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-10-06, 22:17:46
Quote from: Alkyra on 2008-10-06, 22:17:15
Hát nem irigyellek. Én háromszor is megnézek egy linket, hogy tényleg az-e aminek látszik.:P

Elvileg, ha törölték a karid a Blizz akkoris vissza tudja Neked hozni, persze Gear nélkül....Szerintem simán meg fogják érteni. Oh s ne freemailről írjál. Inkább hotmail vagy gmail. Freemail nem működik annyira jól külföldre.(sokszor volt már olyan, h nem kaptam meg maileket...) Meg lassú is-.-
A geart is vissza tudják adni.

Há olyat én még nem láttam. Szegény haverjaimat akik szintén elkapott egy keylogger "meztelenül" kapták vissza karijukat.

thrall

#2506
"If you ask Chuckle Morris" XD XD XD

egyébként készülj fel, ha ellopták az accod, és visszaszerzed, hogy legalább egy fél évig nem fogsz tudni majd bankkártyával fizetni... a Guildmasterünk is így járt, és a blizz letiltotta egy jó időre a bankkártyás fizetését (persze csak a wow-ra érvényes)

edit: nemtudja valaki miért van az, hogy ha belenézek a mailboxomba kifagy a wow? most raktam újra, de még mindíg -.-

Bishop

használtam nodot jelezte is de nem tudott mit tenni vele mert systemet fertőzte. Én meg még mindig hülye vagyok a windows újra rakáshoz(tudom, nem nehéz, meg értenem kéne) És a haverom aki szokott ez ügyben segíteni nem ért rá, és most idáig fajult.

Darkstar

#2508
DOWN DOWN DOWN, KJ FUCKING DOOOOOOOOOOWN
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


kelvor

GZ! Képzelem mekkora üvöltés-örömujjongás mehetett kommunikátoron.  :smile:

Quote from: Darkstar on 2008-10-06, 23:16:50
...ami eléggé masszív
http://kepfeltoltes.hu/081006/WoWScrnShot_100608_215542_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A kép jó, a staffod még jobb.  :D


Darkstar

#2512
Köszi mindkettőtöknek! :)
Ordítás volt, nem is kicsi, be is rekedtem utána. :D
Más:

Hölgeim és Uraim!

Valami véget ért...

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

És nekem meg ilyenkor nincs accountom  :bruhuhu:

Alkyra

He? Nekem azt már tök régóta letöltötte. Már vagy 2-3 hete rajta pihen a gépen az a "patch".

Elnézést, ez már egy frisebb verzió amit mutattál.^^''

White SeeD

Quote from: Bishop on 2008-10-09, 12:13:27
És nekem meg ilyenkor nincs accountom  :bruhuhu:

Az nem is kell hozzá. Úgy kell beállítani, hogy akkor kezdjen letölteni, ha kilépsz a gameből. Majd elindítod a gamet, majd kilépsz és már is elindúl a letöltő.
Én is így csinálom mert nekem sincsen jelenleg aktív accom. Viszont remélem, hogy az új kieg örömére gyorsabban lehet majd levelelni a game korai szakaszába :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Darkstar

Quote from: White SeeD on 2008-10-09, 16:00:02
Én is így csinálom mert nekem sincsen jelenleg aktív accom. Viszont remélem, hogy az új kieg örömére gyorsabban lehet majd levelelni a game korai szakaszába :smile:
Csökkentették az exp követlményt 70 alatt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

mikor lesz majd aktiválva a patch? köv szerdán, vagy hamarabb?

Darkstar

Hivatalos info még nincs, de mivel jövő hét keddre kihirdették a rated s4 végét, 99%, hogy akkor.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

még nincs accom t*rtön vagyok szal addig nem patchelem