Main Menu

Felirat

Started by ArchElf, 2003-06-15, 19:59:55

Previous topic - Next topic

got

Valaki nem akarja lefordítani a Black Magic M-66 feliratát, vagy nem érhető el valahol magyarul?

Raggie

Quote from: fema on 2006-06-06, 19:24:57
A problémám már megint NGE, csak most a Death and Rebirth-hez kapcsolódik. A remasteredes mappában csak a Death van, a simában meg a D and R, de nekem a csak Deathhez nincs kedvem, mert gondolom az csak a fele, de a D & R-hez a felirat, amit az animeaddicts-on találtam, és állítólag az usteam-es verzióhoz van, 2 cd-s, de az usteamen egy cd-s változat van. (legalábbis egy fájlból áll...) Ez azt jelenti, hogy régebben a 2 cd-s változat volt fenn, most meg egy cd-s? Vagy én vagyok a hülye?  :confused:  Mit tegyek?  :frown:
Ne búsulj, nem érik meg azokat az óráidat amiket rájuk akartál pazarolni! Szvsz iszonyatosan gagyi. :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

fema

Quote from: Raggie on 2006-06-08, 01:09:17
Quote from: fema on 2006-06-06, 19:24:57
A problémám már megint NGE, csak most a Death and Rebirth-hez kapcsolódik. A remasteredes mappában csak a Death van, a simában meg a D and R, de nekem a csak Deathhez nincs kedvem, mert gondolom az csak a fele, de a D & R-hez a felirat, amit az animeaddicts-on találtam, és állítólag az usteam-es verzióhoz van, 2 cd-s, de az usteamen egy cd-s változat van. (legalábbis egy fájlból áll...) Ez azt jelenti, hogy régebben a 2 cd-s változat volt fenn, most meg egy cd-s? Vagy én vagyok a hülye?  :confused:  Mit tegyek?  :frown:
Ne búsulj, nem érik meg azokat az óráidat amiket rájuk akartál pazarolni! Szvsz iszonyatosan gagyi. :(
Hát ja, lassan kezdek lemondani a Death and Rebirthről, mert ha jól tudom, akkor az összefoglaló a sorozatból, ami előkészíti a EoE-t. Asszem kihagyom, aztán, majd ha tudok angolul, akkor megnézem... Bár, nekem tetszett a sorozat, szal lehet, ez is tetszene. De asszem megélek nélküle...

Migi

Nekem kéne az Angel Sanctuary-hez felirat XD
Tudna vki küldeni? :) :D

krezga

Nincs valakinek felirata az a.f.k.-s Karin-hoz igazítva. Csak a 19-23-ig kéne.
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

chilip

Agito-hoz kéne magyar vagy angol felirat...

krezga

Quote from: krezga on 2006-07-09, 21:53:32
Nincs valakinek felirata az a.f.k.-s Karin-hoz igazítva. Csak a 19-23-ig kéne.

Probléma megoldva...leszedtem a suck féle verziót, és ahhoz van jó felirat.
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

peroxid1

Hali!

Mononoke 690Mb-os AVI verzióhoz keresnék feliratot (eddig csak 2cd-s ogm-hez van)
Ha vki megtudná mondani hogy hol találok ilyet vagy ha vkinek megvan akkor elküldené a cimemre a felirat  filet?
gbalazs@invitel.hu
Köszi előre is!

Sankeshi

keresek yami to boushi to hon no tabibito magyar feliratot ha valaki talál, kérlek dobj meg üzivel, hogy hol találom...előre is köszi

Mese1221

Yami no matsuei feliratokat honnét szerzek?


ArchElf

Quote from: Ishinomori on 2006-05-11, 12:01:32
Quote from: Manitu on 2006-05-05, 15:04:22
Twelve Kingdomhoz csak addig létezik, Kenshin TV első 21 részéhez van felirat animeaddictson....

:cool: Köszönöm a segítséget. Ha valakinek lenne türelme megtanítani, hogyan is kell feliratot időzíteni, vagy valaki elvállalja az időzítést, akkor megcsinálom a többit, szöveges formában átküldöm a fordításokat, mert ez egyre jobban bosszant...mindig az nincsen, ami nekem kell....és dögfáradtan nem tudom élvezni ezeket, mert a fordítástól befájdul a fejem...pedig pont éppen olyankor lenne szükség a kikapcsolódásra.

Várom a hasonló problémákon dühöngő, vállalkozó szellemű, feliratkészítéshez értőket. Komolyan.  :hopp:
JK-hoz készül a felirat, lefordítva kb az első 30 rész van meg, időzítve az első ~15. Az időzítések a KAA féle változathoz készülnek, a fordítást igyekszünk professzionálisra csinálni. Belső használatra DVD-k is készülnek belőle (menüvel, meg minden).

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Kayita

Tud valaki magyar feliratot a D.N.Angel-hez?

Which character are you test by Naruto - Kun.com

Kazenokizu

Quote from: Kayita on 2006-08-05, 15:28:59
Tud valaki magyar feliratot a D.N.Angel-hez?
Innen leszedheted, csak regelni kell előtte. Igaz, nem mind van még meg, csak kb. a fele, de nemsokára pakolgatják majd fel a többit is.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kayita

Quote from: Kazenokizu on 2006-08-05, 15:36:43
Quote from: Kayita on 2006-08-05, 15:28:59
Tud valaki magyar feliratot a D.N.Angel-hez?
Innen leszedheted, csak regelni kell előtte. Igaz, nem mind van még meg, csak kb. a fele, de nemsokára pakolgatják majd fel a többit is.

Köszi.

Which character are you test by Naruto - Kun.com

Sygonion

Sziasztok!

Remélem tud valaki segíteni... Leöltöttem a Usteam szerverén szereplő Roommate második részét a Room 2-t (Néhol Kininaru Roommate Room 2-nek nevezik...), viszont sajnos teljesen japán, és nincs hozzá felirat sem... Ha valaki megmondaná, hogy hol lehetne leölteni hozzá feloratot...
(Google-ban már rákerestem és sajna nem találtam, mégvalami lehetőleg angol vagy esetleg német felorat kéne...)

Köszönöm mindenkinek!!!

Prof. William

#706
Én csak az eggyet találtam a Roomate -ben.

fema

#707
Az animeaddicts-on lévő Inu Yasha felirat időzítése jó az usteames változathoz?

edit: már rájöttem, hogy nem... ehhez az ani-kraze verzióhoz van valami magyar felirat? tom, h van benne alapból beépített angol felirat, de én beszélni angol nem jól... az anime4ever-ös jó volt, mert ahhoz találtam szinkront is, meg feliratot is, de ehhez semmit...   :bruhuhu:

krezga

Itt van hozzá magyar, de még csak az első 4 részhez, gondolom majd készül tovább is: http://animeaddicts.interhost.hu/downloads.php?filelist.335.712
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Kuroi Tenshi

Quote from: marci_attila on 2006-08-24, 01:16:04
Silent Möbiushoz keresek feliratot valamilyen európai nyelven, lehetőleg angolul
Nincs hozzá?
Az ftp-n csak a raw-nak jelzett cucchoz nincs angol felirat. Lehet, hogy csak alapból a 0-ra a feliratmentes van, és 1-es alatt van az angol

krezga

Off
szóval megy a film, nyomsz egy szünetet a kíván jelenetnél, és file-->save image, ez a legegyszerűbb módja  a screenshotolásnak.
ON
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

sirtomi

Nem találok a Full Metal Panic -hoz magyar feliratot.
Valaki segítsen lécci!!!

Yakumo

#712
Quote from: sirtomi on 2006-09-12, 19:50:28
Nem találok a Full Metal Panic -hoz magyar feliratot.
Valaki segítsen lécci!!!
http://animeaddicts.hu/downloads.php?cat.16.F

http://animeaddicts.hu/downloads.php?cat.335.F

(lehet regelned kell, de megéri)

EDIT: ja, én azt hittem,h a Fumoffu vagy mi XD, az az első sorozat, de akkor nem. :lame: *tudatlan* :D

sirtomi

Quote from: Yakumo on 2006-09-12, 23:01:00
Quote from: sirtomi on 2006-09-12, 19:50:28
Nem találok a Full Metal Panic -hoz magyar feliratot.
Valaki segítsen lécci!!!
http://animeaddicts.hu/downloads.php?cat.16.F

http://animeaddicts.hu/downloads.php?cat.335.F

(lehet regelned kell, de megéri)
Regelve vagyok, de én itt csak a Secon Raidhez látok feliratot. Az nem 2. évad? Vagy én vagyok elkavarodva?

Manitu

Nem, az első évadhoz nincs felírat. És kétlem, hogy valaha is készülne majd hozzá.


sirtomi

Újabb kérdés :)

Az animeaddicts-on levő FMP-Fumoffu felirat jó a szerveren levő mkv változathoz? Az első rész feliratához ez van írva, de a többihez nem.

Ch4m3l3oon

Lekaptamazangel'segget denincshozzáfelirat...honnaszerezhetnék?

sirtomi

Quote from: Ch4m3l3oon on 2006-09-21, 12:05:00
Lekaptamazangel'segget denincshozzáfelirat...honnaszerezhetnék?
Talán www.animeaddicts.hu. Jobbat nem tudok hirtelen.

krezga

Quote from: sirtomi on 2006-09-19, 00:04:29
Újabb kérdés :)

Az animeaddicts-on levő FMP-Fumoffu felirat jó a szerveren levő mkv változathoz? Az első rész feliratához ez van írva, de a többihez nem.

elvileg jónak kell lennie, mert én is azzal néztem:)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Member

Quote from: Ch4m3l3oon on 2006-09-21, 12:05:00
Lekaptamazangel'segget denincshozzáfelirat...honnaszerezhetnék?
Szerintem több anime címében szerepel az Angel szó, pontosíthattál volna.
(A segg szó szerintem egyikben sincs :))