Neverwinter Nights Multiplayer

Started by Moonshiner, 2006-05-26, 14:45:37

Previous topic - Next topic

Moonshiner

Ez a játék is megérdemel egy külön topicot, hát itt van...


Fazék

Hát... sztem max a multiplayer része, mert azzal nem játszottam, de arról többektől is hallottam, hogy klasszisokkal jobb, mint a felejtendő single player rész.

Moonshiner


Dreamcleaver

BG2-höz képest elég felejthető volt az alapjáték, a két kiegészítő valamivel jobb. Az NWN 2-t viszont alig várom már. Remélem tényleg lesz olyan jó. mint képzelem, ergo BG2+még több interaktivitás és szép grafika.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Quote from: Moonshiner on 2006-05-26, 14:59:54
Módosítva :D
igazán nem kellett volna :D

de sztem akkor link-elhetnél pár általad kedvelt multiplayer mod-ot a játékhoz stb, csak hogy meglódítsd a topic-ot :)

Móci

Nos akkor egyik magyar szerver, én is játszok itt, szerintem jó. De nagyon. :D
http://nwn.nemesys.hu/
Az NWN 1 -ben én nagyon benne voltam, máig a kedvenc játékom.
A 2-t is nagyon várom már, remélem nem rontják el... Ha kijön, lesz majd munka vele, azthiszem...  Muszáj magyarrá tenni. :D

Az alkohol nem ad választ a kérdésedre. De legalább elfelejted a kérdést...

Feldin

az nwn nagyon gagyi volt...
BGhez képest, márpedig az ilyet ahhoz mérjük, szinte semmi...
a multit nemtom. ahhoz már nem volt idegem.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Móci

Quote from: Feldin on 2006-08-02, 21:17:54
az nwn nagyon gagyi volt...
BGhez képest, márpedig az ilyet ahhoz mérjük, szinte semmi...
a multit nemtom. ahhoz már nem volt idegem.


Én NWN-el kezdtem a szerepjátszást, nekem bejött. Multiba meg pláne. ;)
De majd a kettő mindenki igényét kielégíti remélem...  :rotfl:

Az alkohol nem ad választ a kérdésedre. De legalább elfelejted a kérdést...

Ramiz

Ez egy olyan multi játék, ami nem MMORPG-szerű farmolásból, egymás henteléséből és bossolásból áll, hanem kalandokat lehet lejátszani? És ha jól tudom, valaki játszhat külön KM-ként, beszélhet az NJK-k szerepében, rászabadíthat szörnyeket, orgyilkosokat és ellenfeleket a partira és így tovább? Tehát egy valódi, asztal mellett játszott RPG kalandot lehet lejátszani a neten? Mert ha ez ilyen, akkor érdekel! Mazsit is meg talán másokat... tök jó lenne lejátszani egy igazi kalandmodult neten. :D Csak nem tudom, hogy mennyire ad szabad kezet a KM-nek a játékmotor. Meg hogy van-e ennél jobb játék ehhez.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2008-06-13, 14:59:33
Ez egy olyan multi játék, ami nem MMORPG-szerű farmolásból, egymás henteléséből és bossolásból áll, hanem kalandokat lehet lejátszani? És ha jól tudom, valaki játszhat külön KM-ként, beszélhet az NJK-k szerepében, rászabadíthat szörnyeket, orgyilkosokat és ellenfeleket a partira és így tovább? Tehát egy valódi, asztal mellett játszott RPG kalandot lehet lejátszani a neten? Mert ha ez ilyen, akkor érdekel! Mazsit is meg talán másokat... tök jó lenne lejátszani egy igazi kalandmodult neten. :D Csak nem tudom, hogy mennyire ad szabad kezet a KM-nek a játékmotor. Meg hogy van-e ennél jobb játék ehhez.

ha ez ilyen, még a végén mégis lesz mmorpg amivel játtszok ^^"

Suszi

Ilyen game engem is érdekelne. Szóval írjon erről valaki, aki többet tud :)

Lythis

Quote from: Suszi on 2008-06-13, 16:47:14
Ilyen game engem is érdekelne. Szóval írjon erről valaki, aki többet tud :)
ha a vtm:redemption -t ismered, és játszottál annak a multijával, akkor tudod, hogy kb mire számíts nwn-ban, mert nagyon hasonló :) közelebbit nem nagyon tudok mondani sajna.

lynx655

Igen, ilyesmi.
Anno próbálkoztam modulkészítéssel, nagyon felhasználóbarát az Aurora toolset. Van egy félkész DM modulom, és nem fogom valszeg befejezni.
Lehet coopban nyomni az egész gamet, akármelyik mentést be lehet tölteni és akárki csatlakozhat hozzád, akár több partyban is. Csak az a baj hogy eredeti kulcs nélkül nehéz neten nyomni. LANban még jó, mert a lopott kulcsok, ha működnek, akkor a netről lecsatlakozva tudnak kapcsolódni a szerverhez. Online viszont ellenőrzi hogy használatban van-e a kulcs. Én megvettem anno a gamet a kiegekkel, mert a haverommal akartuk nyomni együtt, és el is kezdtük de hát elég hosszú és nem volt sok alkalmunk rá. A hugommal nyomjuk néha LANon, vele eljutottunk a második chapterig, neki meg lopott kulcsai vannak.

Mellesleg igen, van külön DM kliens, amiben hostolhatod a játékot, és mesélhetsz, akár több DM is egyszerre. Nem árt azért, ha van egy kis tapasztalata az embernek előbb. A különböző community kiegészítőkkel (pl DM-Friendly Initiative) még erre is rá lehet tenni egy lapáttal, és tényleg nagyon sok mindent kézben lehet tartani.
Mellesleg lehet az NWN Vaulton keresgélni DMF modulokat, illetve Community Expansion Packet (v2.1 már 700 mega, immáron használható lovakkal ::) ). Valahol láttam ilyen nyílt meghirdetett DM kalandokat deee most nem találom. (Lehet mellesleg persistent world szervereken is nyomni.)

Szóval ha leszedtek egy ilyen jobb karakter kreáló modult, megcsináljátok az akármilyen szintű standard AD&D3.5 karakteredet (akár új akár áthozod), fel is fegyverezheted, pénzt kaphatsz szinttől függően aztán lehet exportálni. stb.

Ramiz

Augusztusban esetleg összehozhatunk egy rövid és tömör (de hozzáállást tekintve komolyabb) LAN-os megmozdulást ebből...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

hétvégi program lenne mint a lanparty volt? mert akkor benne vagyok. egy sima NWN eredetim is van.

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s