Kinek honnan származik a neve?

Started by Shadowolf, 2004-05-30, 11:36:29

Previous topic - Next topic

Kira

QuoteÖsztönzésképp meg is kapod az első karmapontod.

Weee, doumo arigatou ^__^

Raggie

#241
:D Én is nagyot néztem, mi ez a Kira áradat! ;) (+1 karma)

Zsiga: nembaj, jóó név ez! Nekem tetszik az egyedisége! (meg nem olyan, mint a manapság nagyon divatos "mindenféle hülye jelet meg számot is beleteszek, mert az miylen jóóó" nevek)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Member on 2006-05-28, 22:28:45
ON: Azért vagyok Member, mert a magyarok Tagnak hívtak. :p
És mivel férfi (a te megfogalmazásodban: hím) vagy,
A teljes neved magyarul nem más, mint ............... .   :D :__devil:
(Bocs, de nem hagyhattam ki. :lazza: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Toplák

Egyszer egy annyira nem fáradt csütörtöki napon a suliban kitaláltuk, hogy freestyle reppelünk egy sort... (egyikünk sem tud :P)

én meg elkezdtem tolni és ott mondtam ezt ami a nevem mellett is van, hogy nem tolom mint 2pac maradtam csak Toplák.

Egyébként meg azért ez a név, mert a másodfokú színtévesztésből adódóan merészen (színileg össze nem passzolóan) tudok felöltözni... na és tudtommal a toplák az ezt jelenti mint mellék név, hogy ember aki rosszul van öltözve. (aztán lehet h félre vagyok informálva, de tudja a fene, nem is érdekel) a másik fele, hogy habár nyírségi nem is vagyok azért paraszt mégis... ergo ugrott a teritoriális problémák miatt a tirpák, de mivel azért vmi kapcsolat mégis van a paraszt nemzettel:P és a Toplák kicsit hasonlít, ezért is.

na kb ennyi :P

és már így tolom a freestyle reppet

Tip-top Tip-a-tip-tip-top
Tip-Top Tudja mi a hip-hop
Tip-top Tudja a dolgát
Tip-top Tip-a-tip-Toplák :D
Elrebegem a vágyamat
A bánatba fulladt álmokat
Hogy az ,,egyszer volt, hol nem voltból"
Jöjjön a jelen, és ne a múltból
Várjuk, vagy reméljük, a megoldást
Mert a múltba révedteknek a jövő csalódás

Member

#244
Quote from: Ramiz on 2006-05-28, 23:44:03
És mivel férfi (a te megfogalmazásodban: hím) vagy,
Ha van c), akkor inkább az. :p
QuoteA teljes neved magyarul nem más, mint ............... .   :D :__devil:
(Bocs, de nem hagyhattam ki. :lazza: )
Ezen fél órája gondolkodom és még mindig nem esett le. :bruhuhu:

EDIT:
Yo! Yo!
A nevem Toplák, tiszta mintha lopnák,
a hangom nem szoprán, adok rá vodkát,
hogy adja az ütemet, mint fonál a rokkán,
el nem veheti senki a nevem, megfognám,
kitörném, lerúgnám, betonon bezúznám,
mert én vagyok az egyetlen, az echte, a Toplák!

Raggie

Quote from: Member on 2006-05-29, 00:22:08
QuoteA teljes neved magyarul nem más, mint ............... .   :D :__devil:
(Bocs, de nem hagyhattam ki. :lazza: )
Ezen fél órája gondolkodom és még mindig nem esett le. :bruhuhu:
Tedd a tag szó elé azt, hogy hím... :lame:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Toplák

Ez majdnem így igaz tesó, de van itt ami gaz
Mert torkomba nem megy vodka, se mellé semmi gaz
Én nem ölöm magam hirtelen, szinte szent vagyok
Hangsúly ott a szinte sz-én, mert szintelenül maradok
egy senki, bizony ennyi!
így lehetne engem végleg földre törni
Hogy ne legyek több, mint egy angyali madár
aki mivel tetszeleg, övé a négy határ
én inkább maradok itthon egy biztos
meghallod a titkot, itt és most
én sörözöm vagy borozom,
vagy keverem, vagy bedobok
Egy bombát!
És a bomba robbanását,
mint vmi gomba teríti el a gyomrom hogy lássák
itt van a srác aki őrül amig él amig lát
Bizony én vagyok az Tip-a-tip-Toplák!




EDIT: HEHE én se vágtam le :D
Elrebegem a vágyamat
A bánatba fulladt álmokat
Hogy az ,,egyszer volt, hol nem voltból"
Jöjjön a jelen, és ne a múltból
Várjuk, vagy reméljük, a megoldást
Mert a múltba révedteknek a jövő csalódás

Manitu

Quote from: Zsiga on 2006-05-28, 22:21:36
De ha már úgyis itt vagyok, az én nickem azért lett Zsiga, mert ez az IRL nevem is, és szerencsére elég ritka ahhoz hogy a neten is ezt használhassam a legtöbb helyen. :)
Hm... nem is annyira ritka, mint hinnéd ;)
De ha már itt vagyok... fene tudja már... valamikor úgy 10 éve ragadt rám, valami gyenge beszólás után. De tetszett, úgyhogy megtartottam :)


DeathDealer

Hát, az én nevem még az Underworld-ös időkbe nyúlik vissza, ahol voltak a "deathdealer"-ek (halálosztók), és nekem nagyon megteccett úgyhogy azóta szinte mindenhol ezt használom.Néha számokkal is kiegészítem, de csak ha muszáj! YEAH! :whoah:

Tycho

Ugyan már kiderült a bemutatkozásban, de azért  ide is beírom: a Fallout1 egyik legkirályabb NPCje volt Tycho, meg előfordult a default nevek között különböző Star Wars játékokban is az hogy Tycho Celchu, és hát megtettszett :)

csacsa

#250
Az én nevemhez is tartozik egy kis sztori, se nem animés se nem bármilyen játékból származó (ezt aztán jól megaszontam :lol:).
A családom kezdett el csacsinak hívni a makacsságom miatt, ez pedig idővel átváltozott csacsa-ra. Bár a családom még mindig csacsinak hív néha.
A legtöbb helyen ezt a nicket használom, ha szabad, ugyanis ez is elég gyakori nick(én se akartam elhinni, főleg meg azt, hogy mindenki fiúnak hisz miatta. :lame:). Helyette szoktam a csacseszka-t használni, ez mindig szabad.

Khm...ennyi lenne a kis töténetem.

látom velem ki is halt ez a topic... :bruhuhu:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

arianrhod

Nos az én kissé nehezen megjegyezhető nevem Stephen Lawhead egyik könyvéből derngett fel.Ősi/mitológikus kelta név.A kelta mítoszokban a királyság egy női alakban jelent meg először és adta át ezt a fogalmat az embereknek.Ennek a nőnek a neve volt Arianrhod ami eggyé forrt magával a királyság jelentésével is.  :smile:

I.N.K.A.

Az inkak a del-amerikai Peru teruleten eltek/nek.
Ez pongyola osszefoglalasa az ottani nepeknek, igazibol az inka birodalom eleg sokre'tu: volt
es tobb elkulonitheto  nepcsoportot foglalt magaba .
Az inka'k voltak az uralkodo re'teg. Apai a'gon  en csak kecsua (fonetikusan irtam nemtom hogy kell :oops:) vagyok.

Szeretem a fánkot...

Szacsi

Hát az én nevem azért ez, mert lusta voltam valami jobbat kitalálni :D

Szóval, olvastam Susanna Jones-tól a Csendmadarat és abban is volt egy Szacsi. Aztán valami netes oldalon megnéztem, mi lenne a japán nevem és szintén a Sachi-t dobta ki (azt hiszem bolodg gyermeket jelent...vagy valami ilyesmit). Kicsit magyarosítottam, nagy előnye pedig, hogy nem fenyeget az a veszély, hogy mindenki máshogy ejti ki :D

RE@L

Huh, mik vannak most fedeztem fel hogy van ilyen thread. RE@L? Hogy honnan jött? Már magam sem tudom, rámragadt, én adtam magamnak. Talán www.real.com realplayer még nagy divat volt akkor amikor kezdtem az internetezést 99-2000 környékén. Talán legjobban oda vezethető vissza hogy őszinte vagyok és ami a szívemen az a számon. Világéletemben RE@L-voltam, nem vagyok híve a több szeméyliség/egyéniségnek. Esetleg ha már foglalt volt a nick akkor TheREaL, vagy TheREaLmAsTeR néven is ismerős lehettem egyeseknek.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Soul

Nekem meg a wowos karim nevének első 4 betűje ez :),a teljeset lusták voltak leírni így "Soul-oztak" és nekem is megtetszett mikor látom vagy hallom  "Szia Szul" :).A bővebb magyarázatba meg nem mennék bele mert mikor kérdezték és próbáltam a karim teljes nevét elmagyarázni hogy miért választottam ezt, kezdtek bolondnak nézni vagy legalább is nekem az jött le :).

Solid Snake

Egy 1999-es PSX-re megjelent forradalmi, "tactical espionage action" játék, a máig teljesen ismeretlen és noname (bocs, nem hagyhattam ki. Ühühü.  :lazza:) Metal Gear Solid főszereplőjének tiszteletére vettem fel e nevet. A GH pedig a GameHunter-re utal.

Dreamcleaver

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-01, 20:27:59
Egy 1999-es PSX-re megjelent forradalmi, "tactical espionage action" játék, a máig teljesen ismeretlen és noname (bocs, nem hagyhattam ki. Ühühü.  :lazza:) Metal Gear Solid főszereplőjének tiszteletére vettem fel e nevet. A GH pedig a GameHunter-re utal.

Zsiga linkelt egy jó kis oldalt nemrég a "nagyon lol" topikba a leghomibb videójáték karakterekről. Az MGS széria több karakterrel is előkelő helyen képviseltette magát.

itt a link btw: http://gaygamer.net/index.php?s=gayest

Innen idézve: "I won't even go into the name Solid Snake right now"  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-02, 01:37:35
No offense meant.  :smile:

Még szerencse, hogy maga Snake nincsen köztük.  :lol: :ejnye:

Liquid Snake

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-02, 13:17:55
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-02, 01:37:35
No offense meant.  :smile:

Még szerencse, hogy maga Snake nincsen köztük.  :lol: :ejnye:

De Liquid Snake ott van...  :frown:  :frown: :frown:

Solid Snake

Quote from: Liquid Snake on 2007-01-02, 13:23:35
Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-02, 13:17:55
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-02, 01:37:35
No offense meant.  :smile:

Még szerencse, hogy maga Snake nincsen köztük.  :lol: :ejnye:

De Liquid Snake ott van...  :frown:  :frown: :frown:

Együttérzésem, ikertesó.  :tezsvir:

Neferura

nya, hamár én is benéztem ^^
az én nevem az egyiptom mániámból ered
eredeti formájában: Neferuré, azaz Ré szépe (megint előbujik a szerénységem :D),
Ré =Ra, és magyarul így használjuk
sajnos elég gyakori nicknév. Ha foglalt, akkor még vok: Nefer, vagy Nefera

régebbi nickjeim: Kari, Hineko

Selmo

Quote from: Zelda on 2007-01-11, 20:52:03
"Harcias amazon" ez nagyon tetszik, köszi :D
Ja és azt is kössz, hogy rájöttél lány vagyok.
[spoiler](Multkor, amikor itt voltam a fórumon, kaptam egy PM-et, hogy hogy nézek ki, meghogy hány éves vagyok, és a feladó egy lány volt. Tiszta ciki azt mondani, valakinek, hogy félrenézett :D  :rotfl: )[/spoiler]
Ez a Zelda valahonnan ismerős, csak nem a Sabrina?

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-01-11, 21:25:43
Quote from: Zelda on 2007-01-11, 20:52:03
"Harcias amazon" ez nagyon tetszik, köszi :D
Ja és azt is kössz, hogy rájöttél lány vagyok.
[spoiler](Multkor, amikor itt voltam a fórumon, kaptam egy PM-et, hogy hogy nézek ki, meghogy hány éves vagyok, és a feladó egy lány volt. Tiszta ciki azt mondani, valakinek, hogy félrenézett :D  :rotfl: )[/spoiler]
Ez a Zelda valahonnan ismerős, csak nem a Sabrina?
Princess Zelda

Zelda

Hát eredetileg teljesen máshonnan szedtem :D
A Hikaru no Go című animeben ez a nickneve az egyik szereplőnek netGo-n.
Aztán öcsém rámragasztotta  :rotfl:

Cobra

Nekem is a Nintendo-s Zelda ugrott be először :)
Látszik, hogy fiatal a hölgy, ilyen régi játékról még biztos nem is hallott :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zelda

Nem egész 17 évet láttam eddig :D

Member

Pedig én is a játékra asszociáltam. :)
De legalább így könnyű megjegyezni. :D