Anime ajánlás

Started by AnWar, 2003-01-18, 00:22:55

Previous topic - Next topic

Moha

Mos mééééér? Ebichu az jóóóó! :D

NLZ

Quote from: Member on 2009-07-12, 21:53:51
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=150
NLZ, még egyszer bebizonyítottad nekem, hogy egy beteg sz*rdarab vagy... :lul: Hol találsz te ilyen agyatlan vígjátékokat? :D
Anime-Planeten bukkantam rá a recommendations részlegen keresztül. Mivel kb minden beteg animéhez ajánlva van, így annyira nem volt nehéz. :D
[reserved]

Chidori

Sziasztok!

Ez most egy elég érdekes kérés lesz, mert nem hiszem, hogy létezik ilyen anime, de azért próba szerencse. Szóval olyan animet keresek, aminek a központjában a függőség áll. :D Mármint.. a legjobb lenne a drog vagy alkohol problémák, de ilyen gondolom nincsen. Amolyan NHK! szerű animera gondolok. Lehet vicces, vagy komolyabb hangvételű.. teljesen mind1. Csak a főszereplője nagyon ragaszkodjon valamihez. Gondolom nincsen ilyen anime. :D :haha:  ^^"

Member

Boogiepop Phantom 4. rész. :)
Ha van sorozat szinten is, engem is érdekelne.

Zen

Quote from: Chidori on 2009-07-18, 19:56:27
Sziasztok!

Ez most egy elég érdekes kérés lesz, mert nem hiszem, hogy létezik ilyen anime, de azért próba szerencse. Szóval olyan animet keresek, aminek a központjában a függőség áll. :D Mármint.. a legjobb lenne a drog vagy alkohol problémák, de ilyen gondolom nincsen. Amolyan NHK! szerű animera gondolok. Lehet vicces, vagy komolyabb hangvételű.. teljesen mind1. Csak a főszereplője nagyon ragaszkodjon valamihez. Gondolom nincsen ilyen anime. :D :haha:  ^^"
Chaos;Headben a főszereplő utálja a "3D" nőket, és a kedvenc játékfigurájához ragaszkodik, akit annak rendje és módja szerint rendszeresen behaluz. Hogy mennyire központi része a sztorinak, aztat nem tudom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chidori

Utána nézek, köszönöm.  :jee:

chilip

Quote from: Chidori on 2009-07-18, 20:30:52
Utána nézek, köszönöm.  :jee:

inkább ne, nagy fos anime... és az első pár rész még jó is így nagyon nagyot fogsz hasalni vele a végén...

Junchi

Quote from: chilip on 2009-07-18, 20:50:07
Quote from: Chidori on 2009-07-18, 20:30:52
Utána nézek, köszönöm.  :jee:

inkább ne, nagy fos anime... és az első pár rész még jó is így nagyon nagyot fogsz hasalni vele a végén...

Max nézze addig, amíg fel nem tűnik Hát Izsák és barátai, valamint a nagyon ívül organizésün. :3

Zen

Esetleg
Afro Samurai (bosszú)
Serial Experiments Lain (internet)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chidori

QuoteSerial Experiments Lain (internet)

Hopp, ez jól hangzik. :) Köszönöm mindenkinek az ajánlást. Amint letudom a School Dayst (3 rész), utána leselkedek valamelyiknek.

NLZ

Azért a Lain nem gép függőség, hanem tömény, masszív agyfasz. Bár ha a School Dayst nyomod, akkor talán bírni fogod ezt is.
[reserved]

Soldier

Quote from: chilip on 2009-07-18, 20:50:07
inkább ne, nagy fos anime...
jó az.
viszont tell. nem ez központi téma, az tuti, így a kérésre nem is megfelelő

NLZ

Quote from: Soldier on 2009-07-19, 02:40:09
Quote from: chilip on 2009-07-18, 20:50:07
inkább ne, nagy fos anime...
jó az.
viszont tell. nem ez központi téma, az tuti, így a kérésre nem is megfelelő
Max arra jó, hogy hangosan visítson a fájdalomtól. :)
[reserved]

Soldier

az is lehet élvezet. :P
bár nekem nem volt vele külősebb gondom   ^^

hehe

hali.

ajánljatok nekem tömény akció és darabolásos, gondolkodásmentes, tehát kikapcsolódáshoz jó animét.
a hangsúly a tömény akción van.

láttam a legtöbb szamurájos/kardozós animét, berserket, ninja scrollt, cowboy bebopot.
köszi szépen. :merci: :appl:

Én

A Dead Leaves nevű film pont ilyen, de az csak 45 perc. De az elvárásaidnak egyszer tökéletesen megfelel :D

Junchi

>hehe

Black Lagoon (non-stop ratatata) és Gungrave (bár ehhez nem árt azért egy érettebb fej is) így hirtelenjében.

Rounin

Quote from: hehe on 2009-08-02, 19:42:11
ajánljatok nekem tömény akció és darabolásos, gondolkodásmentes, tehát kikapcsolódáshoz jó animét.
a hangsúly a tömény akción van.

versus

Quoteláttam a [...] cowboy bebopot.

Seriously: what the FUCK? Mondd, hogy csak trollkodni akarsz...

kelvor

It's made my day.  :D

Amúgy tehetsz egy próbát a Shigurui-val és a Kurozuka-val is.

hehe

QuoteSeriously: what the FUCK? Mondd, hogy csak trollkodni akarsz...
nem értem. :confused: :confused: :confused:
valami rosszat mondtam?

ja télleg, black lagoont is láttam  :D

a versust és a dead leavest meglesem, köszi. :merci: :cool:

Én

#1370
Ó, a Versust kihagytam, pedig az is megteszi :jee:
[spoiler] :muhahah:[/spoiler]

Rounin

Quote from: hehe on 2009-08-02, 20:38:02
QuoteSeriously: what the FUCK? Mondd, hogy csak trollkodni akarsz...
nem értem. :confused: :confused: :confused:
valami rosszat mondtam?

ja télleg, black lagoont is láttam  :D

a versust és a dead leavest meglesem, köszi. :merci: :cool:

Ha a Cowboy Bebop szerinted puszta akciódús izé, ami nem igényel gondolkodást, akkor jelenleg tiszta szívemből gyűlöllek és szánlak.
Igen, én már csak ilyen emocionális fickó vagyok.

@Én: miattad töröltem most a felét a postomnak. Schemetek vagytok. ;D

hehe

elllnézést, nem tartom magam nagy anemizabálónak, csak próbáltam felsorolni, hogy miket láttam, ebbe természetesen nemcsak a darabolós agyatlan cuccok tartoznak bele - folyamatosan jut eszembe, hogy pl a ghost in the shelleket is láttam, és még sorolhatnám - amiket itt az oldalon ajánlottak meg a leírásban sokcsillagra értékelték.

úgyhogy félreértettél, igaz nem voltam elég egyértelmű.

de ez többé ne forduljon elő. :_piszka: :D   (viccelek ám.)

ja ha esetleg a versushoz vki tudna adni linket, akár torrent akár bármilyen formában, azt megköszönném, mert nem találtam sehol.... brühühüüü :bruhuhu:

chilip

Quote from: hehe on 2009-08-02, 19:42:11
hali.

ajánljatok nekem tömény akció és darabolásos, gondolkodásmentes, tehát kikapcsolódáshoz jó animét.
a hangsúly a tömény akción van.

láttam a legtöbb szamurájos/kardozós animét, berserket, ninja scrollt, cowboy bebopot.
köszi szépen. :merci: :appl:

Claymore

Rounin

Quote from: hehe on 2009-08-02, 20:50:57
úgyhogy félreértettél, igaz nem voltam elég egyértelmű.

de ez többé ne forduljon elő. :_piszka: :D   (viccelek ám.)

ja ha esetleg a versushoz vki tudna adni linket, akár torrent akár bármilyen formában, azt megköszönném, mert nem találtam sehol.... brühühüüü :bruhuhu:

Bíztam benne, hogy csak félreértettél, ezért kérdeztem rá; igaz, nem túl kedvesen. :p

És hogy kedves is legyek: a versus nem animecím. -.-

hehe

bakker bammeg, claymore-t is láttam :rotfl:

de magamtól nem jutott volna eszembe a címe. :gyagya: :falba:
azér kösz hogy segíteni próbáltok.

QuoteÉs hogy kedves is legyek: a versus nem animecím. -.-
akkor csak ennyit mondok: HELP ME! :appl: :bruhuhu:

Én

Quote from: Rounin on 2009-08-02, 20:55:05
És hogy kedves is legyek: a versus nem animecím. -.-
You had to ruin it.

Rounin

Quote from: hehe on 2009-08-02, 20:55:34
akkor csak ennyit mondok: HELP ME! :appl: :bruhuhu:

Segíts magadon és nem zaklatsz másokat! :angyali:
Amúgy sem tudok segíteni, nem szoktam túl gyakran szimpla gyakjunkszétmindent jellegű cuccot nézni.

Én: i remembered how it felt to be picked on. ;(

kelvor

Fentebb írtam 2 címet de ezek szerint még az olvasás is nehezen megy.  :smile: Ez ma nem a te napod.

NLZ

Igazi tömény akció sztem nincs is. De próbálkozhadsz mindenféle akciós shónennel, pl GetBackersszel, vagy pl a Sengoku Basarába is belenézhetsz.
[reserved]