Main Menu

Ecchi !!!

Started by smash++, 2006-10-19, 23:29:21

Previous topic - Next topic

smash++

Az As-t csak azért említettem meg itt,mert az animeaddicts ecchi közé sorolta.Habár mint irtam nem értem miért,mert semmi köze hozzá.De jó volt.Sajna mangát nem olvasok és nem is fogok(még a legkedvesebb anime-imnek sem olvasom a mangáját,ez van valamiből ki kell maradni-pontosabban a manga nem került be a legfontosabb dolgok közé amit csinálok és én jobban szeretm nézni:P).

Viszont megnéztem a Green Green-t.

Green Green TV (+OVA): Hááát ez valami eszméletlen jó volt!A hegyekben van egy fiú iskola és a japán kormány,hogy a fiúk szociális helyzetét javítsa összeakarják vonni egy lány iskolával és ezért a lányokat elküldik egy teszt hónapra.Csak gondoljunk bele fiú suliba-lányokat költöztetnek:).A főszereplő egy irtó rendes srác mint az általában lenni szokott.Sajnos van neki 3elvetemült,idióta,perverz barátja akik állandóan bajba keverik.Engem személy szerint irritált ez a trió,sőt nagyon-nagyon nem tetszettek,egyedül az vigasztalt,hogy pórul jártak jó párszor pl:medve:D.Nem mindig tudtam rajtuk röhögni és kicsit lehúzták nálam az anime-t,1pár megnyilvánulásukkal.De a végére mindent megbocsájtottam.Az utolsó részek és a bónusz rész-háát az egyszerűen leírhatatlan.Egy "romantikus" anime teljese beteljesedése!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon tetszett a vége és azzal jött össze akinek én is szúrkoltam.Szóval,találunk benne romantikát(nem ez a központi dolog),perverz vigjátékot(ez a központi dolog),és hatalmas ECCHI-t(na meg a ásik központi dolog),egy csipetnyi drámával.A grafika pazar!!!De komolyan egy olyan anime ahol nem spóroltak a női test megrajzolásával,csak az a fránya cenzúra :hehe:.Aki nem látta sűrgőssen nézze meg.Az ovat is érdemes,de nem ér a sorozat nyomába.Esetleg tud valaki folytatásról vagy vmi ilyesmi????Mert én találtam képeket más karakterekkel.  Összeségében nagyon ott van 10/10


Ja és frissitettem a képgyűjteményt,ha érdekel vkit.Új képek és új sorozat(green,shuffle,AS)
http://smash00.interhost.hu/

Manitu

Quote from: smash++ on 2006-10-26, 20:40:42Esetleg tud valaki folytatásról vagy vmi ilyesmi????Mert én találtam képeket más karakterekkel.
Ott vannak a DVD specialok. Wakaba + Sanae rulez :muhahah: /me elvetemült yuri fan, de az már egy másik topic  :__devil:
A képek meg valszeg a játék ból lehettek. Míly meglepő, ez is egy H-game alapján készült  :redface:


smash++

Manitu: Ez most nagyon off,de hol vannak dvd specialok?????Esetleg link?Engem nagyon érdekel,mert az ftp-n ugyebár csak a sorozat+13rész+ova van fent.

Manitu

Passz. Én még annó ed2k-ról vadásztam össze őket valamikor tavaly nyáron, akkor még fansub sem volt mindhez. Mostmár asszem van, nézz szét boxtorrentsen, mintha nem rég raktak volna föl valami Green Green cuccot, talán pont azt.


Norboy

#34
Quote from: smash++ on 2006-10-26, 20:40:42
Nagyon tetszett a vége és azzal jött össze akinek én is szúrkoltam.
Nekem nem tetszett a vége (utolsó előtti rész), mert én [spoiler]Midorinak szurkoltam! A múltban együtt voltak és szerették egymást, a csaj a jövőből is visszajött érte! Feladta az egész jövőbéli életét a szerelmükért, még magát is feláldozta a baleset után, hogy megmentse azt akit szeret! Ez volt számomra a legérzékenyebb rész és nagyon megérintett. Amikor este szakadó esőben és süvítő szélben, kisétáltak egy fához, akkor felébredt Midori (és bennem a remény a happyendre), de a túlodal már várt rá, a sors így kívánta, és örökre búcsút kell mondaniuk egymásnak...örökre.... Ha nem láttam volna a 13. rész (és benne, Midorit, aki elfogadta a történteket, de még ezek előtt szeretkezett eggyet a sráccal!!!), ahol végül mindenki boldog lesz (kivéve a 3 srácot). Szerintem sokkal szebb befejezés lett volna, ha beteljesedik Midori szerelme és az, hogy az ember tud változtatni a sorsán. De sajnos nem ez lett a vége, ezt el kell fogadnom... Az eddig látott ilyen Animéim közül (Chobits,Dears) ennek volt a legszomorúbb a vége (szerintem)... [/spoiler]

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

smash++

Norboy:
Légyszi ha lehet tedd be egy spoiler közé a green Green végét(a véleményedet a végéről),mert ha még nem mindenki látta nem vmi jó lelőni a poént.Köszi. a szöveg elé egy  spoiler ebben-> [] majd a szöveg után egy /spoiler szinteén [] ebben
Azért remélem tetszett az egész,a 3srác meg nem teljesen érdemli meg a boldogságot (nálam):D kicsit nagyon perverzek
[spoiler] Nekem pedig azért tetszett,mert a fiúnak eddig megvolt a saját élete és amikor visszaemlékezett akkor elveszett azt az ént akinek alapjában született vagy mi.Szóval igaza volt,hogy nem akarja tönkre tenni egy másik ember életét,mert ugyebár tönkre teszi neki,ha a saját sorsát akarja mégegyszer megváltoztatni.Vagyis én így érzem.Ő lehet Midorit szereti,de a másik énje pedig a másik lányt.Akkor most szenvedjen két ember a saját szerelmük miatt(ami nem biztos,hogy beteljesedhet),én nem biztos,hogy megtudtam volna tenni.Elveszíteni a barátokat akiket 17 év alatt megismertem és akivé 17 év alatt váltam és egy lányt akinek megtudtam változtatni az érzéseit a fiúk iránt és aki belém szeretett..Na mind1.Azért nekem is tetszett Midori és a 13.résszel mindent bepótoltak:D és ha csak megint hiányzik akkkor jöhet az álom...:P [/spoiler]

Lokids

Quote from: Manitu on 2006-10-26, 00:16:22
Jó megérzés. Jövőre folytatás vagy remake, ez még nem teljesen tiszta. Remélem utóbbi, mert ennek úgy jó a vége, ahogy van.

Inkább folytatást. :D Kaede+Sia endinget akarok. :D :D (<-sorozat vége az esés után)

Norboy

#37
Quote from: smash++ on 2006-10-30, 14:32:31
[spoiler] Nekem pedig azért tetszett,mert a fiúnak eddig megvolt a saját élete és amikor visszaemlékezett akkor elveszett azt az ént akinek alapjában született vagy mi.Szóval igaza volt,hogy nem akarja tönkre tenni egy másik ember életét,mert ugyebár tönkre teszi neki,ha a saját sorsát akarja mégegyszer megváltoztatni.Vagyis én így érzem.Ő lehet Midorit szereti,de a másik énje pedig a másik lányt.Akkor most szenvedjen két ember a saját szerelmük miatt(ami nem biztos,hogy beteljesedhet),én nem biztos,hogy megtudtam volna tenni.Elveszíteni a barátokat akiket 17 év alatt megismertem és akivé 17 év alatt váltam és egy lányt akinek megtudtam változtatni az érzéseit a fiúk iránt és aki belém szeretett..Na mind1.Azért nekem is tetszett Midori és a 13.résszel mindent bepótoltak:D és ha csak megint hiányzik akkkor jöhet az álom...:P [/spoiler]
Igen, ezen szemszögből nézve Neked is igazad van. Végül is, ha belegondolok... Én sem adnám fel az eddig leélt 17 évemet, egy előző élet történései miatt (ha létezik ilyen). De nagyon sajnáltam Midorit (12. rész), ez tény.
Még nagyon újjonc vagyok az Anime világában, ezért szeretnék 1 kis segítséget kérni. Eddig láttam a Chobits-ot, a DearS-t és a Green Green-t, továbbá töltöm a Kimi ga Nozomu Eien-t, a Love Hina-t és az Onegai Teacher-t. A látott animek nagyon tetszettek, remélem az utóbbi 3 is ugyan ilyen jó lesz. Szóval ezek után milyen animéhez kezdjek? Tetszik, ha egyszerre van benne romantika+ecchi(erotika+poénok) és azt nagyon szeretem, ha egy anime története megérint, elgondolkodtat. Ja és még valami, úgy hallottam, hogy a Green Green egy Hentai játék alapján készült, ha igen, akkor mi ennek a játéknak a neve, esetleg honnan lehetne leszedni?

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

smash++

#38
A topic első postja az enyém amiben leírtam,hogy az általam látott ecchis anime-k milyenek(saját lista) és van egy link anime leirásokhoz.Olvasgass bele és amlyik tetszi arról képet is találsz...

Én személy szerint az Ai yori Aoshi+Enishi -t, Great Teacher Onizuka (GTO), a Shuffle-t és a Please Twins(Onegai Teacher "folytatása").Ezekben szerintem nem fogsz csalódani.És az Elfen Lied <-nagyon nézz utánna mielőtt megnézed,elég "durva"-de érzelem az van benne bőven és szerintem vicces ecchi néha-néha.Ezt meg majdnem lehagytam Amaenaide yo!/+Katsu -nekem nagyon bejött,nem tipikus romantikus darab,de ecchi+vigjáték:D
Egyébként én mindig leirom,hogy az álatalam látott anime kb miről szól és mennyire tetszik(mint amatőr:D).Ez az egyik ok amiért elinditottam a topicot(segiteni a döntésban azoknak akik nem tudjákmit nézzenek meg ebben a stilusban)

krezga

Úgy látom, még Kore ga Watashi no Goshujin-sama (He is my Master) nem volt megemlítve. Szintén egy nagyon jó ecchi. Két lány elszegődik szolgálónak egy perverz sráchoz. Ja, és van egy krokodiljuk:),aki szereti letépni az egyik lányról(már nem tudom mi a neve)  a ruháit:).

Iketeru Futari
Ezt már nagyon régen láttam, de gyorsan megnézhető, mivel nagyon rövid. Könnyed szórakozás délutánra:)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

KeLa

Quote from: krezga on 2006-11-01, 13:54:13
Úgy látom, még Kore ga Watashi no Goshujin-sama (He is my Master) nem volt megemlítve. Szintén egy nagyon jó ecchi. Két lány elszegődik szolgálónak egy perverz sráchoz. Ja, és van egy krokodiljuk:),aki szereti letépni az egyik lányról(már nem tudom mi a neve)  a ruháit:).
Én is láttam és tényleg nagyon jó! :jee:
A lány neve Izumi, de a huga, Mitsuki a legjobb, elég jól irányítja a háttérből a dolgokat :hopp:

Titkos

Quote from: krezga on 2006-11-01, 13:54:13
Iketeru Futari
Ezt már nagyon régen láttam, de gyorsan megnézhető, mivel nagyon rövid. Könnyed szórakozás délutánra:)

Ez tényleg poén, viszont akinek tetszett, az mindenképpen nézzen bele a mangába is, szvsz mérföldekre veri ecchiben és érzelmekben is az animét. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


smash++

Nagy örömömre befejeztem ezt az anime-t is.Íme

Girls Bravo 1-2: Azzal kezdeném,hogy én felfedeztem némi hasonlságot pár anime-vel,mint pl a Dears-el.Egy tipikus Ecchi+Vígjáték(+egy kis romantika ha nagyon beleakarom tenni).Egy gimis srác a főszereplő aki allergiás a lányokra.Majd egyszercsak belecsöppen egy másik világba ahol találkozik egy írtó helyes lánnyal.Akinél érdekes módon nem jönnek ki azok a bizonyos pöttyök:D.Ezután ismerős lesz a dolog.A lány oda költözika fiúhoz aki természetesen egyedül lakik(mint sok anime-ben vagy külföldön dolgoznak a szülők vagy meghaltak).Majd szépen csatlakozik a többi szereplő.Nos az első évad sanos elég érdekes cenzúrával van megáldva,de a köv évadban minden a szemünk elé tárul.Leszögezem a lányok nagyon helyesek és nem egy-kettő elég jó testi adottságokkal van megáldva betű szerint E-F-G  :lazza:
Szóval teli van ecchis poénokkal majd a második évadban bejön a "hentai" is, vannak akiknek nem tetszett a graf,nekem nem volt vele semmi bajom.Az a lényeg,hogy csak egy jó kikapcsolódós anime-re kell számítani nem sok nagy fordulattal.Én személy szerint sokat nevettem rajta.Pozitivum még,hogy fejlőnek a karakterek-főlegegy bizonyos perverz gazdag srác:D

Amit sajnálok,hogy vége van:(:(:( Pedig ebből is ki lehetett volna hozni még egy 10-12 részes évadot,annak ellenére,hogy az alaptörténetet befejezték.A karakterek kapcsolatát nemhogy befejezték a végére, még bonyolultabb lett:D.Ha tud vki vmit folyt-ról az szóljon.Jó anime!!! Összeségében: 10/9

Manitu

Quote from: smash++ on 2006-11-09, 12:36:02Nos az első évad sanos elég érdekes cenzúrával van megáldva...
Nem jó verziót szedtél le :D A lunar valóban cenzúrázott, de a GFE nem  :__devil: (bár abban meg gyengébb a felírat...)
A végén a tetovált csaj szerepelhetett volna egy kicsit többet is. Ő a legkawaiiabb! :D


smash++

#44
Quote from: Manitu on 2006-11-09, 14:23:02
Quote from: smash++ on 2006-11-09, 12:36:02Nos az első évad sanos elég érdekes cenzúrával van megáldva...
Nem jó verziót szedtél le :D A lunar valóban cenzúrázott, de a GFE nem  :__devil: (bár abban meg gyengébb a felírat...)
A végén a tetovált csaj szerepelhetett volna egy kicsit többet is. Ő a legkawaiiabb! :D

Nahááát :ejj:.Akkor leszedhetek egy másikat is:D.Pedig az ftp-ről szedtem le.Majd megnézem,hogy van-e fent esetleg másik verzió is.
Az a lány tényleg ari...Ezért is kéne még1 évad :) ,de nekem akkor is Miharu a kedvenc utánna peddig a tetkós lány:D

Modify:Utánna néztem és elkezdtem szedni:D Erre figyeljen más is ha nem akar az én hibámba esni! :)

smash++

Befejeztem egy másik hihetetlen jó anime-t.Szerintem ezt is látta már mindneki.

Love Hina TV+Special+Again: Nem is tudom mit mondjak róla.Számomra egyszerűen tökéletes.Van egy srác aki beakar jutni a Tokyo Egyetemre.Természetesen nem sikerül neki elsőre és ilyen felkészítő suliba jár ahol elég pocsék az eredménye:D.Majd a nagymama megkéri őt,hogy látogassa meg.Mint kiderül rá bizza az apartmanjának a felügyelését,ami természetesen "lánykoli"-ként működik.Szóval megint egy fiú+pár lány(köztük a kiválasztott).Az anime-ben nagy jelentősége van az úgynevezett igéretek betartásának.Hiszen a főszereplőink több ilyen igéretet is tesznek.Nincs benne semmi szuper-hiper erő,egy két erős ütést leszámítva,a poénok angyon jók,nagyon light-os ecchi és a történet nagyon erdeti, mint mindegyik része is.Egy fölös rész sem volt számomra,mind egytől-egyig kiválóak.A Specialok és az Again folytatják a sorozatot és le is zárják.Tetszett a főkari fejlődése,főleg a Love Hina Again-ben.A vége felé már minden bajom volt annyira húzták a mézes-szerelmi szálat a szemem előtt.:(:(:(:(.Már hiányzik is!!!!Én nem gondoltam volna,hogy egy 2000-es anime,szóval szép a graf.Aki nem látta még SŰRGŐSSEN SZEDJE LE :D .  10/10

http://smash00.interhost.hu/Love%20Hina/

krezga

Nekem a Love Hina-ban az OVA(LH Again) tetszett a legjobban. Sajnos már nagyon régen láttam, de emlékszem, hogy engem is eléggé lekötött:D
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Member

Szegény blarke pont most ment el, pedig ehhez lenne egy-két szava. :rolleyes:

Fazék

nékem a manga tetszett a legjobban, és egyben javasolnám is néktek az elolvasását :)
a special-okat kedveltem a legkevésbé, túlságosan csöpögősre és "minden a lehető legtökéletesebb" stílusúra sikeredtek, szinte teljesen mellőzték a poénokat. alapsorozat és az again viszont nekem is tetszett, kár hogy kicsit el lettek kapkodva a mangához képest, sztem szokásos módon sokkal jobban ki van fejtve minden a mangában :)

smash++

Na jó csepegett egy kicsit.De én azt szeretem ha egy romantikus anime-nek nem dráma vagy nem túl semleges a vége;).Az igazán csöpögős egy lagzi lett volna amiről ugyebár álmodoztak :rotfl:
Egyébként milyen érdekes dolog.Ha megnézzük ezen anime stílusokat évek szerint láthatjuk melyik miből meritett:D.

Lassan teljesen beleszek fűzve,hogy elkezdejem a mangák olvasását:D.

Solid Snake

Nekikezdtem a Green Green-nek. Eddig csupán az első két részt néztem meg, de annyi poénnal van tele...  :appl:
Fürdőszobás jelenet eddig a top. Lehet, hogy a későbbi részekből majd lesz trónbitorló.

Relunx

Lol micsoda topic!
Igen Ecchi RULZ nálam is! A felsoroltak közül mindet láttam, és szakattam a röhögéstől főleg Green Green tetszett!

Relunx

Solid Snake

Quote from: Relunx on 2006-11-20, 19:02:48
Igen Ecchi RULZ nálam is! A felsoroltak közül mindet láttam, és szakattam a röhögéstől főleg Green Green tetszett!

Green Green 6.-on vagyok tól. Hát, ez már azért túlzás volt. Oké, hogy a srácok a hőségtől meghülyülnek és képzelegnek, de EZ tényleg sok volt...  :eek:

fema

Én most néztem meg a DearS-t és sztem nagyon király volt! A vége egy kicsit lehetett volna jobb is, mert kicsit mást vártam... (jobban örültem volna, ha összejönnek...  :frown:) Nem láttam sok animet, de ez eddig a legjobb!  :cool:

Soldier

Quote from: fema on 2006-11-20, 20:54:05
Én most néztem meg a DearS-t és sztem nagyon király volt! A vége egy kicsit lehetett volna jobb is, mert kicsit mást vártam... (jobban örültem volna, ha összejönnek...  :frown:) Nem láttam sok animet, de ez eddig a legjobb!  :cool:

Ajanlom figyelmedbe a Chobits-ot :P ahogy igy elsöre olvastam a kommenteted biztos vagyok benne hogy tetszeni fog:)

fema

ja, már alig várom, h lejöjjön, most van letöltés alatt :D nagyon kiv vok rá!

Norboy

Én nemrég láttam az Amaenaide yo!-t meg a folytatását. Nekem tetszett az egész, poénok+ az ecchi! Egyedül a Katsu-nak az utolsó része az ami nem. Miért kellett így befejezni? Amit az egész sorozat megpróbált elhitetni veled, azt az utolsó rész egyszerűen romba dönti! Miért kell utánozni még ebben a műfajban is a filmeket? Aki még nem látta a sorozatot és meg szeretné nézni, szerintem nyugodtan kihagyhatja ezt a rész.

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

smash++

fema: Nekem is tetszett és jobb lett volna ha a végén teljesen összejönnek  :tezsvir:.de a plusz részben azért volt vmi,bár nem nagyon emlékszek már rá.A Chobits is jó,de ne azt várd mint a Dears-nél.Más a kettők és a maga nemében mind a kettő kiváló.De én ezeket már értékeltem...

Norboy: Már nem nagyon emlékszek a végére és sana nem vagyok otthon,hogy leellenőrizzem.De nem volt annyira rossz :confused:.Főleg azért,mert szerintem lesz folytatása!!!!(remélem).Hiszen csak most indult be igazán az akció.A végére jött rá mekkora is a hatalma.Sajna én is azt vártam,hogy összejönnek...

Selmo

Az utolsó rész special, mint ahogy az az első évfolyam 13. része is, nem kell halálosan komolyan venni őket. De én nagyon jót röhögtem rajta, hogy színészeknek állították be magukat, azért, hogy elkapják a filmstúdióban randalírozó szellemet. Főleg, mert a szőke csajt is visszahozták szerepelni. :jee: Szerintem mindenki nézze meg nyugodtan, csak legyen tisztában vele, hogy ezek nem illeszkedő 13. részek, hanem specialok. :smile:

A tökéletesség unalmas.

Norboy

Quote from: smash++ on 2006-11-22, 13:35:25
szerintem lesz folytatása!!!!(remélem).
Az utolsó rész végén azt mondták, hogy "ennek ellenére várható a folytatás" (Az utolsó epizódban történtek ellenére?). Remélem komolyan is gondolták! :appl:

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...