Main Menu

Shonen-ai

Started by purple haze, 2005-06-07, 11:07:13

Previous topic - Next topic

Djinn

Quote from: ShuichiValaki!!! Segítsen nekem!

Kéne magyar felirat a Gravitationhoz 11-13ig, és nagyon kéne  :bruhuhu:
Valaki tud ajánlani bármilyen Shonen-ai -t ami nagyon jó, és Gravitation szintû?????

Köszi :bruhuhu:
:D
Tudtommal az utolsó két részhez nincs magyar felirat. Ha valakinek lenne én is szívesen elfogadom. Mondjuk nem túl bonyolult a szövege, szóval angolul sem volt megeröltetõ.  :)
Hasonlót? Én nem nagyon tudok mondani hasonlót. Úgy értem, ami pl. humorban  megüti a szintjét.
Esetleg Kizuna (aranyos, de sajnos rövid.),  Loveless (bár az elég komor), vagy Sukisyo.  :)
Vagy tessék itt szemezgetni, és amelyik szimpazikus megnézni.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Shuichi

Quote from: DjinnTudtommal az utolsó két részhez nincs magyar felirat. Ha valakinek lenne én is szívesen elfogadom. Mondjuk nem túl bonyolult a szövege, szóval angolul sem volt megeröltetõ.  :)
Hasonlót? Én nem nagyon tudok mondani hasonlót. Úgy értem, ami pl. humorban  megüti a szintjét.
Esetleg Kizuna (aranyos, de sajnos rövid.),  Loveless (bár az elég komor), vagy Sukisyo.  :)
Vagy tessék itt szemezgetni, és amelyik szimpazikus megnézni.


oké, oké, de nekem 11-13ig kéne szóval nekem má a 11. sem okés...
pedig megnéztem és magyar, szóval... nem igazán értem,
hát végig néztem, majd még nemtom, most nagyon a szívem csücske a Gravitation... szóval most ha végeztem vele akkor komoly letargikus állapotba fogok kerülni, vagy újra kezdem nézni :D

Hedgy

Próbálkozz a Gravitation OVA-val. ;) Közel sem olyan jó, mint a sorozat, de hiánypótlásnak ötcsillagos.

Shuichi

Quote from: HedgyPróbálkozz a Gravitation OVA-val. ;) Közel sem olyan jó, mint a sorozat, de hiánypótlásnak ötcsillagos.


végülis sikerült megnéznem a 11-est magyar feliratal de a 12, 13at angolul néztem és hát többé kevésbé lejött mirõl van szó... az OVA-t láttam, háááát klaszisokkal jobb volt a sorozat...

Olyan shounen ai vagy yaoi kéne nekem amihez van magyar felirat, illetve csak yaoi shounen ai felirat kéne, ami jó, mert a többit simán letöltöm :) szóval tud valaki ilyen oldalt? :teccik:

Ready2

Quote from: Shuichivégülis sikerült megnéznem a 11-est magyar feliratal de a 12, 13at angolul néztem és hát többé kevésbé lejött mirõl van szó... az OVA-t láttam, háááát klaszisokkal jobb volt a sorozat...

Olyan shounen ai vagy yaoi kéne nekem amihez van magyar felirat, illetve csak yaoi shounen ai felirat kéne, ami jó, mert a többit simán letöltöm :) szóval tud valaki ilyen oldalt? :teccik:

megha yurit akarnal akko esetleg..  :haha:

Shuichi

Quote from: Ready2megha yurit akarnal akko esetleg..  :haha:
tesség??? yah hogy nõ-nõ? áh nem engem jobban "izgat" a férfi-férfi, ne hari :D

Djinn

Quote from: Shuichivégülis sikerült megnéznem a 11-est magyar feliratal de a 12, 13at angolul néztem és hát többé kevésbé lejött mirõl van szó... az OVA-t láttam, háááát klaszisokkal jobb volt a sorozat...

Olyan shounen ai vagy yaoi kéne nekem amihez van magyar felirat, illetve csak yaoi shounen ai felirat kéne, ami jó, mert a többit simán letöltöm :) szóval tud valaki ilyen oldalt? :teccik:
Level C-hez van magyar felirat asszem, de elég béna film szerintem. Mondjuk kb. 30 perc szóval meg lehet nézni. :)
Olyan oldalról nem tudok, ahol konkrétan shonen-ai és yaoi magyar feliratok vannak. Mondjuk nem is kerestem szóval ez nem jelent semmit  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Shuichi

Quote from: DjinnLevel C-hez van magyar felirat asszem, de elég béna film szerintem. Mondjuk kb. 30 perc szóval meg lehet nézni. :)
Olyan oldalról nem tudok, ahol konkrétan shonen-ai és yaoi magyar feliratok vannak. Mondjuk nem is kerestem szóval ez nem jelent semmit  :haha:

hát azért köszi :D
Mások segítségét is szívesen elfogadom :D

Makoto_Kino

Sziasztok, megtudná mondani nekem valaki, hogy a Boyfriend-et honnan tudnám letölteni?

Djinn

Quote from: Makoto_KinoSziasztok, megtudná mondani nekem valaki, hogy a Boyfriend-et honnan tudnám letölteni?
Ha Higuri Yuu mangájára gondolsz, azt innen le lehet szedni magyarul.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Makoto_Kino

Köszi, de ez már megvan, azt hittem több része is van.

Shirahime

Hali rég jártam itt....nost több kérdés is lenne.
1. tudtok adni valami torrent címet, ahonnan lehet esetleg mangát is letölteni?
2. Az Akuma na eros-Virgin crisis-t ismeri valaki és ha igen, a mangát honnan lehetne beszerezni?
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Moonshiner

#372

Shirahime

Quote from: Moonshineritt megtalálható: http://hanayume.net/hanami-gumi/ vagy http://www.animesy.cjb.net/
Hát....az elsõ linken nem mûködik a letöltés, a másodikon rá se jöttem, hogy hogyan lehetne letölteni:bruhuhu:
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Moonshiner

#374
Quote from: ShirahimeHát....az elsõ linken nem mûködik a letöltés, a másodikon rá se jöttem, hogy hogyan lehetne letölteni:bruhuhu:
Elnézést, az elsõt nem is néztem, csak azt, hogy rajta van-e. A második oldalon pedig az irc-n található.

Shirahime

Quote from: MoonshinerElnézést, az elsõt nem is néztem, csak azt, hogy rajta van-e. A második oldalon pedig az irc-n található.

Én meg itt találtam meg: http://shoujoheaven.com/shoujo.php
Ha fenn van ShoujoMagic, nála megtalálható

köszi a segítséget:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Shuichi'

NNa, sziasztok!
Meg mondaná valaki, hogy honnan lehet letölteni a Fainda no hyouteki részeit? Mert eddig csak az első 2 részt találtam meg.

(Eléggé kihaltnak rtűnik ez a topik... :ejj:)
S a végtelen homályból sugárt hint szét a fákra,
Keringenek a Holdak, ragyognak ünnepelve,
S a rajzó Napkorong mind imára térdepel le,
Imára tárja karját az ájtatos Természet,
A feltámadt, új nappal kitárult köntösének.
S villám-tekintetétől halandók könnye árad,
Halandók könnye hódol az ő szent sugarának.

Elora

Ide is beírom, hátha itt veszi észre valaki @_@:
Nincs esetleg valaki, aki úgy-ahogy hasonlít Kouya-ra a Loveless-ből, és bevállalna velem valamikor egy Zero (girl) cosplayt? ^__^; Ha lenne valaki esetleg, az írjon nekem onegai! ^_~
"Mindenki olyan könnyedén használja azt a szót, hogy 'szeretni'". (Aoyagi Ritsuka - Loveless)