Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2013-05-11, 12:40:11
Quote from: Kuroi Tenshi on 2013-05-11, 05:49:51
Nem értem, hogy melyik fajta nézés mit jelent. Meg néha észre sem
veszem. Ma is volt 2x, hogy 1-1 lány hosszan, mereven nézett. De pár
másodpercig. Csakhogy nem értettem, hogy az üres nézéses pókerarc
mögött mit gondolnak, miért is néznek.

Protip:

azt jelenti, hogy "Úristen, hogy néz már ki ez a gyökér, menjünk innen gyorsan" ;)


Ehhez képest az egyik pont, hogy felém sétált miközben stírölt, úgyhogy
nem nyert. :hehe: Mondjuk az még talán az érthetőbb eset. Épp leparkoltam
motorral, vettem le sisakot-kesztyűt, ekkor vettem észre, hogy mereven néz
rám. Eddig még oké, mert azért főleg férfiaktól elég gyakori, hogy nézik a bringát,
de náluk legalább valami arckifejezés is van, egy elismerő bólintás, egy "szép gép",
"mennyit tud?" meg hasonló. De ez a lány viszont engem stírölt, és a lényeg: egy
totál kifejezéstelen, érzelemmentes pókerarccal, hosszan.
Na mindegy. Megtudni úgyse fogjuk, hogy mit gondolt, s már úgyis túlpörögtük a
dolgot.

Quote from: Kvikveg on 2013-05-11, 13:29:51
Quote
A gond az, hogy
a.) nálam eleve kevés az inger   ooo itt mirol van szo?
b.) túl jól elvagyok en is, 80%ban
c.) egy kapcsolat attól félek túl sok és túl fájdalmas lemondással járna. +1 en nem tudom kibirnam-e a valakivel elest hosszabb tavon.
Amúgy nekem pedig pont az feküdne: zavarna, ha folyamatosan egymás
nyakában lógnánk, kell egy kis tér nekem is. Nem nyilatkozom, de ha lemondasnak ertelmezed, az KO. Es nem muszaj egymas nyakan logni...
Najo mint anti-szakerto most ellhalgatok.  :lul:

a.) a társaságra :)
c.) Egy olyantól falra másznék, aki a mindig együtt kézenfogva, mindent
együtt csinálva, stb. típus (láttam már ilyet). Persze, az elején a nagy
rózsaszín ködös rabu-rabu idején még belefér, de vannak olyan dolgok,
pont mint például a motorozás, ahová nem tudnám nyugodt szívvel
magammal vinni a szokásos esti vagy hétvégi kiruccanásaimra.

Kvikveg

KT... te vagy az en emberem.  :lul:
Najo: szerintem teljesen okek az elvarasaid, es nem, nem szokott mindenki mindig kezenfogva mindenhova...
... mellesleg jegyeznem meg ha gyerekeid lesznek, akkor kb 20 ev allando tarsasagra szamithatsz, es meg ki sem lehet dobni oket, sot elkuldeni sem lehet oket az anyjukba, mert akkor csak atseltalnak az agy tuloldalara es ott allnak es neznek ki a fejukbol.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

/át az Offból relevánsabb helyre:

Quote from: Kuroi Tenshi on 2013-07-24, 18:27:46
Quote from: Fazék on 2013-07-24, 18:02:17
azokra a "a pasim bezzeg" pillanatokra ajánlom a következő videót, mint útmutatást :D
http://www.youtube.com/watch?v=I66aySW4le8

Mobilneten vagyok, de ha jól sejtem, az a sorozat, az éppen
végzett szívességet lezúzva Fuck you felkiáltással odébbált? :angyali:

Így lenne lottó ötösöm :hehe:

Quote from: .Attila on 2013-07-24, 16:06:28
Ember, neked szívják az energiáidat.
Rengeteg lány van, akinek nem elég a barátja figyelme. Ezek azok, akik küldenek apró jeleket, amikre te ráharapsz, ők pedig szépen begyűjtik a pozitív energiákat, te meg gödörbe kerülsz. Megoldás: sz@rni bele. Az ilyen nőnek sosem lesz normális, kiegyensúlyozott kapcsolata, hiszen mindig több férfi figyelmére lesz igénye. Ergo amúgy sem kellene neked, akkor meg minek bánkódni rajta?

Má' mé' ne harapnék rá, honnan tudjam előre. Végre valahonnan pozitív
jelek.

Quote from: .Attila on 2013-07-24, 16:06:28
QuoteEgyrészt, ha van barátja, miért van egy ismerkedős helyen? Miért néz ki annyira engem, miért mosolyog rám? S mit eszik a barátjában, mert én semmit nem látok benne.

Egyrészt lásd fenn, másrészt miért kéne neked bármit is látnod egy másik férfiben?
Ez ugyanaz, amikor egy nő egy másik nőre azt mondja, milyen szép, miközben férfiak egyöntetűen, nos, vizuálisan nem túl előnyösnek tartják.
Hogy te heteroszexuális férfiként mit gondolsz egy másik férfiről, teljesen irreleváns.

Részben jogos, részben viszont időnként emberileg sem látok bennük
semmit. Előzőé pl. az az érzésem volt, hogy ez egy gyerek, de nem a
jó értelemben: idétlen, béna, de nem viccesen vagy aranyosan, hanem
inkább kelletlenül.

Quote from: .Attila on 2013-07-24, 16:06:28
QuoteS miért történik sorra ez velem, szinte minden alkalommal?

Lehet, hogy van valami a viselkedésedben, ami ezt hozza ki. Mivel én ilyen közegben még nem láttalak, így passz. Próbáld megfigyelni magad, kísérletezz egy kicsit és figyeld a reakciókat.

Ezek az esetek olyanok, hogy már első feltűnésemkor kinéznek maguknak,
tehát még szinte semmit sem tettem, csak betoppantam és max üdvözöltem
az ismerőseimet.

Na mindegy. Ufó vagyok. Megyek is vissza a bolygómra.
Addig is "Fuck you!" :angyali:

Fazék

ne parázz, egyszer majd összejön. én inkább le se írom, hogy milyen nyomorék vagyok, sztem kategóriákkal jobban műveled.

.Attila

QuoteMá' mé' ne harapnék rá, honnan tudjam előre. Végre valahonnan pozitív jelek.

Nem azt mondtam, hogy ne próbálkozz, hanem azt, hogy ha észreveszed az ilyen vámpírokat, lépj le és ne vedd magadra a dolgot.
A gond ott van, hogy utólag rosszul érzed magad. Erről kéne leszokni.

Acchan

Quote from: .Attila on 2013-07-24, 16:06:28
Ember, neked szívják az energiáidat.
Rengeteg lány van, akinek nem elég a barátja figyelme. Ezek azok, akik küldenek apró jeleket, amikre te ráharapsz, ők pedig szépen begyűjtik a pozitív energiákat, te meg gödörbe kerülsz. Megoldás: sz@rni bele. Az ilyen nőnek sosem lesz normális, kiegyensúlyozott kapcsolata, hiszen mindig több férfi figyelmére lesz igénye. Ergo amúgy sem kellene neked, akkor meg minek bánkódni rajta?
Ezzel én is maximálisan egyetértek. Gondolom, nem esne túl jól, ha pont egy ilyen nőt fognál ki, akinek a világ minden figyelme és szeretete sem elég, és melletted is elkezdene flörtölgetni. Ennek a "típusnak" a mintapéldányával laktam egy fedél alatt a fősuli koleszában. A flörtölés határait olyannyira kitolta, hogy egy szegény srác azt hitte, van esélye nála, miközben a lány "jurtalakó naaaagy szerelme" meg a szomszéd megyében várta epedve a hétvégéket, hogy együtt lehessenek végre. Hát szép. És közben szegény csőbe húzott srácot folyton cseszegette, hogy ne értse már félre a szándékait, mert így tönkremegy a barátságuk... Nagyon brutál módon friendzone-olta a szerencsétlent, miközben minden adandó alkalommal dörgölőzött hozzá.  ::) Miután végre talált egy lányt magának a srác, iszonyatos módon összeveszett vele ez a p*csa, aztán feldolgozta végre a történteket, de még egy ideig az új pár szexuális szokásairól kérdezgette privátban a srácot. Szóval azt hiszem a p*csaság mellett befigyelt nála valami személyiségzavar is. Jobb az ilyeneket elkerülni. Ezt nőként mondom neked. :D

Quote from: .Attila on 2013-07-24, 16:06:28
Egyrészt lásd fenn, másrészt miért kéne neked bármit is látnod egy másik férfiben?
Ez ugyanaz, amikor egy nő egy másik nőre azt mondja, milyen szép, miközben férfiak egyöntetűen, nos, vizuálisan nem túl előnyösnek tartják.
Hogy te heteroszexuális férfiként mit gondolsz egy másik férfiről, teljesen irreleváns.
+1
Szocmunkásként elég cifra párokat lehet látni a kollégák és a kliensek körében egyaránt, szóval lassan már semmin nem csodálkozom. :D
Amíg egyedülálló voltam, addig mondjuk jobban szemet szúrtak a szélsőségek, meg ezekre egyébként is jobban felfigyel az ember. Én azért hiszek abban, hogy alapvetően a nők nem ogrékkal, a férfiak pedig nem p*csákkal képzelik el az életüket. :) Ennyire csak nem vagyunk életképtelenek. :D

És tényleg mindegy, heteró nőként mit gondolok mások nőiről, vagy te heteró férfiként mit gondolsz mások pasijairól. Mi nem azzal a szemmel nézzük őket úgysem, nem tudhatjuk, miért esett éppen rájuk a választás. :)

Kitartást. :) Úgyis eljön a te időd is, ne aggódj. :)

Werro

Quote from: Kuroi Tenshi on 2013-05-11, 21:27:44
Épp leparkoltam motorral, vettem le sisakot-kesztyűt, ekkor vettem észre, hogy mereven néz
rám.

Elnézést, hogy csak úgy becsatlakozom a témába, de ez tipikusan az az eset, mikor a motorosra bukik a nő és arra kíváncsi, ki van a sisak alatt.. (Ismerős vagy egy leendő ismerős?) Barátnőkkel sétálva jöttem erre rá.. nekik a motoros kellett, nekem a motor.. jól meg tudtuk beszélni/osztani a dolgot :)

Az energiavámpír némberekre pedig: (Eric Berne) Emberi játszmák: szerintem ha idejében felismersz egy-egy játszmát (főleg a sajátodat) akkor sokat tanulhatsz belőle, és még többet javíthatsz az életeden :) ..ezt fogalmam sincs kinek címezve, mert belegabalyodtam a sok idézetbe  ^^"

kikuchiyo

Megjegyzés a t. jóakaróknak: a KT-éhez hasonló helyzetben lévőket éppen az olyan "jótanácsokkal" lehet a leginkább őrületbe kergetni, mint a "ne aggódj, előbb-utóbb összejön" ;)

(hasonlóan hatásos még a szülők/rokonok kedvence, a "na és, mikor lesz unoka?")
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2013-07-29, 22:20:42
(hasonlóan hatásos még a szülők/rokonok kedvence, a "na és, mikor lesz unoka?")
szerencsére húgom és férje úgy néz ki produkálnak unokát anyuéknak, szóval részemről innentől fel vagyok mentve.

vagy ez nem így működik?

Bruce

Quote from: Fazék on 2013-07-29, 22:23:18
Quote from: kikuchiyo on 2013-07-29, 22:20:42
(hasonlóan hatásos még a szülők/rokonok kedvence, a "na és, mikor lesz unoka?")
szerencsére húgom és férje úgy néz ki produkálnak unokát anyuéknak, szóval részemről innentől fel vagyok mentve.

vagy ez nem így működik?

Hááááát.... nem.  :redface:
Nálunk tesóm már kettővel is megnövelte a családi létszámot, de felém még mindig érkeznek az "És tőled mikor jön?" kaliberű kérdések....

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

kikuchiyo

Ahaha.

"Példát vehetnél róla..."
"Bezzeg..."
"Nem akarok hasonlítgatni,de..."
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2013-07-29, 22:20:42
Megjegyzés a t. jóakaróknak: a KT-éhez hasonló helyzetben lévőket éppen az olyan "jótanácsokkal" lehet a leginkább őrületbe kergetni, mint a "ne aggódj, előbb-utóbb összejön" ;)

(hasonlóan hatásos még a szülők/rokonok kedvence, a "na és, mikor lesz unoka?")
:D
Hala az Egnek nalunk nincs ilyen.

Ha mar motorosok: egyszer autopalyan neztem, hogy huha milyen jo motor, vajon ki van a szerelesben... es a kovetkezo tankolasnal egy olyan hajas kover valaki kerult elo alola, csodalom, hogy rafert a bukosisak meg a ruha.  :lul:
Elegge lelombozo elmeny volt.  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: kikuchiyo on 2013-07-29, 22:20:42
Megjegyzés a t. jóakaróknak: a KT-éhez hasonló helyzetben lévőket éppen az olyan "jótanácsokkal" lehet a leginkább őrületbe kergetni, mint a "ne aggódj, előbb-utóbb összejön" ;)

(hasonlóan hatásos még a szülők/rokonok kedvence, a "na és, mikor lesz unoka?")

gonosz:
[spoiler]
QuoteEskűvőkon az idős rokonok mindig kérdezgették: -"nna és te mikor következek?;)", miután elkezdtem ugyanezt kérdezgetni tőlük a temetéseken, abbahagyták
[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék


Selmo


A tökéletesség unalmas.

Feldin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2013-05-11, 05:49:51

Ez annnnnyira hipster dolog :hehe:
Minden napra jut legalább egy telekonferencia, azt is élvezet lenne onnan :haha:

Ez most a történet melyik szereplőjére vonatkozik? :p
Mert mindkettőre érvényes lehet, csak egészen mást jelent.

közös távmunkás hely?
Már van pár Budapesten is.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: Nakedape on 2013-07-30, 09:12:30
Quote from: kikuchiyo on 2013-07-29, 22:20:42
Megjegyzés a t. jóakaróknak: a KT-éhez hasonló helyzetben lévőket éppen az olyan "jótanácsokkal" lehet a leginkább őrületbe kergetni, mint a "ne aggódj, előbb-utóbb összejön" ;)

(hasonlóan hatásos még a szülők/rokonok kedvence, a "na és, mikor lesz unoka?")

gonosz:
[spoiler]
QuoteEskűvőkon az idős rokonok mindig kérdezgették: -"nna és te mikor következek?;)", miután elkezdtem ugyanezt kérdezgetni tőlük a temetéseken, abbahagyták
[/spoiler]

Jóóóóó :P
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Cheesy


.Attila

1. Ha kitörlöd a szóközt, akkor ez jön ki: "minden nőnél van jobb nő".
2. A "minden férfi disznó" női párja a "minden nő kurva". Gyanúm szerint ezt a google szűri a nem szalonképes szóhasználat miatt.

Werro

Nekem tetszik.  :lol:
Továbbgondolva..
Ha feltesszük, hogy minden nőnél van jobb, akkor a pasik miért egyformák?

Azért kíváncsi lennék, kik keresnek rá a nők álmára.. valahogy nekem más jut erről eszembe, mint amit a google kidobott  :wtf:

.Attila

Azért egyforma minden férfi, mert egyes nők állandóan ugyanazt a típust választják be. A másmilyen típust észre sem veszik.
Mindez persze tudat alatt megy végbe, így fogalma sincs arról, hogy valójában benne van a hiba.

Werro

Ez nem csak a nőkre igaz. Mindenki a saját játszmáját játssza :)

.Attila

Ha megnézed fenn, ott van a listában a "minden nő egyforma" is ;)

Werro

Ha kötjük az ebet a karóhoz, minden nő az egyik árnyéka és minden nő egyforma, akkor az a bizonyos is árnyéka valakinek... ergo, minden nő árnyék?!  :wtf:

szerk.: érdekes gondolatok adódnak abból, ha a két kép sorait egymáshoz párosítjuk valamilyen formában :D

.Attila

De miért kötjük az ebet a karóhoz?
Egyértelmű, hogy nem minden férfi egyforma, ahogyan a nők sem egyformák.
Az pedig, hogy minden nőnél van jobb nő, alapvetően értelmetlen kijelentés, hiszen eleve szubjektív megítélésről van szó. Aki nekem jó nő, az lehet, másnak nem az.

Werro

Nem kell kötni, a képekből kiinduló gondolatokat pedzegettem. Félreértés ne essék, nincs ilyen beteg gondolkodásom, de nem bírtam továbblépni a szöveg nyújtotta lehetőségeken, amúgy egyet értek veled.


NLZ

Igazi objektivitás csak a természettudományokban létezhez, aki ezen kívül objektívnek állítja magát, az félre akar vezetni.
Továbbá emberileg tökéletesség se létezik, mert nem lehet minden emberi tulajdonságot atomi műveletekre bontani és azokra megállapítani (szubjektív) maximális értéket.
Ergo a kijelentés, hogy minden nőnél van jobb nő, tökéletesen megállja a helyét, még ha kicsit csúnyán is hangzik. :)
[reserved]

Werro

A természetben nincs tökéletesség.. megnézel egy fűszálat, vagy bármit, se nem egyenes, se nem párhuzamos, se nem tökéletes :)
Mindenki más és más. De nem jobb, vagy rosszabb. Ahogy .Attila mondta, ami neked jó, az nekem nem feltétlen. Ergo a "más" -ra nem mondhatod, hogy jobb is.

NLZ

Persze, hogy nincs tökéletesség. Azt mondam, hogy a természettudományban létezhezt.
Számodra pedig van jobb és rosszabb, attól még, hogy nincs egy univerzális mérce.
És direkt azzal nyitottam, hogy minden állítás szubjektív, még ha explicit nem is deklarálta azt az illető.
[reserved]

Werro

Nagyon kiragadtam a természetet, a tudományokban van ráció. Plusz lehet ki kéne nyitni a szememet, hogy megértsem miről beszélsz :)