Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Fénymarék on 2006-06-08, 13:46:20
Ühüm egészséges féltékenység...
szeretnék ilyennel találkozni
Nincs ilyen.

Dreamcleaver

Quote from: kisvirag on 2006-06-08, 13:17:36

Az meg, amikor nem elég féltékeny, az tipikusan az az eset, amikor a fent vázolt helyzetben közli veled, hogy jól van, akkor menj kezdj ki vele (és nem sértődött hangnemben teszi ezt, hanem mondhatni majdhogynem komolyan gondolja) vagy vázolja, hogy szivesen "kölcsönad" egy ismerős párnak, hogy beszállj hozzájuk harmadiknak...

Ez egy nagyon extrém példa és szerintem semmi köze ahhoz, amit Ramiz állított (amiben amúgy teljesen igazat adok neki). Még azt is meg merném kockáztatni, hogy ennek a féltékenységhez sincs sok köze. Gyakorlatilag ebben az esetben semmit nem jelent a nő a férfi számára, kár is folytatni a kapcsolatot, hacsak nem a szex miatt kezdődött.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xipe

Quote from: Member on 2006-06-08, 14:09:17
Quote from: Fénymarék on 2006-06-08, 13:46:20
Ühüm egészséges féltékenység...
szeretnék ilyennel találkozni
Nincs ilyen.

egészséges féltékenység van.
normalis ember egészségesen féltékenység.
minden ember feltekeny valamilyen szinten,valamilyene oknal fogva.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Ha már úgy érzed, hogy veszélyben van a kapcsolatod, mert a kedvesed máshoz húz, akkor már szerintem inkább irigy vagy, hogy miért nem te kellesz és miért ő.

Yakumo

Quote from: Fénymarék on 2006-06-08, 13:46:20

ühüm egészséges féltékenység...
szeretnék ilyennel találkozni

Hogyne lenne ilyen. Ha valakivel vagy és szereted, akkor óhatatlanul eszedbe jutnak gondolatok,h mégis mit csinálhat, kivel beszélgethet, etc. de csak azért mert szereted. Persze ezt nem kell túlzásba vinni és mindig a másik orra alá dörgölni, mert az már beteges. Meg nem kell ezt a képzelgést túlerőltetni, mert az szintén beteges és csak rombolja a kapcsolatot.

sirtomi

Quote from: Yakumo on 2006-06-08, 15:57:44
Hogyne lenne ilyen. Ha valakivel vagy és szereted, akkor óhatatlanul eszedbe jutnak gondolatok,h mégis mit csinálhat, kivel beszélgethet, etc. de csak azért mert szereted. Persze ezt nem kell túlzásba vinni és mindig a másik orra alá dörgölni, mert az már beteges. Meg nem kell ezt a képzelgést túlerőltetni, mert az szintén beteges és csak rombolja a kapcsolatot.
Ez tök természetes szerintem. Tényleg nem kell túlzásba esni és mondogatni meg ilyenek, de óhatatlanul eszébe jut az embernek.

Rounin

Quote from: Member on 2006-06-08, 14:34:44
Ha már úgy érzed, hogy veszélyben van a kapcsolatod, mert a kedvesed máshoz húz, akkor már szerintem inkább irigy vagy, hogy miért nem te kellesz és miért ő.

Az ember fél elveszíteni azt, ami számára kedves és drága. O_o Imho ;p
Ha nem tetszik az "egészséges féltékenység" szó, nevezd "a kapcsolatod féltése"-nek.

Member

Quote from: Rounin on 2006-06-08, 16:10:45
Ha nem tetszik az "egészséges féltékenység" szó, nevezd "a kapcsolatod féltése"-nek.
Így már mindjárt más. Ennek már nem az irigységhez, hanem inkább a büszkeséghez van köze. :D Na jó, nem. :)
Lehet, hogy a már beteges nyugalmam miatt nem értem meg ezeket.

Fénymarék

Quote from: Member on 2006-06-08, 16:17:52
Quote from: Rounin on 2006-06-08, 16:10:45
Ha nem tetszik az "egészséges féltékenység" szó, nevezd "a kapcsolatod féltése"-nek.
Így már mindjárt más. Ennek már nem az irigységhez, hanem inkább a büszkeséghez van köze. :D Na jó, nem. :)
Lehet, hogy a már beteges nyugalmam miatt nem értem meg ezeket.
Member: imdálak a (nem)felfogásod miatt :D
:P


Rou így tényleg jobban hangzik, köszönöm.
ez tényleg aláírandó...[spoiler]acca azt a papírt...
pecsétes...és delete smiles legyen :P[/spoiler]

nemtudom nem szívesen nyilatkozok a féltékenységről
Anyit mondhatok hogy én eddig azthittem nem vagyok az a tipíkus féltékenykedő ember, viszont amióta kapom ezeket a megnyilvánulásokat, én is átvettem ezt a stílust.
Ezért nem akadhatok ki igazán.

Hogy mondjak egy példát: mikor exem levelezett egy-egy lánnyal annyira nem zavart...hiszen tudtam hogy (vagyis reméltem) semmi gáz nincs, és ha aztveszem figyelembe hogy ő sem féltékenykedett megérdemelte hogy én se tegyem.(természetesen egy egy szócskával illetem acsajszikát amikor exem szájáról áradozott hogy mennyire csókolni való)

Viszont barátom annyira nem bírja elviselni hogy más pasikkal is kommunikálok neten keresztül hogy egy idő után már én sem tudom tolerálni magamban azt a tényt hogy zavar hogy csajokkal beszélget...
egyébként nem szoktam megemlíteni, csak oylankor akadok ki amikor közvetlenül érzékelem a csajt...pl feljön chatre és barátommal akar beszélni miközben ott vagyok nála...
pff ezt nem bírom de szerencsére ritka
meg akkor zavar igazán amikor előttem nézi meg a leveleit a nem megválaszolt levelek már félre vannak rakva (piszkozatokba hogy ne felejtse el) és látom hogy ott virít 3 levél...
másnap megmár csak 2, mire következtetek, hogy kurvára fontos volt a válasz és nem tudta kivárni míg hazamegyek.
(ez sem fordul szerencsére sűrűn elő)

Valaki világosítson már fel: az gáz hogy zavar hogy minden csajt lecicáz?
és az hogy utána aztmondom neki hogy örülnék ha engem innentől nem cicázna mert én nem vagyok "az a minden csaj"?(ez sűrűn előfordul :P)

És az gáz hogy zavar hogy miután jól megbámult egy-egy (kidobom acsöcsöm és ettől csini meg szép vagyok) csajt még kommentálja is?
Eleinte nem zavart de egy időután megelégeltem és megkértem hogy próbálja ne kommentálni...
Sőt eleinte meg is védtem egy-egy lányt...ha nem tartottam annyira gáznak a kinézetét.
általában arról áradozik menyire qrva az illető...

de leginkább azért zavar mert én nem szoktam megnézni az embereket...
csak megyek előre, és még ígysem stírölöm a pasikat így hogy tudom ő menyire előszerettel bámulja a lányokat...
tőlem nézze őket csak fogja már be mert így nehezebb elviselnem a tudatot hogy a pasim "az ágyba képzeli a lányokat"

vagy nem ezt szoktátok tenni, mikor láttok egy jócsajt??

meséljetek már kérlek fiúk :)
nem látok a fejetekbe
(ennyit  a: "nemtudom nem szívesen nyilatkozok a féltékenységről" mondatomról.)
:D

Member

Érdekes, nekem még sohasem jutott eszembe, hogy bárkinek a jelenlétében egy idegen leány adottságiról zengjek dicsérő ódákat. Vagy csak én vagyok a hülye, hogy semmi nem fogalmazódik meg bennem? :confused:
Cicázni csak Envy-t szoktam, hogy Araki utáljon. :D

Rounin

Quote from: Fénymarék on 2006-06-08, 16:55:48
mert így nehezebb elviselnem a tudatot hogy a pasim "az ágyba képzeli a lányokat"

vagy nem ezt szoktátok tenni, mikor láttok egy jócsajt??

meséljetek már kérlek fiúk :)
nem látok a fejetekbe

Passz. Nem jellemző (értsd: elég ritka, hogy ilyen előfordul). Ha meg van valaki, akkor (lehet kételkedni) más nem létezik "ágybaképzelés" szintjén sem.

Member: akkor én is hülye vagyok :rolleyes:

Cicázni meg elég kevés lányt szoktam =) De ha egyszer tényleg macskaszerűen (szeretzsarnok, önző dögök XD).

Member

Akkor a tegnapi angyal tesztel együtt véve b*zik és hülyék vagyunk. :D
Te is utálod a macskákat?

Rounin

Quote from: Member on 2006-06-08, 17:20:38
Akkor a tegnapi angyal tesztel együtt véve b*zik és hülyék vagyunk. :D
Te is utálod a macskákat?

Keblemre :hehe:

Végülis fura kérdés.. alapvetően útálom a természetüket. De ha egy olyan dög odajön törleszkedni, elérzékenyülök. Amint kaját követel, újra rideg leszek (előtte kapott zabálni gecc...)
Viszont, ha az ölemben alszik, akkor nincs szívem felébreszteni és arrébpakolni -.-

Member

Szóval ha a csaj befeküdt az ágyadba, már nincs kedved kizavarni? :D

Rounin

Quote from: Member on 2006-06-08, 17:26:33
Szóval ha a csaj befeküdt az ágyadba, már nincs kedved kizavarni? :D

Ha mindenáron párhuzamot akarunk vonni az önző-szeretetzsarnok-dögök és a nők között... pontosan :D

Fénymarék

Quote from: Rounin on 2006-06-08, 17:38:40
Quote from: Member on 2006-06-08, 17:26:33
Szóval ha a csaj befeküdt az ágyadba, már nincs kedved kizavarni? :D

Ha mindenáron párhuzamot akarunk vonni az önző-szeretetzsarnok-dögök és a nők között... pontosan :D
pff
lehet hogy ezért irritál ha a barátom hízeleg amacskájának :P
fura...hogy mennyire eltudtok egy macsektól érzékenyülni ti...pasik
mert hogy én nem érzékenyülök el az fix....
a lovakat kutyákat, farkasokat imádom de a macskák...pff
bocsi az offért

titudjátok...de a kérdéseimre nem kaptam választ :P

Rounin

Quote from: Fénymarék on 2006-06-08, 17:59:34
titudjátok...de a kérdéseimre nem kaptam választ :P

Szóval. Nem csak macskáktól. Úgy általában az állatoktól. De mindegy.

Amúgy nem gáz, amiért zavar a minden-csajt-lecicáz viselkedése. Érthető. Persze lehet, hogy ez nála nem jelent semmit, ilyen a stílusa. Van egy kollégám, az is minden csajt lecicáz. Csak úgy.
Hogy a csajokat kommentáló viselkedése zavar, az szerintem szintén teljesen érthető. Főleg, hogy a te jelenlétedben teszi. (jól értem, hogy negatívan kommentálja őket? Mert ez esetben talán csak neked akar "kedveskedni", hogy téged nem tart annak, aminek őket ^^)
Vagy csak azért, mert kellenének neki. Passz. Nem ismerem a srácot, de imho nem is akarom. Látatlanban meg nem akarok semmi rosszat mondani.
Punkt.

Zanador

Quote from: Fénymarék on 2006-06-08, 17:59:34
pff
lehet hogy ezért irritál ha a barátom hízeleg amacskájának :P
fura...hogy mennyire eltudtok egy macsektól érzékenyülni ti...pasik
mert hogy én nem érzékenyülök el az fix....
a lovakat kutyákat, farkasokat imádom de a macskák...pff
bocsi az offért

titudjátok...de a kérdéseimre nem kaptam választ :P
Jó a téma, majd később még csatlakozok aktivabban is, csak összeszedem a gondolataimat (mintha olyan sok lenne..)
Farkasok és qtyák a legjobbak. A macskák nekem csak mozgó jutalomfalatot jelentenek (aka "fast food"). Mielőtt bárki félreértené, a macskák se önmagukban, de az itt megfogalmazott átvitt értelemben nem gyakorolnak rám hatást.
Egyébként azt hiszem én a túlzottan nem féltékeny táborba tartozom, mivel úgy látom, hogy mindenki maga választja ki, hogy kivel akar lenni, és igy nézve se a "hóditásnak", se a "megtartásnak" nincsen értelme. Valószinűleg ez jelentős hiba is nálam, mert hozzávéve, hogy az érzelmeket ritkán és alig mutatok ki (nem direkt, egyszerűen nem értek hozzá), teljesen érdektelennek tűnhet egy egy kapcsolat, aztán hiába állitom, hogy nem igy van...
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Fénymarék

Quote from: Zanador on 2006-06-08, 18:12:31
Quote from: Fénymarék on 2006-06-08, 17:59:34
pff
lehet hogy ezért irritál ha a barátom hízeleg amacskájának :P
fura...hogy mennyire eltudtok egy macsektól érzékenyülni ti...pasik
mert hogy én nem érzékenyülök el az fix....
a lovakat kutyákat, farkasokat imádom de a macskák...pff
bocsi az offért

titudjátok...de a kérdéseimre nem kaptam választ :P
Jó a téma, majd később még csatlakozok aktivabban is, csak összeszedem a gondolataimat (mintha olyan sok lenne..)
Farkasok és qtyák a legjobbak. A macskák nekem csak mozgó jutalomfalatot jelentenek (aka "fast food"). Mielőtt bárki félreértené, a macskák se önmagukban, de az itt megfogalmazott átvitt értelemben nem gyakorolnak rám hatást.
Egyébként azt hiszem én a túlzottan nem féltékeny táborba tartozom, mivel úgy látom, hogy mindenki maga választja ki, hogy kivel akar lenni, és igy nézve se a "hóditásnak", se a "megtartásnak" nincsen értelme. Valószinűleg ez jelentős hiba is nálam, mert hozzávéve, hogy az érzelmeket ritkán és alig mutatok ki (nem direkt, egyszerűen nem értek hozzá), teljesen érdektelennek tűnhet egy egy kapcsolat, aztán hiába állitom, hogy nem igy van...
érdekesen szedted összea gondolataidat :D
de nagyjából értettem ;)

kisvirag

érdekes, több férfi emlitette már nekem ezt a "nem tudom kifejezni az érzéseimet, nem értek hozzá". aztán mikor megjöttek a valódi érzései, egyszerűen ment.
hogy példát mondjak, katz ugyanezt állitja magáról, azt hozzátéve, hogy nem csak nem ért hozzá, de nem is nagyon akarja. ehhez képest ő az első, akinél _tényleg_ érzem, hogy az érzései valódiak.
nem kell nagy dolgokra gondolni. elég egy ölelés, egy sóhaj, egy pillantás, és az ember tudja, hogy mit érez a másik.

szerintem ti túl nagy dolognak tartjátok ezt az érzelemkifejezést, azért tartózkodtok tőle, pedig nem arról szól, hogy litánakat zengj róluk, vagy nemistudom mit csinálj. az igazi érzelmek az apró mozdulatokban rejlenek, amik spontának.
szerintem
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fénymarék

Quote from: kisvirag on 2006-06-08, 18:17:52
érdekes, több férfi emlitette már nekem ezt a "nem tudom kifejezni az érzéseimet, nem értek hozzá". aztán mikor megjöttek a valódi érzései, egyszerűen ment.

szerintem ti túl nagy dolognak tartjátok ezt az érzelemkifejezést, azért tartózkodtok tőle, pedig nem arról szól, hogy litánakat zengj róluk, vagy nemistudom mit csinálj. az igazi érzelmek az apró mozdulatokban rejlenek, amik spontának.
szerintem
tuoché

basszus ez anyira igaz!

bocs kisvirag de kivételesen igazat kell adnom neked...

Selmo

Quote from: Fénymarék on 2006-06-08, 17:59:34
pff
lehet hogy ezért irritál ha a barátom hízeleg amacskájának :P
fura...hogy mennyire eltudtok egy macsektól érzékenyülni ti...pasik
mert hogy én nem érzékenyülök el az fix....
a lovakat kutyákat, farkasokat imádom de a macskák...pff
bocsi az offért

titudjátok...de a kérdéseimre nem kaptam választ :P
Nos, az én fejemben sosem fordul meg az, hogy milyen lenne vele az ágyban. Inkább az, hogy de szép szeme van, ezek ám a mellek, vagy micsoda lábak. De olyan, hogy milyen lenne, ha most beugranánk a bokrok közé egy menetre, olyan soha. Utcán legalábbis. Filmeknél már előfordul, talán éppen azért, mert tudom, hogy csak színészi játékot látok. Már ha ez érthető volt így. :redface:
Quote from: Zanador on 2006-06-08, 18:12:31
Jó a téma, majd később még csatlakozok aktivabban is, csak összeszedem a gondolataimat (mintha olyan sok lenne..)
Farkasok és qtyák a legjobbak. A macskák nekem csak mozgó jutalomfalatot jelentenek (aka "fast food"). Mielőtt bárki félreértené, a macskák se önmagukban, de az itt megfogalmazott átvitt értelemben nem gyakorolnak rám hatást.
Egyébként azt hiszem én a túlzottan nem féltékeny táborba tartozom, mivel úgy látom, hogy mindenki maga választja ki, hogy kivel akar lenni, és igy nézve se a "hóditásnak", se a "megtartásnak" nincsen értelme. Valószinűleg ez jelentős hiba is nálam, mert hozzávéve, hogy az érzelmeket ritkán és alig mutatok ki (nem direkt, egyszerűen nem értek hozzá), teljesen érdektelennek tűnhet egy egy kapcsolat, aztán hiába állitom, hogy nem igy van...
Hát, egy cipőben evezünk. :tezsvir:

A tökéletesség unalmas.

Apatilos

Quote from: Rounin on 2006-06-08, 16:10:45
Quote from: Member on 2006-06-08, 14:34:44
Ha már úgy érzed, hogy veszélyben van a kapcsolatod, mert a kedvesed máshoz húz, akkor már szerintem inkább irigy vagy, hogy miért nem te kellesz és miért ő.

Az ember fél elveszíteni azt, ami számára kedves és drága. O_o Imho ;p
train yourself to let go of everything you fear to lose - ez alairasod is volt, ha jol emlekszem. es valoban mukodik, csak nem konnyu raallni.
feltekenyseg pedig szerintem akkor szokott igazabol elojonni az okosabb fajtanal, amikor a masik fel okot szolgaltat ra, vagy tul rosszak a tapasztalatai. egeszseges kapcsolatban nem jelenik meg problemakent, legfeljebb gondolatszinten, es ritkan. minel jobban megy a fentebb irott yoda-idezet, annal kisebb gond lesz ez is.
Quote from: Fénymarék on 2006-06-08, 16:55:48Valaki világosítson már fel: az gáz hogy zavar hogy minden csajt lecicáz?
és az hogy utána aztmondom neki hogy örülnék ha engem innentől nem cicázna mert én nem vagyok "az a minden csaj"?(ez sűrűn előfordul :P)

És az gáz hogy zavar hogy miután jól megbámult egy-egy (kidobom acsöcsöm és ettől csini meg szép vagyok) csajt még kommentálja is?
Eleinte nem zavart de egy időután megelégeltem és megkértem hogy próbálja ne kommentálni...
Sőt eleinte meg is védtem egy-egy lányt...ha nem tartottam annyira gáznak a kinézetét.
általában arról áradozik menyire qrva az illető...

de leginkább azért zavar mert én nem szoktam megnézni az embereket...
csak megyek előre, és még ígysem stírölöm a pasikat így hogy tudom ő menyire előszerettel bámulja a lányokat...
tőlem nézze őket csak fogja már be mert így nehezebb elviselnem a tudatot hogy a pasim "az ágyba képzeli a lányokat"

vagy nem ezt szoktátok tenni, mikor láttok egy jócsajt??

meséljetek már kérlek fiúk :)
nem látok a fejetekbe
(ennyit  a: "nemtudom nem szívesen nyilatkozok a féltékenységről" mondatomról.)
:D
egyertelmu, hogy a baratod egy barom (en mar csak ilyen elitelo vagyok), es nagy hibat kovetsz el, ha vele maradsz. vagy semmi baj nincs a viselkedesevel, es te ezt erdemled szerinted? en eleve nem igazan bamulom meg a nostenyeket, de aki ugy oltozik, ahogyan te is irtad, az megerdemli, hogy a himek nezzek. erdekes szokas ez a lecicazas...
Quote from: kisvirag on 2006-06-08, 18:17:52
érdekes, több férfi emlitette már nekem ezt a "nem tudom kifejezni az érzéseimet, nem értek hozzá". aztán mikor megjöttek a valódi érzései, egyszerűen ment.
hogy példát mondjak, katz ugyanezt állitja magáról, azt hozzátéve, hogy nem csak nem ért hozzá, de nem is nagyon akarja. ehhez képest ő az első, akinél _tényleg_ érzem, hogy az érzései valódiak.
nem kell nagy dolgokra gondolni. elég egy ölelés, egy sóhaj, egy pillantás, és az ember tudja, hogy mit érez a másik.

szerintem ti túl nagy dolognak tartjátok ezt az érzelemkifejezést, azért tartózkodtok tőle, pedig nem arról szól, hogy litánakat zengj róluk, vagy nemistudom mit csinálj. az igazi érzelmek az apró mozdulatokban rejlenek, amik spontának.
szerintem
felre kell tenni az altalanos "kemeny ferfi vagyok" stilust, es ha valoban vannak erzelmek, akkor nem lesz gond, erezni fogja a no is szerintem. bar ezzel eddig nem volt problemam, talan csak a levegobe beszelek.
Might and glory flowing for a changing dawn
Ancient power reveals from an iron crown

Clear and cold and shining so far and bright
Crush the world in one clash of your blinding light

Selmo

Quote from: kisvirag on 2006-06-08, 18:17:52
nem kell nagy dolgokra gondolni. elég egy ölelés, egy sóhaj, egy pillantás, és az ember tudja, hogy mit érez a másik.

szerintem ti túl nagy dolognak tartjátok ezt az érzelemkifejezést, azért tartózkodtok tőle, pedig nem arról szól, hogy litánakat zengj róluk, vagy nemistudom mit csinálj. az igazi érzelmek az apró mozdulatokban rejlenek, amik spontának.
szerintem
Szerintem az a problémánk ezzel, mikor a lány 2 nap után, már dörgölőzik, meg heti ünnepre csokit hoz, vagy elvisz fagyizni, és az ember úgy érzi, hogy elveszik ezekben a dátumokban, meg szeretetmegnyilvánulásokban, és amikor vesz egy szál virágot, 1 hónap alkalmából, akkor olyan sután érzi magát, hogy nem szereti eléggé, nem viszonozza teljesen. Mások az elvárások. Nektek kell a csoki, a virág, a napi puszi, a simogatás, nekünk ennyire nem, sőt egy bizonyos szint felett már zavaró.
Legalábbis én így látom, aztán majd a jelenlévők kiigazítanak.

A tökéletesség unalmas.

Zanador

kisvirag: úgy sejtem, hogy értem mire gondolsz, de egyből feltűnt egy másik oldala is annak amit mondtál: egy jó kapcsolatot onnan is fel lehet ismerni, hogy nagyon kevés szóból vagy jelzésből is megértik egymást azok akik benne vannak. Ezt mondják ráhangolódásnak, megszokásnak, meg még sokmindennek, igazából a szó mindegy is. Nem lehet, hogy csak azért elég neked katz-tól 1-2 apró dolog, mert te már ezt is észreveszed és megérted nála? Nem találkoztam még egyikőtökkel se élőben, de nem tartom kizártnak, hogy amiket te mondtál azokat nagyon kevesen látnák nála (nem személyeskedés, ez általában is igaz szerintem bármelyik kapcsolatra).
És azért mondtam, hogy én nem érzek hozzá, mert néha még azoknak is kommentálnom kell, hogy mit gondolok, vagy érzek, akik már tényleg régóta és elég alaposan ismernek. Ebben a tekintetben nem vagyok túl következetes, és több módon reagálok ugyan arra a dologra reflex-szerűen. Igy kicsit nehéz lehet engem követni, legalábbis még csak kevesekkel találkoztam, akiknek sikerült volna.

Fény: örülj neki, hogy nem mentem most egyből neki nagyon a témának, mert ha sokat irok, akkor azt nagyon nehéz kibogozni. :)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Rounin

Quote from: Apatilos on 2006-06-08, 18:25:41
train yourself to let go of everything you fear to lose - ez alairasod is volt, ha jol emlekszem. es valoban mukodik, csak nem konnyu raallni.
feltekenyseg pedig szerintem akkor szokott igazabol elojonni az okosabb fajtanal, amikor a masik fel okot szolgaltat ra, vagy tul rosszak a tapasztalatai.

Valóban volt aláírásom. Respect.

Member

Quote from: Selmo on 2006-06-08, 18:30:58
Szerintem az a problémánk ezzel, mikor a lány 2 nap után, már dörgölőzik, meg heti ünnepre csokit hoz, vagy elvisz fagyizni, és az ember úgy érzi, hogy elveszik ezekben a dátumokban, meg szeretetmegnyilvánulásokban, és amikor vesz egy szál virágot, 1 hónap alkalmából, akkor olyan sután érzi magát, hogy nem szereti eléggé, nem viszonozza teljesen. Mások az elvárások. Nektek kell a csoki, a virág, a napi puszi, a simogatás, nekünk ennyire nem, sőt egy bizonyos szint felett már zavaró.
Legalábbis én így látom, aztán majd a jelenlévők kiigazítanak.
Van benne igazság. Míg a nő egy kompex lexikonja a család neves évfordulóinak, a férfi ezen része állandó üzemzavar alatt van.
Én sem szeretem, ha pl. vki meg akar hívni vmire. Az olyan... hülyén jön le, végülis nekem.

Fénymarék

#537
Quote from: Zanador on 2006-06-08, 18:31:20
És azért mondtam, hogy én nem érzek hozzá, mert néha még azoknak is kommentálnom kell, hogy mit gondolok, vagy érzek, akik már tényleg régóta és elég alaposan ismernek. Ebben a tekintetben nem vagyok túl következetes, és több módon reagálok ugyan arra a dologra reflex-szerűen. Igy kicsit nehéz lehet engem követni, legalábbis még csak kevesekkel találkoztam, akiknek sikerült volna.

Fény: örülj neki, hogy nem mentem most egyből neki nagyon a témának, mert ha sokat irok, akkor azt nagyon nehéz kibogozni. :)
érzések kifejezése...hát nálatok férfiaknál szeritnem aza gond hogy úl sokat gondolkodtok, és azthiszitek acsaj többet vár...
túl bonyolítjátok ahogy et kisvirag mondta

az az érdekes hogy ez a postjaidban is kiütközik ;)  :tezsvir:
nem is az érzéseid kifejezésére gondolok hanem a gondolataidra
háát sajnálom de én értelek :P
úgyhogy ezt élőben kell kipróbálni, mármint hogy úgyis megye-e de mivel tudom hogy mennyi érthetetlen, és összefüggéstelen dolgot tud öszehordani egyik imádott barátnöm és mégis kitudom bogózni szerintem te hozzá képest rohadtul érthető vagy :P

és ha 2 percem van egy postra amiben sokmindent közölni szeretnék azén fogalmazásaim, megnyilvánulásaim is érdekesen jönnek ki
csak aza gond veletek hogy megsem próbáljátk kigobozni csak mentek tovább azzal a gondolattal hogy: ez hüle
nemtudom lehet hogy kéne az emberek közti értetlenségről és a kommunikáció módjáról is nyitni egy topicot....

elnézést egy kicsit offoltam bocsááánat...
tényleg gomen

kisvirag

hát akkor asszem én nagyon kilógok, mert még a család dátumait is rendszerint elfelejtem (igazábol meg sem jegyzem, de sosem voltam erős évszámokbol, ezt a töris eredményeim is mutatják).
a virágot nagyon szeretem, csokit inkább hagyjuk, de szerintem nem ezen múlik a dolog, persze jólesnek az ilyenek. de a "most megmaszirozom a hátad egy kellemes fürdő közben" meglepetéseket jobb szeretem, mint a csokis bonbonosokat...
az évfordulót úgy gondolom meg kell tartani, de a többire elég csak gondolni: nahát, már 10 hónapja együtt vagyunk! :)

szerintem azok a lányok, akik a heti/havi fordulóból is nagy patáliát csapnak, azok általában tizenévesek, vagy még nem volt igazán komoly kapcsolatuk, vagy amolyan "szőkenő" típusuak. persze lehet még más opció is, de én kb igy látom.
vehet nekem a másik aranytömböt is, ha benne nem érzem, hogy szeret :)

(fény: nem gomenre gondoltál véletlen? vagy ha az arigato-ra, akkor mit köszönsz? )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fénymarék

Quote from: kisvirag on 2006-06-08, 18:57:39
hát akkor asszem én nagyon kilógok, mert még a család dátumait is rendszerint elfelejtem (igazábol meg sem jegyzem, de sosem voltam erős évszámokbol, ezt a töris eredményeim is mutatják).
a virágot nagyon szeretem, csokit inkább hagyjuk, de szerintem nem ezen múlik a dolog, persze jólesnek az ilyenek. de a "most megmaszirozom a hátad egy kellemes fürdő közben" meglepetéseket jobb szeretem, mint a csokis bonbonosokat...
az évfordulót úgy gondolom meg kell tartani, de a többire elég csak gondolni: nahát, már 10 hónapja együtt vagyunk! :)

szerintem azok a lányok, akik a heti/havi fordulóból is nagy patáliát csapnak, azok általában tizenévesek, vagy még nem volt igazán komoly kapcsolatuk, vagy amolyan "szőkenő" típusuak. persze lehet még más opció is, de én kb igy látom.
vehet nekem a másik aranytömböt is, ha benne nem érzem, hogy szeret :)

(fény: nem gomenre gondoltál véletlen? vagy ha az arigato-ra, akkor mit köszönsz? )
wazz
köszke
dede csak én hülye vagyok :)
ezerfelé fiygelek...és nálam ez káosz, összeomlás, értelmetlenséghez vezet :P
kösz a figyelmeztetést...nem vettem volna észre ha nem modnod
majd kijavítom magam...

amúgy én midnen hónapban öszeteszem akezem, hogy megéltük
és nem csapok semmiylen patáliát...hsizen nincs értelme...oks az év az valami de ami alatta van valahogy hát...annyira nem kell emlékezetessé tenni
basszus ah minden hónapban nagy patáliát sapnék az egy év már nem si lenne különleges....
hiszen azis scak plusz egy hónap
nya mind1
lehajtott fejjel elkullogok és kijavítom azt az ocsmány tévedést...