Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Quote from: minuszmiki on 2007-04-13, 00:34:03
Help! Darker Than Blackből van négyféle sub, melyiket érdemes lehúzni?

En shinsen felet ajanlanam...

kelvor

Nem tudtam, hogy a Shinsen is fordítja, de akkor lekapom én is ezt a verziót.

chilip

Seirei no Moribito 01 - még nem láttam, most töltöm. hát nagy igényeim vannak evvel kapcsolatban :P

kelvor

Quote from: chilip on 2007-04-13, 08:24:09
Seirei no Moribito 01 - még nem láttam, most töltöm. hát nagy igényeim vannak evvel kapcsolatban :P

Neked működik ez a verzió? Nekem vagy hibásan jött le, vagy nem tudom, de nem indul el. :eek:

Manitu

Tökéletesen. Ellenőrizd a crc-t. Ha stimmel, akkor nem tudom mi lehet a gond. Hogy nem indul el? Fekete kép, vagy be sem tölti a lejátszó?


kelvor

#605
Hibaüzenetet ír ki a lejátszó és be sem tölti. Próbáltam több lejátszóval is, mindegyiknél ugyanaz, hibaüzenettel leáll. Viszont ha nektek tökéletesen működik akkor megpróbálom mégegyszer leszedni. Lehet valami miatt hibásan jött le, ha jól emlékszem 168 mb-nál írta ki, hogy complete a letöltés.

Manitu

Milyen hibaüzenetet? Úgy talán egyszerűbb. Bár nálam 169 megás a fájl, viszont ha torrentről szedted, akkor ekkora hiba nem lehet (elvileg semilyen hiba nem lehetne mondjuk). Mondom, ellenőrizd a crc-t. (commander -> file crc ellenőrzés, és összehasonlítod a kiszámolt értéket a fájlnévben szereplővel)


kelvor

Leszedtem mégegyszer a fájlt meg frissítettem pár codecet és most úgy tűnik jó, mindenestre köszönöm szépen a segítséget.  Este meg is lesem :smile: (a hibaüzenet egyébként a szokásos volt, hogy xy program hibát észlelt és leállt)

kikuchiyo

Végre kijött a Rocket Girls 1. része felirattal!
Most már mindenki nézheti ezt a remek kis sorozatot.

http://datorrents.com/download.asp?id=19820

Failure is the default option

chilip

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-15, 02:02:59
Végre kijött a Rocket Girls 1. része felirattal!
Most már mindenki nézheti ezt a remek kis sorozatot.

http://datorrents.com/download.asp?id=19820

már csorog is le :D

chilip

#610
kinn a Heroic Age 2. része


edit:
hát ez marha jó volt :D

Zelda

Fú de rég voltam Usteam-en...
Kb 3 hete határoztam el, hogy ha lehet a japánban most futó animeket keresem meg és nézem. Eddig a D. Gray-man-t találtam, ami nekem szinte teljesen a Chrno Crusade-ot idézi fel. De életem eddigi legjobb anime-ja akkor is a Death Note amit csak tegnap kezdtem nézni és teljesen belebolondultam. (És persze elmaradhatatlan, hogy nézem a Bleach-et és Naruto Shippoudent is)
Ha valaki tud esetleg hasonló anime-t mondani nekem mint a Death Note akkor lécca jelezze. Kösszike

Solid Snake

Quote from: Zelda on 2007-04-15, 19:05:33
Ha valaki tud esetleg hasonló anime-t mondani nekem mint a Death Note akkor lécca jelezze. Kösszike

Code Geass, talán.
Amúgy üdv a DN-klubban, minél előbb zárkózz fel s csatlakozz hozzánk a DN topikba!  :jee:

Zelda


Kayama


chilip


kelvor


chilip


Zsiga


Soldier

Quote from: Zsiga on 2007-04-16, 21:50:58



A 720p verziójuk meg méggyorsabban. :)

en is maradok ennel.. asszem ha mar a többi is igy van meg:) btw ty

chilip

Hát ez marha gyorsan kinnvan  :eek: Heroic Age 3. rész bárcsak a Naruto vagy a Bleach jönne ilyen sebességgel...

Nimlot

Ez a Heroic Age nekem nem tünik túl jónak...
"Being too kind is also... cruel!"

chilip


Nimlot

Az tetszik h külömböző fajok vannak de a gundam-es megrajzolás szúrja a szemem... lehet h a történet jó lesz.
"Being too kind is also... cruel!"

Manitu

Quote from: Nimlot on 2007-04-18, 19:00:57
Az tetszik h külömböző fajok vannak de a gundam-es megrajzolás szúrja a szemem... lehet h a történet jó lesz.
Nem véletlen a hasonlóság, ugyanaz követte el a karakterdizájnt. Az egyik ok, amiért nézem, imádom Hirai Hisashi rajzait :)


Fazék

Hayate no Gotoku! 1. rész

Valamiért mostanában abszolút semmi kedvet nem éreztem anime-nézéshez, de gondoltam teszek egy próbát ezzel a sorozattal, ha már annyira ajánlottátok és a Gilmore Girls részek úgyis elfogytak :)

És nem bántam meg! :haha: Nagyon nagy ökörség ez a sorozat, azt hiszem követni fogom az elkövetkező hetekben is :D

chilip

egész nap semmi bár estefele nem néztem fel  :ejj: és miután elmentem fürödni és utána újra felnéztem a torrentes oldalakra, szépen kidobták a Death Note 27.-et, Claymore 3.-at, D.Gray-man 28.-at, One Piece 304.-et... mikor fogok én aludni?  :eek:

Nimlot

#627
Mondjak vicceset? én nappal alszok/iskolában vagyok és este animét nézek :P

mod.:
Nézi valaki a gigantic formula-t? csak én érzem úgy h az ED-je egy másik animéheztartozik? vagy rossz verziót töltöttem?
"Being too kind is also... cruel!"

kelvor

Tegnap megnéztem a Seirie no Moribito ep1-et, egyszerűen hihetetlen, jöhetne már a többi rész belőle!


Quote from: Fazék on 2007-04-18, 23:23:09
Hayate no Gotoku! 1. rész

Valamiért mostanában abszolút semmi kedvet nem éreztem anime-nézéshez, de gondoltam teszek egy próbát ezzel a sorozattal, ha már annyira ajánlottátok és a Gilmore Girls részek úgyis elfogytak :)

És nem bántam meg! :haha: Nagyon nagy ökörség ez a sorozat, azt hiszem követni fogom az elkövetkező hetekben is :D

Jól tetted, eddig 3 rész van kinn...könnyesre tudja röhögni magát rajta az ember. :haha:

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-04-19, 16:25:59
Tegnap megnéztem a Seirie no Moribito ep1-et, egyszerűen hihetetlen, jöhetne már a többi rész belőle!

Miről szól?