Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Selmo

Ez a topic is behalt...

Na talán új témával némi tüzet csiholhatnánk. Mostanság sokat mondják, hogy a nők/lányok :D sokkal rámenősebbek és kezdeményezőbbek lettek. Nos, ki hogyan látja ezt?

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Selmo on 2006-05-05, 02:30:04
Ez a topic is behalt...

Na talán új témával némi tüzet csiholhatnánk. Mostanság sokat mondják, hogy a nők/lányok :D sokkal rámenősebbek és kezdeményezőbbek lettek. Nos, ki hogyan látja ezt?

Akiről szeretnéd, sosem fog kezdeményezni, rád marad a neheze. Valami ilyesmiként látom. :P

Yakumo

Quote from: Rounin on 2006-05-05, 02:33:09


Akiről szeretnéd, sosem fog kezdeményezni, rád marad a neheze. Valami ilyesmiként látom. :P
Hát ezt jól látod. :D De ez az élet rendje. Sztem.

sirtomi

Quote from: Rounin on 2006-05-05, 02:33:09
Akiről szeretnéd, sosem fog kezdeményezni, rád marad a neheze. Valami ilyesmiként látom. :P

Hát ezt én is így látom. Akinek örülnék ha kezdeményezne az sosem fog.

Azért buliban előfordul, hogy rámászik az emberre valami csaj, de azok nagyrészétől nem akarsz semmit. Mondjuk van olyan aki ellen nem tiltakoznék :D

Baldy

Megérteni az ellenkező nemet???
AZ milyen unalmas lenne :D
Inkább egy juó kis veszekedés, utána meg a békítő szex :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Fazék

Quote from: Selmo on 2006-05-05, 02:30:04Na talán új témával némi tüzet csiholhatnánk. Mostanság sokat mondják, hogy a nők/lányok :D sokkal rámenősebbek és kezdeményezőbbek lettek. Nos, ki hogyan látja ezt?
Hát én azt mondanám, hogy egyelőre erre nem kaptam bizonyítékot :haha:
A magabiztos vagányabb lányok persze öntudatosabbak, és ezáltal céltudatosan hódítanak, de ez sztem régen is hasonlóan volt, szóval én nem érzékelem ezt az általad említett, már több helyről is hallott tendenciát sajnos :( :)

sirtomi

Quote from: Fazék on 2006-05-05, 10:42:07
Hát én azt mondanám, hogy egyelőre erre nem kaptam bizonyítékot :haha:
A magabiztos vagányabb lányok persze öntudatosabbak, és ezáltal céltudatosan hódítanak, de ez sztem régen is hasonlóan volt, szóval én nem érzékelem ezt az általad említett, már több helyről is hallott tendenciát sajnos :( :)

Régen is ugyanannyi céltudatos és magabiztos nő volt, csak manapság talán nyíltabban válallják és bátrabban kezdeményeznek, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt. Én valahogy így gondolom.

Fénymarék

Quote from: Baldy on 2006-05-05, 10:09:07
Megérteni az ellenkező nemet???
AZ milyen unalmas lenne :D
Inkább egy juó kis veszekedés, utána meg a békítő szex :D
gazsáág
:D
mármint
Igazsáág
;)

sirtomi

Quote from: Baldy on 2006-05-05, 10:09:07
Megérteni az ellenkező nemet???
AZ milyen unalmas lenne :D
Inkább egy juó kis veszekedés, utána meg a békítő szex :D

Akar a fene veszekedni, de a szex az jó :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2006-05-05, 02:30:04
Mostanság sokat mondják, hogy a nők/lányok :D sokkal rámenősebbek és kezdeményezőbbek lettek. Nos, ki hogyan látja ezt?
Hát ezt nem én szoktam mondani, az biztos. :p
1-2 alkalommal találkoztam rámenősebb/kezdeményezőbbekkel, de annyira nem voltak szimpatikusak.
De ettől függetlenül még mindig gyakori, hogy megbámulnak vagy legalább tág szemekkel néznek rám egy ideig, utána elkapják a tekintetüket, mintha észre se vettek volna, majd egy másfél méteres zónánál közelebb nem jönnek hozzám.
Talán nem kéne véres hullákat cipelnem a hátamon? Na mindegy... :D Na de most komolyan valahogy így szokott lenni. Tehát nem rámenősebbek, hanem távolságtartóbbak az én esetemben... ami pont ennek az ellenkezője... :wtf:

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-05, 14:17:10
Quote from: Selmo on 2006-05-05, 02:30:04
Mostanság sokat mondják, hogy a nők/lányok :D sokkal rámenősebbek és kezdeményezőbbek lettek. Nos, ki hogyan látja ezt?
Hát ezt nem én szoktam mondani, az biztos. :p
1-2 alkalommal találkoztam rámenősebb/kezdeményezőbbekkel, de annyira nem voltak szimpatikusak.
De ettől függetlenül még mindig gyakori, hogy megbámulnak vagy legalább tág szemekkel néznek rám egy ideig, utána elkapják a tekintetüket, mintha észre se vettek volna, majd egy másfél méteres zónánál közelebb nem jönnek hozzám.
Talán nem kéne véres hullákat cipelnem a hátamon? Na mindegy... :D Na de most komolyan valahogy így szokott lenni. Tehát nem rámenősebbek, hanem távolságtartóbbak az én esetemben... ami pont ennek az ellenkezője... :wtf:
Én meg állandóan rámenős laza csajokkal futok össze, pedig nekem a csendesebb, visszahúzódóbb típus fekszik (itt most kivételesen nem arra gondoltam...:D). Ez van, szar az élet.  :redface:

Zanador

Quote from: Zsiga on 2006-05-05, 15:28:43
Én meg állandóan rámenős laza csajokkal futok össze, pedig nekem a csendesebb, visszahúzódóbb típus fekszik (itt most kivételesen nem arra gondoltam...:D). Ez van, szar az élet.  :redface:
A végén kiderül, hogy nem a lányok az érthetetlenek, stb, hanem csak a fiúk születtek rossz helyre...
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Selmo

Quote from: Zanador on 2006-05-05, 18:14:18
Quote from: Zsiga on 2006-05-05, 15:28:43
Én meg állandóan rámenős laza csajokkal futok össze, pedig nekem a csendesebb, visszahúzódóbb típus fekszik (itt most kivételesen nem arra gondoltam...:D). Ez van, szar az élet.  :redface:
A végén kiderül, hogy nem a lányok az érthetetlenek, stb, hanem csak a fiúk születtek rossz helyre...
Ez már kezd összeesküvés-elmélet-szagú lenni. :lol:

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-05, 14:17:10
Quote from: Selmo on 2006-05-05, 02:30:04
Mostanság sokat mondják, hogy a nők/lányok :D sokkal rámenősebbek és kezdeményezőbbek lettek. Nos, ki hogyan látja ezt?
Hát ezt nem én szoktam mondani, az biztos. :p
1-2 alkalommal találkoztam rámenősebb/kezdeményezőbbekkel, de annyira nem voltak szimpatikusak.
De ettől függetlenül még mindig gyakori, hogy megbámulnak vagy legalább tág szemekkel néznek rám egy ideig, utána elkapják a tekintetüket, mintha észre se vettek volna, majd egy másfél méteres zónánál közelebb nem jönnek hozzám.
Talán nem kéne véres hullákat cipelnem a hátamon? Na mindegy... :D Na de most komolyan valahogy így szokott lenni. Tehát nem rámenősebbek, hanem távolságtartóbbak az én esetemben... ami pont ennek az ellenkezője... :wtf:

Oké. A férfiak vakok és süketek :D Rakjon még ki egy táblát is Available felirattal? :P Ilyenkor lehet próbálkozni és legfeljebb visszaülsz a sebeidet nyalogatni, de ez már imho majdnem zöld jelzés :p

Vagy csak ritka ronda vagy.... hmm...  (bocs :p)

kisvirag

a nők/lányok szerintem annyiban lettek rámenősebbek, hogy mostmár nyíltan felvállalják a kezdeményezést.
van erre egy jó mondás: a férfiak kiválasztanak maguknak egy nőt. a nők pedig kiválasztják, hogy melyik férfi választhatja ki őket.

én sosem voltam egy kezdeményező tipus, jobb szeretem, ha meghódítanak, így én csak mindig úgy tettem, hogy az aktuális kiszemeltem ki akarjon választani :)
és kb majdnem mindig be is jött.

És elhihetitek, nem én vagyok az egyetlen nő, aki él ezzel a praktikával. a kezdeményezőbb csajok ezt egyszerűen feladják (teszem hozzá, könnyebb is nyiltan odamenni és megmondani hogy mi van, mint kieszközölni, hogy a srác azt higyje, ő akart és kezdeményezett is) és nyiltan odamennek :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: kisvirag on 2006-05-06, 10:59:52
a nők/lányok szerintem annyiban lettek rámenősebbek, hogy mostmár nyíltan felvállalják a kezdeményezést.
van erre egy jó mondás: a férfiak kiválasztanak maguknak egy nőt. a nők pedig kiválasztják, hogy melyik férfi választhatja ki őket.

én sosem voltam egy kezdeményező tipus, jobb szeretem, ha meghódítanak, így én csak mindig úgy tettem, hogy az aktuális kiszemeltem ki akarjon választani :)
és kb majdnem mindig be is jött.

És elhihetitek, nem én vagyok az egyetlen nő, aki él ezzel a praktikával. a kezdeményezőbb csajok ezt egyszerűen feladják (teszem hozzá, könnyebb is nyiltan odamenni és megmondani hogy mi van, mint kieszközölni, hogy a srác azt higyje, ő akart és kezdeményezett is) és nyiltan odamennek :haha:

Én sose veszem észre, mikor egy nő ilyen trükköket alkalmaz :)
Egyszer kiokíthatna egy nő ezekről, mert mostanában nagyon egyedül vagyok, pedig lehet hogy nem kellene így lennie, ha észrevenném a jelzéseket :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2006-05-06, 01:56:09
Oké. A férfiak vakok és süketek :D Rakjon még ki egy táblát is Available felirattal? :P Ilyenkor lehet próbálkozni és legfeljebb visszaülsz a sebeidet nyalogatni, de ez már imho majdnem zöld jelzés :p

Vagy csak ritka ronda vagy.... hmm...  (bocs :p)
Vak és süket vagyok, lehet. De utána miért tartanak ilyen másfél méteres biztonsági távolságot, és miért húzódnak vissza minden beszélgetési kezdeményezéstől?  :confused:
Egy nő szemében nem lehet tudni, hogy mi a szép. Bár mondjuk egy drága sport- vagy luxuskocsi biztosan az, s mivel nekem nincs ilyenem, lehet, hogy tényleg nem vagyok elég szép. :p (Amúgy jópár meeten már találkoztunk is, tehát a "ritka ronda" opciót újra átgondolhatod :p )

[/quote]
Quote from: sirtomi on 2006-05-06, 11:25:15
Én sose veszem észre, mikor egy nő ilyen trükköket alkalmaz :)
Egyszer kiokíthatna egy nő ezekről, mert mostanában nagyon egyedül vagyok, pedig lehet hogy nem kellene így lennie, ha észrevenném a jelzéseket :)
Néha mondjuk észreveszem, de azért nekem is jól jönne.
Meg a "következetesség" is egy jó kérdés: egyszer mosolyog rám, amikor meg legközelebb találkozok vele, fagyos tekintettel átnéz rajtam, mintha egy anyagyilkos lennék  :confused:

Nők =  :confused:

Yakumo

Quote from: White SeeD on 2006-05-06, 14:53:52
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-06, 11:54:36

Vak és süket vagyok, lehet. De utána miért tartanak ilyen másfél méteres biztonsági távolságot, és miért húzódnak vissza minden beszélgetési kezdeményezéstől?  :confused:


Mert otakuk vagyunk. Vagyis kultúrálatlan, szegény, csúnya undorító lények.
Nincsen mögöttünk luxusautó és nem potyog a zsebünkből 5000-res.
Ez egy kicsit túl negatív hozzáállás azért^^ Első látásra hogyan is tudhatnák, hogy otaku vagy? :D Meg hogy szegény pl. Meg mögöttem tegnap igenis volt egy luxusautó. Bár nem sokáig, mert utána sávot váltott^^
Na jó komolyan: azért nem ennyire negatív ez a világ, MÉG nem mindenki ilyen azért. fel a fejjel^^ legalább egy kicsit, na. ;)

Kuroi Tenshi

Sztem párszáz emberen kívűl, aki ilyen fórumokra jár, fogalma sincs az embereknek, hogy mi az az otaku. ;)

kisvirag

vagy más értelemben használja.
hiszen ha jól tudom, eredetileg az otaku meg a geek sem rendelkezett ennyire szűk jelentéskörrel, hanem mindenkire vonatkoztatható volt, aki valamilyen témában "elborult". azóta az otaku a anime/mangasok jelzője lett, a geek meg az informatikusoké...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Selmo

Akkor én most geek otaku vagyok, vagy otaku geek? :eek:
Asszem mindegy a lányok mindegyik elől menekülnek, hát még a kettő együtt párosítástól... :ejj:
(A szerepjátékot meg már hozzá sem teszem... :D)

A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Mint mondtam, párszáz emberen kívűl ha valakinek azt mondod, hogy otaku vagy, lövése se lesz, hogy azt eszik vagy isszák. Aki meg tudja, az ugyancsak az ;)

Ramiz

#172
Én le fogok tagadni minden ilyesmit bármikor szemrebbenés nélkül, ha egy lány megkérdezi. Kivéve, ha ügyes puhatolózással ki nem derítem, hogy ő is otaku és geek. :D Egyéb esetben nem csak piálni meg cigizni kell majd a spájzba járni az asszony elől, hanem animézni is. :rolleyes: (Zugivó, zugdohányos, zuganimés... :lol: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Fénymarék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-06, 19:07:39
Sztem párszáz emberen kívűl, aki ilyen fórumokra jár, fogalma sincs az embereknek, hogy mi az az otaku. ;)
Én sem tudom mi :D
de megkérdem barátnőm, vagy kiszótárazom ha annyira érdekel :)
vagy megkérdezlek titeket :P
Most az utóbbira szavaznék...
* Fénymarék ártatlanul,tág szemekkel néz

Selmo

Quote from: Fénymarék on 2006-05-08, 18:21:19
Én sem tudom mi :D
de megkérdem barátnőm, vagy kiszótárazom ha annyira érdekel :)
vagy megkérdezlek titeket :P
Most az utóbbira szavaznék...
* Fénymarék ártatlanul,tág szemekkel néz
Otaku az, aki elhanyagolja a társasági kapcsolatait, állandóan otthon ül és animét/mangát néz. Hogy erősen sarkítva mondjam. De ha bővebben is érdekel, akkor: http://en.wikipedia.org/wiki/Otaku

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Nehogy már a wikipedia-ra kelljen menni, hogy utánanézzünk az otaku szó jelentésének... :lol:
Csak nézz körül, Fm, vagy nézd meg a galériás vagy a Havi Képmutatós képeket. Azok az emberek, akiket látsz, azok az otakuk. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

szerintem attol, hogy otaku valaki, még nem hanyagolja el a társas kapcsolatait. csak orrba szájba animét néz, és ez a fő beszédtémája...
ha elhanyagolná a társas kapcsolatait, mi sem találkozgatnánk kéthetente, sőt, fórumozni se fórumoznánk, mer csak animét néznénk... szvsz
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Selmo

Quote from: kisvirag on 2006-05-08, 19:55:45
szerintem attol, hogy otaku valaki, még nem hanyagolja el a társas kapcsolatait. csak orrba szájba animét néz, és ez a fő beszédtémája...
ha elhanyagolná a társas kapcsolatait, mi sem találkozgatnánk kéthetente, sőt, fórumozni se fórumoznánk, mer csak animét néznénk... szvsz
Quote from: Selmo on 2006-05-08, 19:05:46
Otaku az, aki elhanyagolja a társasági kapcsolatait, állandóan otthon ül és animét/mangát néz. Hogy erősen sarkítva mondjam. De ha bővebben is érdekel, akkor: http://en.wikipedia.org/wiki/Otaku
:Eztneked: Ez itt nem tűnt fel?!! Vagy vitatkozni akarsz?! :Eztneked:

A tökéletesség unalmas.

kisvirag

nem, nem akarok vitatkozni. de akár sarkitva, akár nem, szerintem az otaku meghatározásba NEM fér bele az, hogy elhanyagolja a társas kapcsolatait.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.