Keres - Kínál

Started by Che, 2005-02-28, 21:54:20

Previous topic - Next topic

Yakumo

#150
Aki jön a most hétvégén, május 13.-án vasárnap megrendezett 13. KépregényBörzére, az megtalál minket is, mint mangaeladókat. 1000Ft lesz a német manga kötetenként, az angol meg 1800Ft-ig lesz árban. Ha valaki legalább kettőt vesz, onnantól 1500 kötetenként. Igazi Börzéhez illő árak. ;)

A lista: http://sakuracon.cwi.hu/lista-kepregeny_borze.txt

Gyertek megéri, mert nagyon sok képregényt kihoznak ilyenkor, igazi gyöngyszemeket találhat ilyenkor az ember. Az arány durván 25-30% manga, 70-75% amerikai és más képregény.

.Attila

Igen különleges érzékük van a rendezvényszervezőknek, hogy minden rendezvényt a zh időszakba rakjanak.
Mondjuk pénzem úgy sincsen.

Solid Snake

Quote from: Yaten on 2007-05-10, 12:56:57
Fate / Stay Night figure 1/7
http://www.gadgetspirit.com/pic/samurai/saber-2.jpg
http://www.heldenshop.de/images/tobias/2222147qaayqxw.jpg

Uhh, Saber...  :redface:
Ezt a figurát kizárólag ezen a képregénybörzén lehet megvásárolni?

Member

Quote from: Yakumo on 2007-05-26, 13:30:33
+ egy Loveless Artbook is van eladó.

Member, emlékszel: "Loveless az anyád!" ezt sosem felejtem el. :lol:  :muhahah:
Éppen mondani akartam, hogy az az artbook nekem kell. :muhahah:
Amúgy nem tudsz mutatni belőle pár képet, hogy milyen a rajzok minősége?

Yaten

#154
Eladók alábbi DVDim:

Galaxy Angel 1st season (első sorozat) -5500ft
GIRLS Bravo 1st season (első sorozat) -5000ft
Oh! my Goddess: mini goddess(teljes) -6000ft   ----eladva
Oh! my Goddess movie----------------------4500ft   ---eladva
Star OceanEX (teljes)------------------------5500ft -----eladva


Mindegyik bontatlan, teljesen új!!! Japán/angol verziós :)
" border="0

.Attila

Quote from: Yaten on 2007-06-01, 15:11:28
Eladók alábbi DVDim:

Galaxy Angel 1st season (első sorozat) -5500ft
GIRLS Bravo 1st season (első sorozat) -5000ft
Oh! my Goddess: mini goddess(teljes) -6000ft
Oh! my Goddess movie----------------------4500ft
Star OceanEX (teljes)------------------------5500ft


Mindegyik bontatlan, teljesen új!!! Japán/angol verziós :)

... Galaxy Angel? Ööö... hány lemez? Ugye nem HKDVD?

Member

Az első széria elég sok, a többi 3 in 1 pack.
(Mondjuk az első rémesen gány lett, szerintem :p)

.Attila

Quote from: Member on 2007-06-01, 15:45:18
Az első széria elég sok, a többi 3 in 1 pack.
(Mondjuk az első rémesen gány lett, szerintem :p)

Elég sok mi? Egy epizód egy lemez?
Mit értesz az alatt, hogy rémesen gány?

Member

Valahogy egyik bolt sem akarja leírni, de asszem 4, de tudva, hogy minden rész 10 perc...

Körülbelül azt mondhatnám, hogy az első sorozat borzalmas, a második néha kezd elvadulni, de még nem az igazi, a 3. már nagyon üt, a 4. meg igazi elmebeteg. :D

.Attila

Ja értem. Én láttam már az egész sorozatot, szóval azt nem kell elmondani nekem.
Én nem emlékszem arra, hogy bármi baj is lett volna az első sorozattal. Ha lett volna, akkor nem folytattam volna a következő sorozattal.

Solid Snake

Tudja valaki, hogy esetleg hol lehetne venni GITS posztert (amit a premiernél kaptak az ottlévők)?
Vagy csupán limitált példányban készült?  :confused:

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-06-03, 22:50:23
Tudja valaki, hogy esetleg hol lehetne venni GITS posztert (amit a premiernél kaptak az ottlévők)?
Vagy csupán limitált példányban készült?  :confused:
Szerintem csak annyi készült hogy a premieren lévőknek jusson.  :frown: Nekem van.  :hopp:

Ramiz

Quote from: Solid Snake on 2007-06-03, 22:50:23
Tudja valaki, hogy esetleg hol lehetne venni GITS posztert (amit a premiernél kaptak az ottlévők)?
Vagy csupán limitált példányban készült?  :confused:
Szerintem csak úgy nem árulják, bár fene tudja, pólót például lehet venni bármikor (asszem) az Odeonban.
De ha nagyon kéne a poszter, lehet, hogy tudok neked szerezni egyet. :) PM me! De ha egyáltalán tudok, akkor e héten csüt vagy pénteken valamiféle meetes sörözésen át kéne venned.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: Solid Snake on 2007-06-03, 22:50:23
Tudja valaki, hogy esetleg hol lehetne venni GITS posztert (amit a premiernél kaptak az ottlévők)?
Vagy csupán limitált példányban készült?  :confused:
Ha Ramizzal nem sikerült volna esetleg "megegyezni" (nem üzletről van szó:D) akkor én adok neked egyet. Nekkem ketttőőő ván. XD
Küldj PM-et légyszi, ha igényt tartanál rá. ;)

Setike

Van egy elado Toei Heroines Gashapon DX set-em, benne 5 figura, többek között Lily a Virángagyal, és Cutey Honey. +  Gundam Seed figurák! (Nem a gépekről!)


Ui.: Keresek egy Onegai Teacher figurát. Akinek megvan, és eladná, vagy elcserélné valami másik figurára, kérem írjon privátot vagy mail-t. Köszönöm előre is.^___^

UsagiIvett

#165
Hello!Valaki nem árul Sailor Moon cuccokat? Egy iwiw meghívót cserélek bármilyen Sailor moon cuccra!
Usagi

Aki keresi a Sailor moon cuccokat!

Próféta

Bizonyára akad ilyen fórumozó, de azon ne lepődj meg, ha nem lépett fel abban a 15 percben, amennyit hagytál neki :)

Member

Nekem most olyan "megkésett áprilisi tréfa" érzésem lett a postot elolvasva, majd a "Varázslatosállmok Az oldal csak Sailor moonos!" részt megpillatva a profilban. :eek:

Selmo

Már majd tucatnyit töröltem utána, ha ez tréfa még ma este haljon meg a kitalálója. :__devil:

A tökéletesség unalmas.

Solid Snake

Quote from: Member on 2007-06-11, 21:42:12
Nekem most olyan "megkésett áprilisi tréfa" érzésem lett a postot elolvasva.

Az nem lehet, Norbit már ellőtték.  :ejnye:

UsagiIvett

Mindent keresek ami Sailor moon!
Usagi

Aki keresi a Sailor moon cuccokat!

csacsa

"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Member

Ivett, akinek van, az megtalálja a fenti post alapján, nekünk meg tökmind1. :D

Soldier


Lythis

Mennyire számít átverésnek, ha egy kupac kutyasz*rt belepakolsz egy zacskóba, amire ragasztassz egy sailor moon -os matricát, és pénzt kérsz érte?

Member


Én

A sailor moonos kutyakaki az jó...

Lythis


Member

Nem, csak arra kérlek, gondold végig, hogy miket írkáltál volna anno 11 évesen. ;)
És nem kérek PPGs hüvelyválladékot, ha arra gondolsz. :rolleyes:

Lythis

hát nem azt, h sailor moon-os cuccokat akarok...
Mióta része a tolerancia a plázasátánizmusnak? Vagy a rokonod?

Nem akartam előhozakodni ilyesmivel, de most hogy említed, beugrott hogy PPGZ-t nézel... így már megértem, hogy miért kardoskodsz :D

ehhehe... 7GET!!