Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Xzone

MI TÖRTÉNIK MÉG ITT?!

http://www.wowhead.com/?forums&topic=48283

Nem tudom, lehet-e az egész még ennél is rosszabb... FUCKING EPIC.

Lythis

Hát, mondjuk ha Sylvanasék egy az egyben pattannak ki a hordából, és nem retconolják az egészet, hogy csak Putressék kavarják a szart, annak talán jobban örültem volna.
De egyébként jah, nekem is tetszik, hogy végre látom, hogy tényleg küszöbön a buli.
(akarva-akaratlanul is ki kell jelenteni, hogy a WAR megjelenés hálistennek jó nagyot lendített Blizzéken....)


Darkstar

Vége a zombiinváziónak. Bár amikor rommágankelték a bankaltomat, a pokolba kívántam, de azért fun volt.
Viszont volt határozottam vicces oldala, mint pl ez az idézet (woweu, pvp forum, a faction leaderekről volt szó)

QuoteWe've managed to kill the one in stormwind, failed at ironforge due to the fact alliance came with zombies infecting our whole raid in seconds.
:lul:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Pedig olyan poén volt csontvázak közt sétálni a fővárosokban. :/

Bishop

Utolsó 2 napba már én a pokolba kivántam, pedig sztem is jó volt meg fun. De amikor már 5ödjére próbálok venni egy trinketet shattratba mert nem elég hogy annyira laggol hogy a testemig eljutni 10 perc de még kampelnek is. Meg amikor nyugis Darnaba LWzek és akkor jönnek és változtatnak át örökké. De a feeling mindenképpen jó volt.

Lythis


Én

Ez eddig kimaradt az elétemből, in b4 slowpoke:
ATHENE
Bár emlékeztet valamire ::)

Xzone

Quote from: Én on 2008-10-31, 01:32:42
Ez eddig kimaradt az elétemből, in b4 slowpoke:
ATHENE
Bár emlékeztet valamire ::)

Erről nem beszélünk.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

 :lol: Voltak nekem törtön ilyen reggel 7ig tartó wowozásaim, majd itt is lesznek és akkor lehet majd ringbe szállni a fő kocka a címért  :D

Alkyra


Darkstar

Az az én UIm (ebből kövvetkezően Bloodscalp szerver). :p
Pitbull, chinchilla, Prat3, dominos, ButtonFacade, Skinner,Minmapbuttonbag(épp ki van kapcsolva, azért olyan soka szemét a minimap körül). Ezen kívül még sok van, de ezek látszanak.
Egyébként meg a hordás bossokon mentünk végig, ezt könnyítette meg a korai kelés. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

#2566
Gz.

Quote from: Darkstar on 2008-11-01, 11:33:44
Az az én UIm (ebből kövvetkezően Bloodscalp szerver). :p
Pitbull, chinchilla, Prat3, dominos, ButtonFacade, Skinner,Minmapbuttonbag(épp ki van kapcsolva, azért olyan soka szemét a minimap körül). Ezen kívül még sok van, de ezek látszanak.
Egyébként meg a hordás bossokon mentünk végig, ezt könnyítette meg a korai kelés. :D

Az a szerver is tele van töketlen magyar gyerekekkel? Ragnaroson már kezdett nagyon idegesítő lenni, hogy nem tudtam egy normális pvp groupt találni akik nem rambo módjára akarják az ellent feldarabolni.

White SeeD

Quote from: Alkyra on 2008-11-01, 21:28:30
Gz.

Quote from: Darkstar on 2008-11-01, 11:33:44
Az az én UIm (ebből kövvetkezően Bloodscalp szerver). :p
Pitbull, chinchilla, Prat3, dominos, ButtonFacade, Skinner,Minmapbuttonbag(épp ki van kapcsolva, azért olyan soka szemét a minimap körül). Ezen kívül még sok van, de ezek látszanak.
Egyébként meg a hordás bossokon mentünk végig, ezt könnyítette meg a korai kelés. :D

Az a szerver is tele van töketlen magyar gyerekekkel? Ragnaroson már kezdett nagyon idegesítő lenni, hogy nem tudtam egy normális pvp groupt találni akik nem rambo módjára akarják az ellent feldarabolni.

Ennyire lement a klán szintje? Vagy átmentél másikba?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

A Szent Fénybe mentem át amikor lejárt a sub-om szóval róluk nem tudok sokat mondani, de az előző teamben volt egy-két gyerek aki meglehetősen hülyén viselkedett.
Egyébként alapból az emberek többségéről beszélek most. Amikor képtelek felfogni adott dolgokat s azt hiszik, hogy egyedül meg tudják váltani a világot.
Szerencsére akikkel raideltem abszolút nem ilyenek voltak csak pvpn húztam fel magam azon a sok szerencsétlenen.(amiket azok műveltek.-.- hihetelen)

Ezért kérdezem, hogy BS-en van-e rendesen raidelő és pvpző klán?(Bro. Corp semmilyen pvp-t nem csinált addigra mire én csatlakoztam)
Elegem van már a PUG-ból. Pre-made grp-okat akarok!! :falba:


DK-n gondolkoztam, hogy komolyabban felvinnék egyet 80ra s fel is gearelném raide+pvpre. Mindig is szerettem a melee&magic kasztokat. Ez jól is látszik, hisz van egy 70es palám s egy 70es samim is :) s végre egy m&m's (  :lol: :lol: de rég ettem már olyat)  akit nem fognak healnek bevágni, ha raidre kerül a sor. Ám sajnos több...kellemetlen tényező is felmerült eme gondolat során.

A kellemetlen tényező pedig a sok kis pöcs lesz aki "juuuj új hero class. nyomjuk azzal." gondolattal índítanak egy karit s megint ott fognak bénázni az instákban&questekben s én meg majd verem a fejem a falba...(vagy sűrűn szedem a nyugtatókat...)

Továbbá kéne találni egy rendes klánt aki pvpzik is raid mellett néha s befogad newbie-kat is.

A samimmal jól jártam, mivel a 2-3 ismerőssel egyszerre tudtam menni(Leryssa s (valóságos) felesége, Éjkard) így  néha csak egy dpst kellett behívni grp-ba amikor fejlődtünk, de általában elég gyorsan ki is dobtuk azt az egyet s inkább csak 4en mentünk instákba...(sose felejtem a lockot aki nem bírta felfogni, hogy ne feareljen reflexből, ha megütik, mert azt nem fogja szeretni a macink s az én mannám se...)

Így a másik kellemetlenség, meg az lett, hogy kéne legalább 2 ember akivel tudunk egyszerre fejlődni.(megjegyzem, hogy ha legalább 3man vagytok hihetetlen gyorsan lehet fejlődni, mivel minden questet pikk-pakk megcsináltok s a hordásoknak is elmegy a kedve amikor három ellenféllel kéne szembenézni..:))

Szal most kérdezem meg, hogy innen ki hajlandó majd velem 13. reflexből egész hétvégén a DK-t húzni, mint egy félőrült kocka?Nem, elnézést. Nem mint egy félőrült kocka, hanem mint egy teljesen őrült kocka. :kocc:

Bishop

Mondanám hogy gyere abba a klánba amibe én vagyok most, de pvpzés nem nagyon van ilyen szervezett szinten, páran néha szoktak csak gorupba BGzni arenazni.
A másik részéhez már felcsillant a szemem hogy lenne valakivel 80ra húznom a karit, de te DK-znál, hát én azt biztos nem indítok még a mainem nem 80.
Viszont ha jó raideket akarsz, és kellőképpen jó társaságot gyere a War of the Ancientsbe  ;)

Alkyra

#2570
Quote from: Bishop on 2008-11-01, 23:27:11
Mondanám hogy gyere abba a klánba amibe én vagyok most, de pvpzés nem nagyon van ilyen szervezett szinten, páran néha szoktak csak gorupba BGzni arenazni.
A másik részéhez már felcsillant a szemem hogy lenne valakivel 80ra húznom a karit, de te DK-znál, hát én azt biztos nem indítok még a mainem nem 80.
Viszont ha jó raideket akarsz, és kellőképpen jó társaságot gyere a War of the Ancientsbe  ;)

szerver?:)

Egyb. a hétvége alatt fel akarom húzni 70-re minimum a DK-t.(a kávé csodákra képes.:) meg úgy hallottam, hogy növelték az xp 60-70ig ismét)

Bishop

Ragnaros alli oldal...Btw sok sikert fel húzni, ha felhúzod akkor egy boomkin szivesen fog veled fejlődni  :smile: Én DK-t csak funból csinálok annyira nem fog meg de azért kipróbálom az az 55ös kedés csábító  :D

Lythis

Ha most ragnarosson vagy, és máshova akarod a DK-t, akkor marha gyorsan húzz fel 55ig egy karit azon a szerón, merthogy: "At the launch of Wrath of the Lich King, you will only be able to create a death knight on the same realm where you have an existing level 55 or higher character. In the future, we plan to allow the creation of a death knight on any realm (provided you have at least one level 55+ character)"
in case u want sauce


Bishop

A kockaságot egy új szintre emeltétek  :lol: Btw az a maci honnan esik hogy ilyen sok van nektek?

Darkstar

Quote from: Bishop on 2008-11-02, 08:50:49
Btw az a maci honnan esik hogy ilyen sok van nektek?
http://www.wowhead.com/?achievement=614
Ma végigmentünk a bossokon mégegyszer, 90+ emberrel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Lythis on 2008-11-02, 01:15:42
Ha most ragnarosson vagy, és máshova akarod a DK-t, akkor marha gyorsan húzz fel 55ig egy karit azon a szerón, merthogy: "At the launch of Wrath of the Lich King, you will only be able to create a death knight on the same realm where you have an existing level 55 or higher character. In the future, we plan to allow the creation of a death knight on any realm (provided you have at least one level 55+ character)"
in case u want sauce

a jó.... :Eztneked:... fog a franc azzal szenvedni, hogy felhúzzak, egy karit máshol. 55. szintre egy hét kell, hogy eljussak s mi az instennek húzzam fel? csak azért, hogy aztán indítsak DK-t? nahneeeee... :gyagya:

kösz az infot. én úgy tudtam, hogy elég ha van egy 55ös karim s akkor bárhol indíthatok.nuh mind1. kénytelen vok ragnaroson szenvedni...vagy áttranszferolni a karit némi összegéért...XD

Bishop

Attól függ mi érdekel téged. Ha pve sztem Ragnaroson is jó helyen vagy csak kell egy jó klán és nem puggal járni raidekre instákra. Ha meg pvp akkor meg BS horda.
Én is úgy akartam amugy hogy indítok BSen egy hordás DK-t de nem lehet csak olyat amilyen a mainem azaz allist. :frown:

Rounin

Szóval, miután az emberfia leszenvedi a trialt, a patcheket (csekély pár gigányit), akkor utána még a BC-t is le kell tölteni, ha azt is szeretné...? >_>
Vagy az ún. expansion.MPQ ezt takarja és nem kell ijedt pillantásokkal illetnem a lassan túlhevülő modem/router párost?

(a Remény hangját hallották a 103.85-ös középhullámon)

Darkstar

Töltsd le, az expansion.mpq valszeg azoknak van, akiknek nincs meg a BC, de ennek ellenére látniuk kell a BCs cuccokat, gemeket, enchantokat, belfeket és űrteheneket.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん