Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

.Attila

Egy kicsit nekem azért furcsa, hogy a szakítás után rosszul esett, hogy az exed talált egy másik fiút, majd a szakítás után egy hónappal találsz egy másik lányt.
De lehet, hogy inkább az én felfogásom furcsa.

Dreamcleaver

A lényeg lehet a "csaj" szón van, akinek gondolom Makos a "pasija".  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

Quote from: Makos on 2009-02-25, 20:10:09
Quote from: Moha on 2009-02-25, 19:55:11
Kevés vagy! :haha: Én már egy éve bírom, de a rekordom 28 hónap.  ::)

huh :D ahoz hatalmas kockának kell lenni :D


haha... HAHA...AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

[spoiler] :szemuveges: [/spoiler]

Fazék

nézzük csak, szóval most 2009-et írunk, akkor aszondja hooogy...  :eek:                                           

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2009-02-25, 22:06:37
nézzük csak, szóval most 2009-et írunk, akkor aszondja hooogy...  :eek:                                           
Csatlakoznek, alkossunk ongyilkos alakulatot.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Amúgy nem tudom hogy csináltam :D
Tényleg nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan találok valakit...pontosabban azt nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan túlteszem magam az előzőn.

Mellesleg én sem rendelkezem túl sok önbizalommal. Dehát mire jó a busz? Egy kis szemezgetés meg ilyenek, utána meg minden jött magától :D

Rounin

Quote from: Makos on 2009-02-25, 20:10:09
huh :D ahoz hatalmas kockának kell lenni :D

Nem véletlenül ez a poéntopic nr. 2.

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2009-02-25, 23:26:32
Quote from: Makos on 2009-02-25, 20:10:09
huh :D ahoz hatalmas kockának kell lenni :D

Nem véletlenül ez a poéntopic nr. 2.
Foleg, ha ezzel a szoke nyalgep fejjel jelensz meg a kepernyomon.  :muhahah: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin


teraflare

Quote from: .Attila on 2009-02-25, 20:57:11
Egy kicsit nekem azért furcsa, hogy a szakítás után rosszul esett, hogy az exed talált egy másik fiút, majd a szakítás után egy hónappal találsz egy másik lányt.
De lehet, hogy inkább az én felfogásom furcsa.
Szerintem semmi fura nincs, belefutott egy mégjobba. A fekete mellett a szürke sokkal világosabb. (hú de szar hasonlat volt  :D)

Quote from: Makos on 2009-02-25, 20:10:09
Azthiszem nem értettétek meg a lényegét, na mind1...eddig a fórumról szerintem csak Zsiga értette :D
Akkor ezek szerint nem a "you are rick rolled" volt.  :frown:

BTW a szakítósblog kezd unalmas lenni. hol vannak a csavaros fordulópontok mint a "kutyának a legszűkebb" (epic), vagy hogy közben megfektette a legjobb barátnőit/anyját/hugát, vagy hogy kiderül hogy a nő férfi, stb.  :ejj:

Makos

Quote from: teraflare on 2009-02-26, 09:04:33
Akkor ezek szerint nem a "you are rick rolled" volt.  :frown:
Igazság szerint az volt, csak nem ezt a reakciót vártam. Na nembaj majd máskor :D

Quote from: teraflare on 2009-02-26, 09:04:33
(hú de szar hasonlat volt  :D)
legalább önkritikád van :jee: :D

teraflare

Quote from: Makos on 2009-02-26, 15:28:57
Igazság szerint az volt, csak nem ezt a reakciót vártam. Na nembaj majd máskor :D
elég btard vagyok :w00t:

Quote from: Makos on 2009-02-26, 15:28:57
legalább önkritikád van :jee: :D
:_piszka:

És igen a legújabb szakítósblog újra kitett magáért:
http://szakitshabirsz.blog.hu/2009/02/26/a_zoknit_nyaron_is_csak_3_naponta_kell_cserelni
(nem vagyok rocker  :D)

QuotePersze szerettem, gondoltam na majd én megváltoztatom. Próbáltam többet lenni vele – mivel akkor képes volt fürdeni is :)
:lul:

QuoteJah és persze rendszeresen fürdik, ápolt, kedves és a tenyerén hordoz, szeret főzni és takarítani is képes, nyugodt természetű, a legelragadóbb ember, akit valaha is ismertem...szóval kifogtam azt a ritka egyént, aki a pasik 5%-ába tartozik :D
lol ezekszerint én is az 5%-ba tartoznék? :lame: meet more HUMAN!

sirtomi

Olvass inkább izomtibit, az legalább vicces :)

Makos


.Attila

Quote from: teraflare on 2009-02-26, 16:43:40
QuoteJah és persze rendszeresen fürdik, ápolt, kedves és a tenyerén hordoz, szeret főzni és takarítani is képes, nyugodt természetű, a legelragadóbb ember, akit valaha is ismertem...szóval kifogtam azt a ritka egyént, aki a pasik 5%-ába tartozik :D
lol ezekszerint én is az 5%-ba tartoznék? :lame: meet more HUMAN!

Amiket felsorolt, azok hasznos pluszok, de nem ez érdekli egy nőt.
Mint ahogy engem sem az érdekel, hogy pl. tud-e főzni.

teraflare

Quote from: sirtomi on 2009-02-26, 16:52:38
Olvass inkább izomtibit, az legalább vicces :)
Azt is olvasok  :ejnye: Főleg egy ilyen nap után élvezetes mikor fél napot meetingel töltöm ahol sok hülye manager próbál egy olyan rendszert használni amit nem is ismernek és 2 órán át beszéltek a semmiről  :punny: részvétem kvikinek és k_t-nek ha ezt nekik sűrűn kell csinálni

Quote from: .Attila on 2009-02-26, 18:09:31
Amiket felsorolt, azok hasznos pluszok, de nem ez érdekli egy nőt.
Mint ahogy engem sem az érdekel, hogy pl. tud-e főzni.
Tudom, az egyik lány is mondja nekem (mikor mondtam hogy az a baj velem hogy nagyon aggódom azért akit szeretek, meg túlságosan mindent meg akarok adni [a PIUból már tudom hogy ezt nem szabad csinálni  thx Zsiga a filmtippet hátha javít az agyamon majd  :D]) hogy minden lány olyan pasira vágyik aki kedves, aggódik érte, foglalkozik vele  :blabla:. Majd egy pár óra után amikor már más volt a téma rákérdeztem milyen pasikat kedvel mire azt mondja: A sármos idősebb pasikat. Erre rákérdezek hogy mi is volt amit mondott azelőtt, mire azt mondja, hogy ne őt vegyem alapul... na ja ::) (tudom ajándék vigasznak ne nézd a fogát, de akkor se hülyítsenek)
A főzés tudománya amúgy igen komoly plussz :D

Kvikveg

Szerencsere nem kell meetingeznem. Orulok is neki. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Höhö egyik blogon találtam egy nagy bölcseletet az egyik felháborodott kommentelőtől: (aki komolyan veszi annak tartogatok egy tarkónlövést)
[spoiler=figyelem a nőkre nézve csúnya/sértő szavak olvashatóak (a mod törölje ha túl durva)]
"mert a nő, az csak a pin* önfenntartó rendszere, ugye? és azért nem haltak még ki a nők, mert sunyi módon hozzánőttek a pin*hoz?!"
:lul:
a nők helyettesítsék be a pin*t f*sszal a szövegben :haha:
[/spoiler]

Dreamcleaver

Quote from: teraflare on 2009-03-03, 14:08:11
Höhö egyik blogon találtam egy nagy bölcseletet az egyik felháborodott kommentelőtől: (aki komolyan veszi annak tartogatok egy tarkónlövést)
[spoiler=figyelem a nőkre nézve csúnya/sértő szavak olvashatóak (a mod törölje ha túl durva)]
"mert a nő, az csak a pin* önfenntartó rendszere, ugye? és azért nem haltak még ki a nők, mert sunyi módon hozzánőttek a pin*hoz?!"
:lul:
a nők helyettesítsék be a pin*t f*sszal a szövegben :haha:
[/spoiler]

The fact that you've felt inclined to share this makes me wonder...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Quote from: teraflare on 2009-03-03, 14:08:11
Höhö egyik blogon találtam egy nagy bölcseletet az egyik felháborodott kommentelőtől: (aki komolyan veszi annak tartogatok egy tarkónlövést)
[spoiler=figyelem a nőkre nézve csúnya/sértő szavak olvashatóak (a mod törölje ha túl durva)]
"mert a nő, az csak a pin* önfenntartó rendszere, ugye? és azért nem haltak még ki a nők, mert sunyi módon hozzánőttek a pin*hoz?!"
:lul:
a nők helyettesítsék be a pin*t f*sszal a szövegben :haha:
[/spoiler]
longra számítottam, de csak old lett :P

teraflare

Hmm érdekes volt a szakítós blog. (reggeli kávé helyett  :haha:) (http://szakitshabirsz.blog.hu/2009/03/04/megint_nem_jutottunk_tovabb_a_pettingnel)
A csaj arról panaszkodik hogy már amikor első alkalommal csak dugni akarta a pasit felhívni az nemet mondott. Majd az első 3 randin sem dugta őt meg. Hogy érdemes-e egy ilyen pasival foglalkoznia. Ami még fontos tényező: a pasi nem szólt még a szüleinek sem hogy az előző bnője már az exe tulajdonképp és úton van egy új.

Erről mi a véleményetek (főképp zsigáé érdekel mivel ő teljesen máshogy látja a dolgokat mint én)?
Az enyém:  :gyagya: Talált egy ritka pasit akinek van önuralma és nem dug meg bárkit amikor lehetősége nyílik rá. (vagy csak töketlen   :confused:) A csaj valószínűleg nem érti hogy miért szingli még mikor úgy tűnik nagyjából egyből megdugatja magát. Lehet hogy maradi vagyok, de magamból kiindulva az ilyen lány nem is jelent többet egy "pinánál amire ránőtt egy nő" ( :D) és minek kezdenék ilyennel bármi komolyat. Ha annyira csak dugni akar menjen el szombaton a Bankba amit a zsofcsika is lávol ott akár annyi pasit is találhat hogy minden lyuka be lesz tömve (én úgy láttam a nő nem kapcsolatra vágyott igazán) és azzal nincs is gond, az az ő dolga. Nem vagyok naív idióta nem azt akarom mondani hogy a szex nem fontos, de ne az indítson el egy kapcsolatot.

Cloud

Szerintem ott kellett volna abbahagyni az egészet, amikor  a srác nem ment bele az egyéjszakás kapcsolatba.

A csaj nem kapcsolatra vágyott hanem egy kiadós dugásra. Mondjuk ez le kellet volna hogy essen a srácnak is, és nem kellett volna hívnia utána.
Ha meg a csávó komolyabb kapcsolatot is akart a csajjal akkor meg előző kapcsolatát le kellett volna végleg zárnia.

Mondjuk a csajnak meg lehetett volna annyi esze hogy rájöjjön a csávó akar tőle valamit és nem azon siránkozni hogy "jaj anyuci mit csináljak kétszer randiztunk és nem dugott meg brühühüüü"
Na az ilyeneknek nem lesz soha rendes kapcsolatuk.

Zsiga

Quote from: teraflare on 2009-03-04, 09:49:34
Hmm érdekes volt a szakítós blog. (reggeli kávé helyett  :haha:) (http://szakitshabirsz.blog.hu/2009/03/04/megint_nem_jutottunk_tovabb_a_pettingnel)
A csaj arról panaszkodik hogy már amikor első alkalommal csak dugni akarta a pasit felhívni az nemet mondott. Majd az első 3 randin sem dugta őt meg. Hogy érdemes-e egy ilyen pasival foglalkoznia. Ami még fontos tényező: a pasi nem szólt még a szüleinek sem hogy az előző bnője már az exe tulajdonképp és úton van egy új.

Erről mi a véleményetek (főképp zsigáé érdekel mivel ő teljesen máshogy látja a dolgokat mint én)?
Az enyém:  :gyagya: Talált egy ritka pasit akinek van önuralma és nem dug meg bárkit amikor lehetősége nyílik rá. (vagy csak töketlen   :confused:) A csaj valószínűleg nem érti hogy miért szingli még mikor úgy tűnik nagyjából egyből megdugatja magát. Lehet hogy maradi vagyok, de magamból kiindulva az ilyen lány nem is jelent többet egy "pinánál amire ránőtt egy nő" ( :D) és minek kezdenék ilyennel bármi komolyat. Ha annyira csak dugni akar menjen el szombaton a Bankba amit a zsofcsika is lávol ott akár annyi pasit is találhat hogy minden lyuka be lesz tömve (én úgy láttam a nő nem kapcsolatra vágyott igazán) és azzal nincs is gond, az az ő dolga. Nem vagyok naív idióta nem azt akarom mondani hogy a szex nem fontos, de ne az indítson el egy kapcsolatot.
Engem nem az zavar hogy már az első randin meg akarja dugatni magát, hanem hogy nem százas szegény. Szülőknek telefonálgatni, reptérre kéretlenül kimenni, meg ilyenek?  :zomg:

Selmo

QuoteMondtam neki, ez így nekem nem megfelelő, szakítsunk. Ő erősködött, hogy nem alkalmas a hely és az idő sem. Felhoztam neki játszásiból, hogy el kellene mennünk közösen egy swinger-klubba. Ő komolyan vette, és leribancozott, pedig hiába mondtam neki, az sem jobb, amit most csinál velem, csak hintáztat és álmokba ringat, ott meg legalább történne valami.
Ostoba picsa. :comp:

Tera, te miért kínzod magad ilyenekkel?

A tökéletesség unalmas.

teraflare

Quote from: Selmo on 2009-03-04, 16:34:17
Tera, te miért kínzod magad ilyenekkel?
Leginkább amolyan dögöljön meg a szomszéd lova is :haha: De próbálom más emberek nézőpontjait is figyelembe venni hátha számomra is értelmeset írnak. Ha valami felől nem vagyok biztos hogy jól gondolom felteszem itt kérdésnek és remélem rámutattok a hibámra. (Át akkor sem biztos hogy veszem)
Meg hát ez már amolyan rutin lett reggel: Gmail -> szakítósblog -> usteam -> vicclap  ^^"

Quote from: Zsiga on 2009-03-04, 11:54:42
Engem nem az zavar hogy már az első randin meg akarja dugatni magát,
Én viszont jobban meg tudok bízni egy olyan lányban akiről tudom hogy komoly kapcsolatnál sem vágja magyát egyből hanyatt.(Na persze nem is az hogy fél év után megfogom a kezét 1 év múlva egy puszit is adok, 2 év múlva meg már csókot.  :ejnye: ) Meg fordítva, majdcsak jobban bízik bennem is ha olyannak ismer mint aki nem hajt rá egyből minden lyukra. Ezenkívül amúgy más nem igen van indoknak.

.Attila

Quote from: teraflare on 2009-03-04, 17:30:27
majdcsak jobban bízik bennem is ha olyannak ismer mint aki nem hajt rá egyből minden lyukra

Igen, így kéne működnie.

Makos

Quote from: teraflare on 2009-03-04, 09:49:34

Ne fáraszd már magad ilyenekkel ^^"

Amúgy a csaj fejével tényleg valami gond van...amúgymeg ha tényleg ennyire le akart feküdni a sráccal akkor miért nem mászott rá komolyabban valamelyik randin?

.Attila

Quote from: Makos on 2009-03-04, 22:18:09
Amúgy a csaj fejével tényleg valami gond van...amúgymeg ha tényleg ennyire le akart feküdni a sráccal akkor miért nem mászott rá komolyabban valamelyik randin?

Mert zavarta az egoját, hogy a srác nem mászott rá, azt akarta, hogy a srác teperjen. Ezért szívatja most azzal, hogy elfogadja-e az utazást vagy sem.
Röviden: a sértett egoja miatt most játszmázik.

Makos

Amúgy az ilyen nőknek tényleg sosem lesz rendes kapcsolatuk :haha:


Bár bnőm ma érdekes volt. Reggel elég kómás volt a buszon, mondom ok akkor reggel lelőve. Kb 3körül kapok egy smst hogy ma ne várjam meg, mert egyedül szeretne hazamenni mert nyűgös...mondom ok. Kezdtem azt hinni hogy valami baj van...

Aztán mikor hazaértem (jóval később mint ő mivel én még gyúrni mentem :haha:) felhívott és elkezdett bocsánatot kérni hogy bocsi a reggelért meg stb. Aztán 15 percet beszélt majdnem egyfolytába (kávét ivott és olyankor lelőni sem lehet ^^) bár kifejezetten örültem hogy hallom a hangját és tisztáztuk ezt a mai napot, csak hirtelen nem tudtam miez a hangulatváltozás. De röviden tömören erre a következtetésre jutottam:
nők :haha:

Edit:
kár hogy nem tudok fogalmazni :angyali:

teraflare

Quote from: Makos on 2009-03-04, 23:00:25
De röviden tömören erre a következtetésre jutottam:
nők :haha:
Ez tényleg tipikusan nő. :D