Támogatás

Started by zsozso, 2004-04-18, 18:37:56

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: tüzi on 2006-12-11, 20:44:44
Valahol már olvastam, talán itt is.
regisztrált email kelljen, hogy be lehessen lépni ftp-re. évente mondjuk 1500 forint befizet, korlátlan sáv, aki nem fizet, kap 40k-t. Akinek a lassabb is megfelel, akkor legyen boldog, akiben meg van kis gerinc, évi (365nap) 1500forintot ki lehet bírni. (4forint/nap) szerintem 3-4ezret is. (10-20forint/nap) Lenne sáv, lenne új gép, lenne öröm és bódóttáá...
Talán ez a legmegfelelőbb megoldás. Így nem is fizetős, nem is kizárós...
már többször is ki lett fejtve, hogy zsozso nem akar ilyen szankciókat bevezetni. teljesen önkéntes kell legyen a támogatás.

tüzi

akkor megint nemszóltam :D
amúgy nem tudom miért lenne illegális. akárki tölthetne akinek kedve van, aki meg ad pár forintot annak még jobb lenne mint a többinek.

más: csak nekem nem megy az a link, ahol meg lehet nézni, miként lehet "átutalni"?

Zsiga

Quote from: tüzi on 2006-12-11, 21:06:08
akkor megint nemszóltam :D
amúgy nem tudom miért lenne illegális. akárki tölthetne akinek kedve van, aki meg ad pár forintot annak még jobb lenne mint a többinek.

más: csak nekem nem megy az a link, ahol meg lehet nézni, miként lehet "átutalni"?
Azért lenne illegális, mert tulajdonképpen egy fizetős warezszerver képét festetted most le nekünk, amire harap a yard elég rendesen...

tüzi

hülye ország, hülye törvényekkel...  :uzi:

Zsiga

#364
Quote from: tüzi on 2006-12-11, 22:06:37
hülye ország, hülye törvényekkel...  :uzi:
Az egész modern világban nincs mégegy hely ahol legális lenne a filmletöltés warezoldalakról, szóval szerintem teljesen korrektek azok a törvények.

Szerk.: Oroszországban szintén illegális. (Az már egy másik kérdés hogy nem viszik túlzásba a betartatását...)

tüzi

Oroszország? :D
na jó:  :_off: vége :)

VASH

Quote from: Fazék on 2006-12-11, 20:55:14
Quote from: tüzi on 2006-12-11, 20:44:44
Valahol már olvastam, talán itt is.
regisztrált email kelljen, hogy be lehessen lépni ftp-re. évente mondjuk 1500 forint befizet, korlátlan sáv, aki nem fizet, kap 40k-t. Akinek a lassabb is megfelel, akkor legyen boldog, akiben meg van kis gerinc, évi (365nap) 1500forintot ki lehet bírni. (4forint/nap) szerintem 3-4ezret is. (10-20forint/nap) Lenne sáv, lenne új gép, lenne öröm és bódóttáá...
Talán ez a legmegfelelőbb megoldás. Így nem is fizetős, nem is kizárós...
már többször is ki lett fejtve, hogy zsozso nem akar ilyen szankciókat bevezetni. teljesen önkéntes kell legyen a támogatás.
Én ezért küldöm el zsozsónak mindig az 1500-t, karácsonykor(tavaj nem, oké elismerem, de etetni kellett a World of Warcraftos gyerekeimet), nincs sok pénzem, egyetemista vagyok(napi 300FT-ból élek:D ) de ez nem sok egy évben egyszer, és legalább nyugodtabban alszok, akkor is ha tudom hogy az egész keresztet zsozso, és még x ember viszi a vállán egész évben.

u.i.:Ez nem egy warez oldal, inkább hasonlítunk http://usteam.hu/pictures/flash/pics/Pirate!_full.swf szerintem:D Kinél van a kulcs?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Denin

Először is hálás köszönet az Animekért!!!

Nem vagyok rendszeres használó, de néha dömping szerűen begyűjtök egy adag sorozatot és azzal elvagyok egy darabig. Hálás vagyok az ftp lehetőségért, mert bár sok fan oldal van, meg biztos rengeteg letöltögetős link, de ez a leginkább rendezett és megbízható, ami csak lehetséges! Szóval gratulálok is egyben.  :appl:

A lényeg az, hogy magam is szeretném valami támogatással kimutatni a hálámat. Azt nem tudom, hogy a topic induló oldalán megjelent számlaszám aktuális-e még?

Amúgy pedig láttam olyan megoldást, hogy egy valamilyen cég oldalát kellett betölteni és ezért kapott pénzt az oldal. A magam részéről nem érzem túl nagy tehernek, ha egy második ablakba valami ilyesmit kell megnyitnom.

Jaés... itt a karácsony és anyagi csőd vagyok. De a jövő év elején beváltom az ígéretem.  :tezsvir:

Member

Quote from: Denin on 2006-12-15, 11:42:44
A lényeg az, hogy magam is szeretném valami támogatással kimutatni a hálámat. Azt nem tudom, hogy a topic induló oldalán megjelent számlaszám aktuális-e még?
Aktuális. :)
QuoteAmúgy pedig láttam olyan megoldást, hogy egy valamilyen cég oldalát kellett betölteni és ezért kapott pénzt az oldal. A magam részéről nem érzem túl nagy tehernek, ha egy második ablakba valami ilyesmit kell megnyitnom.
Pop-up reklámokra gondolsz?... Szerintem zso nem pártolná az ötletet.
QuoteJaés... itt a karácsony és anyagi csőd vagyok. De a jövő év elején beváltom az ígéretem.  :tezsvir:
Ámen.

Licht

A pop up es tsaval csak annyi baj van, hogy:
1. kb mindenki behany tole
2. minden epeszu blokkolja
3. mivel a letolteshez nem kell az oldalra menni, csak egy eletben 1x, mikor regisztralsz, nem lenne hatekony megoldas, csupan azokat uznenk el, akik latogatjak az oldalt.

Yakumo

A lényeg az:
"Zsozso nem pártolná."
mert,
ez még mindig nem egy leg*lis oldal, ezért kissé furcsa lenne, ha cégek fizetnének itt a reklámért. Ez tovább növelné az illegalit*st, sőt összeférhetetlenséget okozna, a legenyhébben is kifejezve.

Denin

Óhm... köszönöm a gyors válaszokat.  :smile:

Nem popup-ra gondoltam. Azok nálam is élből tiltva vannak és mióta léteznek, azóta átkozom a kitalálója minden felmenőjét... de még az utódait is... ha vannak.

Ennél némileg elfogadhatóbb megoldást láttam valahol. A dolog teljesen önkéntes alapon ment. Volt egy banneres cím, ami eldobta a rá kattintót egy adott oldalra, amit nyitva kellett hagyni x ideig, és ez után adták a pénzt. Hogy ezt technikailag hogy oldották meg, azt nem tudom. A legjobb persze az lenne, ha felesleges reklám és mindenféle trükközés nélkül is működne a dolog.

Közben jött még egy válasz... mostmár értem. Az a legszomorúbb, hogy én például legálisan szinte sehogy, vagy csak irreálisan nagy anyagi ráfordítással tudnék olyan színvonalas és jó Manga sorozatokhoz hozzá jutni, mint amik itt vannak. Az pedig külön Nobel-díjas dolog, hogy itt ráadásul sok sorozat eredeti japán nyelvvel is megvan. Rühellem, hogy magyarországon a mindenki által elérhető kereskedelmi adók ilyen mostohán bánnak ezzel a műfajjal.  :Eztneked:

Zsiga

Quote from: Denin on 2006-12-15, 14:10:47
Közben jött még egy válasz... mostmár értem. Az a legszomorúbb, hogy én például legálisan szinte sehogy, vagy csak irreálisan nagy anyagi ráfordítással tudnék olyan színvonalas és jó Manga sorozatokhoz hozzá jutni, mint amik itt vannak. Az pedig külön Nobel-díjas dolog, hogy itt ráadásul sok sorozat eredeti japán nyelvvel is megvan. Rühellem, hogy magyarországon a mindenki által elérhető kereskedelmi adók ilyen mostohán bánnak ezzel a műfajjal.  :Eztneked:
Te itt is legálisan jutsz hozzá amíg nem töltesz fel, aki bajba kerülhet az zsozso, ezért nem híreszteljük mindenfelé az F*P-t.
Ja, és minden fentlévő anime (na jó, 1-2 kivétellel) eredeti japán nyelven van, csak van amihez van más nyelvű hangsáv is.:)

Member

Hát ha a "támogató" cégek utánanéznének, hogy ez itt mi is valójában, s éppen válófélben lenne a boss-uk, bizony komolyan beszívnánk. :rolleyes:
Konkrétan az ftp megnyitásakor lenne érdemes vmit babrálni, de ott nem sok mindent lehet...

sirtomi

Quote from: Denin on 2006-12-15, 14:10:47
Ennél némileg elfogadhatóbb megoldást láttam valahol. A dolog teljesen önkéntes alapon ment. Volt egy banneres cím, ami eldobta a rá kattintót egy adott oldalra, amit nyitva kellett hagyni x ideig, és ez után adták a pénzt. Hogy ezt technikailag hogy oldották meg, azt nem tudom. A legjobb persze az lenne, ha felesleges reklám és mindenféle trükközés nélkül is működne a dolog.
Próbálkoztam ilyesmivel és állítom, hogy az ilyen oldalak/reklámozók 90%-val nem lehet pénzt keresni, kamu az egész.

Denin


B.Ú.É.K. !

Tudom, hogy már jócskán magunk mögött hagytuk az újévi buli időszakot, de gondoltam pótolom. Nem feledkeztem meg a támogatásról, csak még bevárom a gázszámlát, hogy lássam mennyi az annyi.  :hehe:

Kicsit sűrű az új év... még tölteni sincs időm... de majd csak belendül valahogy.  :szemuveges:

Inkvisitor

Akkor most hogyan is lehet támogatni a fórumot konkrétan? Mert azt a webhosting szolgáltatást nem értem pontosan, inkább feladnám egy összegben az éves díjat, minthogy havonta küldözgessem a csekkeket.
Viva UHU1.2!  :lame:

Kuroi Tenshi

Arra is van lehetőség, sőt, akkor még kedvezményt is kapsz.
Küldj pm-et Zsozso-dononak a részletekért :)

Hoz_hun

Én már pff...  nem is tudom, talán két éve folyamatossan támogatok.  :smile:
Állandó átutalásra állítottam, így negyedévente megy zsozso Zsozsonak.
Én nem vettem igénybe a webhostingot, nem is nagyon foglalkoztam vele.

Tehát ha ilyen támogató ember öszeálításba beleszámolhatsz.
"Harcolni a békéért olyan, mint dugni a szüzességért."

Kuroi Tenshi

#379
Ezennel kezdetét veszi a nagysikerű csoportos támogatás 2. köre!
2., javított kiadás, már lehet rá jelentkezni! :D


A miért?
Ha már itt vagy a usteam-en, gondolom tudod  :angyali:
Azonban ennek van egy másik oldala is: a szerverek fenntartása
sajnos elég költséges. Ehhez szükséges a támogatásunk, hogy
legalább a költségeket enyhítsük.

A támogatás módja:
Az oldalt egyszerűen, legálisan, számlával az interhost egy
webhosting-csomagjának vásárlásán keresztül lehet támogatni.
http://interhost.hu/index.html

Mi a csoportos támogatás?
A webhosting-előfizetés legkisebb csomagjának féléves díja jelenleg
5300Ft - ezt pedig nem mindenki tudja megfizetni. Éppen erre jött
létre ez a lehetőség: itt nem egy ember fizeti az egészet, hanem
több ember áll össze, így az egy főre eső költség csökken. Persze,
ekkor a tárhely és a hozzá kapcsolódó dolgok is közösek lesznek, de
itt a lényeg a támogatás, nemde? Sokan például nem is használjuk
semmire a tárhelyet.

A dolog menete:
Az egész koordinációját, az egyéb hozzá kapcsolódó bürokráciát én
végzem. Tehát:
1.) Vmilyen formában (hozzászólás ebben a témában, privi, email)
jelzed nekem a támogatási szándékod, és hogy mennyit tudsz erre
a célra felajánlani. Az összeg legyen 500Ft egész számú többszöröse.
2.) Én ezt feljegyzem, a névsort itt is vezetem.
3.) Az összegek alapján csoportokat alakítok ki (úgy, hogy egy-egy
csoport közel egy csomagnyi összeget jelentsen. A csoportok
tárhely-címet, jelszót, stb választanak.
4.) Ha minden oké, akkor a határidő közeledtével az összeget
átutalod vagy egy előre egyeztetett időpontban személyesen
átadod.
5.) Az összeget átutalom és a szerződéseket aláírom.
6.) ?? ??
7.) Non-profit
Na jó, 4chanos hülyéskedést félretéve, ez a dolog menete.

Jelentkezési határidő:
Legkésőbb 2007. 03. 09.-éig átutalt/átadott összeggel!


Jelentkezők:
Jómagam, mint múltkor is, legfeljebb 4000Ft erejéig kiegészítem
a csomagokat.

"Régi csoportok"
- SirTomi: 3000Ft
- Noriko: 2300Ft

- anonymous: 3000Ft

- Randal: 2000Ft
- Zsiga: 2000Ft

Új jelentkezők:
- Arianrhod: 2000Ft
- Andromeda01: 6000Ft

Ha bármi kérdésed van még, akkor nyugodtan írj ide vagy nekem privit.

Cheesy

Ha megengeditek, írnék ide pár sort.

Nem ma regeltem ide, pár dolgot, még ha nem is pénzbelit, adtam az oldalnak. Sajnos csak erre tellett, de remélem mindez megváltozik, ha most szeptembertől levelezőn folytatom a dolgokat és melóhoz jutok végre. (Ugy legyen!)

Szoval fizetős FTP. Végül is jó ötlet. A legnagyobb wrz siteok is fizetősek, holott ne felejtsük el, ott sem a tartalomért fizetünk. Anno a warez community ugy indult el, hogy pár ember a fejébe vette, hogy (feltört (=teljes értékűvé tett)) programokat elérhetővé tesz egy bizonyos réteg (először ismerősök, azután szélesebb kör) számára. Utána jöttek a különböző médiumok, pl. filmek, zenék, stb. Viszont ott volt a hosting díj. Odáig minden szép és jó, hogy ingyen elérheti aki akarja, de az üzemeltetőnek (legtöbb esetben) a költségek igen nagy érvágás.

Ott van viszont a "hivatali" nézőpont. Szerzői jog alá eső anyagokat úgy közzé tenni, hogy abból a közzétevőnek anyagi haszna származik. Ők ezt látják. De itt is végletekről beszélhetünk. Ami abszolút üzleti megfontolásból jött létre, az általában az SMSWAREZ oldalak közé tartozik. Míg van a minőség, a jól szervezett FTP. Nem vagyok egy rendszergazda-mágus, nem tudom, hogy mi hogyan működik a profik szintjén, de pl. a warez FTP ahol tag vgyok pl. 3 különböző proxyt változtat csomagküldéskor (nekem valahogy így magyarázták), hogy nehezebben legyen visszakövethető, plusz SSH titkosítás és iszonyú profin felépített háttér. És ez nem a userek életének megkeserítésére van (mert szokott ám zűr lenni, komplex server = sok hibalehetőség :P), hanem hogy a T. Szerv ne, vagy csak nagyon nehezen bukkanjon rá.

Én támogatnám az oldal fizetőssé tételét, mert így, ah elnézem a taglistát, akkor azt látom, hogy több ezer tagra rúg. Az egy dolog, hogy nem mindenki használja, de valóban, igazat adva az előttem szólóknak, van aki csak leecheli az egészet. Régebben működött a dolog, az anime (egyáltalán, maga a japán manga stílus) csak egy szűk réteget érdekelt. Aztán jött a Dragon Ball, a Pukimon, a Sailor Moon és a gyerekeknek tetszett. Azóta ezek a gyerekek szélessávú net előtt gubbasztanak és tizenpáréves csekély felfogású fejjel szednek minden ilyesmit. Esetleg rátalálnak erre a sitera és elterjed a híre az osztályban... Máris +30 fő. Így gyorsan elfogy a sávszél, idáig bevallom néhányszor én is itt mértem le, meg za AHQ-n, hogy milyen gyors a kolinet :P (8000-9000 KB/sec is volt, innen az usteamról). De ezek csak kb. 2 perces kis "raidek" voltak. Namost ez olyan 8 MB/sec. És ez csak 1 fő. Nem tudom, hogy Zsozso Mester milyen netet bérel az Interhostnál, én Gigabites sávszélre tippelek. De az is gyorsan el tud fogyni...

Nah, elég az agymenésből, nem untatlak Titeket, meg nincs is nagy szólásjogom szvsz, mert alig járok ide a forumra. De lehet, hogy ez megváltozik, mert egész jó kis élet van itt :)

Selmo

Zsozsoé az interhost, ne keverjük. :) Amúgy többször is kijelentette, hogy nem lesz fizetős FTP, inkább bezárja. Amúgy gigabites a sávszél és ha a mostani emelések miatt gond lesz, legfeljebb visszatérünk a jó öreg korlátozott szálra. Nem tudom sajnálni a koleszból töltőket. :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Cheesy

Quote from: Selmo on 2007-02-27, 22:50:35
Zsozsoé az interhost, ne keverjük. :) Amúgy többször is kijelentette, hogy nem lesz fizetős FTP, inkább bezárja. Amúgy gigabites a sávszél és ha a mostani emelések miatt gond lesz, legfeljebb visszatérünk a jó öreg korlátozott szálra. Nem tudom sajnálni a koleszból töltőket. :hehe:
Ezt pl. nem tudtam. Végül is jó hír. A koliból letöltőket pedig ne is sajnáld. :D

Moha

Jaja, zsozso többször is megmondta, hogy nem lesz fizetős az FTP. Ezt - különböző jogi és egyéb problémák miatt - meg is értem.
Oké, hogy van sok warez FTP, de abba is gondolj bele, hogy MEDDIG szokott élni egy ilyen és legfőképp, hogy mi van, ha bezárják... Ugyanis, ezek nem szoktak hosszú életűek lenni, a Usteam viszont már több, mint 5 éve állja a sarat. Ha egy warez FTP eltűnik? Kit érdekel, van még 100 másik. Ha a Usteam eltűnne, hol találsz másik hasonlót???

Igazat adok zsozsonak. Ha a közösségnek fontos a usteam, az a webhoston keresztül támogatni fogja (amiért mellesleg még kapunk is valamit). Akit meg nem érdekel, mert csak leechel, azt az sem hatja meg, ha fizetős lesz.
Ja, és abba gondolj bele, mi volna, ha fizetős FTP esetén egyik jógyereknek olyasmi jutna eszébe, hogy "A Jancsi tud onnan tölteni én meg nem... Akkor inkább ő se tudjon!" - ha érded, mit akarok ezzel kifejezni...

Cheesy

Quote from: Moha on 2007-02-27, 23:07:15
Jaja, zsozso többször is megmondta, hogy nem lesz fizetős az FTP. Ezt - különböző jogi és egyéb problémák miatt - meg is értem.
Oké, hogy van sok warez FTP, de abba is gondolj bele, hogy MEDDIG szokott élni egy ilyen és legfőképp, hogy mi van, ha bezárják... Ugyanis, ezek nem szoktak hosszú életűek lenni, a Usteam viszont már több, mint 5 éve állja a sarat. Ha egy warez FTP eltűnik? Kit érdekel, van még 100 másik. Ha a Usteam eltűnne, hol találsz másik hasonlót???

Igazat adok zsozsonak. Ha a közösségnek fontos a usteam, az a webhoston keresztül támogatni fogja (amiért mellesleg még kapunk is valamit). Akit meg nem érdekel, mert csak leechel, azt az sem hatja meg, ha fizetős lesz.
Ja, és abba gondolj bele, mi volna, ha fizetős FTP esetén egyik jógyereknek olyasmi jutna eszébe, hogy "A Jancsi tud onnan tölteni én meg nem... Akkor inkább ő se tudjon!" - ha érded, mit akarok ezzel kifejezni...

Szerintem az előbbi röffenésemből kiderült, hogy én sem akármilyen FTPkre céloztam. Ahol én is vagyok, az Mo. egyik legnagyobbja. Csak részleteket tudok a háttérben megbúvó technikáról és csapatról, de elképesztő. Több éve vannak jelen. Amikre igaz, amit mondasz, azok a ratyi smswarez oldalak. Na azok tényleg mehetnek a süllyesztőbe. :P
Anime téren nem ismerek másik ilyet, mint az Usteam.
A "jancsis" példáról meg felrémlik bennem egy (lehet több is volt) hosszabb kihagyás a serveren, asszem egy-két éve volt, hogy valaki besározta. Itt, Abszurdisztánban ilyenre számítani kell, az emberek irigyek.

Andromeda01

Hali!

Ha hinnék Istenben akkor minden este imádkoznék és hálát adnék azért, hogy lézetik ez az FTP. Bár inkább némi anyagiakkal szeretném támogatni.

A topic elején olvastam egy OTP-s számlaszámot. Azt szeretném megkérdezni, hogy az működik-e még? Tudom, hogy ezt már kérdezték, de én inkább szeretném ismét megkérdezni. Egyrészt azért, mert szeretek némileg alaposabb lenni az átlagnál, másrészet pedig nem akarom, hogy valami más helyre kerüljön az e havi ösztöndíjam. Az Interhost valamiért nem tetszik. Nincs vele különösebb bajom, csak egy érzés miatt nem rokonszeves. Ezenkívül, ha valami hardware kellene akkor azt ebből meg lehetne venni, mert szerintem az Interhost nem cseréli ki a vinyót vagy az alaplapot ha elromlik :comp:. Tudtommal ők csak működtetik a gépeket. Az alkatrészeket az embernek magának kell betennie, legalábbis ahogy én gondolom. Ha pedig a tulajdonos ( ha jól vettem ki a beszélgetésekből akkor Zsozso) ebből a pénzből az előfizetést akarja finanszírozni, akkor az én részemből ezt nyugodtan megteheti. Nem ilyen kis 1-2 000Ft-ot akarok küldeni, de az ösztöndíjam nem éri el a 25 000Ft-ot :bruhuhu:.

Hogyha kapok valamiféle megerősítést, hogy a számlaszám jó, akkor keresek egy szabad délutánt és elküldöm a pénzt, de addig nem. Ez nem ellenetek irányul, csak azt akarom, hogy tényleg oda menjen, ne máshova.
A válaszokat előre is köszönöm.

M.J.:

A különböző kéréseket, értesítéseket, figyelmeztetéseket, beszólásokat, :Eztneked:, hogy olvassak vissza legyetek szivesek ne írjatok, bár ha akartok akkor tegyétek meg nyugodtan. Ezeket én már képzeletben kiírattam, beolvastam magamnakés ezt egy végtelenített ciklusba helyeztem, amiből nem lehet kilépni. Mellesleg pontos ösztöndíj értéket azért nem írtam, vert akkor az valamiféle képet adna a tanulmányi eredményemről. Az pedig csak rám tartozik, senki másra.

sirtomi

Quote from: Andromeda01 on 2007-03-01, 14:17:33
Hali!

Ha hinnék Istenben akkor minden este imádkoznék és hálát adnék azért, hogy lézetik ez az FTP. Bár inkább némi anyagiakkal szeretném támogatni.

A topic elején olvastam egy OTP-s számlaszámot. Azt szeretném megkérdezni, hogy az működik-e még? Tudom, hogy ezt már kérdezték, de én inkább szeretném ismét megkérdezni. Egyrészt azért, mert szeretek némileg alaposabb lenni az átlagnál, másrészet pedig nem akarom, hogy valami más helyre kerüljön az e havi ösztöndíjam. Az Interhost valamiért nem tetszik. Nincs vele különösebb bajom, csak egy érzés miatt nem rokonszeves. Ezenkívül, ha valami hardware kellene akkor azt ebből meg lehetne venni, mert szerintem az Interhost nem cseréli ki a vinyót vagy az alaplapot ha elromlik :comp:. Tudtommal ők csak működtetik a gépeket. Az alkatrészeket az embernek magának kell betennie, legalábbis ahogy én gondolom. Ha pedig a tulajdonos ( ha jól vettem ki a beszélgetésekből akkor Zsozso) ebből a pénzből az előfizetést akarja finanszírozni, akkor az én részemből ezt nyugodtan megteheti. Nem ilyen kis 1-2 000Ft-ot akarok küldeni, de az ösztöndíjam nem éri el a 25 000Ft-ot :bruhuhu:.

Hogyha kapok valamiféle megerősítést, hogy a számlaszám jó, akkor keresek egy szabad délutánt és elküldöm a pénzt, de addig nem. Ez nem ellenetek irányul, csak azt akarom, hogy tényleg oda menjen, ne máshova.
A válaszokat előre is köszönöm.

M.J.:

A különböző kéréseket, értesítéseket, figyelmeztetéseket, beszólásokat, :Eztneked:, hogy olvassak vissza legyetek szivesek ne írjatok, bár ha akartok akkor tegyétek meg nyugodtan. Ezeket én már képzeletben kiírattam, beolvastam magamnakés ezt egy végtelenített ciklusba helyeztem, amiből nem lehet kilépni. Mellesleg pontos ösztöndíj értéket azért nem írtam, vert akkor az valamiféle képet adna a tanulmányi eredményemről. Az pedig csak rám tartozik, senki másra.
Nem az interhost üzemelteti a szervert! A szerver zsozsoé és az interhost az ő tárhely szolgáltató cége! Ha előfizetsz valamelyik csomagra, akkor zsozsót megtámogattad egy kis pénzzel :)

Cobra

OTP egyébként még működik (remélem), én is inkább oda küldök néha zso-nak kis támogatást.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Prof. William

"A "jancsis" példáról meg felrémlik bennem egy (lehet több is volt) hosszabb kihagyás a serveren, asszem egy-két éve volt, hogy valaki besározta. Itt, Abszurdisztánban ilyenre számítani kell, az emberek irigyek."


Őőő igen. Állítólag valami ilyesmi volt akkor. Na akkor azt hittem megzavarodok.

Pénz megy hamarosan. (Jön a diák + ösztön + még egy jó munkát is találtam. :) )

Prof. William

Quote from: tüzi on 2006-12-11, 20:44:44
Valahol már olvastam, talán itt is.
regisztrált email kelljen, hogy be lehessen lépni ftp-re. évente mondjuk 1500 forint befizet, korlátlan sáv, aki nem fizet, kap 40k-t. Akinek a lassabb is megfelel, akkor legyen boldog, akiben meg van kis gerinc, évi (365nap) 1500forintot ki lehet bírni. (4forint/nap) szerintem 3-4ezret is. (10-20forint/nap) Lenne sáv, lenne új gép, lenne öröm és bódóttáá...
Talán ez a legmegfelelőbb megoldás. Így nem is fizetős, nem is kizárós...

Ez viszont nem rossz ötlet! Nehogymár évi 1500 esetleg 2-3000 forintot ne tudna senki nélkülözni.